Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 31/2003

aktualizováno 
Stáhněte si dvacetimegový balík pro tvorbu přírodní hudby a zvuků či některé z nových vydání editorů Audacity nebo GoldWave. Vytvářejte bezchybné samplové smyčky, vlastní muziku v novém trackeru či MIDI soubory s virtuálním pianem. Nevynechte ani unikátní 3D vizualizace pro Winamp a ostatní programy.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • CoolCD Studio 1.3.1 - Shareware - Download 1 MB
  Luxusní AudioCD přehrávač s vizualizacemi, frekvenčním analyzérem, osmipásmovým grafickým ekvalizérem a zvukovými efekty. Plná podpora CDDB pro jednotlivé/dávkové přijímání a odesílání informací o albech. Rychlý přístup ke skladbám na CD, pět režimů přehrávání, čtyři různé vzhledy rozhraní.
 • djDecks 0.60 - Shareware - Download 2,9 MB
  Dvojitý DJ MP3/OGG/WAV přehrávač s playlisty pro každou mechaniku, BPM matchingem a synchronizací mixování skladeb. Třípásmový ekvalizér, normalizer, echo, flanger a spektrální analyzér pro každý kanál, 0 dB limiter proti přebuzení. Pracuje s více(kanálovými) zvukovými kartami. Výsledný mix lze exportovat do WAVu, MP3 nebo OGG. Aktuální verze podporuje ID3 tagy v souborech Ogg Vorbis.
 • VUPlayer 1.8 - Freeware - Download 1,2 MB
  Nové sestavení zdarma šířeného přehrávače VUPlayer, který reprodukuje AudioCD, komprimované soubory i hudební moduly. Dále grabuje CDDA do zvoleného formátu - WAV, MP3, Ogg Vorbis, FLAC a WMA 9, včetně spolupráce s databází FreeDB pro získávání údajů o albech z internetu. Přidána podpora MP3/OGG streamingu a opraven výpočet délky MP3 souborů s VBR kódováním.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Advanced MP3 Search 1.6 - Shareware - Download 0,3 MB
  Systém pro vyhledávání souborů MP3 a WAV na internetových stránkách. Stačí zadat libovolný výraz a program za použití deseti vyhledávacích enginů vrátí relevantní výsledky. Před stahováním ještě ověřuje validitu nalezených odkazů, stiskem tlačítka se spustí dávkový download.
 • Adensoft Audio MP3 Converter - Shareware - Download 6,1 MB
  Další z bezpočtu konverzních utilit, která umožňuje převod zvukových souborů v nejrozšířenějších formátech. Podporuje dávkové konverze se zachováním informací o nahrávkách, uživatelské nastavení výstupního formátu pro každý soubor, editaci ID3 tagů. Program pracuje se soubory WAV, MP3, MP2, WMA, OGG, RAW, AVI, AIFF, AU a dalšími prostřednictvím systémových kodeků.
 • Diet Kaza v2.5.1 - Freeware - Download 6,1 MB
  Pokud nějakým omylem používáte pro komunikaci přes P2P originální systém KaZaa, určitě si nezapomeňte nainstalovat její odtučňovací kůru, která odstraní bannery, reklamní systémy a spyware. Současně urychlí stahování souborů, přidá ikonu pro rychlé hledání do tray lišty, maximalizuje počet výsledků. Podporuje identifikaci souborů podle HASH klíčů a lokalizace.
 • JukeBox Tools 3.2 - Shareware - Download 3,5 MB
  Balík šesti zajímavých zvukových utilit: ASPI Rip pro grabování audio CD na harddisk ve formátech WAV/MP3/OGG; Audio Editor a Auto Rec pro nahrávání hudby z kazet či starých desek a práci se soubory; Jukebox Decoder pro dekompresi MP3/OGG do WAVů, přehrávání zvukových souborů a tvorbu alb; FreeDB Agent pro identifikaci alb na CD a v digitálních souborech; Analog Rip - alternativa k prvně jmenovanému programu. Aplikace mohou pracovat samostatně nebo spolupracovat mezi sebou.
 • Songs-DB 1.4 beta - Freeware - Download 3,6 MB
  Šikovná aplikace tuzemské výroby, která v sobě spojuje hudební přehrávač, katalogizér, editor ID3 tagů a organizér AudioCD a souborů MP3, OGG a WMA. Umí ripovat CD, konvertovat soubory a vytvářet mixy. Přehrávač automaticky volí úroveň výstupu tak, aby všechny skladby hrály stejně hlasitě. Podporuje rozšiřující pluginy.

  Ostatní MP3 utility
 • MilkDrop 1.04 - Freeware - Download 0,5 MB
  Unikátní systém trojrozměrných vizualizací pro přehrávač Winamp. Ve spolupráci s 3D grafickou kartou a inteligentní detekcí rytmu vytváří jedinečnou pouť do nitra přehrávané hudby. Plně konfigurovatelné nastavení přináší neopakovatelné zážitky a videožokejům nabízí kontrolu nad obrazovým výstupem včetně promítání vlastního obrazu a textů.
 • mp3Tag 3.8 - Shareware - Download 1,7 MB
  Nová verze populárního správce souborů MP3 a Ogg Vorbis, který dokáže pracovat s ID3 Tagy a umožňuje do souborů ukládat texty písní. Během jednoho kroku může měnit jedno nebo více polí tagů současně, a to i na několika souborech. Podle tagů umí přejmenovávat zvukové soubory.
 • OrangeCD Record Catalog 5.0.1.6725 - Shareware - Download 1,7 MB
  Kompletní manažer nejrůznějších audio a video nosičů. Veškeré informace jsou spravovány a prohlíženy v jednoduchém rozhraní á la IE, program získává údaje z CDDB/FreeDB databáze, integruje vyhledávání informací o interpretech na webových stránkách. Současně slouží jako přehrávač hudebních souborů a audio CD. Podporuje i vícediskové sety.

