Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 27/2002

aktualizováno 
Sdílejte data v novém revolučním P2P klientu Shareaza 1.7, editujte zvuk v multitrack editoru Audacity 1.1.1, grabněte si CD na harddisk FreeRIPem, proberte hudební sbírku v Songs-DB 1.3, a to vše zdarma! K tomu ještě nová verze MPEG enkodéru TMPEGEnc, CD Architect 5.0a a mnohem více...
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • DJ Decks 0.57 - Shareware - Download 8 MB
  Dvojitý DJ MP3/OGG/WAV přehrávač s playlisty pro každou mechaniku, BPM matchingem a synchronizací mixování skladeb. Obsahuje několik DSP efektů - třípásmový ekvalizér, normalizer, echo, flanger a spektrální analyzér pro každý kanál. Pokud DJ Decks provozujete na surroundové zvukové kartě s analogovými výstupy, umožňuje program i při současném běhu obou přehrávačů ještě příposlech na sluchátkách přes konektor pro zadní reproduktory.
 • MuzicMan 4.2 - Shareware - Download 4,2 MB
  MP3 přehrávač v podobě luxusního Hi-Fi komponentu s desetipásmovým ekvalizérem a automatickým crossfaderem mezi skladbami. Je doplněný o konzoli pro grabování CDDA stop, konverzi souborů do MP3 a kompletní management vaší hudební sbírky v tomto populárním formátu. Podporuje grafické skiny pro změnu vzhledu a je připraven spolupracovat i s různými multimediálními dálkovými ovladači.
 • Sweet MIDI Player 2.0.2 - Shareware - Download 0,2 MB
  Jukebox pro přehrávání MIDI souborů, uživatelské playlisty mohou obsahovat až 99 skladeb. Kromě obyčejného poslechu umožňuje interní mixer v reálném čase editovat systémové příkazy, transponovat hudbu, měnit tempo, vypínat libovolné kanály a takto zmanipulovanou skladbu uložit na disk.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Easy CD-DA Extractor 5.0.5 - Shareware - Download 2,9 MB
  Jeden z nejlepších nástrojů pro grabování a konverzi CDDA stop do MP3, WMA a WAV. Podporuje internetovou databázi CDDB, automatické vkládání ID3 a WMA tagů, obsahuje dávkový konvertor formátů a normalizér zvuku. Aktuální verze si dokáže poradit s protikopírovacími ochranami a používá nejnovější enkodér LAME 3.93, včetně kódovacích režimů VBR a ABR.
 • FreeRIP MP3 2.00 - Freeware - Download 0,7 MB
  Výtečný audio CD ripper, jenž můžete používat zcela zdarma. Stopy lze ukládat do klasického WAVu nebo konvertovat do MP3 a Ogg Vorbis, převádět lze i existující WAVy. Program spolupracuje s online databází titulů CDDB a údaje automaticky vkládá do tagů. Aktuální verze se pyšní novým uživatelským rozhraním, jednodušším převodem a rozšířenou editací informací o skladbách.
 • Shareaza v1.7 Beta - Freeware - Download (port:8825) 1,3 MB
  Nový P2P klient pro sdílení dat mezi uživateli se agresivně dere do popředí žebříčku internetových aplikací. Využívá vylepšenou síť Gnutella2 a kombinuje nový protokol s detailní knihovnou sdílených médií, rychlým multimediálním přehrávačem stažených i teprve přenášených souborů a mnoha dalšími zajímavými vlastnostmi. Podporuje URL souborů na internetu v rozšířeném formátu "ed2k" i HASHing, systém identifikace totožných souborů.

