Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 33/2002

aktualizováno 
Poslední letošní vydání přehledu nejnovějších programů ze světa MP3 a počítačového zvuku obecně přináší aktualizace nejlepších MP3 přehrávačů, dávku konvertorů a audio CD grabberů, software pro převod nástrojů pro různé samplery i něco pro zpracování videa.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • OmemO MP3 Player 4.8 - Shareware - Download 0,7 MB
  Kompaktní přehrávač určený k přehrávání souborů ve formátu MP3. Jeho výhodou oproti většině multiformátových playerů je malé optimalizované jádro, díky němuž se program bleskově nastartuje. Pracuje s playlisty, zobrazuje kromě ID3 tagů i další informace o skladbách, jako bitrate či vzorkovací frekvenci.
 • Winamp 3.0b build 493 alpha - Freeware - Download 3,1 MB
  Nový vývojářský build multimediálního přehrávače Winamp3 bez bližšího uvedení provedených změn.
 • Sonique 2 December 19 - Freeware - Download 6,2 MB
  Aktuální verze stále vyvíjeného přehrávače Sonique 2. Mezi novinky patří podpora hudebních modulů, DSP efekt Echo, sinusový generátor zvuku, vylepšené třídění a řazení položek v playlistu, přehlednější nastavení preferencí a další drobná vylepšení.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Acoustica MP3 To Wave Converter PLUS 2.23b - Shareware - Download 1,2 MB
  Kvalitní, zcela samočinný transkodér formátů WMA, MP3 a WAV. Není nic lehčího než zkonvertovat komprimované soubory do WAVu například pro mastering před vypálením na CD, přičemž software firmy Acoustica dokáže při procesu rozpoznat špatně stažené soubory a informovat o nich uživatele. Stejně snadno lze nastavit všechny parametry komprese WAVů do MP3 nebo WMA.
 • Blaze Media Pro 3.03  - Shareware - Download 13 MB
  Aplikace typu vše v jednom. Zvukové centrum, které obstará přehrávání, tvorbu playlistů, konverzi, editaci souborů, nahrávání, grabování z CD i nahrávání z externích zdrojů. Kromě toho se vyznamená i při práci s videem, které lze zachytávat přes příslušný hardware, sestříhat a přidat obrazové efekty, přepočítat do jiného rozlišení, upravit barvy, doostřit či rozmazat, přidat rámeček... Podporovány jsou formáty WAV, MP3, WMA, OGG, MPEG-1, MPEG-2, AVI, WMV, ASF, VIV, QT, VOX, AIFF, AU, SND, obvyklé playlisty a další...
 • CDex 1.50b9 - Shareware - Download 1,9 MB
  Grabber vyčuhující z nepřeberného množství podobných programů. CDex si poradí jak se zkopírováním CD stop na harddisk, díky podpoře mnoha kompresních algoritmů může ukládat data do formátů WAV, MP3, OGG, VQF, APE a ty mezi sebou konvertovat umí sestavovat playlisty, editovat ID3 Tagy v1/v2, normalizovat audio soubory, a přistupovat na databázi CD titulů CDDB. Velice zajímavou a u grabberu neobvyklou funkcí je možnost samplovat a komprimovat signál ze vstupu zvukové karty.
 • Clip Czar 5.0 - Shareware - Download 0,7 MB
  Multimediální přehrávač a prohlížeč s katalogizačními schopnostmi. Kromě přehrávání běžných hudebních formátů umí také prohlížet obrázky, a to samostatně i jako automatické slideshow v libovolném pořadí (abecedně, podle velikosti, náhodně, opakovaně, rychlost přepínání snímků). Program udržuje statistiky o přístupu ke všem souborům, takže můžete vymazat ty, o které se - jak časem zjistíte - nezajímáte. Obsahuje editor playlistů propojený s katalogem multimédií na počítači.
 • Easy CD Ripper 1.52 - Shareware - Download 3,5 MB
  Populární grabber hudebních kompaktů na harddisk do formátů WAV, MP3, WMA, OGG a VQF. Program umí dále převádět WAV do ostatních kompresních formátů, pracuje s databází FreeDB, a to jak při získávání informací, tak i zasílání vlastních alb. Při zpracování WMA, OGG, MP3 a VQF podporuje zápis a editaci ID3 tagů. Uživatelské rozhraní lze libovolně skinovat.
 • Mp3 To All Converter v1.37.1 - Shareware - Download 3,6 MB
  Konvertor zvuku z/do formátů MP3, WMA, OGG a WAV, který vás má mj. přesvědčit, že MP3 už je out a máte si všechnu muziku zkonvertovat do progresivnějšího Ogg Vorbis nebo WMA. Umožňuje přímou konverzi mezi MP3 a WMA bez vytváření dočasných souborů, převod MP3 do OGG, dokáže též přepočítat empétrojku na jinou bitrate.

