Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 36/2004

aktualizováno 
Updatovaný Winamp 5.05, open source editor Audacity v nové verzi 1.2.2, vynikající plug-in DFX 7 vylepšující v reálném čase zvuk kompresí poznamenaných souborů, ripper videa iDVDMAX, převod polyfonních skladeb na zápis MIDI a mnohé další nabízí první zářijový přehled nových audio utilit.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • DFX 7 - Demo
  Vtiskněte svým digitálním hudebním souborům zcela novou tvář! Zásuvný modul DFX se vrací v sedmé verzi. Umožňuje upravit výšky, basy, hlasitost, stereo panoramu a prostorový vjem v reálném čase během přehrávání ve vaší oblíbené aplikaci. Kromě 39 vychytaných předvoleb pro různé žárny a typy záznamu i mnohá uživatelská nastavení.
  Download pluginu pro Windows Media Player 9 (1,1 MB), Musicmatch Jukebox (0,9 MB), RealPlayer/RealOne (0,9 MB), J. River Media Jukebox/Media Center (1 MB), Winamp 2/5 (0,8 MB) a Sonique (0,3 MB).
 • Moodmixer 1.17 - Shareware - Download 8,5 MB
  Zásuvný modul pro Winamp 2.x/5.x, který rozlišuje pět stupňů vaší nálady. Pomocí hodnocení jednotlivých skladeb si program pamatuje, kterou hudbu posloucháte v určitém duševním rozpoložení, a podle toho dokáže sám později vybírat vhodné skladby. Pracuje buď na principu náhodného výběru či na základě přednastavených playlistů. Podporuje formáty MP3, WMA a OGG. Drobný update.
 • PHLUMX 7.0 b2 - Shareware - Download 4,5 MB
  PHLUMX je pokročilý přehrávač videa určený pro manipulaci v reálném čase. Jeho primárním účelem je synchronizace videa s přehrávanou hudbou, střih, přechody, skrečování, smyčky, změna barev, snímkové frekvence atd. Přehrává soubory QuickTime, AVI files, Flash se zvukem a podporuje ovládání pomocí MIDI kontrolerů.
 • Pulse MP - Freeware - Download 3,3 MB
  Multimediální přehrávač vhodný i pro méně výkonná PC. Kromě obvyklých formátů zvuku a videa nabízí i několik zajímavých specifik: podporuje hudební moduly i "čipové" skladby, obsahuje DSP efekty, databázi souborů, mixování až 4 souborů naráz ad. Otevřená architektura zajišťuje snadnou rozšiřitelnost pomocí pluginů.
 • Winamp 5.05 - Shareware - Download 4,3 MB
  Multimediální audio/video přehrávač Winamp5, který spojuje to nejlepší z verzí 2 a 3. Nabízí přehrávání hudby i videa v nejrozšířenějších formátech, organizér multimediálních souborů, grabber CD do MP4 AAC, modul pro vypalování hudby, přijímač internetového rádia i TV vysílání, změnu vzhledu a spoustu vizualizací, které doprovázejí reprodukovanou hudbu. V aktuální verzi lepší bezpečnost, fix přehrávání videa přes DirectShow, JTFE v0.96c, nová hlášení při nahrávání skinů.
  K dispozici též v základní verzi Lite (735 kB).

