Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 31/2004

  23:00aktualizováno  23:00
První srpnový přehled novinek pro práci se zvukem nabízí přehrávač Juke s podporou DirectX efektů, audio záznamník Freecorder a unikátní kalkulačku tempa skladby MixMeister BPM Analyzer, jakož i mnoho dalších zajímavých shareware utilit.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • iRadio Lite 1.0 - Shareware - Download 1,7 MB
  Internetové rádio jen poslouchat - to je nuda. Takhle přímý záznam veškerého vysílání a redistribuce signálu dalším uživatelům, to už je jiná! Program iRadio Lite umí stanice sám najít podle klíčových slov, zobrazí kompletní informace o obsahu pomocí metadat, podporuje nejrozšířenější formáty streamingu.
 • Juke 3.8.4 - Freeware - Download 1,5 MB
  Na první pohled jednoduchý přehrávač s klasickým Windows rozhraním, na pohled druhý už plnohodnotný multimediální přehrávač se zajímavými schopnostmi. Nabízí jednoduchou navigaci a drag'n'drop sestavování playlistů, různé módy přehrávání (Continuous, Random, Intro), ovládání bez hlavního okna jen prostřednictvím tray-ikony. Zajímavá je podpora zvukových efektů ve formě DirectX kompatibilních plug-inů.
 • Raduga 3.8.5 - Demo - Download 3,3 MB
  Rozšířený vysílací systém pro lokální rozhlasové stanice, internetová rádia, ale také hlučné klubové párty. Podporuje rozhraní DirectX, takže si vystačí s jedinou zvukovou kartou. Pracuje s formáty MP2, MP3, WMA, WAV a playlisty M3U. Precizní časový rozvrh umožňuje přesně nastavit vysílání každé skladby, upoutávek, reklamních spotů... Rozšiřitelné o efektové DirectX plug-iny.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • CoffeeCup MP3 Ripper & Burner 2.5 - Shareware - Download 4,6 MB
  Firma CoffeeCup Software, známá především díky nejrůznějším grafickým a internetovým utilitám, připravila update pro druhou verzi vlastní aplikace pro zpracování hudby v digitální podobě. Umožňuje ripování CD do MP3, WMA, OGG, APE, WAV a VQF, převádět soubory mezi uvedenými formáty, vytvoří obal a potisk na CD, které i vypálí.
 • Digital Media Converter 2.3 - Shareware - Download 7 MB
  Všestranný konvertor nejen digitálního zvuku, ale také videa. Zpracuje velké dávky souborů i celých disků ve formátech VCD, DVD, AVI (DivX, MS MPEG4, uncompressed, etc), MPEG-1, MPEG-2 (PAL, NTSC), MP3, MOV, WMA, WMV a WAV. Umí též vytvářet VCD a DVD z multimediálních souborů a z videa extrahovat zvukové stopy.
 • Easy CD-DA Extractor 7.0.9 - Shareware - Download 4,7 MB
  Populární grabovací utilita od finského Poikosoftu v sedmé generaci! Aplikace umí ripovat zvuk do WAVu nebo do komprimovaných souborů MP3, WMA aj. Spolupracuje s CDDB, edituje všechny ID3 a WMA tagy, dokáže dávkově konvertovat různé soubory i pomocí CLI enkodérů, provádět normalizaci zvuku, zatočí s chráněnými CD. Plně podporuje MP4, AAC, FLAC a VQF včetně metadat a AAC ID3v2 tagů. Rovněž vypaluje audio CD z uvedených formátů, využívá protekce zápisu BURN-Proof. Update bez udání změn.
 • MPEG-2 decoder - Demo - Download 3,4 MB
  Zkušební verze softwarového systémového audio/video kodeku MPEG-2 pro libovolné multimediální přehrávače. Kompatibilní s video standardem ISO MPEG-2 video standard, podporuje audio LPCM a MPEG-1 Layer 1/2. Odolností proti chybám vstupního signálu vhodný pro digitální TV a streamované video.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • AP Tuner 2.09 - Shareware - Download 1 MB
  Šikovná softwarová ladička nejen strunných nástrojů se širokými možnostmi nastavení zpracování vstupních signálů a grafického zobrazení.
 • Musette v2.4 - Freeware - Download 0,9 MB
  Velmi jednoduchý notační software pro začátečníky. Jednoduchým drag'n'drop systémem umožňuje editovat výšku a délku tónu přímo vkládáním symbolů do notové osnovy, skládat noty do akordů. K notám můžete vložit text a vytvořit si tak virtuální zpěvník. Aktuální verze nabízí snazší a rychlejší editaci.
 • Spirit of forest - Shareware - Download 13 MB
  Odpočiňte si doma či v kanceláři za zvuků lesního ptactva či šumění moře.