  Ostatní MP3 utility
 • mp3DirectCut 1.28 - Freeware - Download 0,1 MB
  Jednoduchá utilitka pro střih zvuku ve formátech MP2 a MP3, s níž je snadné ořezat ticho na začátku a konci skladby, vystříhnout jednu skladbu z nahraného rozhlasového vysílání. Pracuje též s ID3 Tagy. Novinky zahrnují automatický generátor Cue značek, dB meter a indikátor optimálního nastavení úrovně špiček nahrávaného signálu.
 • MP3Gain 0.9.9b - Beta - Download 2,1 MB Right-Click - Save As...!
  MP3Gain, jak už jeho název napovídá, slouží ke srovnání hlasitostí množství MP3 souborů na jednu úroveň. Nepoužívá však prostou normalizaci špiček, ale analýzou souborů získává informace o tom, jak hlasitě zní každá skladba lidskému uchu. Poté provede změny přímo v MP3 bez jakékoliv rekomprese, a tedy bez ztráty kvality.
 • OggTag - Shareware - Download 1 MB
  Editor textových tagů v souborech MP3 a Ogg Vorbis. OggTag umožňuje prohlížet a dávkově editovat přídavné informace zapsané v souborech, měnit současně několik položek podle zadané šablony, ukládat do souborů texty písní a obrázky, generovat tagy podle cest a názvu souboru a přejmenovávat soubory podle tagů. Program je provázán s Winampem, jehož lze využít pro náhled skladeb.

  MIDI programy, softwarové nástroje
 • Extreme Sample Converter - Demo - Download 0,9 MB
  Browser, překladač, realtime přehrávač, editor a manažer samplů pro populární samplery (SoundFont, Akai, GigaStudio, GigaSampler a další) s výtečnou konverzí mezi jednotlivými formáty. Disponuje precizní editací smyček v reálném čase, importním/exportním filtrem pro klávesy Solton MS, zobrazovat vrstvy, zóny a obálky Akai, podporuje 32-bit and 64-bit audio soubory, dokáže využít několika zvukových karet a MIDI portů naráz a muzikantům poskytuje mnoho dalších neocenitelných služeb.

  Audio programy a utility
 • Voxengo CurveEQ VST 1.4 - Shareware - Download 0,6 MB
  Velice zajímavý VST zásuvný modul pro použití s kompatibilními zvukovými editory. Profesionální WYSIWYG lineární fázový ekvalizér, který současně při změně parametrů umožňuje okamžitě vidět, jak je která frekvence ovlivněna při zpracování modulem. Technologie SpectruMatch umožňuje načíst frekvenční spektrum z jednoho modifikovaného souboru a použít tak nastavení ekvalizéru pro více stop najednou.

  Ostatní
 • BlindWrite Suite 4.2.8 - Shareware - Download 3,4 MB
  Opět čerstvá aktualizace aplikace pro vypalování a zálohování datových i zvukových CD, včetně chráněných disků pomocí speciálních ovladačů Patin-Couffin. Update napravuje chybné zobrazování některých parametrů programu. Instalace obsahuje 20 lokalizací včetně češtiny.
 • Easy Video Joiner - Shareware - Download 1,4 MB
  Utilitka pro spojování spojování několika multimediálních souborů či více částí dohromady. Neomezuje se však pouze na video, pracuje i se zvukovými soubory. Easy Video Joiner dokáže zpracovat video ve formátech Windows Media Video (WMV/ASF), AVI (DivX), MPEG a RealMedia a zvukové soubory MP3, RealMedia, Windows Media Audio a WAV.

  Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - testujeme výkonnost počítače
  Zřejmě každý počítačový uživatel touží po informaci, jak se změní výkon PC sestavy po provedeném upgrade či vyladění systému. Proto jsme pro vás připravili kompletní sadu testovacích programů, které vám podají všechny údaje o výkonu každé komponenty.

 • Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Tipy a triky pro Windows 10
  Tipy pro Windows 10: automatické zapínání wi-fi či vyšší zabezpečení

  Ruční deaktivace wi-fi připojení a její automatická aktivace po určité době zajistí, že vás nikdo v tuto chvíli nebude rušit. Ukážeme také, jak v oznamovací...  celý článek

  Notebook
  Stáhněte si zdarma: Vdechněte právě pořízeným fotografiím retro vzhled

  Jako kdyby byly pořízeny Polaroidem a před dávnou dobou. Přitom jsou to fotografie zcela nové. Chcete-li i vy takové vytvářet, použijte program XnRetro....  celý článek

  První nativní 4K UHD Blu-ray na českém trhu.
  Ochrana 4K Ultra HD Blu-ray podlehla. Nový program ji dokáže odstranit

  Ochrana označovaná jako AACS 2.0 byla prolomena a už se objevil i program, který ji dokáže obejít a stáhnout video z 4K Blu-ray disků.  celý článek

  Hledáte maminku v okolí na společné aktivity?
  Hledáte maminku v okolí na společné aktivity?

  Tyhle maminky na eMimino.cz jsou na tom stejně.

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.