  MIDI nástroje, kompozice, utility
 • KB Piano 1.0 - Freeware - Download 0,9 MB
  Elektronické pianko zdarma, které přemění klávesnici počítače v koncertní nástroj. Stisk klávesy může vyvolat buď jeden tón nebo celý akord. Podporuje 15 kanálů a mixování v reálném čase. S programem můžete hravě vytvářet standardní MIDI soubory.
 • Sequential Vibes - Shareware - Download 2,6 MB
  Audio sekvencer založený na léty prověřeném systému hudebních trackerů. Za zdroj zvuku mohou sloužit klasické samply nebo nástroje kompatibilní s VST. Každý zvuk lze ovlivnit interním mixérem, který využívá externí DX a VST efekty - aplikovat lze i automatizované povely a synchronizovat program s MIDI nástroji.
 • VirSyn TERA 1.3 - Demo - Download 9,2 MB
  Nová verze populárního softwarového syntezátoru VirSyn TERA s přepracovaným designem a ovládáním. Nový typ syntézy dovoluje tvorbu a manipulaci s rezonančními prvky s maximem 128 frekvencí. Přichází se 16 modulárními syntézami s až 64 hlasy, integrovanými efekty, patternovým/krokovým sekvencerem. Je kompatibilní s VST2 a ASIO.

  Audio editory, efekty, utility
 • 1st EasyRecorder Cool Version 1.28 - Shareware - Download 1,4 MB
  Zvukový rekordér s ovládáním pomocí klávesových zkratek, dávkovým nahráváním a pestrými možnostmi modifikace parametrů záznamu, včetně změny úrovně signálu při nahrávání i přehrávání. Vybaven je třemi vzhledovými skiny a funguje i jako samostatný zvukový přehrávač.
 • Atmosphere Deluxe v5.2 - Shareware - Download 23 MB
  Zajímavý programový balík s rozsáhlou kolekcí přírodních zvuků, který je často využíván k tvorbě ambientních CD a pro atmosférické podbarvení nejrůznějších prostor. K dispozici je například šum lesa, příboj, déšť či bouřka a k tomu více než stovka dalších tématicky shodných zvuků (zpěv ptactva aj.). Výsledek lze vyrenderovat do WAVu.
 • Audacity 1.2.0-pre1 - Open Source - Download 2,3 MB
  Aktuální verze zdarma dostupného vícestopého zvukového editoru. Pracuje s nejrozšířenějšími soubory (MP3, Ogg, WAV, Aiff a další), obsahuje interní efekty, podporu VST plug-inů a nabízí nelimitované Undo. První verze, která umí pracovat i s projekty ze starších vydání Audacity, nabízí audio processing profesionální kvality a funkce jako např. zrychlení, zpomalení a změnu výšky nahrávky.
 • GoldWave 5.05 - Shareware - Download 1,5 MB
  Vylepšená verze páté generace audio editoru GoldWave. Kromě upraveného rozhraní přínáší podporu rozlišení až 24bit/192 kHz, možnost použít DirectX efekty. Editovat lze soubory větší než 4 GB, vylepšeno bylo realtime sledování průběhu a intenzity signálu, CD Reader spolupracuje s Freedb a umožňuje kódovat stopy do MP3, WMA a OGG.
 • Super Mp3 Editor - Shareware - Download 2,8 MB
  Editor digitálních zvukových souborů, umožňující editaci stávajících nebo nahrávání nových projektů. Mj. nabízí 20 efektů, jejichž vliv a modifikace parametrů se projeví ihned v reálném čase, nekonečné undo/redo, dva pohledy na průběh souboru ad. Pracuje s obvyklými formáty souborů: WAV, MP3, WMA, VQF, OGG aj.
 • Zero-X Seamless Looper v1.85 - Demo - Download 1,5 MB
  Nástroj pro jednoduchou tvorbu smyček ze samplů hudebních nástrojů. Nabízí (polo)automatické i manuální vyhledávání bodů opakování, stahování samplů přes SCSI, široké možnosti jejich editace a aplikování nejrůznějších filtrů a efektů. Podporuje loop status i v klasických WAV souborech.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - optimalizujeme paměť ve Windows
  Paměti není nikdy dostatek. I těm nejvýkonnějším domácím počítačům se tak lehce může stát, že jim po jisté době bez restartu dojde paměť. Vám se to již nemusí stávat. Stačí vyzkoušet některý z dnešních optimalizátorů pamětí, které zlepšují chod počítače a přispívají k jeho stabilitě.

  Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Chraňte včas své elektronické zařízení.
  Chraňte svůj tablet před viry a hackery a za odměnu si zahrajte

  Bezpečnostní rizika dnes číhají i na majitele mobilních zařízení, takže jsme do dnešního přehledu zařadili i antivirovou aplikaci, která se postará i o ochranu...  celý článek

  Tipy a triky pro Windows 10
  Tipy pro Windows 10: automatické zapínání wi-fi či vyšší zabezpečení

  Ruční deaktivace wi-fi připojení a její automatická aktivace po určité době zajistí, že vás nikdo v tuto chvíli nebude rušit. Ukážeme také, jak v oznamovací...  celý článek

  Ilustrační foto
  Uložte si obsah obrazovky na později či pro kamaráda

  Zapomeňte na klávesu Print Screen, screenshoty se dnes pořizují zcela jinak – snadněji, automaticky a to třeba včetně celé webové stránky. Perličkou je možnost...  celý článek

  Akční letáky
  Akční letáky

  Všechny akční letáky na jednom místě!

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.