Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 34/2003

aktualizováno 
Winamp 5 je tady v první alpha verzi. Vyšla nová KaZaa Lite K++ 2.4.2, která blokuje vyhledávací stroje RIAA. Zazálohujte si vaše DVD se zdarma šířenou utilitou, na hudební kompakty můžete vzít jeden z kvanta nabízených ripperů. A další přehrávače, konvertory, MIDI a audio programy čekají...
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • Winamp 5 Alpha 1 - Freeware - Download 4,5 MB
  První vývojářská alpha nové generace multimediálního přehrávače Winamp. Dlouho proklamované spojení rychlosti druhé s možnostmi třetí verze tak konečně přináší první reálné ovoce.
 • 1by1 1.37 - Freeware - Download 0,1 MB
  Jednoduchý MP3 přehrávač, který se samočinně postará o hudební soubory uloženém na disku. Může přehrát buď obsah celé jednotky, nebo vybrané adresáře, a to i jako nonstop mix bez mezer. Možné ovládání klávesovými zkratkami.
 • Blaze Media Pro 4.4 - Shareware - Download 12,9 MB
  Update všestranné aplikace s hudebním a videopřehrávačem, editorem playlistů a ID3 tagů, zvukovým rekordérem a grabberem provázaným s internetovými databázemi CD titulů. Podporuje formáty WAV, MP3, WMA, OGG, MPEG-1, MPEG-2, AVI, WMV, ASF a mnohé další. Přepracované funkce sloučení zvukových souborů a konverze videa, nové vlastnosti audio editoru, aktuální kodeky, širší možnosti a vyšší rychlost konverze, zhrusu nový přehrávací engine.
 • MiniChart 4.63 - Shareware - Download 6 MB
  Nenáročný jukebox pro DJs a internetové rozhlasové stanice. Automatický nebo manuální mód, podpora playlistů, náhodné nebo sekvenční přehrávání, mixování stop, přidávání jinglů a hlášení. Podrobný časový harmonogram s možností generování logu přehraných skladeb. Rychlé vyhledávání MP3 souborů v počítači.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Advanced Audio CD Ripper 1.049b - Shareware - Download 5,9 MB
  Grabber stop z audio CD do WAV a převodním komprimovaných formátů WMA9, MP3 a Ogg Vorbis s podporou zápisu a editace ID3 Tagů a přístupem na CDDB/FreeDB online databázi CD titulů. Program dále obsahuje unikátní technologie SMART a FORCE pro korekci chyb při čtení a českou lokalizaci. Využívá kvalitní MP3 enkodér LAME.
 • Audio Bliss MP3-WAV Ripper - Freeware - Download 1,5 MB
  Chcete převádět zdarma data z hudebních kompaktů? Bliss Ripper neklade žádné nároky na vaši peněženku. Umí ograbovat celé CD nebo jen vybrané tracky, uživatel má plnou kontrolu nad parametry výstupního MP3 souboru - lze ovšem ukládat i do WAVu. K náhledu slouží integrovaný CD přehrávač.
 • AudioConverter Studio v1.42 - Shareware - Download 1,4 MB
  Na obsluhu jednoduchý konvertor MP3 souborů kombinovaný s CD ripperem a editorem ID3 tagů s plnou podporou ID3v2. MP3 lze převádět na soubory s jiným kódováním, tracky stažené z CD mohou být automaticky pojmenovány podle údajů z databáze CDDB a uloženy i s vyplněnými tagy. Dále vlastní audio CD player, možnost náhledu připravované konverze, vylepšené uživatelské rozhraní, nové preference a odstraněné chyby.
 • AudioMagician 1.28 - Shareware - Download 1,7 MB
  Jednoduchý a rychlý CD ripper a MP3 enkodér s přívětivou tváří. Stopy z kompaktů stahuje do formátů WAV nebo MP3. Snadné nastavení všech parametrů konverze. Podpora více CD mechanik, vyplňování ID3 tagů podle údajů z internetové databáze FreeDB, rozhraní ve stylu WinXP.
 • Easy CD Ripper 2.10 - Shareware - Download 4,2 MB
  Nová verze populárního grabberu hudebních kompaktů na harddisk do formátů WAV, MP3, WMA, OGG a VQF. Program umí dále převádět WAV do ostatních kompresních formátů, pracuje s databází FreeDB. Při zpracování WMA, OGG, MP3 a VQF podporuje zápis a editaci ID3 tagů. Program nově podporuje image audio CD disků, plug-iny pro enkodéry i dekodéry a expertní parametry LAME.
 • KaZaa Lite K++ 2.4.2- Freeware - Download 3,2 MB
  Ačkoliv Sharman Networks vypustili placenou verzi KaZaa Plus v ceně 30 dolarů, nezávislí programátoři se činí a vydávají novou hacknutou verzi KaZaa Lite. Ta kromě toho, že neobsahuje reklamy a spyware, umožňuje neomezené vyhledávání a stahování, blokuje vyhledávací IP adresy RIAA aj.
 • MP3 CD Ripper v3.3 - Shareware - Download 1,2 MB
  Přehrávač audio CD, grabber digitálních stop do MP3 a WAV a modul pro komunikaci s internetovou databází CDDB, který se postará o korektní pojmenování cílových souborů. Co víc člověk potřebuje ke štěstí?

