Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 31/2003

aktualizováno 
Stáhněte si dvacetimegový balík pro tvorbu přírodní hudby a zvuků či některé z nových vydání editorů Audacity nebo GoldWave. Vytvářejte bezchybné samplové smyčky, vlastní muziku v novém trackeru či MIDI soubory s virtuálním pianem. Nevynechte ani unikátní 3D vizualizace pro Winamp a ostatní programy.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • CoolCD Studio 1.3.1 - Shareware - Download 1 MB
  Luxusní AudioCD přehrávač s vizualizacemi, frekvenčním analyzérem, osmipásmovým grafickým ekvalizérem a zvukovými efekty. Plná podpora CDDB pro jednotlivé/dávkové přijímání a odesílání informací o albech. Rychlý přístup ke skladbám na CD, pět režimů přehrávání, čtyři různé vzhledy rozhraní.
 • djDecks 0.60 - Shareware - Download 2,9 MB
  Dvojitý DJ MP3/OGG/WAV přehrávač s playlisty pro každou mechaniku, BPM matchingem a synchronizací mixování skladeb. Třípásmový ekvalizér, normalizer, echo, flanger a spektrální analyzér pro každý kanál, 0 dB limiter proti přebuzení. Pracuje s více(kanálovými) zvukovými kartami. Výsledný mix lze exportovat do WAVu, MP3 nebo OGG. Aktuální verze podporuje ID3 tagy v souborech Ogg Vorbis.
 • VUPlayer 1.8 - Freeware - Download 1,2 MB
  Nové sestavení zdarma šířeného přehrávače VUPlayer, který reprodukuje AudioCD, komprimované soubory i hudební moduly. Dále grabuje CDDA do zvoleného formátu - WAV, MP3, Ogg Vorbis, FLAC a WMA 9, včetně spolupráce s databází FreeDB pro získávání údajů o albech z internetu. Přidána podpora MP3/OGG streamingu a opraven výpočet délky MP3 souborů s VBR kódováním.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Advanced MP3 Search 1.6 - Shareware - Download 0,3 MB
  Systém pro vyhledávání souborů MP3 a WAV na internetových stránkách. Stačí zadat libovolný výraz a program za použití deseti vyhledávacích enginů vrátí relevantní výsledky. Před stahováním ještě ověřuje validitu nalezených odkazů, stiskem tlačítka se spustí dávkový download.
 • Adensoft Audio MP3 Converter - Shareware - Download 6,1 MB
  Další z bezpočtu konverzních utilit, která umožňuje převod zvukových souborů v nejrozšířenějších formátech. Podporuje dávkové konverze se zachováním informací o nahrávkách, uživatelské nastavení výstupního formátu pro každý soubor, editaci ID3 tagů. Program pracuje se soubory WAV, MP3, MP2, WMA, OGG, RAW, AVI, AIFF, AU a dalšími prostřednictvím systémových kodeků.
 • Diet Kaza v2.5.1 - Freeware - Download 6,1 MB
  Pokud nějakým omylem používáte pro komunikaci přes P2P originální systém KaZaa, určitě si nezapomeňte nainstalovat její odtučňovací kůru, která odstraní bannery, reklamní systémy a spyware. Současně urychlí stahování souborů, přidá ikonu pro rychlé hledání do tray lišty, maximalizuje počet výsledků. Podporuje identifikaci souborů podle HASH klíčů a lokalizace.
 • JukeBox Tools 3.2 - Shareware - Download 3,5 MB
  Balík šesti zajímavých zvukových utilit: ASPI Rip pro grabování audio CD na harddisk ve formátech WAV/MP3/OGG; Audio Editor a Auto Rec pro nahrávání hudby z kazet či starých desek a práci se soubory; Jukebox Decoder pro dekompresi MP3/OGG do WAVů, přehrávání zvukových souborů a tvorbu alb; FreeDB Agent pro identifikaci alb na CD a v digitálních souborech; Analog Rip - alternativa k prvně jmenovanému programu. Aplikace mohou pracovat samostatně nebo spolupracovat mezi sebou.
 • Songs-DB 1.4 beta - Freeware - Download 3,6 MB
  Šikovná aplikace tuzemské výroby, která v sobě spojuje hudební přehrávač, katalogizér, editor ID3 tagů a organizér AudioCD a souborů MP3, OGG a WMA. Umí ripovat CD, konvertovat soubory a vytvářet mixy. Přehrávač automaticky volí úroveň výstupu tak, aby všechny skladby hrály stejně hlasitě. Podporuje rozšiřující pluginy.

