Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 30/2003

aktualizováno 
Nová verze multitrack rekordéru nTrack 3.3 podporuje rozhraní ReWire! Malý přehrávač @MAX Tray Player se schová do systémové lišty. Nový Terminator vám zazálohuje CD do MP3, WMA či OGGu. Hero Video Convert převede DVD na VCD i do DivX. A také ostatní programy stojí za to...
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • @MAX Tray Player - Freeware - Download 0,7 MB
  Malý, ale šikovný hudební přehrávač. Nezabírá místo na ploše, jeho ovládací prvky jsou přímo integrovány do systémové tray lišty. Rozhraní je lehce podobné Winampu a tudíž příjemné. Program podporuje zvukové i video soubory ve formátech WAV, MP3, MIDI, MPEG, AVI, WMA, WMV a dalších. Umí také ovládat CD mechaniku a pracuje s playlisty.
 • StationPlaylist Studio v1.3 - Shareware - Download 5,9 MB
  Audio systém pro malé rozhlasové stanice s podporou všech nejrozšířenějších zvukových formátů včetně CDDA, bezeztrátové komprese APE a internetových streamů MP3 a OGG. Automatický a polomanuální provoz, načasování skladeb, jinglů, hlášení a reklam, možnost vstupů z externího signálu, samočinné mixování, příposlech dalších skladeb. Z download stránky je třeba také stáhnout SQRSoft Crossfading plugin pro Winamp 2.x.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Ashampoo Audio Center Beta - Shareware - Download 3,1 MB
  Softwarový komplet šesti modulů pro ripování, vypalování, konverzi, editaci a rekonstrukci zvukových souborů. Podporuje formáty WAV, MP3, Ogg Vorbis, umožňuje záznam audio CD z libovolných souborů, normalizaci hladiny zvuku a editaci ID3 tagů.
 • OSS Audio Converter Pro 4.0 - Shareware - Download 9,4 MB
  Všestranný konvertor zvukových souborů se širokými možnostmi nastavení. Kromě prostého převodu umí ripovat CD a zvukové stopy video souborů včetně AC3. Disponuje editorem ID3 tagů v2 a podporou enkodéru LAME, rozumí si s celkem dvacítkou formátů a jejich odnoží. Vypaluje audio CD ze všech podporovaných formátů.
 • CD MP3 Terminator 1.38 - Shareware - Download 2,5 MB
  Jednoduchý a rychlý CD ripper, kompakt převede jediným kliknutím myší. Podporuje formáty MP3, Windows Media, Ogg Vorbis, Monkey Audio, Yamaha VQF a WAV. Rovněž umí navzájem konvertovat hudební soubory. Program obsahuje ovladače přehrávání CD, podporuje tvorbu ID3 Tagů v2, práci s více mechanikami a skinování.

  Ostatní MP3 utility
 • MP3 Tag Clinic 2.9.1.7- Shareware - Download 2 MB
  Klinika pro MP3 data, která záměstnává největší kapacity v oboru. Editují každé pole v tagu zvlášť, ale mohou se též postarat o více dat naráz. K dispozici je řada funkcí, jako např. přejmenování souborů podle tagů a naopak, přestavba adresářové struktury a relokace MP3 do složek podle autorů, alb apod. Umí synchronizovat ID3 tagy v1 a v2, vytvářet playlisty, přidávat do hudebních souborů obrázky aj.
 • mp3DirectCut 1.33 - Freeware - Download 0,1 MB
  Jednoduchá utilitka pro střih zvuku ve formátech MP2 a MP3, např. odstranění ticha na začátku/konci skladby, vystřižení jedné písně z mixu apod. Pracuje s ID3 Tagy, při editaci zachovává obsahy všech polí. Umožňuje měnit velikost vykreslení průběhu zvuku.
 • Music Label 2003 v9.5 - Shareware - Download 4,8 MB
  Již nikdy více zatoulaná kazeta, vynilová deska nebo CD. Music Label udržuje přehled nejen o vašem hudebním archivu jako celku, ale také může uchovat důležitou informaci o tom, kde (příp. u koho) se médium právě nachází. Music Label ale samozřejmě katalogizuje také digitální zvukové soubory. Umožňuje stahovat podrobné informace včetně obrázků alb z internetu. Disponuje novým systémem client/server pro vzdálenou správu databáze.

