Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 28/2002

aktualizováno 
Nové verze oblíbeného přehrávače Winamp3, populárního ripovacího balíku CD'n'Go 2.00, vypalovacích programy Feurio 1.66 či BlindWrite Suite 4.2.3, zvukového editoru AudioEdit Deluxe 1.7 a mnoha dalších programů najdete v aktuálním přehledu pro tento týden.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • Jet Audio 4.7 - Adware - Download 8 MB
  Přítulný audio i video přehrávač, jenž pro vás na monitoru počítače postaví kompletní domácí HiFi systém, skládající se z následujících oddělených komponent: přehrávače Audio CD, digitálního audia (MP3, RA, WAV...), MIDI playeru, DSP jednotky, video přehrávače a zesilovače/mixeru. Díky virtuálnímu dálkovému ovládání můžete program zminimalizovat a pohodlně jej ovládat i při práci s grafikou apod.
 • Virtual DJ Studio 3.02 - Shareware - Download 2,5 MB
  Hudební přehrávač a mixážní pult pro použití na různých party či v rozhlasových stanicích. Uživatel může nakonfigurovat několik virtuálních kanálů, směrovat je do různých výstupů surroundové zvukové karty, mixovat hudbu, pouštět příposlech na sluchátka... Program podporuje přidání dalších funkcí pomocí plug-inů, obsahuje jednoduchý manažer souborů, playlistů, pracuje plně s drag'n'drop systémem.
 • Winamp3 Build #491 - Freeware - Download 2,9 MB
  Aktuální vývojářský build všetečného přehrávače Winamp3.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • CD'n'Go 2.00 - Freeware - Download 4,9 MB
  Jeden z uživatelsky nejpřívětivějších balíků pro ripování digitálního audia se vrací ve druhé generaci. Nyní obsahuje nejnovější MP3 kompresory GogoDLL 3.10 a LAME 3.93, odstraňuje množství chyb, vylepšuje kompatibilitu pod WinNT/2k/XP. V instalaci naleznete přibalený firemní vypalovací software Burn'n'Go v updatované verzi 1.01.
 • Feurio! 1.66- Shareware - Download 4,9 MB
  Zajímavý vypalovací software s podporou digitálního načítání audio stop a spoluprací s databází CDDB, multitaskingem (lze současně provádět zápis i čtení dalšího disku), nenáročným vypalováním na pozadí. Dále obsahuje editor WAV souborů s možností ořezání ticha, fade atd. a užitečnou schopnost označit a vypálit jednotlivé tracky ze samplu celého LP.
 • All Converter 2.2 - Shareware - Download 2,8 MB
  Konvertor hudebních souborů z/do formátů MP3, WAV, Windows Media Audio, Ogg Vorbis a Yamaha VQF. Všechny úkoly jsou vykonány rychle dávkovým zpracováním souborů. All Converter obsahuje jednoduchého průvodce, jenž vás provede všemi nástrahami komprese, a také přehrávač, jímž si hned můžete nově uložené soubory pustit.


 • MP3 utility
 • Flash Renamer 4.1- Shareware - Download 2,1 MB
  Utilita sloužící k hromadnému přejmenování souborů s nekorektními názvy, typicky hudebních souborů či digitálních fotografií. Flash Renamer přejmenuje libovolné množství souborů dávkovým procesem během několika kliknutí myší. Názvy lze převést na malá či velká písmena či zanechat velké pouze každé počáteční písmeno, přejmenovat soubory podle informací z ID3 Tagů, vynechat mezery, podtržítka a podobné nechtěné znaky. Soubory umí postupně očíslovat.

  MIDI programy a kompozice
 • caotica2 r19 - Freeware - Download 1,8 MB
  Aplikace pro tvorbu vlastních nástrojů a zvuků i modifikaci již existujících samplů ve WAVu. Obsahuje softwarovou syntézu a efektovou jednotku, spíš než pro seriózní skládání hudby se dá výstup programu použít spíš pro experimentální tvorbu.
 • MIDIoverLAN+ 1.1.112 - Shareware - Download 0,9 MB
  Zajímavé řešení pro multi-klientové ovládání MIDI zařízení a komunikaci mezi MIDI aplikacemi na jednom počítači i prostřednictvím místní počítačové sítě LAN.

