Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 27/2004

aktualizováno 
Dnešní přehled softwarových novinek potěší všechny, kteří se rádi rýpou v digitálním videu, zájemcům o editaci zvuku nabízí Dexster v2 a aplikace pro odstranění vokálů, hudebníkům netradiční sekvencer pracující se samply na audio CD a též obsahuje mnoho dalších utilit pro práci s počítačovým zvukem.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • Melody Player 4.0 - Freeware - Download 1,2 MB
  Jednoduchý program pro přehrávání hudebních souborů ve formátu MIDI, MOD a S3M. Primárně určen k použití s kompozicemi vytvořenými v programech Harmony nebo Melogy Assistant, obsahuje základní databanku nástrojů.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Audio/Video To Wav Converter - Shareware - Download 0,4 MB
  Konvertor všemožných digitálních multimédií do jediného cílového formátu - klasického PCM WAV. Dekóduje jak MP3, OGG a další hudební kodeky, tak také vyrýpne zvukovou stopu z video souborů MPEG, AVI, VideoCD aj.
 • CD to MP3 WAV Maker 1.00 - Shareware - Download 2,8 MB
  Jednoduchý co do použití a rychlý co do výkonu - grabber audio CD do formátů MP3, WAV, WMA a OGG. Využívá enkodéru LAME i nejnovějších kodeků Ogg Vorbis. Podporuje přístup k informacím na FreeDB a editaci ID3 tagů, vybaven funkcemi pro korekci přeskakování u poškrábaných disků.
 • CoffeeCup MP3 Ripper & Burner 2.0 - Shareware - Download 4,6 MB
  Firma známá především díky nejrůznějším grafickým a internetovým utilitám vydává druhou verzi vlastní aplikace pro zpracování hudby v digitální podobě. Umožňuje ripování CD do MP3, WMA, OGG, APE, WAV a VQF, převádět soubory mezi uvedenými formáty, vytvoří obal a potisk na CD, které i vypálí.
 • MP3 RM Converter - Shareware - Download 6,5 MB
  Převodníky Real Audio do MP3 se poslední dobou objevují jako houby po dešti - ovšem tento pracuje obráceně: Převede soubory MP3, WMA, WAV a OGG do RM, a to i jako objemnou dávku zvukových souborů. Též konvertuje data mezi MP3, WMA, WAV a OGG.
 • MP3Producer 2.35 - Shareware - Download 2,4 MB
  Program pro grabování CDDA, specializovaný výhradně na formát MP3. Zvuk dokáže ukládat ve všech formátech MPEG audia v kompletním rozsahu bitrate 8-320 kbps. Podporuje ID3 tagy pro uchování informací o interpretovi, albu, názvu skladby atd. Kromě MP3 lze stopy zaznamenat jako nekomprimované WAVy. Přistupuje k informacím na FreeDB, umí uložit buď jen určitou část stopy, nebo několik tracků do jednoho souboru.
 • Video to Audio Converter - Shareware - Download 3,4 MB
  Rádi byste si stáhli zvukovou stopu oblíbeného filmu do separátního souboru? Snadná pomoc, stačí vzít nějaký šikovný nástroj, třeba tento, a je hotovo! Stopy souborů AVI, WMV, ASF či MPG lze ripnout do MP3, WAV, WMA či Ogg Vorbis.

  Ostatní MP3 utility
 • MP3 Cutter Joiner - Shareware - Download 2,5 MB
  Existuje spousta programů, které umějí rozsekat soubory MP3 na menší kousky, ať už pro snazší přenos, nebo prostě proto, že chcete vyjmout jen určitý úsek. MP3 Cutter Joiner ale umí takto pracovat také s formáty WAV, WMA a OGG! Pomocí kompaktního interního přehrávače si přesně nastavíte mantinely požadované části a pak už jen sekáte a sekáte... Soubory všech formátů lze rovněž složit zpět.
 • MP3 HTML Generator 3.08 - Shareware - Download 1,4 MB
  Hodláte vystavit seznam svých MP3 na internetu? Program vytváří HTML stránky s informacemi o hudebních souborech a rovněž dává dohromady svou vlastní databázi, v níž lze pomocí skriptu hledat i přímo z internetu.
 • Replay Radio 5.02 - Shareware - Download 32,5 MB
  Dobrá zpráva pro fanoušky internetových rozhlasových stanic: Jejich vysílání můžete snadno uložit programem Replay Radio. Ten slouží k poslechu i nahrávání, obsahuje na 1200 předdefinovaných stanic, samozřejmě lze vkládat vlastní.
 • YoGen File Splitter 2.0.2 - Shareware - Download 0,4 MB
  Šikovná utilitka pro rozdělení dlouhých souborů WAV/MP3 s možností zadání velikosti jednotlivých částí podle kapacity přenosového média.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • CD Sequencer - Shareware - Download 1,7 MB
  Dosti zajímavý sekvencer, který kromě softwarových MIDI nástrojů využívá s precizní synchronizací také samply uložené jako klasické stopy na audio CD. Podporuje i smyčky ve WAV.
 • GNMIDI 2.47 - Shareware - Download 0,7 MB
  Konverzní a modifikační utilita pro skladby ve formátu MIDI, převod mezi MIDI format 0-1, RMI do MIDI, ořezání a oprava poškozených MIDI souborů, fade in/out, transpozice not ve vybraných kanálech, převod MIDI do formátů pro mobilní telefony a mnoho dalších funkcí. Nově filtrování MIDI příkazů, kvantizace kontrolerů a karaoke MIDI editor se synchronizací textu písně při přehrávání.
 • G-tune 2.50 - Shareware - Download 0,6 MB
  Rychlá a přesná ladička elektrických kytar i akustických nástrojů. Měří výšku tónu v rozmezí 30-5500 Hz s přesností na 0,01 Hz. Nová verze, jíž autor oslavil 6 let vývoje, obsahuje mnohá výrazná vylepšení a neobsahuje staré chyby.
 • SmartScore Pro Edition 3.2 - Demo - Download 2,9 MB
  Komplexní aplikace pro skládání hudby, práci s MIDI sekvencery a scanování papírových partitur s pokročilým enginem rozpoznávání. Dokáže načítat a upravovat klasické MIDI soubory, kopírovat/přesouvat libovolné selekce skladby ad.

