Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 32/2002

aktualizováno 
Předvánoční vydání přehledu aktuálních programů ze světa počítačového zvuku je opět plné přehrávačů, CD grabberů, vypalovacích a diskových utilit, audio editorů, nástrojů pro práci s ID3 - stačí si jen vybrat.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • DJPower Demo 3.90 - Shareware - Download 3,6 MB
  Velice výkonný program vytvořený za přispění profesionálních DJs pro své kolegy v klubech. Kromě klasického přehrávání, intuitivního řazení skladeb a přesného mixování dovoluje v reálném čase měnit tempo, transponaci (pitch), ale také nahrávat a editovat MP3 soubory. Program je možné ovládat hardwarovými kontrolery, propojit jej se světelným parkem apod. Při instalaci je třeba zadat heslo, jejž získáte z webových stránek programu.
 • Shock 1.5 - Freeware - Download v1.01 4,8 MB; v1.5 Update 0,5 MB
  Zajímavý MP3 jukebox s celoobrazovkovým rozhraním. Slouží k přehledné správě a přehrávání celých alb ve formátu MP3 - z každého adresáře načte seznam a délku stop a případně zobrazí i obrazové soubory s obaly desek. Grafické prostředí je plně skinovatelné a verze 1.5 přináší příjemnou předvánoční atmosféru v podobě padajících vloček až na váš monitor. Nejprve je třeba stáhnout plnou verzi 1.01 a přes ni pak přesmažit update.
 • theSAMP 0.7.7 - Shareware - Download 1,3 MB
  Multifunkční utilitka, určená k přehrávání komprimovaných souborech ve formátu MP2, MP3, OGG, WMA, jakož i standardních WAVů a hudebních trackovaných modulů XM, S3M, IT a dalších. Rovněž přehrává a grabuje CDDA do MP3, Ogg Vorbis a WAVu. Informace o disku získává ze serveru FreeDB.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • ASPI Rip 3.0.0 - Shareware - Download 2,5 MB
  Nová verze CD grabberu, využívajícího ASPI vrstvy v systému pro komunikaci s CD mechanikami a co možná nejkvalitnější stažení stop na harddisk. Podporuje MP3 ACM kodek od Fraunhoferu, enkodéry LAME a BladeEnc. Umožňuje dokonce i real-time nahrávání ze vstupu zvukové karty. MP3 soubory dovede převádět mezi různými datovými toky, např. pro kopírování do přenosných zařízení. Při vyplňování tagů pomůže online databáze CD titulů.
 • Easy CD-DA Extractor 5.0.6 - Shareware - Download 2,9 MB
  Aktualizace proslulého nástroje pro snadné grabování audio CD do formátů MP3, WMA a WAV, rozumí si ovšem i s dalšími formáty podporovanými systémovými kodeky. Je propojen s databází CDDB, zapisuje ID3 a WMA Tagy s detailními informacemi o skladbách, disponuje dávkovým konvertorem souborů, MP3-WAV dekodérem a normalizérem zvuku. Aktuální verze přidává podporu formátů Ogg Vorbis 1.0, WMA 9 a Monkey Audio 3.97.

  Ostatní MP3 utility
 • ABView 1.83 - Shareware - Download 1,5 MB
  Vynikající prohlížeč multimediálních souborů, jenž se dovede integrovat do systému Windows a být okamžitě přístupný přes kontextové menu a další systémové příkazy. Podporuje 62 nejpopulárnějších souborových formátů, od videa v MPEG, AVI, WMV přes obrázky v JPEG, BMP, PNG, GIF včetně animovaných, vektorovou grafiku a soubory ikon po hudbu ve formátech MP3 včetně playlistů M3U, WMA, WAV, AIFF a mnoha dalších. Přehrávat dovede také animace v multimediálním formátech Flash/ShockWave.
 • Music Library 1.9.745 beta - Shareware - Download 6,2 MB
  Databázový program pro katalogizaci, přehrávání a manipulaci s hudebními soubory na počítači i záznamových médiích. Umí generovat ID3 tagy na základě jmen souborů a naopak přejmenovat soubory podle údajů z ID3 tagů. Program umí hledat informace o deskách v online databázi CDDB, uživatel může k jakémukoliv záznamu připojit vlastní poznámky. Music Library disponuje vlastním CD přehrávačem, externí podporou Winampu, databází textů, funkcí pro import/export v několika formátech.
 • mp3Tag 3.11 b117 - Shareware - Download 1 MB
  Multifunkční prohlížeč a editor ID3 tagů v1 i v2. Kromě vkládání a modifikace běžných údajů o skladbě umožňuje také uložení textu a obrázků do MP3 souborů, dávkově přejmenovávat soubory podle ID3 tagů a vyplňovat tagy podle jmen souborů a struktury adresářů.

  MIDI programy, softwarové nástroje
 • DirectiXer V2.3 - Shareware - Download 1,5 MB
  Adaptér umožňující spuštění zásuvných modulů formátu VST v aplikacích nativně kompatibilních pouze se standardem DirectX. Adaptér plně podporuje nástroje VST 2.0 a prezentuje je jako protokol DXi2.
 • Humbeats 1.1 - Shareware - Download 11,4 MB
  Naprosto unikátní bicí sekvencer, využívající jako vstupního zařízení mikrofonu. Zkušení i začínající "beat-boxeři" tak mohou nasamplovat rytmus přes obyčejný mikrofon a program rozpoznaná data převede na korektní bicí nástroje.