  Audio editory a efekty
 • Audio Recorder Pro - Shareware - Download 1,3 MB
  Audio rekordér schopný v reálném čase zaznamenat jakýkoliv zvukový projev počítače do formátů MP3, OGG a WAV. Stačí spustit libovolnou aplikaci, připojit kazetový přehrávač či mikrofon a začít nahrávat.
 • AudioEdit Deluxe 4.0 - Shareware - Download 5,4 MB
  Nová verze audio rekordéru, editoru a konvertoru, který umí grabovat i vypalovat CDDA s podporou BURN-Proof, převádět zvuk mezi formáty MP3, MP2, WAV, WMA a Ogg Vorbis. Libovolný zoom na zvukovou křivku, kopírování, mazání či ořez, pestrá paleta efektů (delay, ekvalizer, fade, phase, stretch, vibrato...), pásmové filtry, vložení dodatečných textových informací do souborů (titul, autor, žánr) a množství dalších funkcí.
 • Dexster 2.0.5 - Shareware - Download 5,7 MB
  Vývojáři nezahálejí, i druhá generace oblíbeného editoru Dexster se dočkává dalších a dalších updatů. Pracuje s nejrozšířenějšími audio formáty, nabízí základní editační funkce stejně jako pokročilé efekty, např. mix, kompresor, delay, obálky a křivky, ekvalizér, pitch/stretch, chorus aj. K dispozici i mnohé pásmové filtry, též souborový konvertor a zvukový rekordér.
 • Freecorder 2.1 - Freeware - Download 0,9 MB
  Jednoduchý zvukový záznamník zdarma - ukládá signál z libovolného zařízení do formátu MP3. Sponzorováno neškodnými reklamními bannery.
 • MixMeister BPM Analyzer - Freeware - Download 0,7 MB
  Zajímavá kalkulačka tempa skladby (BPM) zdarma. Pomocí technologie z profesionálního DJ software umí automaticky spočítat a do ID3 tagu zapsat korektní údaj. Program podporuje drag&drop a dávkové zpracování.
 • Voxengo Redunoise VST 1.2 - Demo - Download 0,9 MB
  Profesionální VST filtr pro redukci šumu s precizními algoritmy pro vyčištění analogových nahrávek, náležitě náročnými na procesorový čas.

  Ostatní utilitky
 • Acoustica CD/DVD Label Maker 2.17 - Shareware - Download 3,6 MB
  Popisky a obaly CD a DVD médií snadno a rychle s programem německé firmy Acoustica. Připraveno mnoho tématických šablon, přehledný průvodce zajistí poutavé výstupy během několika málo minut.
 • BlindWrite Suite 5.2.2 - Shareware - Download 2,9 MB
  Aktuální verze aplikace pro zálohování datových i zvukových CD, včetně chráněných disků v RAW módu pomocí speciálních ovladačů Patin-Couffin v19. Stahuje a vypaluje image datových disků a audio CD ze souborů WAV, MP3, Ogg Vorbis, WMA a Monkey Audio. Kompletně nové rozhraní, podpora nejnovějších vypalovaček. Drobné optimalizace kódu a nápovědy.
 • Pictures Presentation Maker 2.3 - Shareware - Download 2 MB
  Program pro tvorbu prostorových elektronických alb digitálních fotografií doplněných vlastní hudbou. Výsledek lze uložit jako samostatně spustitelnou prezentaci, nebo jako screensaver. Listování mezi obrázky probíhá za pomoci více než 150 3D efektů.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - DVD přehrávače
  Napadlo vás již někdy sledovat DVDčka na vašem počítači? Pokud ano, ale až dosud jste k tomu neměli softwarové vybavení, pak se vám zcela jistě bude hodit stručný přehled desítky programů pro jejich přehrávání.  Témata: MP3, software, virtuální

  Nejčtenější

  Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

  Britský fyzik Stephen Hawking

  Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

  ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

  Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

  Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...  Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

  Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

  Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

  PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

  Časová osa přechodu na DVB-T2.

  Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

  Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

  Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

  Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

  Další z rubriky

  Inteligentní algoritmy odhalí duplicitní soubory bez zbytečného hledání

  Ilustrační foto

  Manipulací se soubory na diskových úložištích dochází snadno k duplikaci. Stejné soubory potom máte na více místech a v...

  Stáhněte si zdarma: kompaktní rychlý prohlížeč obrázků i porovnávač PDF

  Děti a počítač

  Prohlížeč snímků CPix umí třeba zašifrovat dva obrázky do jednoho. Porovnat dva PDF dokumenty a zobrazit případné změny...

  Šikovné programy odhalí, kam se ztrácejí vaše peníze

  Ilustrace - domácí finance

  Okamžitý přehled o stavu osobních a rodinných financí podají aplikace, a tak budete vždy vědět, co se děje s vašimi...

  Najdete na iDNES.cz