  Audio editory a efekty
 • All Sound Recorder Pro - Shareware - Download 2,6 MB
  Praktický zvukový rekordér, s jehož pomocí lze zaznamenat libovolné projevy vašeho počítače do formátů MP3, WMA, WAV a OGG. Nahrávat můžete např. soundtrack her, internetové rádio, z line-in, mikrofonu i výstup jiných přehrávačů, čímž lze např. konvertovat RealAudio do MP3. Komprese probíhá v reálném čase, k dispozici zajímavé zvukové efekty.
 • AudioMagic 2.41.0 - Shareware - Download 0,5 MB
  Kompaktní digitální zvukový rekordér, který v reálném čase zaznamenává signál do MP3/WAV a provádí vzájemnou konverzi souborů v těchto dvou formátech. Nabízí programování záznamu a je možné jej spouštět s parametry z příkazové řádky.
 • Dexster v2 - Shareware - Download 5,7 MB
  Druhá generace oblíbeného shareware editoru. Pracuje s nejrozšířenějšími audio formáty, nabízí základní editační funkce stejně jako pokročilé efekty, např. mix, kompresor, delay, obálky a křivky, ekvalizér, pitch/stretch, chorus aj. K dispozici i mnohé pásmové filtry, též souborový konvertor a zvukový rekordér.
 • YoGen Vocal Remover 2.0.9 - Shareware - Download 0,8 MB
  Program určený pro vymazání vokálů z hudební nahrávky. Analyzuje soubor a snaží se odstranit signály společné oběma kanálům. Pracuje se soubory MP3 a WAV. V reálném čase přehrává zpracovaná data, takže uživatel může hned posoudit účinnost filtru.

  Ostatní utilitky
 • Nero Burning ROM 6.3.1.17 - Demo
  Nová verze špičkového balíku pro vypalování dat, zvuku a videa. Obsahuje Nero PowerPack, který zahrnuje aplikaci Nero Recode 2 pro konverzi DVD filmů na nahrávatelná média a grabování DVD včetně kodeku Nero Digital. Všechny aplikace podporují 64bitové procesory AMD, vše plně funkční do 30. června 2004.
  Download: Pack 1 - 26,7 MB (Nero Burning ROM); Pack 2 - 20,2 MB (NeroVision Express 2, Nero ShowTime, Nero Recode); Pack 3 - 7 MB (Nero Media Player)
 • OSS Video Decompiler v5.5.0.3 - Shareware - Download 11,6 MB
  Program určený pro rozebrání video souborů AVI, MPEG, WMV, ASF do posledního políčka. Celý filmový pás extrahuje do jednotlivých snímků ve formátech BMP, GIF, PNG, JPEG, TIFF a dalších.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - prohlížejte web offline
  Chcete-li ušetřit za internetové připojení tarifikované počtem minut, pak se vám může hodit program, který vaše oblíbené stránky po připojení stáhne a vy si je někdy později budete moci v klidu prohlídnout v offline režimu. Zkuste využít náš přehled, kde jich najdete celou desítku.  Témata: MP3, software

  Nejčtenější

  Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

  Britský fyzik Stephen Hawking

  Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

  ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

  Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

  Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...  Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

  Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

  Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

  PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

  Časová osa přechodu na DVB-T2.

  Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

  Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

  Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

  Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

  Další z rubriky

  Než začnete stěhovat nábytek, vyzkoušejte si design v tabletu

  Tablet pomůže i při zařizování bydlení

  Aplikace pro tablety nám pomohou v celé řadě situací, třeba i když plánujete stavbu, rekonstrukci, nebo jen menší...

  Nahrajeme váš mozek na cloud, plánuje startup. Ale zabije vás tím

  Mozek, ilustrace

  Johnny Depp by měl zbystřit. Zahrál si totiž roli ve filmu Transcendence, ve kterém si po smrti nahraje mysl do...

  Styl i bezpečnost. Vyzkoušejte alternativní prohlížeče pro Windows

  Ilustrační foto - browser

  Okno do internetu. Nadneseně používaný příměr pro internetové prohlížeče. Díky nim je na jedno kliknutí dostupný obsah...

  Najdete na iDNES.cz