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Alt WAV MP3 WMA OGG Converter 3.4 - Shareware - Download 1,6 MB
  Program pro konverzi zvuku mezi čtyřmi uvedenými formáty s možností přepočítání souboru do téže komprese, ale s jinými parametry (počet kanálů, frekvence, bitrate). Zachovává obsah informačních tagů. Zcela nové rozhraní, integrace do kontextového menu, uživatelské předvolby parametrů konverze. Nově korektní zápis informací z ID3 Tagů při konverzi v jakémkoliv směru, rychlejší převod OGG - MP3 a spousta vychytaných chyb.
 • Audio Conversion Wizard 1.68 - Shareware - Download 5,8 MB
  Jednoduchý průvodce vzájemnou konverzí zvukových souborů MP3, Windows Media Audio 9, Ogg Vorbis a WAV. Zachovává data ID3 Tagů v1/v2, pracuje s jednotlivými soubory i celými dávkami.
 • Audio Converter Express 3.1 - Shareware - Download 7,8 MB
  Plně vybavený konverzní software pro převod formátů WAV, MP2, MP3, Ogg Vorbis, WMA, VOX, RAW a dalších, včetně formátů z MacOS a Unixu. Též umí vyrýpnout audio stopy z komprimovaného videa v derivátech MPEG4, MPEG2 i MPEG1, Windows Media Video i QuickTime. Podporuje drag'n'drop, pracuje s ID3 Tagy.
 • iDVDMAX 1.1 - Shareware - Download 7 MB
  IDVDMAX je kompletní řešení pro zálohování DVD videa do souborů AVI, MPEG či na (Super)VideoCD. Aplikace podporuje Dolby Surround, titulky, výběr audio stopy, určení velikosti cílového souboru i specifického datového toku pro video a zvuk. Obsahuje též interní video přehrávač pro okamžitou kontrolu výsledku.
 • MP3 Workshop 1.95 - Shareware - Download 2,1 MB
  Kompaktní balík utilit pro práci s MP3 soubory. Zvládne oboustrannou konverzi z/do WAVu, přehrávání, sestříhání MP3 a slepení více skladeb do jednoho souboru, grabování audio CD a organizaci vašich 'empétrojek'. Nová verze s několika bugfixy.
 • Mini-stream Ripper 1.20 - Shareware - Download 2,7 MB
  Ostrá verze neobvyklého konverzního prográmku, který nabízí nástroje pro převod zvuku ve formátu Real Audio do ostatních obvyklejších kodeků. Dále klasicky ripuje CD a nabízí další tradiční schopnosti konverze. Nově pracuje také s formátem Ogg Vorbis, umožňuje dávkový převod, obsahuje změny v grafickém rozhraní.
 • Video Converter Express - Shareware - Download 12,3 MB
  Software pro komfortní konverzi video souborů, extrakci zvukových stop i ukládání jednotlivých obrázků, a to nejen z celých klipů, ale z uživatelsky určené části. Dále umožňuje rozdělování a spojování částí videa. Kromě funkcí pro dávkové zpracování obsahuje také modul pro nahrávání videa z dostupných zdrojů, normalizaci zvuku aj. Podporuje všechny nejrozšířenější formátu zvuku, obrazu a videa včetně RealMedia.
 • Xilisoft Audio Converter - Shareware - Download 2 MB
  Výkonný převodník digitálního zvuku, který kromě prosté konverze zvládá také čím dál oblíbenější funkci ripování audio stop z videa. V repertoáru má nejrozšířenější formáty hudby i pohyblivého obrazu, včetně DivX, Ogg Vorbis či AAC. Možnost konvertovat velké dávky souborů a ochrana dat z ID3 Tagů je samozřejmostí, stejně jako plná kontrola nad parametry výstupních souborů.

  ID3 editory, katalogizéry a ostatní MP3 utility
 • MyMusic Personal Librarian 2.5.3 - Shareware - Download 10,4 MB
  Pokud jste si ve své sbírce digitálních médií neudělali pořádek ani po dvou letech, co vám náš přehled nabízí nejrůznější tipy na zpracování takových údajů, je čas to konečně napravit. Databázový program MyMusic se kromě na MP3 a spol. orientuje také na klasické audio nosiče, tj. kazety, LP a cédéčka. K dispozici je nepřeberné množství kolonek, které čekají na vyplnění nejrůznějších údajů o vašich sběratelských skvostech.
 • Ufony v1.17 - Shareware - Download 5,3 MB
  Manažer, konvertor a také přehrávač audio a video souborů. Uživatel může vystavět katalog multimédi í, snadno pracovat se jmény souborů a ID3 tagy. Rutiny pro převod souborů si poradí se zvukovými formáty MP1/2/3, WAV, WMA, OGG a dokáže ukládat audio stopy z Windows Media Video. Všechny uvedené soubory lze též přehrávat. Nově podpora souborů AVI.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • Jbuzzer 1.03 - Open Source - Download 0,5 MB
  Jednoduchý sampler napsaný v Javě, který umí libovolné klávese přiřadit zvuk ve formátu WAV nebo MP3.
 • MagicScore Maestro 3.8 - Shareware - Download 2 MB
  Profesionální notační software pro pokročilé muzikanty. Podporuje množství vstupních zařízení, od klávesnici počítače až po hardwarový MIDI nástroj. Přehledné grafické prostředí pracuje se všemi symboly notového zápisu. Program čte i zapisuje standardní MIDI data, obsahuje vlastní přehrávač.
 • Palette 2.9 - Shareware - Download 0,8 MB
  Program pro poloautomatické skládání hudebních děl, využívající teorie kompozice a harmonie.
 • reViSiT v0.85 - Alpha - Download 0,2 MB
  Starý známý krokový sekvencer Impulse Tracker 2 v novém hávu jako VST plugin. Plně spolupracuje s hostitelskými aplikacemi v oblasti synchronizace playbacku. reViSiT umí poslat výstup přímo do hostitelské aplikace jako audio track, odpadá tím nutnost renderingu hudebního modulu do WAV a materiál je možné okamžitě dále zpracovávat.
 • T-midi converter - Shareware - Download 0,6 MB
  Převodník polyfonní hudby do čistě datového záznamu ve formátu MIDI. Dokáže pracovat s již existujícími záznamy, ale také v reálném čase přímo se vstupním signálem.

