Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 31/2004

  23:00aktualizováno  23:00
První srpnový přehled novinek pro práci se zvukem nabízí přehrávač Juke s podporou DirectX efektů, audio záznamník Freecorder a unikátní kalkulačku tempa skladby MixMeister BPM Analyzer, jakož i mnoho dalších zajímavých shareware utilit.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • iRadio Lite 1.0 - Shareware - Download 1,7 MB
  Internetové rádio jen poslouchat - to je nuda. Takhle přímý záznam veškerého vysílání a redistribuce signálu dalším uživatelům, to už je jiná! Program iRadio Lite umí stanice sám najít podle klíčových slov, zobrazí kompletní informace o obsahu pomocí metadat, podporuje nejrozšířenější formáty streamingu.
 • Juke 3.8.4 - Freeware - Download 1,5 MB
  Na první pohled jednoduchý přehrávač s klasickým Windows rozhraním, na pohled druhý už plnohodnotný multimediální přehrávač se zajímavými schopnostmi. Nabízí jednoduchou navigaci a drag'n'drop sestavování playlistů, různé módy přehrávání (Continuous, Random, Intro), ovládání bez hlavního okna jen prostřednictvím tray-ikony. Zajímavá je podpora zvukových efektů ve formě DirectX kompatibilních plug-inů.
 • Raduga 3.8.5 - Demo - Download 3,3 MB
  Rozšířený vysílací systém pro lokální rozhlasové stanice, internetová rádia, ale také hlučné klubové párty. Podporuje rozhraní DirectX, takže si vystačí s jedinou zvukovou kartou. Pracuje s formáty MP2, MP3, WMA, WAV a playlisty M3U. Precizní časový rozvrh umožňuje přesně nastavit vysílání každé skladby, upoutávek, reklamních spotů... Rozšiřitelné o efektové DirectX plug-iny.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • CoffeeCup MP3 Ripper & Burner 2.5 - Shareware - Download 4,6 MB
  Firma CoffeeCup Software, známá především díky nejrůznějším grafickým a internetovým utilitám, připravila update pro druhou verzi vlastní aplikace pro zpracování hudby v digitální podobě. Umožňuje ripování CD do MP3, WMA, OGG, APE, WAV a VQF, převádět soubory mezi uvedenými formáty, vytvoří obal a potisk na CD, které i vypálí.
 • Digital Media Converter 2.3 - Shareware - Download 7 MB
  Všestranný konvertor nejen digitálního zvuku, ale také videa. Zpracuje velké dávky souborů i celých disků ve formátech VCD, DVD, AVI (DivX, MS MPEG4, uncompressed, etc), MPEG-1, MPEG-2 (PAL, NTSC), MP3, MOV, WMA, WMV a WAV. Umí též vytvářet VCD a DVD z multimediálních souborů a z videa extrahovat zvukové stopy.
 • Easy CD-DA Extractor 7.0.9 - Shareware - Download 4,7 MB
  Populární grabovací utilita od finského Poikosoftu v sedmé generaci! Aplikace umí ripovat zvuk do WAVu nebo do komprimovaných souborů MP3, WMA aj. Spolupracuje s CDDB, edituje všechny ID3 a WMA tagy, dokáže dávkově konvertovat různé soubory i pomocí CLI enkodérů, provádět normalizaci zvuku, zatočí s chráněnými CD. Plně podporuje MP4, AAC, FLAC a VQF včetně metadat a AAC ID3v2 tagů. Rovněž vypaluje audio CD z uvedených formátů, využívá protekce zápisu BURN-Proof. Update bez udání změn.
 • MPEG-2 decoder - Demo - Download 3,4 MB
  Zkušební verze softwarového systémového audio/video kodeku MPEG-2 pro libovolné multimediální přehrávače. Kompatibilní s video standardem ISO MPEG-2 video standard, podporuje audio LPCM a MPEG-1 Layer 1/2. Odolností proti chybám vstupního signálu vhodný pro digitální TV a streamované video.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • AP Tuner 2.09 - Shareware - Download 1 MB
  Šikovná softwarová ladička nejen strunných nástrojů se širokými možnostmi nastavení zpracování vstupních signálů a grafického zobrazení.
 • Musette v2.4 - Freeware - Download 0,9 MB
  Velmi jednoduchý notační software pro začátečníky. Jednoduchým drag'n'drop systémem umožňuje editovat výšku a délku tónu přímo vkládáním symbolů do notové osnovy, skládat noty do akordů. K notám můžete vložit text a vytvořit si tak virtuální zpěvník. Aktuální verze nabízí snazší a rychlejší editaci.
 • Spirit of forest - Shareware - Download 13 MB
  Odpočiňte si doma či v kanceláři za zvuků lesního ptactva či šumění moře.