  Ostatní MP3 utility
 • Joiner 1.1 - Shareware - Download 1,7 MB
  Slovenská anglicky mluvící utilita pro snadné spojování rozdělených multimediálních souborů, jmenovitě audia ve formátu MP3 a MPEG a Real videa. Průvodce umožňuje sestavit díly za sebe přesně podle vašich představ. Kontrolu výstupních souborů lze ihned prověřit vestavěným přehrávačem.
 • Music Library 1.9.730 beta - Shareware - Download 6,2 MB
  Všestranný databázový program pro katalogizaci, přehrávání a práci s hudbou na počítači. Dokáže vytvářet ID3 tagy podle jmen souborů, dávkově přejmenovávat soubory dle tagů, sestavovat playlisty, vkládat údaje podle CDDB databáze. Obsahuje vlastní CD přehrávač, databázi textů, vyhledávání, import/export databáze v různých formátech ad.
 • Songs-DB 1.3r2 - Freeware - Download 2,8 MB
  Manažer hudební kolekce české provenience a zdarma! Postará se o sbírku zvukových souborů v MP3, WMA a ostatních rozšířených formátech, na (audio) CD i dalších záznamových médiích. Soubory lze vyhledávat, konvertovat, doplňovat informační tagy podle CDDB, přejmenovávat, sestavovat playlisty, normalizovat a taktéž přehrávat pomocí interního přehrávače nebo ve spolupráci s WinAmpem.

  MIDI programy a kompozice
 • GenieSys OPT Visual Quantizer v1.2 - Shareware - Download 0,9 MB
  Vizuální kvantizér ze softwarové dílny GenieSys, flexibilní a jednoduchý způsob kompletního ovládání kvantizačního procesu. Nová OPT verze přináší mnoho nových prvků - zpracování not v reálném čase či off line filtr, processing jednotlivých not, různé zpracování jiných stop téhož souboru, vícenásobné Undo/Redo... MIDI Plug-in pro ACID Pro 4.0 od Sonic Foundry a další aplikace, podporující Yamaha Open Plug-in Technology Level 3.
 • GNMIDI 2.39 - Shareware - Download 0,5 MB
  Konverzní a modifikační utilita pro skladby ve formátu MIDI, převod mezi MIDI format 0-1, RMI do MIDI, ořezání a oprava poškozených MIDI souborů, fade in/out, transponování not ve vybraných kanálech, převod MIDI do formátů pro mobilní telefony a mnoho dalších funkcí.
 • BackToBasics 9.000 - Shareware - Download 0,4 MB
  Utilita, která přemění počítačovou klávesnici v realtimový polyfonický sampler. Umožňuje každé z kláves přiřadit libovolný sampl a v reálném čase měnit výšku tónu, hlasitost, typ opakování a další parametry.

  Audio programy a utility
 • Audacity 1.1.1 Beta - Freeware - Download 1,9 MB
  Open Source cross-platformní vícestopý zvukový editor. Umí nahrávat zvuk z některého vstupu zvukové karty nebo importovat WAV, Ogg Vorbis, MP3, AIFF a dalších formátů. Obsahuje velké množství vestavěných efektů, podporu VST plug-inů, nekonečné Undo/Redo... Tato betaverze pracuje s novým formátem projektových souborů, založeným na XML. Nedokáže proto načítat projekty starších verzí. Umožňuje práci s 32bitovými samply, automatický resampling importovaného souboru na zvolenou frekvenci/rozlišení a pyšní se novým uživatelským rozhraním.