  Audio editory a efekty
 • 3D MP3 Sound Recorder v3.6.6.9 - Shareware - Download 1,1 MB
  Softwarový rekordér určený ke komfortnímu záznamu zvuku ve formátech WAV nebo MP3. Umožňuje nahrávat signál z mikrofonu, linkového vstupu, CD mechaniky, internetových rádií apod. Program zobrazuje úroveň vstupního signálu, okamžitou velikost objemu uložených dat, podporuje klávesové zkratky. Umožňuje načasování záznamu a opatřit název souboru datem pořízení.
 • Audacity 1.2.2 - Open Source - Download 2,6 MB
  Nová stabilní verze zdarma šířeného vícestopého zvukového rekordéru a editoru, který dokáže pracovat se soubory WAV, Ogg Vorbis, MP3, AIFF a mnoha dalšími formáty. Snadná vizuální editace, zvukové efekty, podpora VST plug-inů, nelimitované Undo. Obrovské množství novinek: mj. monitoring intenzity vstupního signálu i mimo nahrávání, export celého projektu do jednotlivých stop naráz, nový enkodér Ogg Vorbis, možnost označení aktuální pozice při přehrávání, poslech právě zaznamenávaného materiálu na druhé zvukové kartě ad.
 • Audio Editor Express 3.1 - Shareware - Download 9,8 MB
  Multifunkční vizuální zvukový editor, nabízející řadu funkcí pro základní i pokročilé zpracování digitálního audio záznamu. Audio Editor Express umožňuje editovat stávající i nahrát nový materiál, provádět prvotní operace Cut/Copy/Paste, stejně jako aplikovat nejrůznější efekty a filtry, pracovat s obálkami, konvertovat formáty. Podporuje standardní WAV a jeho komprimované varianty dle systémových kodeků.
 • Dexster v2.1 - Shareware - Download 5,8 MB
  Také druhá generace oblíbeného editoru Dexster se dočkává dalších a dalších updatů, ještě kdyby tak vždy byly k dispozici informace o aktuálních změnách... Program pracuje s nejrozšířenějšími audio formáty, nabízí základní editační funkce stejně jako pokročilé efekty, např. mix, kompresor, delay, obálky a křivky, ekvalizér, pitch/stretch, chorus aj. K dispozici i mnohé pásmové filtry, též souborový konvertor a zvukový rekordér.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - TOP 20 nejstahovanějších aplikací
  Zajímá vás, o jaké programy mají uživatelé internetu největší zájem? Dokážete si tipnout, jaké, že to softwarové perly figurují ve statistikách TOP stahuj? Pak vám jistě nesmí uniknout žebříček TOP 20 nejstahovanějšího českého-slovenského a zahraničního softwaru.
  Nejčtenější

  Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

  Britský fyzik Stephen Hawking

  Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

  ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

  Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

  Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...  Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

  Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

  Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

  PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

  Časová osa přechodu na DVB-T2.

  Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

  Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

  Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

  Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

  Další z rubriky

  Než začnete stěhovat nábytek, vyzkoušejte si design v tabletu

  Tablet pomůže i při zařizování bydlení

  Aplikace pro tablety nám pomohou v celé řadě situací, třeba i když plánujete stavbu, rekonstrukci, nebo jen menší...

  Styl i bezpečnost. Vyzkoušejte alternativní prohlížeče pro Windows

  Ilustrační foto - browser

  Okno do internetu. Nadneseně používaný příměr pro internetové prohlížeče. Díky nim je na jedno kliknutí dostupný obsah...

  Tipy a triky pro Windows 10: Dostaňte z OneDrivu maximum

  Tipy a triky pro Windows 10

  OneDrive není jen služba ve Windows. Jde o celou platformu, která uživatelům umožňuje manipulovat s daty i mimo PC...

  poradna-zdraveho-obuti
  poradna-zdraveho-obuti

  Jaké první botičky? Nosit papuče na doma? Vše o zdravém obutí vám ráda zodpoví Ing. Eva Žáková.

  Najdete na iDNES.cz