  Ostatní MP3 utility
 • Flash Renamer 4.6 - Shareware - Download 2,2 MB
  Program pro dávkové přejmenování souborů grafiky, hudby a videa. Pracuje podle zadané masky nebo obsahu ID3 tagů, může soubory očíslovat podle zadané stupnice. Z existujících názvů souborů lze vypustit přebytečné mezery a nahradit zástupné znaky po stažení z internetu nebo specifický řetězec. Díky detekci formátu umí přidat správnou příponu.
 • iZotope Ozone Plug-In- Shareware
  Zásuvný modul pro Windows Media Player 9 (1,2 MB), Winamp 2 (1,3 MB), který byste měli určitě vyzkoušet v případě, že vám původní zvuk nahrávky nevyhovuje. Ozone umí nabudit basy, rozcinkat výšky a zvýšit dynamiku zvukového výstupu. K tomu používá simulaci analogových charakteristik starých zvukařských nástrojů.
 • MediaMonkey 2.0 RC-2 - Freeware - Download 3,9 MB
  Katalogizér audio CD, souborů MP3, WMA a OGG, editor tagů a jmen souborů. Umí ripovat cédéčka do kompresních formátů a vytvářet mixy. Ve spolupráci s vypalovacím programem Nero můžete nahrávat vlastní kompilace. Program obsahuje vlastní přehrávač s podporou plug-inů pro Winamp a automatickou regulací hlasitosti.
 • Mp3Doctor 5.1.5 - Shareware - Download 2 MB
  Zajímavý nástroj pro práci s WAV a MP3 soubory. Dokáže sjednotit hlasitosti, převzorkovat všechny soubory na zvolenou frekvenci či bitrate, ořezat, prohnat ekvalizérem, ale také třeba prodloužit nebo zkrátit (stretch), přepočítat na jinou základní notu, odstranit vokály... Umí též editovat ID3 tagy a navzájem konvertovat mezi MP3 a WAV.
 • What's Playing v1.4 - Freeware - Download 0,1 MB
  Plug-in pro Winamp 3, který zaznamenává detailní informace o přehrávaných souborech. Program může být volán s několika parametry, každý nový záznam v databázi může vyvolat určitou akci - například automatické odeslání seznamu skladeb na vaše osobní stránky přes FTP nebo skript či formulář na webu. What's Playing zapisuje název skladby, interpreta, album, žánr, rok, komentáře a dobu trvání, nově také jména souboru a playlistu. V1.4 odstraňuje problémy s adresováním paměti.

