Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 35/2004

aktualizováno 
Zvukové studio Delta SP zdarma, výtečný správce hudebních souborů The Godfather, rekordér internetových audio/video streamů ve Windows Media a RealMedia, utilita FolderShare pro sdílení a synchronizaci dat a samozřejmě také mnoho přehrávačů, konvertorů a dalších zvukových programů, vše najdete v posledním srpnovém přehledu softwarových novinek.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • AlbumPlayer 3.3d - Shareware - Download 6,1 MB
  Organizér a přehrávač celých alb ve formátech MP3 a WMA. Program si automaticky stahuje názvy skladeb a obaly ze služeb All Music Guide a CDDB. Udržuje přehled o albech na médiích CD-R a nejhranější uchovává na pevném disku počítače. Grafické rozhraní podporuje "skiny", editor přiložen. Nově manažer playlistů (celá alba i z jednotlivých skladeb), zobrazení všech atributů alba, nové způsoby přehrávání.
 • JetAudio 6.0.6 - Freeware - Download 14,1 MB
  Již šestá generace domácího multimediálního centra, která přehrává nejrozšířenější hudební a video formáty - od MP3 před moduly a MIDI až po filmy v DivX, ripuje cédéčka, provádí konverze. Odstraněné chyby v zobrazování titulků a audio trimmeru.
 • Media Center 11.0.64 - Alpha - Download 17,8 MB
  Vyzkoušejte vývojářskou verzi multimediálního jukeboxu od firmy J.River. Podpora všech nejrozšířenějších kompresních audio i video formátů zajištěna, k tomu přehledný organizér, vypalování CD, internetové vysílání.
 • The PC Jukebox 7.0 - Shareware - Download 6,1 MB
  Přehrávač s celoobrazovkovým rozhraním, který promění vaše PC v elektronickou hudební skříň. Pracuje jako klasický jukebox, uživatelé mohou volit skladby z nabídky a ty se řadí do fronty. Při ovládání lze použít myš, ale to pravé ořechové je dotykový monitor. Nabízí ovládací prvky pro přechod mezi skladbami a příjemné grafické rozhraní s poutavým frekvenčním analyzérem.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • AudioConverter Studio 1.8 - Shareware - Download 1,6 MB
  Na obsluhu jednoduchý konvertor MP3 souborů kombinovaný s CD ripperem a editorem ID3 tagů s plnou podporou ID3v2. MP3 lze převádět na soubory s jiným kódováním, tracky stažené z CD mohou být automaticky pojmenovány podle údajů z databáze CDDB a uloženy i s vyplněnými tagy. Vlastní audio CD player, možnost náhledu připravované konverze, vylepšené uživatelské rozhraní.
 • Blaze Audio RipEditBurn 2.2 - Shareware - Download 4,8 MB
  Aktualizovaná verze řešení pro kompletní zpracování digitálního audia. Nabízí možnosti grabování, editace, konverze a záznamu zvuku na CD. Zvuk lze přepočítat na jiné rozlišení a datový tok, obohatit několika efekty (ekvalizér, echo, chorus...) a třeba i exportovat pro internet do formátu RealAudio.
 • Fast Audio Converter 1.0 - Shareware - Download 5,3 MB
  Konverzní utilita pracující s formáty WAV, MP3, WMA9, OGG a APE. Kromě jednoduchého převodu nabízí také přepočítání na jinou zvukovou kvalitu - uživatel může zvolit datový tok, vzorkování aj. Během konverze zachovává ID3 tagy s informacemi o skladbách. Práci ulehčí domácí dávkovač - Batch Conversion Engine. Nová verze přidává normalizaci a zlepšuje kódování.
 • FolderShare 2.1.0 - Freeware - Download 0,9 MB
  Zajímavý nástroj pro sdílení souborů, vhodný pro virtuální privátní sítě a synchronizaci dat na několika počítačích zároveň.
 • ImTOO DVD Audio Ripper 1.0.27.818 - Shareware - Download 0,9 MB
  Ripper pro stahování zvukových stop DVD videa a jejich konverzi do obvyklých formátů. Může uložit celou stopu, pracovat podle kapitol či s udaným časovým úsekem nebo velikostí souboru. Podporuje vkládání ID3 tagů do cílových souborů.
 • InTex MP3 Converter 3.00 - Shareware - Download 0,9 MB
  Dávkový konvertor zvukových souborů ve formátech WAV, MP3 a Ogg Vorbis. K dispozici je plná škála bitrate od minimálního po nejvyšší možný datový tok, pro každou skladbu je možné zvolit individuální nastavení.
 • Lavavo Audio CD Ripper 2.6 - Shareware - Download 4 MB
  CD Ripper ze softwarové dílny s podivným názvem Lavavo zvládá stažení stop a konverze do formátů MP3, WMA, AAC, OGG, APE, VQF. Uživatelské rozhraní lze povléci vlastními skiny, podpora ID3 a CDDB samozřejmostí.

