Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 27/2002

aktualizováno 
Sdílejte data v novém revolučním P2P klientu Shareaza 1.7, editujte zvuk v multitrack editoru Audacity 1.1.1, grabněte si CD na harddisk FreeRIPem, proberte hudební sbírku v Songs-DB 1.3, a to vše zdarma! K tomu ještě nová verze MPEG enkodéru TMPEGEnc, CD Architect 5.0a a mnohem více...
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • DJ Decks 0.57 - Shareware - Download 8 MB
  Dvojitý DJ MP3/OGG/WAV přehrávač s playlisty pro každou mechaniku, BPM matchingem a synchronizací mixování skladeb. Obsahuje několik DSP efektů - třípásmový ekvalizér, normalizer, echo, flanger a spektrální analyzér pro každý kanál. Pokud DJ Decks provozujete na surroundové zvukové kartě s analogovými výstupy, umožňuje program i při současném běhu obou přehrávačů ještě příposlech na sluchátkách přes konektor pro zadní reproduktory.
 • MuzicMan 4.2 - Shareware - Download 4,2 MB
  MP3 přehrávač v podobě luxusního Hi-Fi komponentu s desetipásmovým ekvalizérem a automatickým crossfaderem mezi skladbami. Je doplněný o konzoli pro grabování CDDA stop, konverzi souborů do MP3 a kompletní management vaší hudební sbírky v tomto populárním formátu. Podporuje grafické skiny pro změnu vzhledu a je připraven spolupracovat i s různými multimediálními dálkovými ovladači.
 • Sweet MIDI Player 2.0.2 - Shareware - Download 0,2 MB
  Jukebox pro přehrávání MIDI souborů, uživatelské playlisty mohou obsahovat až 99 skladeb. Kromě obyčejného poslechu umožňuje interní mixer v reálném čase editovat systémové příkazy, transponovat hudbu, měnit tempo, vypínat libovolné kanály a takto zmanipulovanou skladbu uložit na disk.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Easy CD-DA Extractor 5.0.5 - Shareware - Download 2,9 MB
  Jeden z nejlepších nástrojů pro grabování a konverzi CDDA stop do MP3, WMA a WAV. Podporuje internetovou databázi CDDB, automatické vkládání ID3 a WMA tagů, obsahuje dávkový konvertor formátů a normalizér zvuku. Aktuální verze si dokáže poradit s protikopírovacími ochranami a používá nejnovější enkodér LAME 3.93, včetně kódovacích režimů VBR a ABR.
 • FreeRIP MP3 2.00 - Freeware - Download 0,7 MB
  Výtečný audio CD ripper, jenž můžete používat zcela zdarma. Stopy lze ukládat do klasického WAVu nebo konvertovat do MP3 a Ogg Vorbis, převádět lze i existující WAVy. Program spolupracuje s online databází titulů CDDB a údaje automaticky vkládá do tagů. Aktuální verze se pyšní novým uživatelským rozhraním, jednodušším převodem a rozšířenou editací informací o skladbách.
 • Shareaza v1.7 Beta - Freeware - Download (port:8825) 1,3 MB
  Nový P2P klient pro sdílení dat mezi uživateli se agresivně dere do popředí žebříčku internetových aplikací. Využívá vylepšenou síť Gnutella2 a kombinuje nový protokol s detailní knihovnou sdílených médií, rychlým multimediálním přehrávačem stažených i teprve přenášených souborů a mnoha dalšími zajímavými vlastnostmi. Podporuje URL souborů na internetu v rozšířeném formátu "ed2k" i HASHing, systém identifikace totožných souborů.

  Ostatní MP3 utility
 • Joiner 1.1 - Shareware - Download 1,7 MB
  Slovenská anglicky mluvící utilita pro snadné spojování rozdělených multimediálních souborů, jmenovitě audia ve formátu MP3 a MPEG a Real videa. Průvodce umožňuje sestavit díly za sebe přesně podle vašich představ. Kontrolu výstupních souborů lze ihned prověřit vestavěným přehrávačem.
 • Music Library 1.9.730 beta - Shareware - Download 6,2 MB
  Všestranný databázový program pro katalogizaci, přehrávání a práci s hudbou na počítači. Dokáže vytvářet ID3 tagy podle jmen souborů, dávkově přejmenovávat soubory dle tagů, sestavovat playlisty, vkládat údaje podle CDDB databáze. Obsahuje vlastní CD přehrávač, databázi textů, vyhledávání, import/export databáze v různých formátech ad.
 • Songs-DB 1.3r2 - Freeware - Download 2,8 MB
  Manažer hudební kolekce české provenience a zdarma! Postará se o sbírku zvukových souborů v MP3, WMA a ostatních rozšířených formátech, na (audio) CD i dalších záznamových médiích. Soubory lze vyhledávat, konvertovat, doplňovat informační tagy podle CDDB, přejmenovávat, sestavovat playlisty, normalizovat a taktéž přehrávat pomocí interního přehrávače nebo ve spolupráci s WinAmpem.

