Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 29/2003

aktualizováno 
Podívejte se do světa P2P s nejnovější verzí KaZaa Lite 2.4.1 K++, pusťte na svá cédéčka kompaktní přehrávač K-CD, proměňte počítač v nahrávací studio s novou verzí MIDI sampleru Tracktion. Ani v programátorsky suchém létě nechybí konvertory, MP3 utilitky ani nástroje pro záchranu dat z poškozených disků.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • K-CD v.2.6.222 - Freeware - Download 1,9 MB
  Kompaktní CD přehrávač s klasickými i nadstrandardními funkcemi. Umí na internetu vyhledat informace o cédéčku i texty k písním, udržuje databázi titulů se statistikami hranosti atd. Může fungovat jen se systémové tray ikony.
 • MuzicMan 4.4 build 703 - Shareware - Download 5 MB
  Nové sestavení kompletního počítačového audio centra s integrovaným CD ripperem a souborovým konvertorem. Ddisponuje šikovným přehrávačem, provázaným s detailní knihovnou vaší hudební sbírky.
 • Ultimate Jukebox v1.0 - Shareware - Download 1,8 MB
  Nadstavba pro přehrávač Winamp, která promění počítač nebo domácí set top box v moderní hrací skříň. Importuje soubory MP3, OGG, WMA a WAV, pracuje s několika úrovněmi playlistů a frontou skladeb, které si namačkali hosté vaší party. Parametry vzhledu jsou plně definovatelné - můžete měnit fonty, barvy i celé skiny.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • GermaniXEncoder 1.29.643 - Freeware - Download 16,8 MB
  Konvertor zvukových souborů z/do formátů MP3, WMA, OGG, WAV. Podporuje i další komprese prostřednictvím systémových kodeků. Zvuk lze také pomocí interního rekordéru nahrávat do zvoleného formátu. Program dokáže na standardní WAV soubor aplikovat několik zvukových efektů, např. delay, vibrato, pásmové a FFT filtry či ekvalizér. Nová verze s opravenými chybami.
 • KaZaa Lite K++ 2.4.1- Freeware - Download 2,9 MB
  Nová verze očesaného klienta KaZaa Lite. Od buildu 2.4.1 došlo ke sloučení verzí Lite a K++, odstranění některých chyb a vylepšení funkcí. Autoři aktualizovali seznam zakázaných IP adres a zjednodušili lokalizaci do jiných jazyků. Anglická verze.
 • OSS MP3 TO WAVE Decoder & Converter 3.4 - Shareware - Download 2,7 MB
  Dekodér digitálního zvuku ve formátu MP3 do standardního WAVu pro následnou editaci nebo vypálení na CD. Software upozorňuje na chybné MP3 soubory. Dávkové zpracování podle winampovských playlistů. Disponuje funkcí pro normalizaci hlasitosti obou typů souborů.

  Ostatní MP3 utility
 • CATraxx 5.21.02 - Shareware - Download 6,2 MB
  Databázový program pro katalogizaci vaší kompletní hudební sbírky - cédéček, vinylových LP, kazet, minidisků a MP3 souborů. Spolupracuje s CDDB bankou. Aktuální verze opravuje problém s přenosem informací o interpretech.
 • K-MP3 4.1.83 - Shareware - Download 1,7 MB
  Šikovná utilitka, která nakládá s alby v komprimovaných souborech stejně jako s CD - dokáže je identifikovat podle databáze a doplnit korektní názvy i obsah polí v ID3 tagu. Program zvládne všechny mutace v1 i v2. Funkce můžete bez omezení využít i pro OGG, VQF a další formáty.
 • Mp3 File Editor 5.10 Beta - Shareware - Download 3,7 MB
  Editor playlistů se širokými možnostmi vyhledávání a třídění podporovaných zvukových souborů. Skladby či celé playlisty lze poslouchat v interním nebo asociovaném přehrávači. Databázi lze exportovat i s detailními informacemi (bitrate, délka, vzorkování, stereo mód...), dávkově editovat ID3 tagy a přejmenovávat soubory.
 • MP3 HTML Generator 2.51- Shareware - Download 1,4 MB
  Utilitka sloužící k sestavování katalogů MP3 souborů ve formátu HTML - především pro webové stránky. Program pracuje zcela automaticky, vyhledá ve zvolených souborech ID3 informace o skladbách a případně umožní jejich manuální úpravu. Disponuje vestavěným FTP klientem pro nahrávání stránek na server, uživatel může pro výstup zvolit některou ze šablon či zvolit vlastní vzhled.