  Audio programy a utility
 • Audio Record Wizard 3.00 - Shareware - Download 1,5 MB
  Harddiskový rekordér s "profesionálními" schopnostmi pro záznam audia mj. i do formátu MP3 v plně definovatelném nastavení frekvence a datového toku. Dokáže nahrávat jak z externích zdrojů (LP, rádio, kazeta), tak i záznam z mixéru karty, čímž lze zaznamenávat i signál softwarových přehrávačů nebo internetové vysílání.
 • Depopper 2.10 - Shareware - Download 1,2MB
  Utilitka pro vyčištění digitálních nahrávek z LP desek od nechtěných slyšitelných škrábanců, praskání, šumů, ruchů apod. Dokáže normalizovat úroveň hlasitosti i sjednotit frekvence souborů. Po nakonfigurování udělá všechnu práci zcela automaticky, přičemž zvládne také dávkové zpracování většího počtu souborů.
 • LP Recorder 5.0 - Shareware - Download 0,8 MB
  Nástroj usnadňující převod starých černých desek do digitální podoby pro další zpracování nebo vypálení na CD. Program automaticky nastaví vhodnou úroveň hlasitosti, aby nedocházelo k přebuzení signálu (ke kontrole slouží oddělené VU metry pro každý kanál), zobrazuje zbývající čas, umožňuje vyvážit kanály a automaticky zapnout a ukončit nahrávání.
 • n-Track Studio 3.1.9 - Shareware - Download 3 MB
  Sharewarové nahrávací studio, multitrack rekordér s podporou 16- i 24bitového zvuku, VST a DirectX efektů, jež dokáže počítat v reálném čase s 32bitovou plovoucí čárkou, mixem do MP3. Současně disponuje interními efekty Reverb, Echo, Pitch Shift, Chorus a ekvalizérem. Na jednu stopu lze použít až 25 kombinací různých efektů. Aktuální verze vylepšuje podporu efektových DirectX plug-inů, které zpožďují zpracovávaný signál (Acoustic Mirror, Steinberg Mastering Edition plug-ins, Waves LinMB atd.) a zdokonaluje synchronizaci zařízení s aktivovanou volbou "Keep audio devices open".

  Ostatní
 • CDRoller 4.11 - Shareware - Download 1,3 MB
  Velice užitečná utilita pro záchranu dat z poškozených datových disků. Dále umí stahovat libovolnou oblast z multisession disků, načítat média ve formátu UDF, ripovat CDDA stopy, testovat médium na přítomnost defektů a katalogizovat CD.
 • Nero Burning ROM 5.5.10.0- Shareware - Download 12,3 MB
  Nová verze populárního CD/DVD vypalovacího programu přináší podporu nových vypalovaček a také integraci prvního AAC kodeku (Advanced Audio Coding) pro vysoce kvalitní kompresi zvuku, plně vyhovujícího standardům MPEG-2 AAC a MPEG-4 AACa plug-in pro AAC.

  Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - testujeme výkonnost počítače
  Zřejmě každý počítačový uživatel touží po informaci, jak se změní výkon PC sestavy po provedeném upgrade či vyladění systému. Proto jsme pro vás připravili kompletní sadu testovacích programů, které vám podají všechny údaje o výkonu každé komponenty.
 • Nejčtenější

  „Neříkej, že už to děláme!“ Tahák šéfa Facebooku ukazuje, čeho se bál

  Mark Zuckerberg vypovídá před americkým Kongresem. Jeho poznámky unikly na...

  Mark Zuckerberg, zakladatel a šéf sociální sítě Facebook, vypovídal dlouhé hodiny před americkými kongresmany v...

  Napište BFF, abyste ukázali, jak jste důvěřiví. Po Facebooku se šíří hoax

  Zkratka BFF na Facebooku sice zezelená, ale žádné zabezpečení tím neověříte,...

  Po Facebooku se šíří další hoax. Tentokrát slibuje rychlé ověření zabezpečení účtu. Nabádá uživatele, aby pod příspěvek...  Sklep v Říčanech vydává 600 let starou záhadu. Poklad ukrytý před Žižkou

  Pražské groše z říčanského pokladu

  Do toho hrnečku se vešly veškeré rodinné úspory. Proč je majitel do svého sklepa ukryl, nevíme jistě. Jisté ovšem je,...

  Voda na Marsu je. Chová se však zvláštně a může i levitovat

  Na povrchu Marsu můžeme spatřit nejenom doklady o proudění kapalné vody v...

  Dva experimenty ukázaly, že na povrchu Marsu se voda chová výrazně jinak, než jsme zvyklí. Například místní „bahno“...

  Youtuber zaplakal. V přímém přenosu mu hackeři ukradli 40 milionů

  Ian Balina zřejmě během hacku přišel o více než dva miliony dolarů v...

  Přijít o miliony dolarů je ve světě kryptoměn až neuvěřitelně snadné. Přesvědčil se o tom i Ian Balina, americký...

  Další z rubriky

  Stáhněte si zdarma: moderní spořič obrazovky i kontrolor SSD disku

  Ilustrační foto - notebook

  JPEG Saver je spořič monitoru pracující s uživatelovými fotografiemi i dalšími zdroji. Ochranu před malwarem...

  Prohlížeč pro tablety skryje vaše surfování, další aplikace vás uspí

  Na tabletu lze seriózně pracovat i si užít zábavu.

  Všestranný videopřehrávač najde i doplňkové informace, šikovná kalkulačka umí převádět jednotky i měny. Internetový...

  Šest novinek v jarním vylepšení Windows 10 Spring Creators Update

  Nová funce Windows 10 s názvem Timeline uchovává seznam vašich aktivit.

  Microsoft vypouští novou verzi Windows 10. Přináší řadu změn, které nejsou sice zcela převratné, ale na druhou stranu...

  Akční letáky
  Akční letáky

  Všechny akční letáky na jednom místě!

  Najdete na iDNES.cz