  ID3 editory, katalogizéry a ostatní MP3 utility
 • AudioStreamer 2.1.512 - Shareware - Download 5,1 MB
  Vyhledávač a přijímač internetových rozhlasových stanic. Během poslechu lze signál uložit na pevný disk počítače. Stanice lze hledat podle klíčových slov, program si udržuje jak seznam vašich oblíbených show, tak i přehled zaznamenaných souborů. Pokud stanice vysílá metadata, lze soubory automaticky pojmenovat a vyplnit ID3 tagy.
 • MediaMonkey 2.2.2 - Freeware - Download 4 MB
  Všestranná zvuková utility: Katalogizér audio CD, souborů MP3, WMA a OGG, editor tagů a jmen souborů, umí také ripovat cédéčka do kompresních formátů a vytvářet mixy. Ve spolupráci s vypalovacím programem Nero můžete nahrávat vlastní kompilace. Program obsahuje vlastní přehrávač s podporou plug-inů pro Winamp a automatickou regulací hlasitosti. Odstraněny problémy s načítáním pole BPM, vylepšena synchronizace s kapesními playery.
 • MP3 Doctor 5.10.99 - Shareware - Download 2 MB
  Aktualizace utilitky pro chirurgické zákroky v MP3 souborech. MP3 Doctor dále zvládne ořezání, převzorkování, přepočítání bitrate, ekvalizér, normalizaci hlasitosti zvuku na stejnou úroveň... prostě vše co potřebujete k práci s komprimovanou hudbou.
 • Replay Radio 5.1 - Shareware - Download 3,4 MB
  Jednoduchý způsob, jak snadno uložit obsah rozhlasového internetového vysílání na lokální disk. Program slouží k poslechu i nahrávání, obsahuje na 1200 předdefinovaných stanic, samozřejmě lze vkládat vlastní.
 • The GodFather 0.65 beta 3 - Freeware - Download 3,1 MB
  Velice ambiciózní utilitka pro správu zvukových souborů ve formátech MP3, OGG, MPC, APE, FLAC, WMA a nově také AAC. Poslouží k roztřídění souborů, rekonstrukci adresářové struktury, vyplnění správných údajů do ID3, přejmenování souborů, ale také například ke konverzním úlohám. Podporuje externí kodeky Lame, Ogg, MpcEnc ad.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • Delta SP 1.57 - Freeware - Download 1,6 MB
  Zvukové studio, sestávající ze softwarového syntezátoru, sekvenceru a sampleru, vše v jednom spustitelném souboru. Sampler obsahuje tři průběhové křivky, dva druhy obálek, mnoho efektů, v jednom nástroji lze použít několik samplů. Modulární syntezátor přichází s více než šedesáti nástroji a efekty, nabízí přes 30 samplů a filtrů, podporou VST a unikátním SynthCard Designerem, který vám umožní přizpůsobit syntezátor obrazu vašemu. A nakonec sekvencer: kompletní podpora MIDI, kvantizace, transponace, harmonie, editační funkce Cut, Copy, Paste, Undo a mnoho dalších...
  Pozor - tento update musí být přeinstalován přes verzi 1.53! (8 MB)

  Audio editory a efekty
 • RM/WM VCR - Shareware - Download 1,9 MB
  Užitečná věcička pro ukládáníaudio i video streamů ve formátech Windows Media a RealMedia na pevný disk. Nechybí ani rozvrh pro načasování záznamu vašeho oblíbeného pořadu.
 • TextAloud MP3 1.605 - Shareware - Download 4,8 MB
  Softwarový hlasový syntezátor, který umožňuje prakticky jakýkoliv psaný text převést do mluvené podoby a uložit do MP3 souborů. Aktuální vere s drobnými bugfixy.
 • PSP MixPack 1.83 - Demo - Download 5 MB
  Balík zásuvných modulů VST pro oživení a celkovou úpravu zvuku během nahrávky, mixování či masteringu. Obsahuje plug-iny PSP MixBass, PSP MixSaturator, PSP MixPressor a PSP MixTreble.
 • SoundEdit Pro 2.0 - Shareware - Download 10,3 MB
  Updatovaná verze digitálního audio editoru s intuitivním rozhraním pro domácí nahrávání a úpravu zvuku. Podporuje mnoho rozšířených formátů včetně MP3, WMA, WAV a Ogg Vorbis, stejně tak dokáže přímo načítat CDDA stopy. Kromě klasických editačních funkcí disponuje také několika efekty, záložkami pro označení libovolného místa v souboru a samozřejmě také rekordérem.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - SMS posílače
  Chtěli byste posílat textové zprávy na mobilní telefony pohodlně, lehce a navíc zcela zdarma? Pokud ano, pak si zkuste stáhnout speciální obslužný prográmek a posílejte SMS třeba i přímo z Internet Exploreru, a to aniž byste museli navštívit stránky operátorů.




  Nejčtenější

  Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

  Britský fyzik Stephen Hawking

  Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

  ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

  Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

  Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...



  Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

  Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

  Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

  PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

  Časová osa přechodu na DVB-T2.

  Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

  Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

  Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

  Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

  Další z rubriky

  Než začnete stěhovat nábytek, vyzkoušejte si design v tabletu

  Tablet pomůže i při zařizování bydlení

  Aplikace pro tablety nám pomohou v celé řadě situací, třeba i když plánujete stavbu, rekonstrukci, nebo jen menší...

  Styl i bezpečnost. Vyzkoušejte alternativní prohlížeče pro Windows

  Ilustrační foto - browser

  Okno do internetu. Nadneseně používaný příměr pro internetové prohlížeče. Díky nim je na jedno kliknutí dostupný obsah...

  Umělá inteligence Googlu slouží v armádě a ne všem se to líbí

  Bezpilotní letoun RQ-4 Global Hawk

  Umělou inteligenci společnosti Google využívá americká armáda v rámci jednoho projektu u bezpilotních letadel.

  denicky-depo-provera-uz-nikdy
  denicky-depo-provera-uz-nikdy

  Deníček maminky, která vypráví, jaká úskalí může mít hormonální injekce.

  Najdete na iDNES.cz