Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 33/2004

aktualizováno 
Staňte se hvězdou hip-hopu, střihněte si duet s virtuální zpěvačkou nebo nechte počítač, aby skládal hudbu za vás! K tomu přičtěte vypalování zadarmo, lékárničku na nemocné soubory MP3, přiberte nějaké ty přehrávače a konvertory a dostanete program dnešního přehledu novinek ze světa audio software.

Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače

 • CD-Runner 2005 - Shareware - Download 11,6 MB
  Přehrávač audio CD s provázáním na online databázi titulů FreeDB, zvukových souborů včetně Ogg a digitálního videa včetně DVD. Další funkce zahrnují CD Ripper, editor ID3 Tagů, tvorbu a tisk labelů a bookletů CD, katalogizér a možnosti skinování uživatelského prostředí, spektrální analyzér, 15pásmový ekvalizér. Aktuální verze prošla redesignem pro Windows XM, nová knihovná médií, nový kompaktní přehrávač a další novinky.
 • MoodAmp 1.00b - Freeware - Download 0,8 MB
  Přehrávač, který se naučí pouštět hudbu přesně podle vaší nálady. MoodAmp si vytvoří knihovnu všech souborů na počítači, načte údaje z ID3 tagů, podle nichž skladby roztřídí. Pak zvolíte svou momentální náladu a postupným hodnocením hudby se program učí, kdy si které skladby rádi poslechnete. Zajímavou vlastností je také P2P rádio, kdy program zkoumá, jaké skladby poslouchají ve stejné náladě ostatní uživatelé a stahuje je do vašeho počítače.
 • RM-X Player V3 - Demo - Download 11 MB
  Víceúčelová utilita, která v sobě spojuje hudební a video přehrávač (DVD, MP3, AC3, DivX, Ogg, Real, WM9), konverzi multimédií do Windows Media 9, prohlížení souborů fotografií s hudbou na pozadí a přenos souborů přes mail nebo FTP. Dále umožňuje grabování videa přes standardní rozhraní Windows.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky

 • 4Musics Multiformat Converter 1.4 - Shareware - Download 1,7 MB
  Konvertor od firmy 4Musics navzájem transkóduje zvukové formáty WAV, MP3, OGG a WAV, potěšení mu dělají zejména velké dávky souborů. Pro cílová data nabízí maximální možný rozsah bitrate. Novinky této verze: korektní zapisování ID tagů při konverzi z/do libovolného formátu, zvyšení rychlosti převodu, bugfixy.
 • ImTOO DVD Audio Ripper 1.0.25.813 - Shareware - Download 0,9 MB
  Ripper pro stahování zvukových stop DVD videa a jejich konverzi do obvyklých formátů. Může uložit celou stopu, pracovat podle kapitol či s udaným časovým úsekem nebo velikostí souboru. Podporuje vkládání ID3 tagů do cílových souborů.
 • Twister 2.5.3 - Freeware - Download 5,3 MB
  Nová privátní síť pro sdílení multimediálních souborů a třebas i citlivých dat, neb klade velký důraz na zabezpečení přenosu před nenechavými čmuchaly.
 • Ufony v1.16 - Shareware - Download 5,3 MB
  Manažer, konvertor a také přehrávač audio a video souborů. Uživatel může vystavět katalog multimédi í, snadno pracovat se jmény souborů a ID3 tagy. Rutiny pro převod souborů si poradí se zvukovými formáty MP1/2/3, WAV, WMA, OGG a dokáže vyrýpnout audio stopu z Windows Media Video. Všechny uvedené soubory lze též přehrávat.