  Audio editory a efekty
 • Audio Recorder Pro - Shareware - Download 1,3 MB
  Audio rekordér schopný v reálném čase zaznamenat jakýkoliv zvukový projev počítače do formátů MP3, OGG a WAV. Stačí spustit libovolnou aplikaci, připojit kazetový přehrávač či mikrofon a začít nahrávat.
 • AudioEdit Deluxe 4.0 - Shareware - Download 5,4 MB
  Nová verze audio rekordéru, editoru a konvertoru, který umí grabovat i vypalovat CDDA s podporou BURN-Proof, převádět zvuk mezi formáty MP3, MP2, WAV, WMA a Ogg Vorbis. Libovolný zoom na zvukovou křivku, kopírování, mazání či ořez, pestrá paleta efektů (delay, ekvalizer, fade, phase, stretch, vibrato...), pásmové filtry, vložení dodatečných textových informací do souborů (titul, autor, žánr) a množství dalších funkcí.
 • Dexster 2.0.5 - Shareware - Download 5,7 MB
  Vývojáři nezahálejí, i druhá generace oblíbeného editoru Dexster se dočkává dalších a dalších updatů. Pracuje s nejrozšířenějšími audio formáty, nabízí základní editační funkce stejně jako pokročilé efekty, např. mix, kompresor, delay, obálky a křivky, ekvalizér, pitch/stretch, chorus aj. K dispozici i mnohé pásmové filtry, též souborový konvertor a zvukový rekordér.
 • Freecorder 2.1 - Freeware - Download 0,9 MB
  Jednoduchý zvukový záznamník zdarma - ukládá signál z libovolného zařízení do formátu MP3. Sponzorováno neškodnými reklamními bannery.
 • MixMeister BPM Analyzer - Freeware - Download 0,7 MB
  Zajímavá kalkulačka tempa skladby (BPM) zdarma. Pomocí technologie z profesionálního DJ software umí automaticky spočítat a do ID3 tagu zapsat korektní údaj. Program podporuje drag&drop a dávkové zpracování.
 • Voxengo Redunoise VST 1.2 - Demo - Download 0,9 MB
  Profesionální VST filtr pro redukci šumu s precizními algoritmy pro vyčištění analogových nahrávek, náležitě náročnými na procesorový čas.

  Ostatní utilitky
 • Acoustica CD/DVD Label Maker 2.17 - Shareware - Download 3,6 MB
  Popisky a obaly CD a DVD médií snadno a rychle s programem německé firmy Acoustica. Připraveno mnoho tématických šablon, přehledný průvodce zajistí poutavé výstupy během několika málo minut.
 • BlindWrite Suite 5.2.2 - Shareware - Download 2,9 MB
  Aktuální verze aplikace pro zálohování datových i zvukových CD, včetně chráněných disků v RAW módu pomocí speciálních ovladačů Patin-Couffin v19. Stahuje a vypaluje image datových disků a audio CD ze souborů WAV, MP3, Ogg Vorbis, WMA a Monkey Audio. Kompletně nové rozhraní, podpora nejnovějších vypalovaček. Drobné optimalizace kódu a nápovědy.
 • Pictures Presentation Maker 2.3 - Shareware - Download 2 MB
  Program pro tvorbu prostorových elektronických alb digitálních fotografií doplněných vlastní hudbou. Výsledek lze uložit jako samostatně spustitelnou prezentaci, nebo jako screensaver. Listování mezi obrázky probíhá za pomoci více než 150 3D efektů.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - DVD přehrávače
  Napadlo vás již někdy sledovat DVDčka na vašem počítači? Pokud ano, ale až dosud jste k tomu neměli softwarové vybavení, pak se vám zcela jistě bude hodit stručný přehled desítky programů pro jejich přehrávání.  Témata: MP3, software, virtuální

  Nejčtenější

  „Tak mě zastřel!“ vykřikl ruský voják a zavraždil šestnáctiletého kluka

  Vražedná zbraň. Touto pistolí Stečkin APS zastřelil opilý ruský voják Rudněv v...

  „Teď v Československu platí sovětské zákony,“ řekl ruský generál vyšetřovatel Veřejné bezpečnosti, když pátrali po...

  Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

  Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

  Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...  Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

  SMART PROTech na tanku Leopard 2

  Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...

  Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

  Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

  V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

  Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

  Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

  Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

  Další z rubriky

  Co není pro každého. Jak udělat vybrané soubory neviditelnými

  Ilustrační foto - počítač

  Schovat ve Windows data tak, aby nebyla viditelná, je otázkou chvilky. Stačí vám k tomu jen správný program. Vyberte si.

  Fotografie stokrát jinak vytvoří nejlepší fotoeditační programy

  Ilustrační foto - notebook

  Paměťové karty digitálních fotoaparátů, smartphonů či tabletů se zejména v létě plní šílenou rychlostí. Chcete-li...

  Tablet vám pomůže jednoduše sdílet soubory nebo pohodlně prohlížet PDF

  Tablet pro práci i zábavu

  Šikovný správce souborů vám ušetří čas, stejně jako aplikace pro pohodlné sdílení obsahu. Pomoci může také prohlížeč...

  Najdete na iDNES.cz