Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 25/2003

aktualizováno 
Volně šiřitelný klavírní VST syntezátor 4Front Piano, kompletní mixážní studio Orion Platinum, aktualizovaný přehrávač Winamp 3, nové klienty P2P sítí Blubster, iMesh a Overnet, rekordér zvukových smyček zdarma, MP3 utilitky a multimediální centra čekají v přehledu pro tento týden.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • Blaze Media Pro 4.2 - Shareware - Download 15,6 MB
  Nová verze všestranné aplikace s hudebním a videopřehrávačem, editorem playlistů a ID3 tagů, zvukovým rekordérem a grabberem provázaným s internetovými databázemi CD titulů. Podporuje formáty WAV, MP3, WMA, OGG, MPEG-1, MPEG-2, AVI, WMV, ASF a mnohé další. Nový videoeditační modul, nahrávání informací o CD z databáze CDDB2 nebo FreeDB, šikovnější dávkový konvertor videa, identifikace skladeb podle MusicID, rozšířený audio editor a další novinky.
 • CDH Media Wizard 8.2 - Shareware - Download 13,7 MB
  Nová verze all-in-one multimediálního přehrávače populárních zvukových a video formátů nabízí dále editaci zvuku a videa, konvertor nejen mezi hudebními soubory (WAV, MP3, WMA, OGG), ale také vzájemný převod mezi videem ve formátech MPEG-1, MPEG-2, AVI a FLIC. Nechybí ani CDDA grabber provázaný s CDDB databází. Obsahuje též modul pro vypalování hudebních CD.
 • Jet-Audio 5.16 - Freeware - Download 17 MB
  Aktualizace domácího multimediálního centra, která přehrává nejrozšířenější hudební a video formáty - od MP3 před moduly a MIDI až po filmy v DivX. Nové OSD ovládání při přehrávání videa, vylepšená práce s CD, podpora smíšených streamů MP3 a mp3PRO a drobné bugfixy.
 • Winamp3 3.0 Alpha Build #499 - Freeware - Download 3,1 MB
  Nový vývojářský build multimediálního přehrávače Winamp3. Odstraněno zamrzání přehrávače během připojování na HTTP, přibyly nové možnosti pro nastavení playlistu a videa v preferencích, možnost schování kurzoru při přehrávání filmů a další malé úpravy. Uživatelé Linuxu se mohou těšit na nativní verzi, která by se měla objevit již brzy.
 • Xautomation FM v.1.9.29.99 - Demo - Download 12,9 MB
  Software pro provozovatele rozhlasových stanic, ať už terestrických, tak internetových. Podporuje formáty MP2, MP3, WAV, ADPCM, a OGG, nedestruktivní editaci pro dokonalé mixování, pracuje v automatickém nebo manuálním módu. Podrobný playlist s časovým rozvrhem slouží k přesnému naprogramování vysílání. Disponuje seznamem jinglů, hlasových záznamů, databází s hraností skladeb, umožňuje export vysílání do souboru.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Blubster 2.5 - Freeware - Download 0,8 MB
  Klient decentralizované P2P sítě pro sdílení hudby ve formátu MP3, s rychlým vyhledáváním, navazováním downloadů, nejen textovou, ale i hlasovou komunikací mezi uživateli a interní MP3 přehrávač. Původní protokol nabízí uživatelům anonymitu, rychlé downloady, podporu formátu Ogg Vorbis, stahování z více lokací naráz a možnost linkování souborů z internetových stránek.
 • iMesh 4.1 - Freeware - Download 2,9 MB
  Aktuální verze oblíbeného klientu sítě FastTrack, jehož prostřednictvím lze s ostatními uživateli sdílet prakticky jakékoliv typy souborů - od dokumentů přes hudbu, obrázky a video až po software. Program disponuje detailním vyhledáváním, obsahuje prohlížeč multimédií, manažer playlistů, filtr nebezpečných souborů, správu datového toku a jeho vzhled lze měnit skiny.
 • Kazaa Accelerator - Freeware - Download 1,4 MB
  Utilitka zrychlující stahování ze sítě FastTrack vyhledáváním nejbližších zdrojů ve stanovených intervalech rozšiřue výsledky vyhledávání a optimalizující připojení k internetu. Po skončení stahování může vypnout počítač.
 • MP3Producer 2.25 - Shareware - Download 1,7 MB
  Program pro grabování CDDA, specializovaný výhradně na formát MP3. Zvuk dokáže ukládat ve všech formátech MPEG1/MPEG2 audia v kompletním rozsahu bitrate 8-320 kbps. Podporuje ID3 tagy pro uchování informací o interpretovi, albu, názvu skladby atd. Pro každý soubor v joblistu, tj. seznamu položek ke zpracování, lze zvolit jiný výstupní formát a cílový název. Kromě MP3 lze stopy zaznamenat jako nekomprimované WAVy.
 • Overnet 0.49.4 - Freeware - Download 1,2 MB
  Aktuální verze klienta pro decentralizovanou P2P síť Overnet. Disponuje novým systémem Horde pro stahování souborů, konečně funguje třídění podle priority. Z clipboardu je možné vkládat více ed2k linků najednou, lze filtrovat výsledky vyhledávání, korektně se zobrazuje objem stažených dat, opravena byla chybná interpretace příkazů začínajících na 'q', které ukončily aplikaci. Plus další bugfixy...