  ID3 editory, katalogizéry a ostatní MP3 utility

 • 4Musics MP3 Bitrate Changer 1.4 - Shareware - Download 1,7 MB
  Převodní utilitka integrovaná do kontextového right-click menu Windows, která slouží k přepočítání existujícího souboru MP3 na jiný datový tok - bitrate. Během procesu zachovává informace z D3 tagů.
 • MP3 Doctor 5.10.955 - Shareware - Download 2 MB
  Mají vaše MP3 soubory genetickou vadu? Nechte je všechny srovnat na jednu úroveň hlasitosti za pomoci normalizace. MP3 Doctor dále zvládne ořezání, převzorkování, přepočítání bitrate, ekvalizér... prostě vše co potřebujete k práci s komprimovanou hudbou.
 • MP3 Tag Clinic 3.1.2.9 - Shareware - Download 2,7 MB
  Update kliniky pro MP3 data, která nabízí jednoduchou editaci všech polí ID3 tagů, k dispozici je řada funkcí, jako např. přejmenování souborů podle tagů a naopak, přestavba adresářové struktury a relokace MP3 do složek podle autorů, alb apod. Umí synchronizovat ID3 tagy v1 a v2, vytvářet playlisty, přidávat do hudebních souborů obrázky aj. Pracuje také s formáty WMA, OGG a VQF.
 • Music Collector 6.4 build 6 - Shareware - Download 3 MB
  Nástroj pro sběratele, který umí katalogizovat všechny možné audio nosiče: kompakty, LP, kazety, minidisky apod. Detailní informace lze vyhledat na CDDB i mnoha webových hudebních serverech (vč. obalů alb). Cédéčka lze přidávat automaticky v dávkovém režimu. Program dále nabízí nejrůznější způsoby třídění záznamů, grafické statistiky, export do TXT nebo HTML a tisk.

  MIDI utility, nástroje, kompozice

 • Aero Studio 1.0.11.13 - Demo - Download 2,9 MB
  Virtuální hudební studio, které kombinuje tradiční piano roll a automatizaci parametrů s krokovým sekvencerem ve stylu klasických trackerů. Neomezený počet zapojených modulů, výpočty s 64bitovou přesností. Monitoring vstupů a výstupů, virtuální klávesnice, podpora plug-inů standardů VST/VSTi. Novinky: přepsaný engine s několikanásobně rychlejšími operacemi, nový syntezátor Fusion Synth 2, nové analogové basy, 10pásmový ekvalizér, efekt Tape Delay.
 • ArtSong 6 - Demo - Download 11,3 MB
  Prostředí pro algoritmickou kompozici hudby nabízející skriptování, více než 30 různých hudebních postupů, spolupráci s MIDI zařízeními, editor not, víceúrovňové Undo, posun tóniny ad. Uživatel může založit vlastní knihovnu vytvořených částí, předvoleb a nástrojů pro další použizí. Program je k dispozici též ve verzi Lite (11 MB).
 • Hip Hop Starz Producer 1.3.1 - Demo - Download 36,9 MB
  Chcete se stát hiphopovou hvězdou? Starz Producer vám nabízí bicí a basové smyčky v různých rytmech, základní melodie, akordy i celé předpřipravené stopy a mnoho dalších nástrojů v profesionální kvalitě. Svému snažení můžete vtisknout osobitý ráz pomocí editorů samplů a efektů, rekordér umožní vložit váš rap rovnou do skladby. Plná verze programu stojí pouhých 29 dolarů.
 • Melody Assistant 7.0.3 - Shareware - Download 4,7 MB
  Víceúčelový editor určený ke skládání hudby. Obsahuje notační modul, který rozpozná veškeré symboly používané při psaní not a dokáže notový zápis editovat, dále kompletní banku digitálních nástrojů, zvukový editor, mix digitálního zvuku s MIDI a další. Pracuje s MIDI soubory s vloženým textem pro Karaoke, ale disponuje také unikátní funkcí „Virtual Singer“ - můžete tedy okamžitě zjistit, jak budou vaše skladby znít i s mužskými či ženskými vokály.
 • Virsyn CANTOR 1.0.2 - Demo - Download 3,7 MB
  Unikátní softwarový syntezátor specializovaný na práci s lidským hlasem, nefunguje však jako klasický vokodér. Stačí zadat parametry zpěváka či zpěvačky, vložit anglický text a program vám jej zazpívá podle melodie hrané a MIDI klávesách. K dispozici je i velké množství efektů, které původní hlas změní k nepoznání a svou skladbu si můžete vyslechnout v podání robota či zpívajícího gongu.
 • Wtune v2.2.0.0 - Freeware - Download 0,2 MB
  Softwarová ladička, která analyzuje vstupní signál (libovolný hudební nástroj, hlas) a zobrazí přesnou frekvenci. Nově umí též převést hranou melodii do digitálního MIDI zápisu.