  Audio programy a utility
 • All Recorder 1.5.3 - Shareware - Download 2,5 MB
  Zvukový rekordér, jenž umí nahrávat signál jak ze vstupů zvukové karty, tak i interního mixeru - streamované audio či zvuk produkovaný jiným programem, přehrávačem či hrou. All Recorder umí nahraný materiál zeditovat klasickými funkcemi Cut/Copy/Paste, ořezat ticho a zesílit či zeslabit (Fade) na krajích záznamu, provést normalizaci atd. Zvuk lze exportovat do formátu MP3, WMA, OGG, VQF nebo WAV.
 • AudioEdit Deluxe 1.7 - Shareware - Download 8,9 MB
  Vizuální audio rekordér, editor a konvertor, umí grabovat i vypalovat CDDA a převádět zvuk mezi formáty MP3, MP2, WAV, WMA a Ogg Vorbis. Pohled na průběh zvuku (waveform) lze libovolně zoomovat, editační funkce umožňují kopírování, mazání či ořezání, na zvuk lze aplikovat pestrou paletu efektů (delay, ekvalizer, fade, phase, stretch, vibrato...) a také pásmové filtry. AudioEdit umožňuje též vložení dodatečných textových informací do souborů (titul, autor, žánr) a nabízí množství dalších funkcí.
 • Audiotools 4.20 i2 - Shareware - Download 2,3 MB
  Harddiskový rekordér specializovaný na převod analogových záznamů (LP, kazeta) do digitální podoby. Umí automaticky rozpoznat mezery mezi skladbami a ukládat je jako samostatné soubory. Obsahuje také následný audio processing (ekvalizér, normalizace...) a je rozšiřitelný pomocí plug-inů, jež lze stáhnout ze stránek autora. Aktuální verze přidává dekódování MP2, ID3 Tag editor a základní statistické funkce.

  Ostatní
 • BlindWrite Suite 4.2.3 - Shareware - Download 3,9 MB
  Opět nová verze aplikace pro vypalování a zálohování datových i zvukových CD. Ovladač Patin-Couffin je již ve stabilní verzi 9, opravena byla chyba při kopírování CD s ochranou SecuROM, problémy s modulem BlindRead a updatován BWABuilder.
 • CoverXP Free 1.45- Freeware - Download 2,4 MB
  Software pro plně automatizovaný tisk obalů na CD. Žádné nastavování parametrů, CoverXP sám zvolí správné údaje a pošle obrázek na tiskárnu ve správné velikosti. Možné je také doplnit vlastní text. Pracuje s více než 300 grafickými formáty! Program vznikl ve spolupráci se serverem cdcovers.cc :o)
 • Easy AVI Converter - Shareware - Download 3,4 MB
  Jednoduchý konvertor AVI video souborů. Stačí několik nepatrných tahů myší a dávkový proces převede AVI do formátů MPEG, WMV/ASF či RealMedia.


 • Nejčtenější

  Nelíbí se mi, kam se internet vydal, říká vynálezce WWW. Chce to změnit

  Tim Berners-Lee představuje vizi nového, decentralizovaného internetu...

  V roce 1990 spustil první webový server a odstartoval tak revoluci. Díky němu se internet rozšířil do celého světa, do...

  Mučení a vraždu novináře prý nahrály hodinky Apple. Nejspíš to bylo jinak

  Apple Watch 2

  Údajná vražda opozičního saúdskoarabského novináře Džamála Chášakdžího na konzulátu v Turecku vyvolává mezinárodní...  Ve věku 65 let zemřel na rakovinu Paul Allen, s Gatesem založil Microsoft

  Paul Allen na snímku z prosince 2017.

  Ve věku 65 letech zemřel v pondělí spoluzakladatel firmy Microsoft Paul Allen. Miliardář, filantrop a hledač lodních...

  Návrat „imperialistického brouka“? Výzkumný program USA vzbudil obavy

  Program „Hmyzí spojenci“ má změnit škůdce v pomocníky v zemědělství.

  Skupina vědců v časopise Science varuje před možným zneužitím amerického výzkumného programu, který vyvíjí zcela nový...

  Grafika snů: podrobné srovnání RTX 2080 s GTX 1080Ti

  Porovnání grafických karet s čipem Nvidia GeForce RTX 2080 a GTX 1080Ti (vpravo)

  Porovnali jsme novou grafickou kartu RTX 2080 s předchozí špičkou GTX 1080Ti. Výsledky jsou zajímavé a ačkoli v mnoha...

  Další z rubriky

  Software zdarma: kreslicí program pro děti nebo čištění Windows

  Ilustrační foto - děti

  Hledáte-li kreslicí program pro děti, řešením je Tux Paint. Vytvořit si vlastní klávesové zkratky, zautomatizovat práci...

  Apple koupil firmu, jejíž program má umět najít budoucí popovou hvězdu

  Firma Asaii pomocí umělé inteligence vyhledává hudební talenty.

  Firma Asaii vyvinula software, který umožní vyhledávat a sledovat potenciálně úspěšné interprety. Nyní ji koupila firma...

  Tak by vypadala Windows 11. Jak se změnil operační systém Windows

  „Úvodní obrazovka“ v místě, kde před Windows 8 bývalo „Start“ menu.

  Tradiční schéma vydávání operačního systému Windows znamenalo, že se po třech letech objeví nová verze. Ne vždy se toto...  Najdete na iDNES.cz