  Ostatní MP3 utility
 • MilkDrop 1.04 - Freeware - Download 0,5 MB
  Unikátní systém trojrozměrných vizualizací pro přehrávač Winamp. Ve spolupráci s 3D grafickou kartou a inteligentní detekcí rytmu vytváří jedinečnou pouť do nitra přehrávané hudby. Plně konfigurovatelné nastavení přináší neopakovatelné zážitky a videožokejům nabízí kontrolu nad obrazovým výstupem včetně promítání vlastního obrazu a textů.
 • mp3Tag 3.8 - Shareware - Download 1,7 MB
  Nová verze populárního správce souborů MP3 a Ogg Vorbis, který dokáže pracovat s ID3 Tagy a umožňuje do souborů ukládat texty písní. Během jednoho kroku může měnit jedno nebo více polí tagů současně, a to i na několika souborech. Podle tagů umí přejmenovávat zvukové soubory.
 • OrangeCD Record Catalog 5.0.1.6725 - Shareware - Download 1,7 MB
  Kompletní manažer nejrůznějších audio a video nosičů. Veškeré informace jsou spravovány a prohlíženy v jednoduchém rozhraní á la IE, program získává údaje z CDDB/FreeDB databáze, integruje vyhledávání informací o interpretech na webových stránkách. Současně slouží jako přehrávač hudebních souborů a audio CD. Podporuje i vícediskové sety.

  MIDI nástroje, kompozice, utility
 • KB Piano 1.0 - Freeware - Download 0,9 MB
  Elektronické pianko zdarma, které přemění klávesnici počítače v koncertní nástroj. Stisk klávesy může vyvolat buď jeden tón nebo celý akord. Podporuje 15 kanálů a mixování v reálném čase. S programem můžete hravě vytvářet standardní MIDI soubory.
 • Sequential Vibes - Shareware - Download 2,6 MB
  Audio sekvencer založený na léty prověřeném systému hudebních trackerů. Za zdroj zvuku mohou sloužit klasické samply nebo nástroje kompatibilní s VST. Každý zvuk lze ovlivnit interním mixérem, který využívá externí DX a VST efekty - aplikovat lze i automatizované povely a synchronizovat program s MIDI nástroji.
 • VirSyn TERA 1.3 - Demo - Download 9,2 MB
  Nová verze populárního softwarového syntezátoru VirSyn TERA s přepracovaným designem a ovládáním. Nový typ syntézy dovoluje tvorbu a manipulaci s rezonančními prvky s maximem 128 frekvencí. Přichází se 16 modulárními syntézami s až 64 hlasy, integrovanými efekty, patternovým/krokovým sekvencerem. Je kompatibilní s VST2 a ASIO.