  Ostatní MP3 utility
 • MP3Gain 1.2b - Shareware - Download 2,1 MB
  Program sloužící ke srovnání hlasitostí množství MP3 souborů na jednu úroveň. Nepoužívá však prostou normalizaci špiček, ale analýzou souborů získává informace o tom, jak hlasitě zní každá skladba lidskému uchu. Poté provede změny přímo v MP3 bez jakékoliv rekomprese, a tedy bez ztráty kvality. Novinky: ignoruje porušené MP3 framy, volba pro maximální možné zesílení skladby bez ořezání špiček, vkládání UNDO informací přímo do modifikovaného souboru, editace tagů.
 • mp3Tag 3.7 - Shareware - Download 1,6 MB
  Nová verze populárního správce souborů MP3 a Ogg Vorbis, který dokáže pracovat s ID3 Tagy a umožňuje do souborů ukládat texty písní. Během jednoho kroku může měnit jedno nebo více polí tagů současně, a to i na několika souborech. Podle tagů umí přejmenovávat zvukové soubory. Aktuální verze má opravené vizualizace.

  MIDI nástroje, kompozice, utility
 • 4FRONT Piano Module 1.0 VSTi - Freeware - Download 7 MB
  Zdarma dostupná základní verze klavírního syntezátoru. Pracuje jako VSTi plug-in, který získává data z hostitelské aplikace a podle nich generuje kvalitní výstup věrně napodobující piano. Protože se jedná o syntézu, zabírá program mnohem méně místa než klavírní emulátory založené na samplech.
 • PhotoScore Professional 2.10 - Demo - Download 8 MB
  Aplikace pro skenování a převod tištěných partitur do digitálního zápisu. Umí rozpoznat široké spektrum not a hudebních značek. Pracuje rychle a přesně a výstup exportuje do standardního MIDI formátu, který lze využít v libovolné hudebním hudebním programu.
 • Voicings 3.50 - Shareware - Download 0,3 MB
  Vícestopý virtuální pražec pro skládání partů pro kytaru, basu, bicí apod. Model bere v potaz různou délku znění jednotlivých strun. Program disponuje editorem akordů, notového zápisu a výstupem na MIDI. Správce akordů zobrazuje názvy a délku akordů, editor zápisu umožňuje skládat a do jednotlivých stop dělit celé skladby.

  Audio programy a utility
 • FlexiMusic Wave Editor 2003 - Shareware - Download 3,3 MB
  Audio editační software s přehledným uživatelským rozhraním a širokou nabídkou užitečných funkcí. Umí nahrávat zvuk z externího zdroje a na získaný materiál použít množství efektů. Kromě základních editačních povelů nabízí také přehrávání pozpátku, inverzi fáze, zrychlení/zpomalení samplu, převzorkování, vylepšení zvuku ekvalizérem, vyrovnání hlasitostí, prostorovými efekty, přepočítání na jinou základní tóninu, změnu tempa, formátu apod.
 • LiveSync Recorder - Freeware - Download 0,2 MB
  VST FX plugin, který umožňuje nahrávání, poslech a export smyček rychlostně synchronizovaných s hostitelskou aplikací. Vhodné zejména pro nahrávání různých jam-sessions a vybírání nejpovedenějších kousků.
 • Orion Platinum 4.0 - Demo - Download 16,1 MB
  Čtvrtá generace softwarového nahrávacího studia. Emulace profesionálního mixážního pultu a veškerého vybavení (syntezátory, samplery, efekty atd.). Exportuje zvuk do WAVu i při frekvenci 96 kHz a 32bit nebo 16bit rozlišení, podporuje VST/VST2/Dx efekty, MIDI, obsahuje 64kanálový mixér, dva sekvencéry, nelimitované Undo/Redo... Novinkou je harmonický resonanční filtr, plná spolupráce s MIDI ovladači, podpora ASIO zvukových karet, MIDI export celé skladby, vyřešeny byly problémy s piano rollem.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - když počítač nepracuje tak, jak má
  I počítač má někdy své dny. Lehce se vám totiž může stát, že i kdybyste se na hlavu stavěli, tak vám ne a ne naběhnout. Čas od času totiž některá z jeho součástí nepracuje tak, jak má. Pak přicházejí na řadu diagnostické a optimalizační nástroje.

  Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Google Home - domov pro Asistenta Google
  Vyberte si pohlaví. Google Assistant nabídne i mužský hlas

  Digitální asistentky měly zatím vždy ženský hlas, ale nyní si u Googlu můžete vybrat, stačí v nastavení přepnout z Voice 1 na Voice 2. A ozve se chlap.  celý článek

  Nabídka aplikací pro přehrávání videí ve Windows 10
  V nových Windows patrně nebude Media Player

  Příští týden má být uvedena nová verze Windows 10 s označením Fall Creators Update. Podle aktuálního zjištění má být z jeho součástí odstraněn multimediální...  celý článek

  První nativní 4K UHD Blu-ray na českém trhu.
  Ochrana 4K Ultra HD Blu-ray podlehla. Nový program ji dokáže odstranit

  Ochrana označovaná jako AACS 2.0 byla prolomena a už se objevil i program, který ji dokáže obejít a stáhnout video z 4K Blu-ray disků.  celý článek

  Vyfoťte, vystavte, prodejte
  Vyfoťte, vystavte, prodejte

  Prodávejte jednoduše přes mobilní aplikaci Bazar eMimino.cz.

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.