Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 33/2003

aktualizováno 
Nové verze klientů pro P2P sítě eDonkey a Overnet, nástroje pro konverzi videa a zvuku, vypalování cédéček zdarma, rozšíření Windows o detailní informace o hudebních souborech, něco pro záznam zvuku a další utility najdete v dnešním přehledu audio a MP3 programů.

MP3, Audio CD, video přehrávače

 • MidWavi Pro 2.86 - Shareware - Download 1,8 MB
  Všestranný přehrávač zvukových souborů, audio CD a videa ve formátech MP3, WAV, trackerových modulů, AVI, MOV, MPEG a dalších včetně VideoCD. Disponuje managementem playlistů a rychlým vyhledáváním multimédií na disku. Použitelný je i jako prohlížeč grafiky v BMP, JPG, WMF, EMF ad.
 • QCD Player 4.0 - Freeware - Download 3,1 MB
  Čtvrtá generace oblíbeného přehrávače audio CD, MP3/mp3PRO, WMA, Ogg Vorbis a dalších hudebních souborů. Umí rovněž grabovat z CD s provázáním na internetové databáze titulů, editovat tagy a playlisty, ovládá umění skinování. Rozšiřitelný pomocí externích plug-inů.
 • RM-X Player V2 - Shareware - Download 4,6 MB
  Víceúčelová utilita, která v sobě spojuje hudební a video přehrávač (DVD, MP3, AC3, DivX, Ogg, Real, WM9), konverzi multimédií do Windows Media 9, prohlížení souborů fotografií s hudbou na pozadí a přenos souborů přes mail nebo FTP. Dále umožňuje grabování videa přes standardní rozhraní Windows.
 • Virtual DJ 1.05 - Shareware - Download 4,6 MB
  S „Virtuálním DJem“ se můžete stát skutečným DJem. S přehrávanými soubory můžete nakládat jako s vinylovými deskami, algoritmus Beatlock zajistí precizní mixování, stopy lze jednoduše zasmyčkovat. Dále několik zvukových efektů, naprogramování vlastních hlášek a jinglů a možnost záznamu a streamování vaší show.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky

 • Advanced WMA Workshop 2.0 - Shareware - Download 5,5 MB
  Konverzní suita s důrazem na možnosti kodeku Windows Media Audio 9, ale dokáže navzájem převádět vše včetně MP3, WAV a Ogg. Možnost dávkové konverze, editace ID3 tagů i grabování CD. Nová verze obsahuje spoustu fixů, má lehce pozměněný vzhled a přidává další šablony pro cílové názvy souborů.
 • All To MP3 Converter 1.25 - Shareware - Download 4,9 MB
  Všechno do MP3! Cokoliv na svém pevném disku najdete, můžete hravě převést do formátu MP3. Program podporuje WMA 9, OGG, WAV, ale za zdroj mohou sloužit i hudební kompakty. Během převodu zachovává detailní informace o původních souborech a ukládá je do ID3v2.
 • eDonkey2000 0.50.1 - Freeware - Download 1,2 MB
  Nová alpha verze klienta pro P2P síť eDonkey.
 • Hero Video Convert 2.0.2 - Shareware - Download 10,1 MB
  Nástroj pro zpracování videa, dovede převést film z DVD do formátu VCD, AVI nebo jako webové preview do animovaného GIFu, vytvářet šetřiče obrazovky s nejoblíbenějšími scénami, kopírovat zdrojové soubory a editovat zvlášť obraz a zvuk. Dále umí konvertovat AVI na MPEG a spojovat rozdělené filmy.
 • MpegWare CD Ripper - Freeware - Download 1,8 MB
  Jednoduchý program sloužící k extrakci audio stop z kompaktních disků. Soubory může ukládat bez komprese nebo ve formátech Ogg a MP3. K poslechu cédéčka můžete využít interní přehrávač.
 • Overnet 0.50.1 - Freeware - Download 1,2 MB
  Nová alpha verze klienta pro decentralizovaný P2P systém Overnet.
 • Precision CD WAV MP3 Converter 1.6 - Shareware - Download 6 MB
  Název tvrdí, že tento program dělá svou práci opravdu svědomitě. Pro získání informací o stopách stahovaných z CD používá databázi FreeDB. Skladby ukládá jako WAV nebo MP3. Dále umožňuje vzájemnou konverzi formátů WAV, MP3, WMA 8/9 a Ogg. Má vlastní rekordér pro digitalizaci starých analogových nahrávek.