  MIDI programy a kompozice
 • GenieSys OPT Visual Quantizer v1.2 - Shareware - Download 0,9 MB
  Vizuální kvantizér ze softwarové dílny GenieSys, flexibilní a jednoduchý způsob kompletního ovládání kvantizačního procesu. Nová OPT verze přináší mnoho nových prvků - zpracování not v reálném čase či off line filtr, processing jednotlivých not, různé zpracování jiných stop téhož souboru, vícenásobné Undo/Redo... MIDI Plug-in pro ACID Pro 4.0 od Sonic Foundry a další aplikace, podporující Yamaha Open Plug-in Technology Level 3.
 • GNMIDI 2.39 - Shareware - Download 0,5 MB
  Konverzní a modifikační utilita pro skladby ve formátu MIDI, převod mezi MIDI format 0-1, RMI do MIDI, ořezání a oprava poškozených MIDI souborů, fade in/out, transponování not ve vybraných kanálech, převod MIDI do formátů pro mobilní telefony a mnoho dalších funkcí.
 • BackToBasics 9.000 - Shareware - Download 0,4 MB
  Utilita, která přemění počítačovou klávesnici v realtimový polyfonický sampler. Umožňuje každé z kláves přiřadit libovolný sampl a v reálném čase měnit výšku tónu, hlasitost, typ opakování a další parametry.

  Audio programy a utility
 • Audacity 1.1.1 Beta - Freeware - Download 1,9 MB
  Open Source cross-platformní vícestopý zvukový editor. Umí nahrávat zvuk z některého vstupu zvukové karty nebo importovat WAV, Ogg Vorbis, MP3, AIFF a dalších formátů. Obsahuje velké množství vestavěných efektů, podporu VST plug-inů, nekonečné Undo/Redo... Tato betaverze pracuje s novým formátem projektových souborů, založeným na XML. Nedokáže proto načítat projekty starších verzí. Umožňuje práci s 32bitovými samply, automatický resampling importovaného souboru na zvolenou frekvenci/rozlišení a pyšní se novým uživatelským rozhraním.

  Ostatní
 • CoverSetup 2000 - Shareware - Download 3,8 MB
  Automatizovaný tisk potisků a bookletů audio CD, spojený s vyhledáváním na internetu. K obrázku z obalu disku automaticky najde odpovídající potisk a grafiku zadní strany obalu. Obrázky stažené ze sítě vytiskne vždy v korektních rozměrech, zpracovat umí i grafiku již uloženou na harddisku.
 • CD Architect 5.0a Build 93 - Shareware - Download 16 MB
  Nové sestavení profesionálního software firmy Sonic Foundry pro mastering audio CD podle standardu Red Book s jednoduchou organizací stop, plnou editací PQ kódů, dvaceti realtime DirectX efekty, podporou studiového rozlišení až 32bit/192 kHz, externích Firewire a USB mechanik, ochranou proti podtečení bufferu při vypalování a mnoha dalšími užitečnými možnostmi.
 • NTI CD-Maker 6 - Shareware - Download 25 MB
  Balík nástrojů pro vypalování zvuku a dat na CD a DVD s přepracovaným, mnohem přehlednějším a srozumitelnějším rozhraním. Před vypálením na audio CD lze zvuk modifikovat v interním editoru, je ovšem možné nahrávat na CD i v reálném čase ze vstupu zvukové karty. Program umí stáhnout informace z databáze CDDB i kompilovat MP3 disky. Video v AVI lze konvertovat do MPEG-1 a vypalovat (S)VCD disky i s jednoduchým menu. Tvorba slideshow digitálních fotografií i s hudebním doprovodem je hračkou.
 • TMPGEnc 2.59.47.155 - Shareware - Download 1,4 MB
  Jeden z nejdokonalejších konvertorů AVI videa do MPEG-1 v nové verzi obsahuje podporu technologie Hyper Threading nových procesorů Pentium, vylepšené šablony projektu, mnoho zdokonalení v kódování obrazu i zvuku, nové možnosti konfigurace pro zkušené uživatele a odstranění známých chyb.
 • Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Tipy a triky pro Windows 10
  Tipy pro Windows 10: automatické zapínání wi-fi či vyšší zabezpečení

  Ruční deaktivace wi-fi připojení a její automatická aktivace po určité době zajistí, že vás nikdo v tuto chvíli nebude rušit. Ukážeme také, jak v oznamovací...  celý článek

  Chraňte včas své elektronické zařízení.
  Chraňte svůj tablet před viry a hackery a za odměnu si zahrajte

  Bezpečnostní rizika dnes číhají i na majitele mobilních zařízení, takže jsme do dnešního přehledu zařadili i antivirovou aplikaci, která se postará i o ochranu...  celý článek

  Aplikace Uber
  Apple nechal Uberu vlastní funkci, která umí nahrávat obrazovku uživatelů

  Apple umožnil taxikářské aplikaci Uber kvůli aplikaci pro hodinky iWatch snímat obrazovky mobilních zařízení.   celý článek

  Grafton Recruitment Praha
  Obchodní zástupce - kancelářské potřeby

  Grafton Recruitment Praha
  Jihomoravský kraj
  nabízený plat: 22 000 - 45 000 Kč

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.