Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 27/2003

aktualizováno 
V dnešním přehledu na vás čekají nové hračky pro počítačové DJs nebo videožokeje, připravující video doprovod na techno party, CD rippery včetně nejnovější verze Easy CD-DA Extractoru pro zálohování chráněných kompaktů, český software pro příjem a záznam rádia a mnoho dalších užitečných aplikací.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • ArKaos VJ 3.0 - Freeware - Download 46,1 MB
  Nástroj pro videožokeje, kteří připravují vizuální doprovod například k taneční party. ArKaos VJ umožňuje vytvářet strhující animace za použití libovolné grafiky a videa, vestavěných efektů, obrazců a sekvencí. Program podporuje ovládání přes MIDI, animaci tak lze synchronizovat např. s Cubase. Disponuje také beat-matchingem pro detekci tempa skladby v reálném čase.
 • LAN Jukebox 1.3 - Shareware - Download 3 MB
  Aplikace, která promění libovolný počítač s repráčky připojený do lokální sítě v hudební jukebox. O přehrávání se stará serverový software, na ostatních počítačích může běžet klientský software a uživatelé tak mohou dálkově spravovat aktuální seznam skladeb nebo ovládat hlasitost.
 • Playbox 6.5b - Shareware - Download 25,6 MB
  Maximální kontrola nad multimédii. Sbírka programů nejen pro domácí pouštění hudby a videa, ale rovněž profesionální modul pro DJs s playlisty, volitelným ovládáním přes dotekový displej včetně virtuální klávesnice, knihovnu souborů a vzdálenou administraci přes počítačovou síť. Až šest nezávislých přehrávačů najednou. Balík obsahuje aplikace PLAYBOX Professional, PLAYBOX MX3, PLAYBOX MX6, PLAYBOX DJ and PLAYBOX Client.
 • Traktor DJ Studio 2.11 - Demo - Download 6,2 MB
  Profesionální nástroj pro počítačové DJs od slavných Native Instruments. Modulární koncept Traktoru zahrnuje dva vysoce kvalitní přehrávače s vlastními playlisty, mixér, beat matcher pro synchronizaci prolínajících se skladeb, digitální scratcher, řídící sekci a zvukové efekty. Celkový mix lze exportovat do výsledného souboru. Nově přibyly možnosti ukládat smyčky, zapisovat CUE body a BPM do MP3 tagů, podpora přetažení souborů z externích adresářů a mnoho optimalizací kódu.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • AbyssAudio Converter 1.11 - Shareware - Download 0,9 MB
  Utilita pro jednoduchou dávkovou konverzi zvukových souborů - umí vzájemně převádět formáty MP3, WMA a WAV. Uživatel musí jen zadat zdrojové soubory, specifikovat výstupní formát a jeho parametry a stisknout tlačítko. Pro převod do MP3 využívá knihovnu LAME.
 • Alive MP3 WAV Converter Standard V1.3.3.8 - Shareware - Download 1,7 MB
  "Lite" edice dávkového souborového konvertoru, dokáže převádět zvuk mezi formáty MP3, WAV, OGG a VOX, neumí pracovat s WMA. Podporuje převzorkování do téhož formátu podle zadaných parametrů, např. na jinou frekvenci či datový tok. Může být integrován do kontextového menu Windows a převádět tak soubory do MP3 pouhým stisknutím myšítka.
 • Audio Converter 4.1 - Shareware - Download 5,7 MB
  Všestranný konvertor zvukových formátů MP3, WMA, WAV a AIFF, dokáže též grabovat audio stopy z CDDA disků do počítače, včetně spolupráce s lokální internetovou databází. Podporuje enkodéry LAME, Blade a Fraunhofer ACM kodek, a nově pracuje také s Windows Media 9 a Ogg Vorbis.
 • Easy CD-DA Extractor 6 - Shareware - Download 3,5 MB
  Jedna z nejpopulárnějších aplikací pro stahování kompaktních disků na harddisk 1:1 do WAVu nebo do komprimovaných souborů MP3, WMA aj. Spolupracuje s CDDB, edituje ID3 a WMA tagy, dokáže dávkově konvertovat různé soubory. Aktuální verze zatočí s chráněnými CD, plně podporuje MP4, AAC, FLAC a VQF, práci drag'n'drop a všeobecně vylepšuje kompatibilitu s vypalovačkami.
 • OSS CD Ripper and ID3V2 Tag Editor - Shareware - Download 6,4 MB
  Čím se tento program odlišuje od záplavy ostatních CD ripperů a souborových konvertorů, které převádějí zvuk do WAV, OGG Vorbis, MP3, WMA a pyšní se asistencí databáze FreeDB při vyplňování ID3 tagů? Umí stahovat také zvukové stopy z DVD.
 • Topee CD Ripper v1.1.7 - Shareware - Download 1,1 MB
  Sympatický grabber CD do souborů typu WAV, MP3, WMA a Ogg Vorbis. Má vestavěný CD přehrávač, jeho editor ID3 tagů je provázán s online databází CDDB; informace umí nejen stahovat, ale také zasílat - pokud se stane, že vaše CD ještě v internetových análech není. Program podporuje práci s více mechanikami.