  Ostatní MP3 utility

 • A-Media Scanner - Shareware - Download 0,8 MB
  Katalogizer multimédií s možností publikování celé sbírky na internetových stránkách. Získává informace o audio i video souborech: použitý kodek, detailní vlastnosti, obsah ID3 tagů, z videa umí vyextrahovat preview v několika JPEG souborů. Podporuje AVI, WAV, MPEG, MP3, ASF, WMV, WMA, Ogg a QuickTime.
 • Collectorz.com Music Collector 6.0 build 1 - Shareware - Download 3 MB
  Nástroj pro sběratele, který umí katalogizovat všechny možné audio nosiče: kompakty, LP, kazety, minidisky apod. Detailní informace lze vyhledat na CDDB i mnoha webových hudebních serverech (vč. obalů alb). Cédéčka lze přidávat automaticky v dávkovém režimu. Program dále nabízí nejrůznější způsoby třídění záznamů, grafické statistiky, export do TXT nebo HTML a tisk.
 • Dr.Tag 2.0.1 - Shareware - Download 3,5 MB
  Tagger s dávkovým vkládáním údajů ručně nebo automaticky podle názvu souborů, z nichž dokáže vymazat podtržítka a další zástupné znaky a v případě neúplnosti je doplnit ID3 informacemi. Rovněž lze modifikovat jména souborů. Podporuje formáty MP3, Ogg Vorbis a WMA a pracuje i s playlisty. Dokáže načítat i poškozené tagy a rozšiřuje operace v kontextovém menu.
 • InfoTag Magic v1.0.b4 - Freeware - Download 0,2 MB
  Rozšíření systémových informací o souborech, v „tooltipu“ zobrazeného při ukázání myší na soubory MP3, WMA a OGG zobrazí detailní parametry s údaji z informačních tagů. Rovněž nabízí náhled několika prvních řádek textových souborů (TXT, INI, LOG, BAT, DIZ aj.)
 • MP3Trim 1.86b1 - Freeware - Download 0,2 MB
  Nová verze oblíbeného software pro přímou editaci MP3 souborů - ořezání, sestřihání, normalizaci, fade in/out atd. Nově má implementovánu podporu Lyrics3 tagu, lepší podporu mp3PRO aj.
 • TagScanner 4.7 build 472 beta - Freeware - Download 0,9 MB
  Užitečný freewarový pomocník při organizaci ID3 Tagů. Podporuje tagy v1, v2 i informační pole souborů Ogg Vorbis. Obsahuje rozsáhlé dávkové funkce pro automatické vyplňování údajů a přejmenování souborů podle tagů. Má vestavěný přehrávač, dokáže pracovat i s playlisty. Podporuje i další data, jako jsou obrázky a texty písní. Aktuální verze zdokonaluje operace s OGG tagy a práce pod WinXP je rychlejší.