  MIDI nástroje, kompozice, utility
 • Extreme Sample Converter 1.4 - Demo - Download 1,4 MB
  Konvertor zvukových samplů v různých formátech. Navzájem lze převádět zvukové banky SoundFont, GigaSampler, Solton MS a SampleTank; do těchto formátů lze konvertovat i banky z Akai S1000/S3000. Nástroje lze převádět do nekomprimovaných WAV a AIFF. Program dále nabízí parametrický editor, rozšířený editor smyček, možnost přihlášení virtuálních disků a zvukový editor pro nástroje Solton MS.
 • Harmony Assistant 8.3.5c - Shareware - Download 5,8 MB
  Software pro skládání hudby založený na klasickém notovém zápise s automatický vytvářením akordů a harmonií. Umožňuje editaci značek pro bicí nástroje. Obsahuje interní zvukový procesor s efekty Wah, Overdrive, Flanger, Reverb a dalšími. Kromě MIDI s realtime nahráváním pracuje také s digitálními stopami ve formátech MP3, AIFF, WAV, vytváří tabulky akordů pro strunné nástroje. K projektu je možné doplnit texty a vše nechat přehrát interním přehrávačem.
 • Tracktion v1.4.0.22 - Demo - Download 4,1 MB
  Zajímavý hudební software, který spojuje MIDI s nasamplovanými nástroji. Práce probíhá v jednoduchém a přehledném celoobrazovkovém prostředí, uživatel není omezen množstvím použitelných stop nebo efektů, program nabízí reverb, čtyřpásmový ekvalizér, delay, chorus, phaser, compressor, low-pass filter a transpozici bez změny tempa. Podporovány jsou také VST plug-iny a zařízení pod ovladači ASIO a DirectSound s latencí kratší než 3 ms. Najdeme zde také kompletní MIDI sekvencer s nekonečným undo/redo, editací piano roll, kvantizací a mnoha dalšími nástroji. Tracktion je kompatibilní s ReWire 2.0.

  Audio editory, efekty, utility
 • AudioMulch 0.9b13 - Shareware - Download 2,3 MB
  Interaktivní realtime prostředí pro tvorbu zvuků i virtuální hudební nástroj. Obsahuje generátory zvukového signálu (sin, noise, drum, bass...), mnoho efektů (reverb, flanger, delay...), filtry (např. parametrický ekvalizér) a podporuje VST audio plug-iny. Staňte se mágem elektronické hudby!
 • n-Track Studio v3.3 - Shareware - Download 3,2 MB
  Nahrávací studio s teoreticky neomezeným počtem stop, podporou 16- i 24bitového zvuku, VST a DirectX efektů, mixem do MP3. Současně disponuje interními efekty Reverb, Echo, Pitch Shift, Chorus a ekvalizérem. Na jednu stopu lze použít až 25 kombinací různých efektů. Aktuální verze rozšiřuje podporu nástrojů standardu DXi 2.0, více výstupních kanálů, MIDI vstup ze zásuvných modulů, umožňuje ručně editovat parametry WAVu při použití funkce Stretch. Nově podporuje rozhraní ReWire!

  Ostatní utility
 • Burn4Free 1.0.0.400 - Freeware - Download 1,4 MB
  Zdarma šířený vypalovací software, který umí zaznamenat audio CD ze souborů WAV, WMA, MP3 a OGG, včetně konverze z jiného nastavení na standardních 44,1 kHz/16 bitů. Pár myších kliků stačí k vypálení datového CD nebo DVD. Program podporuje všechny CD a DVD platformy, spolupracuje s rozhraními SCSI, IDE i externími mechanikami na USB.
 • DropToCD (DataCD) 1.7 - Shareware - Download 1,1 MB
  Utilita pro vytváření datových CD včetně multisession projektů a bootovatelných disků, ISO obrazů disků ve formátech Joliet a ISO9660. Umí také mazat přepisovatelná média, obsahuje prohlížeč obsahu a extraktor jednotlivých oblastí disku. Program podporuje designové skiny a národní lokalizace.
 • VideoEdit Converter - Shareware - Download 5,1 MB
  Program umožňující konverzi digitálního videa do AVI a WMV. Pracuje jako dávkový konvertor, umí spojit více souborů dohromady, zobrazuje náhled zpracovávaných dat. Výsledné video můžeme vytvořit ze série statických snímků a libovolného zvukového doprovodu. Program podporuje na vstupu všechny systémové kodeky, kóduje do DivX, XviD a Windows Media 9.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - zabezpečení adresářů a souborů v PC
  Dělíte se o pracovní počítač se svými kolegy? Nechcete nechávat důležité dokumenty na očích jiných uživatelů? Bojíte se zasílat nechráněné soubory poštou? Pak neváhejte a vyzkoušejte dnešní programy k jejich šifrování.

  Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Notebook
  Stáhněte si zdarma: Vdechněte právě pořízeným fotografiím retro vzhled

  Jako kdyby byly pořízeny Polaroidem a před dávnou dobou. Přitom jsou to fotografie zcela nové. Chcete-li i vy takové vytvářet, použijte program XnRetro....  celý článek

  Aplikace nahradí zapomenutou myš.
  Aplikace pro tablety: náhrada myši či bezpečné připojení k wi-fi

  V dnešním výběru aplikací poradíme, jak nahradit zapomenutou počítačovou myš, jak se bezpečně připojit i k volné wi-fi síti, jak dostat stejný e-mailový klient...  celý článek

  Tipy a triky pro Windows 10
  Tipy pro Windows 10: automatické zapínání wi-fi či vyšší zabezpečení

  Ruční deaktivace wi-fi připojení a její automatická aktivace po určité době zajistí, že vás nikdo v tuto chvíli nebude rušit. Ukážeme také, jak v oznamovací...  celý článek

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.