  Ostatní
 • CoverSetup 2000 - Shareware - Download 3,8 MB
  Automatizovaný tisk potisků a bookletů audio CD, spojený s vyhledáváním na internetu. K obrázku z obalu disku automaticky najde odpovídající potisk a grafiku zadní strany obalu. Obrázky stažené ze sítě vytiskne vždy v korektních rozměrech, zpracovat umí i grafiku již uloženou na harddisku.
 • CD Architect 5.0a Build 93 - Shareware - Download 16 MB
  Nové sestavení profesionálního software firmy Sonic Foundry pro mastering audio CD podle standardu Red Book s jednoduchou organizací stop, plnou editací PQ kódů, dvaceti realtime DirectX efekty, podporou studiového rozlišení až 32bit/192 kHz, externích Firewire a USB mechanik, ochranou proti podtečení bufferu při vypalování a mnoha dalšími užitečnými možnostmi.
 • NTI CD-Maker 6 - Shareware - Download 25 MB
  Balík nástrojů pro vypalování zvuku a dat na CD a DVD s přepracovaným, mnohem přehlednějším a srozumitelnějším rozhraním. Před vypálením na audio CD lze zvuk modifikovat v interním editoru, je ovšem možné nahrávat na CD i v reálném čase ze vstupu zvukové karty. Program umí stáhnout informace z databáze CDDB i kompilovat MP3 disky. Video v AVI lze konvertovat do MPEG-1 a vypalovat (S)VCD disky i s jednoduchým menu. Tvorba slideshow digitálních fotografií i s hudebním doprovodem je hračkou.
 • TMPGEnc 2.59.47.155 - Shareware - Download 1,4 MB
  Jeden z nejdokonalejších konvertorů AVI videa do MPEG-1 v nové verzi obsahuje podporu technologie Hyper Threading nových procesorů Pentium, vylepšené šablony projektu, mnoho zdokonalení v kódování obrazu i zvuku, nové možnosti konfigurace pro zkušené uživatele a odstranění známých chyb.


 • Nejčtenější

  Nelíbí se mi, kam se internet vydal, říká vynálezce WWW. Chce to změnit

  Tim Berners-Lee představuje vizi nového, decentralizovaného internetu...

  V roce 1990 spustil první webový server a odstartoval tak revoluci. Díky němu se internet rozšířil do celého světa, do...

  Mučení a vraždu novináře prý nahrály hodinky Apple. Nejspíš to bylo jinak

  Apple Watch 2

  Údajná vražda opozičního saúdskoarabského novináře Džamála Chášakdžího na konzulátu v Turecku vyvolává mezinárodní...  Ve věku 65 let zemřel na rakovinu Paul Allen, s Gatesem založil Microsoft

  Paul Allen na snímku z prosince 2017.

  Ve věku 65 letech zemřel v pondělí spoluzakladatel firmy Microsoft Paul Allen. Miliardář, filantrop a hledač lodních...

  Návrat „imperialistického brouka“? Výzkumný program USA vzbudil obavy

  Program „Hmyzí spojenci“ má změnit škůdce v pomocníky v zemědělství.

  Skupina vědců v časopise Science varuje před možným zneužitím amerického výzkumného programu, který vyvíjí zcela nový...

  Grafika snů: podrobné srovnání RTX 2080 s GTX 1080Ti

  Porovnání grafických karet s čipem Nvidia GeForce RTX 2080 a GTX 1080Ti (vpravo)

  Porovnali jsme novou grafickou kartu RTX 2080 s předchozí špičkou GTX 1080Ti. Výsledky jsou zajímavé a ačkoli v mnoha...

  Další z rubriky

  Tipy na zajímavé weby: nechte si pomoci s formuláři a jejich odesíláním

  Ilustrační foto - notebook

  Poznat zajímavá místa v tuzemsku a zaznamenat si zážitek zprostředkuje portál Turistický-denik.cz. Vyplňovat formuláře...

  Spusťte si Android ve Windows, Linuxu či Macu

  Ilustrační foto - Android

  Chtěli jste hrát Android hry na počítači? Máte to mít. A je jedno, zda pracujete ve Windows, Linuxu či v Macu. Stáhněte...

  Microsoft v dalším updatu Windows umožní odinstalovat vestavěné aplikace

  Nové logo Windows pro pozadí na plochu vzniklo za pomoci projekce laseru a...

  Říjnová aktualizace se po všech peripetiích ještě pořádně nedostala k uživatelům, ale již se objevují informace o jejím...  Najdete na iDNES.cz