  MIDI nástroje, kompozice, utility
 • Melody Assistant 6.3.5c - Shareware - Download 5 MB
  Víceúčelový editor určený ke skládání hudby. Obsahuje notační modul, který rozpozná veškeré symboly používané při psaní not a dokáže notový zápis editovat, dále kompletní banku digitálních nástrojů, zvukový editor, mix digitálního zvuku s MIDI a další. Obsahuje integrovaný přehrávač s editorem playlistů.
 • Muzys 3.0 - Shareware - Download 3,7 MB
  Crossplatformní MIDI studio pro seriózní hudební kompozici i živá vystoupení. Obsahuje všechny moduly, bez nichž se při tvorbě hudby neobejdete: sekvencer, rytmický a zvukový modul, sampler, DSP procesor, mixpult... Pracuje s MIDI, podporuje VST efekty/nástroje, samply ve formátech WAV, AIFF, MP3. K dispozici je 128 stop, rozdělitelných do jednotlivých sekvencí (patternů) podobně jako u trackerů. Najdeme tu možnosti smyčkování, více než 30 sekvenčních funkcí, 16 integrovaných efektových plug-inů a v neposlední řadě i oblíbené skinování.

  Audio editory, efekty, utility
 • LP Ripper 6.1 - Shareware - Download 1 MB
  Zjednodušte si konverzi analogových nahrávek do digitálních. LP Ripper automaticky rozseká celý WAV zaznamenaného LP do jednotlivých souborů. Pomocí externího enkodéru může exportovat i do MP3 nebo WMA. Program dále umí uživatelské ořezání, rozdělení a složení stop, analýzu a náhled stop aj. Podporuje témata Win XP.
 • n-Track Studio v3.3 - Shareware - Download 3,2 MB
  Nahrávací studio s teoreticky neomezeným počtem stop, podporou 16- i 24bitového zvuku, VST a DirectX efektů, mixem do MP3. Současně disponuje interními efekty Reverb, Echo, Pitch Shift, Chorus a ekvalizérem. Na jednu stopu lze použít až 25 kombinací různých efektů. Aktuální verze rozšiřuje podporu nástrojů standardu DXi 2.0, více výstupních kanálů, MIDI vstup ze zásuvných modulů, umožňuje ručně editovat parametry WAVu při použití funkce Stretch. Nově podporuje rozhraní ReWire!

  Ostatní utility
 • CD Box Labeler Pro 1.9.9 - Shareware - Download 4,1 MB
  Plně vybavený program pro tvorbu obalů a potisků nejrůznějších médií. Umí rozpoznat vložené CD, stáhnout z internetu informace o obsahu a text automaticky zarovnat na obal. Všechny parametry, od velikosti, barvy a umístění písma přes obrázky po rozměry, jsou uživatelsky definovatelné. Program dokáže grafiku nabírat v nejrozšířenějších formátech i přímo skenovat.
 • CDRoller 4.32 - Shareware - Download 1,4 MB
  Utilita pro práci s poškozenými CD dokáže načíst a zachránit data z disků, které nejdou systémově načíst. Umí testovat čitelnost CD, vyhledat data na nečitelných Packet-Write médiích (InCD, DirectCD) a 8cm discích z digitálních fotoaparátů Mavica, stáhnout jednotlivé soubory nebo celé ISO image z poškozených disků a grabovat stopy z audio CD.
 • Hero Video Convert 2.0.1 - Shareware - Download 10,1 MB
  Hero Video Convert umí konvertovat DVD na VCD, převést film do krátkých animovaných GIFů v nízkém rozlišení, nastavit DVD jako screensaver, kopírovat celý film nebo části na harddisk v jednom streamu, nebo odděleně video a zvuk, spojovat více MPEG souborů dohromady, konvertovat AVI do MPEGu a naopak. Nově podporuje i kodek RealMedia.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - zabezpečení adresářů a souborů v PC
  Možná jste již také někdy potřebovali editovat své hudební soubory. Praskot u starých hudebních titulů z doby vinylů, dlouhé pauzy na začátku či konci empétrojek u špatně nagrabovaného CD vás mohou přivádět k šílenství. Proč s tím něco neudělat?

  Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Tipy a triky pro Windows 10
  Tipy pro Windows 10: automatické zapínání wi-fi či vyšší zabezpečení

  Ruční deaktivace wi-fi připojení a její automatická aktivace po určité době zajistí, že vás nikdo v tuto chvíli nebude rušit. Ukážeme také, jak v oznamovací...  celý článek

  Nabídka aplikací pro přehrávání videí ve Windows 10
  V nových Windows patrně nebude Media Player

  Příští týden má být uvedena nová verze Windows 10 s označením Fall Creators Update. Podle aktuálního zjištění má být z jeho součástí odstraněn multimediální...  celý článek

  Aplikace nahradí zapomenutou myš.
  Aplikace pro tablety: náhrada myši či bezpečné připojení k wi-fi

  V dnešním výběru aplikací poradíme, jak nahradit zapomenutou počítačovou myš, jak se bezpečně připojit i k volné wi-fi síti, jak dostat stejný e-mailový klient...  celý článek

  Česká spořitelna, a.s.
  Customer Experience Specialist

  Česká spořitelna, a.s.
  Praha
  nabízený plat: 35 000 - 60 000 Kč

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.