  MIDI nástroje, kompozice, utility
 • EMM Knagalis v1.0 - Shareware - Download 6,9 MB
  VST sampler plný různých etnických nástrojů ze všech koutů světa - od indiánských píšťal přes bonga až po dudy. Pracuje jak v mono- tak i polyfonním režimu.
 • Onyx 2.0 - Shareware - Download 6,8 MB
  Flexibilní MIDI sekvencer s automatizací, zvukovými efekty, piano-rollem, definovatelnými sadami Onyx Orchestrator Stylů pro každý soubor. Obsahují všechny prvky použité ve skladbě: změny rychlosti, pitch bend, hlasitost, směrování, tempo aj. Disponuje unikátní automatickou harmonizací.
 • RMIV 4.03 - Shareware - Download 16,1 MB
  Sháníte bubeníka? Už nemusíte. RMIV kombinuje klasický analogový bicí stroj s 10 algoritmy syntézy a moderní sampler. Disponuje osmnácti nezávislými "plotnami", jimž můžete přiřadit libovolný nástroj. Pracuje jako VST modul.

  Audio editory, efekty, utility
 • All Recorder 1.9 - Shareware - Download 2,4 MB
  Zvukový rekordér pro záznam signálu jak ze vstupů zvukové karty, tak i interního mixeru - nahraje i streamované audio a zvuk produkovaný jiným programem, přehrávačem či hrou. All Recorder umí získaný materiál zeditovat klasickými funkcemi Cut/Copy/Paste, ořezat ticho a zesílit či zeslabit (Fade) na krajích záznamu, provést normalizaci atd. Zvuk lze nahrát přímo do formátů MP3, WMA, OGG, VQF a WAV.
 • Vinyl Ripper 1.0 - Shareware - Download 1,8 MB
  Program zjednodušující převod vašeho staršího vinylového bohatství do digitální podoby. Vinyl Ripper však nemá žádné algoritmy na restaurování zvuku, pouze dovede nahrát a automaticky rozdělit stará alba na gramodeskách a provést několik málo funkcí: normalizovat hlasitost a aplikovat fade in/out. Podporuje export do MP3 a Ogg Vorbis.

  Ostatní utility
 • Audio & Data Music CD Burner v1.40 - Shareware - Download 1,8 MB
  Jednoduchý nástroj pro vypalování hudby na datová i audio CD. Za zdroj mohou posloužit staré dobré "empétrojky", WAVy nebo soubory WMA. Podpora BURN-Proof a vypalování podle playlistů zajištěna.
 • DVD Rip N' Burn - Freeware - Download 4,6 MB
  Zazálohujte si vaše DVD disky do souborů AVI (DivX, XviD), MPEGu nebo přímo na disky kompatibilní s formáty VideoCD a SuperVideoCD. Program zvládne konverzi i vypálení médií. Při převodu pomáhají přednastavené profily.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - - šikovné aplikace pro každý den
  Již delší dobu vymýšlíte, čím pobavit svého kolegu, ale stále vás nic nenapadá? Chcete chránit důležitá data, ale nevíte jak? Stále upravujete své fotky z dovolené manuálně? Pak jste zcela jistě neslyšeli o aplikacích, které zpříjemňují život s plechovým miláčkem.

  Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  První nativní 4K UHD Blu-ray na českém trhu.
  Ochrana 4K Ultra HD Blu-ray podlehla. Nový program ji dokáže odstranit

  Ochrana označovaná jako AACS 2.0 byla prolomena a už se objevil i program, který ji dokáže obejít a stáhnout video z 4K Blu-ray disků.  celý článek

  Aplikace Uber
  Apple nechal Uberu vlastní funkci, která umí nahrávat obrazovku uživatelů

  Apple umožnil taxikářské aplikaci Uber kvůli aplikaci pro hodinky iWatch snímat obrazovky mobilních zařízení.   celý článek

  Aplikace nahradí zapomenutou myš.
  Aplikace pro tablety: náhrada myši či bezpečné připojení k wi-fi

  V dnešním výběru aplikací poradíme, jak nahradit zapomenutou počítačovou myš, jak se bezpečně připojit i k volné wi-fi síti, jak dostat stejný e-mailový klient...  celý článek

  Kočárky, které přežijí i dva raubíře.
  Kočárky, které přežijí i dva raubíře.

  Přečtěte si recenze kočárků na eMimino.cz a vyberte ten nejlepší.

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.