  Audio editory, efekty, utility
 • 1st EasyRecorder Cool Version 1.28 - Shareware - Download 1,4 MB
  Zvukový rekordér s ovládáním pomocí klávesových zkratek, dávkovým nahráváním a pestrými možnostmi modifikace parametrů záznamu, včetně změny úrovně signálu při nahrávání i přehrávání. Vybaven je třemi vzhledovými skiny a funguje i jako samostatný zvukový přehrávač.
 • Atmosphere Deluxe v5.2 - Shareware - Download 23 MB
  Zajímavý programový balík s rozsáhlou kolekcí přírodních zvuků, který je často využíván k tvorbě ambientních CD a pro atmosférické podbarvení nejrůznějších prostor. K dispozici je například šum lesa, příboj, déšť či bouřka a k tomu více než stovka dalších tématicky shodných zvuků (zpěv ptactva aj.). Výsledek lze vyrenderovat do WAVu.
 • Audacity 1.2.0-pre1 - Open Source - Download 2,3 MB
  Aktuální verze zdarma dostupného vícestopého zvukového editoru. Pracuje s nejrozšířenějšími soubory (MP3, Ogg, WAV, Aiff a další), obsahuje interní efekty, podporu VST plug-inů a nabízí nelimitované Undo. První verze, která umí pracovat i s projekty ze starších vydání Audacity, nabízí audio processing profesionální kvality a funkce jako např. zrychlení, zpomalení a změnu výšky nahrávky.
 • GoldWave 5.05 - Shareware - Download 1,5 MB
  Vylepšená verze páté generace audio editoru GoldWave. Kromě upraveného rozhraní přínáší podporu rozlišení až 24bit/192 kHz, možnost použít DirectX efekty. Editovat lze soubory větší než 4 GB, vylepšeno bylo realtime sledování průběhu a intenzity signálu, CD Reader spolupracuje s Freedb a umožňuje kódovat stopy do MP3, WMA a OGG.
 • Super Mp3 Editor - Shareware - Download 2,8 MB
  Editor digitálních zvukových souborů, umožňující editaci stávajících nebo nahrávání nových projektů. Mj. nabízí 20 efektů, jejichž vliv a modifikace parametrů se projeví ihned v reálném čase, nekonečné undo/redo, dva pohledy na průběh souboru ad. Pracuje s obvyklými formáty souborů: WAV, MP3, WMA, VQF, OGG aj.
 • Zero-X Seamless Looper v1.85 - Demo - Download 1,5 MB
  Nástroj pro jednoduchou tvorbu smyček ze samplů hudebních nástrojů. Nabízí (polo)automatické i manuální vyhledávání bodů opakování, stahování samplů přes SCSI, široké možnosti jejich editace a aplikování nejrůznějších filtrů a efektů. Podporuje loop status i v klasických WAV souborech.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - optimalizujeme paměť ve Windows
  Paměti není nikdy dostatek. I těm nejvýkonnějším domácím počítačům se tak lehce může stát, že jim po jisté době bez restartu dojde paměť. Vám se to již nemusí stávat. Stačí vyzkoušet některý z dnešních optimalizátorů pamětí, které zlepšují chod počítače a přispívají k jeho stabilitě.  Nejčtenější

  Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

  Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

  Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...

  Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

  SMART PROTech na tanku Leopard 2

  Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...  Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

  Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

  V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

  Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

  Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

  Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

  V noci se dívejte na nebe. Perseidy předvedou pravidelnou podívanou

  Perseidy (Irsko, 7. srpna 2009)

  Ani letos nás prach z komety Swift-Tuttle nemine a zájemci, kteří vydrží dlouho do noci, se tak mohou těšit na...

  Další z rubriky

  Stáhněte si zdarma: profesionální spolehlivý firewall pro domácí použití

  Ilustrační foto - bezpečnost

  Vyzkoušejte osobní firewall spravující a sledující veškerou příchozí a odchozí komunikaci v PC. Zajímat by vás mohl i...

  Stáhněte si zdarma: klikněte a relaxujte, nebo zálohujte počítač

  Ilustrační foto - relax

  Dopřát si při práci na PC příjemné zvuky na pozadí či se připravit na kvalitní spánek pomůže program Click and Relax. O...

  Tipy pro Windows 10: nastavte výkon grafiky či rychlost stahování

  Tipy a triky pro Windows 10

  Nové Windows 10 umí měnit šířku datového pásma při stahování aktualizací a pomohou rychle zjistit, zda se právě...

  Akční letáky
  Akční letáky

  Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  Najdete na iDNES.cz