  Ostatní MP3 utility
 • MP3 Surgeon 2003- Demo - Download 0,9 MB
  Vizuální editor MP3, pracující na bezeztrátové úrovni, zásahy se provádějí přímo do zdrojového souboru. Automaticky opravuje poškozené MP3, rozřezává či skládá soubory, normalizuje zvuk, odstraňuje tichého začátku a konce. Změny si před potvrzením můžeme poslechnout v interním přehrávači. Novinky: automatické rozřezání podle CUE seznamu, detailní mikrozoom, katalogizace MP3 do XLS/HTML, flashové tutorialy.
 • Radiator 1.8.0.5 - Shareware - Download 1,5 MB
  Šikovná česká utilitka pro příjem a záznam terestrických rozhlasových stanic. Pracuje s nejrozšířenějšími FM/TV kartami, nové modely jsou stále přidávány. Jednoduché ukládání stanic do předvoleb, rychlé vyvolávání z kontextového menu nebo přehledné lišty á la Winamp. Vysílání lze uložit do klasického WAVu nebo libovolného zvukového kodeku. Pluginy jsou paletu PC karet jsou k dispozici na stránkách autora.
 • MusicManager 6.1.1.0 - Shareware - Download 2,5 MB
  Katalogizér audio CD a MP3 souborů s podporou internetové databáze CDDB, který automaticky sestaví prohledávatelný rejstřík během chvilky. V databázi lze hledat alba, skladby, cover verze jedné písně či třeba vše s určitým rokem vydání. Při manuální editaci lze vkládat i vinyly, MusicManager umí najít odpovídající album na internetu i dle části názvu.

  MIDI nástroje, kompozice, utility
 • Hydra - Demo - Download 2 MB
  Modulární syntezátor pro hostitelské aplikace standardů VSTi/DXi, určený pro tvorbu jakékoliv elektronické hudby. Disponuje třemi oscilátory s 39 předvolbami průběhu zvukové křivky, každý může být jinak zabarvený. Kromě ladění libých zvuků lze přepnout do módu všestranného bicího sampleru. Program disponuje množstvím efektů a 150 předvolbami nástrojů.
 • VirSyn Cube 1.1 - Shareware - Download 2,6 MB
  Výkonná mašina pro modifikování stávajících a především vytváření vlastních zvuků. Do služby se hlásí osm nezávislých přídavných syntezátorů, osm efektových jednotek (chorus/phaser/flanger, distortion, echo/delay, reverb) a arpeggiator. Program běží jako samostatný nástroj nebo jako VST plug-in a podporuje až osm výstupů.
 • PSYCLE 1.73RC2 - Open Source - Download 1,4 MB
  Open Source software pro skládání muziky ve stylu hudebních trackerů, obohacený dalšími zvukovými moduly, jako DSP efektovým procesorem či vlastními plug-iny, strukturu lze dále rozšiřovat pomocí VST nástrojů a filtrů. Program podporuje ASIO ovladače audio hardware. Při editaci jako jeden z mála podobných softwarů nabízí funkce Undo/Redo. Najdeme zde interní syntézu a efekty (14 generátorů a 29 efektů), možnost ovládání MIDI kontrolerem (tempo, modulace, pitchbend), některé diagnostické nástroje (osciloskop, spektrální analyzér), podporu skinů... Release Candidate 2 přináší úsporu výpočetního výkonu a lepší spolupráci s ASIO drivery.
 • Translator - Demo - Download 8,8 MB
  Program pro práci se zvukovými bankami pro hardwarové i softwarové samplery, např. Ensoniq, Emu, Akai, Roland, Kurzweil, Gigasampler, HALion, EXS-24, Reality, Reaktor, SoundFonts a další. Slouží ke katalogizaci samplů na disku, jejich poslechu, vzájemné konverzi a vytváření obrazů samplerových CD v různých formátech.