  MIDI nástroje, kompozice, utility

 • AmazingMIDI 1.70 - Freeware - Download 0,7 MB
  Utilitka, která dokáže převést polyfonní WAV soubory na MIDI. Podmínkou ovšem je, aby všechny noty v převáděném souboru byly hrány jedním nástrojem. Pro úspěšnou konverzi potřebuje také zdrojové soubory v jednotlivými zahranými tóny, s nimiž pak převáděná data porovnává. Nahrávka může mít maximálně 17 minut.
 • Extreme Sample Converter 1.5 - Demo - Download 1,4 MB
  Nová verze konvertoru nástrojových samplů v různých formátech. Navzájem lze převádět zvukové banky SoundFont, GigaSampler, Solton MS a SampleTank; do těchto formátů lze konvertovat i banky z Akai S1000/S3000. Nástroje lze převádět do nekomprimovaných WAV a AIFF, do nichž lze dekódovat i komprimované soubory ve formátu Ogg Vorbis. Extreme Sample Converter dále nabízí parametrický editor, rozšířený editor smyček, možnost přihlášení virtuálních disků a zvukový editor pro nástroje Solton MS.
 • Sequential Vibes v1.01 - Shareware - Download 2,6 MB
  Aktualizovaná verze sekvenceru založeného na systému hudebních trackerů. Za zdroj zvuku mohou sloužit klasické samply nebo nástroje kompatibilní s VST. Každý zvuk lze ovlivnit interním mixérem, který využívá externí DX a VST efekty - aplikovat lze i automatizované povely a synchronizovat program s MIDI nástroji.

  Audio editory, efekty, utility

 • Audio Recording Database 1.0 - Shareware - Download 1,2 MB
  Podivuhodný záznamník, s jehož pomocí můžete nahrávat signál z mikrofonu nebo vstupu zvukové karty, a všechny záznamy hned popsat a katalogizovat v interní databázi. Přistupovat k nim lze i přes MySQL.
 • FairStars Recorder - Shareware - Download 5,7 MB
  Pětihvězdičkový rekordér, s nímž můžete zaznamenat libovolné zvuky procházející počítačem a ukládat je do souborů ve formátech WMA, MP3, OGG a WAV. Tiché pasáže např. mezi skladbami může vynechat nebo zahájit nový záznam. Podporuje pásmové filtry. Zároveň jej lze použít jako konvertor a editor ID3 tagů.

  Ostatní utility

 • AudioLabel CD Labeler 2.18 - Freeware - Download 2,9 MB
  Kvalitní prostředek k vytváření bookletů a potisků na CD. Informace o desce program automaticky naimportuje z internetové FreeDB databáze. Podle objemu údajů a použité šablony jsou pak automaticky přizpůsobeny parametry textu - velikosti fontu, barva písma atd.
 • Burn4Free 1.0.0.478 - Shareware - 1,4 MB
  Zdarma šířený vypalovací software, který umí zaznamenat audio CD ze souborů WAV, WMA, MP3 a OGG, včetně konverze z jiného nastavení na standardních 44,1 kHz/16 bitů. Pár myších kliků stačí k vypálení datového CD nebo DVD. Program podporuje všechny CD a DVD platformy, spolupracuje s rozhraními SCSI, IDE i externími mechanikami na USB.
 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - sdílení souborů (P2P)
  Stahování dat skrze internetovou síť zažívá v posledních letech doslova „boom“. Programových klientů pro sdílení souborů na internetu existuje celá řada. A mnoho dalších přibývá jako hub po dešti. Jaké aplikace jsou k dispozici? Pojďme se podívat na největší hráče na trhu.

  Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Tablet pro práci i zábavu
  Tablet pomůže s bezpečným surfováním i upozorní na chybu v Bluetooth

  Z nových a zajímavých aplikací pro tablety s Androidem jsme tentokrát vybrali například šikovného pomocníka na zaznamenávání poznámek, nástroj na prodloužení...  celý článek

  Google.cz na své domovské stránce připomíná voličům, kde si vyřídit volební...
  Český Google zve na domovské stránce k volbám. Radí, jak vyřídit průkaz

  Na domovské stránce vyhledávače Google se objevil prominentní odkaz na informace ministerstva vnitra. Návštěvníci se tak dozvědí, jak volit, pokud budou v době...  celý článek

  Chraňte včas své elektronické zařízení.
  Chraňte svůj tablet před viry a hackery a za odměnu si zahrajte

  Bezpečnostní rizika dnes číhají i na majitele mobilních zařízení, takže jsme do dnešního přehledu zařadili i antivirovou aplikaci, která se postará i o ochranu...  celý článek

  Akční letáky
  Akční letáky

  Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.