  Audio editory a efekty

 • SFXEngine v1.01 - Demo - Download 3,7 MB
  SFXEngine is sound effects creation software that uses custom programmed D.S.P. technology to create amazing new sounds quickly and easily. SFXEngine is easier and faster to use than music synthesizers, and gives you more power because any parameter can be modulated to any pattern you desire.
 • Super Mp3 Recorder Pro 6.0 - Shareware - Download 2,6 MB
  Název programu je v dnešní době již krapítko zavádějící. V prvopočátku sice uměl nahrát zvuk jen do MP3, ale dnes umí také formáty WAV, WMA, VQF a též kompresi Ogg Vorbis. A co můžete na pevný disk počítače zaznamenat? Vše, co vás jen napadne - výstupy softwarových přehrávačů, doprovod flashových animací, soundtracky her atd. Nahrávky lze dále upravovat v interním editoru, mj. obohatit zvukovými efekty. Program automaticky rozdělí záznam na jednotlivé skladby podle detekce ticha.

  Ostatní programy

 • Burn4Free 1.0.0.601 - Freeware - Download 2,1 MB
  Zdarma šířený vypalovací software, který umí zaznamenat audio CD ze souborů WAV, WMA, MP3 a OGG, včetně konverze z jiného nastavení na standardních 44,1 kHz/16 bitů. Pár myších kliků stačí k vypálení datového CD nebo DVD. Program podporuje všechny CD a DVD platformy, spolupracuje s rozhraními SCSI, IDE i externími mechanikami na USB. Pozor, sem tam se objeví reklama.
 • Complete CD & DVD Writer 1.5 - Shareware - Download 0,9 MB
  Aplikace pro snadné vypalování dat a hudby (WAV) na média CD a DVD. Podporuje tvorbu a zápis image formátu ISO, pro audio CD také CUE/BIN.
 • Zilla CD-DVD Rip N’ Burn 5.0.0.3 - Freeware - Download 9,3 MB
  Vypalovací aplikace určená k nahrávání CD i DVD - tvorbě datových disků, pálení celých ISO obrazů, zvládá multisession i bootovatelné disky. Umí stahovat stopy z audio CD do WAV, MP3, WMA, OGG, RAW, VOX a vypalovat je zpět, podporuje CUE sheety. Pracuje prakticky se všemi existujícími CD a DVD palírnami.
 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - přehled RSS čteček
  Pokud stále hledáte způsob, jakým byste nepřišli ani o jeden článek či zprávu z vašich oblíbených internetových stránek, pak zkuste dnešní přehled zajímavých programů. Najdete v něm hned celou desítku RSS čteček.  Nejčtenější

  Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

  Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

  Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...

  Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

  SMART PROTech na tanku Leopard 2

  Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...  Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

  Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

  V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

  Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

  Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

  Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

  Horký nápoj vás ve vedru ochladí lépe, zjistili vědci. Ale má to háček

  Horký nápoj v horkém létě?

  Biologie lidského těla někdy funguje přesně naopak, než by člověk čekal. Příkladem je pití horkých nápojů v létě. Zní...

  Další z rubriky

  Tipy a triky pro Windows 10: přehrávejte streamovaná videa v HDR

  Tipy a triky pro Windows 10

  Aktivujte si přehrávání streamovaných videí s vysokým dynamickým rozsahem. Podíváme se i na to, kde na jednom místě...

  Stáhněte si zdarma: profesionální spolehlivý firewall pro domácí použití

  Ilustrační foto - bezpečnost

  Vyzkoušejte osobní firewall spravující a sledující veškerou příchozí a odchozí komunikaci v PC. Zajímat by vás mohl i...

  Tipy pro Windows 10: nastavte výkon grafiky či rychlost stahování

  Tipy a triky pro Windows 10

  Nové Windows 10 umí měnit šířku datového pásma při stahování aktualizací a pomohou rychle zjistit, zda se právě...

  Najdete na iDNES.cz