  Audio editory, utility, efekty
 • Advanced MP3/WMA Recorder 3.8 - Shareware - Download 5,2 MB
  Kompletní studio pro záznam zvuku. Program dovoluje nahrávat signál z mikrofonu, streamované audio z internetu nebo hudbu přehrávanou libovolnou aplikací, včetně DVD přehrávače, her apod. Aplikace automaticky filtruje vstupní signál a redukuje šum nahrávky. Podporuje záznam do formátů MP3, WMA a WAV.
 • AudioEdit Deluxe 2.3 - Freeware - Download 5,7 MB
  Lehce zdokonalená verze audio rekordéru, editoru a konvertoru, který umí grabovat i vypalovat CDDA a převádět zvuk mezi formáty MP3, MP2, WAV, WMA a Ogg Vorbis. Pohled na průběh zvuku (waveform) lze libovolně zoomovat, editační funkce umožňují kopírování, mazání či ořezání, na zvuk lze aplikovat pestrou paletu efektů (delay, ekvalizer, fade, phase, stretch, vibrato...) , pásmové filtry množství dalších funkcí.
 • Audiotools 4.50 - Shareware - Download 4,9 MB
  Harddiskový rekordér vhodný k samplování nahrávek z kazet a LP desek. Podle mezer mezi tracky umí rozdělit skladby do jednotlivých souborů. Umožňuje zvuk v reálném čase zpracovat několika efekty. Možnosti programu lze rozšířit přídavnými plug-iny (tvorba CD, kódování do MP3), které se nacházejí na stránkách Audiotools.
 • r8brain 1.6 - Freeware - Download 0,5 MB
  Jednoduchá utilitka, kterou využijete v případě potřeby konverze WAV souborů. Slibuje vysoce kvalitní převzorkování zvuku z 48 kHz nebo 96 kHz na 44,1 kHz, např. pro vypálení na CD. Podporuje také dávkovou konverzi velkého množství souborů.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - kopírování a vypalování DVD médií
  Ceny DVD vypalovacích mechanik jsou v současné době na svém historickém minimu a není tedy divu, že se stále více zabydlují i v našich domácnostech. Toho jsou si samozřejmě vědomy i softwarové firmy, a proto vytvářejí nové a nové aplikace šité vypalovačkám přímo na míru.

  Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Adobe Flash
  Adobe varuje před novou chybou. Aktualizujte si Flash

  Společnost Adobe opravila jednu chybu, která umožnila napadnout počítač přes upravený dokument.  celý článek

  První nativní 4K UHD Blu-ray na českém trhu.
  Ochrana 4K Ultra HD Blu-ray podlehla. Nový program ji dokáže odstranit

  Ochrana označovaná jako AACS 2.0 byla prolomena a už se objevil i program, který ji dokáže obejít a stáhnout video z 4K Blu-ray disků.  celý článek

  Google Home - domov pro Asistenta Google
  Vyberte si pohlaví. Google Assistant nabídne i mužský hlas

  Digitální asistentky měly zatím vždy ženský hlas, ale nyní si u Googlu můžete vybrat, stačí v nastavení přepnout z Voice 1 na Voice 2. A ozve se chlap.  celý článek

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.