Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 37/2004

aktualizováno 
Domácí hudební dílna ACID Music Studio 5.0, aktualizovaná legenda zvukového masteringu Sound Forge 7.0b, protišumový DirectX filtr Noise Reduction 2.0 - to jsou tři perličky z vývojářské dílny Sony, doplněné další porcí konverzních, ripovacích, klonovacích a editačních utilit.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • Windows Media Player 10 - Freeware - Download 12 MB
  Multimediální přehrávač nové generace s dokonalým obrazem a zvukem speciálně pro Windows XP.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • 4Musics Bitrate Changer - Shareware - 1,7 MB
  Dvě utilitky pro přepočítání komprimovaných zvukových souborů na jiný datový tok/samplovací frekvenci/počet kanálů včetně zachování informačních tagů.
  Verze pro Windows Media Audio a Ogg Vorbis.
 • ContextConvert Pro 2.06 - Shareware - Download 8 MB
  Rychlý a praktický multimediální konvertor, spustitelný přímo z prostředí Windows - příkazy jsou integrovány do kontextového right-click menu. Umí převádět hudbu, video i prostý obraz. Možnost uživatelsky předdefinovaných akcí s parametry konkrétního cílového formátu. Z audia rozumí s Audio CD (CDA), MP3, WMA, OGG a WAV, včetně systémových kodeků; video: AVI, MPEG-1, MPEG-2, WMV a ASF; grafika: více než 50 nejrozšířenějších formátů.
 • Quick CD Ripper - Shareware - Download 1,7 MB
  Extraktor digitálních stop z audio CD do formátů WAV a MP3 bez vytváření dočasných souborů. Spolupracuje s databází CDDB, údaje zapisuje jako ID3 Tagy v2. Definovatelné šablony pro tvorbu jmen souborů.
 • Waver 2.93 - Shareware - Download 7 MB
  Program pro vzájemnou dávkovou konverzi WAV a MP3 souborů, využívající víceprocesorové počítačové systémy. Pro konverzi lze použít systémové kodeky nebo enkodéry LAME a BladeEnc. U zvukových souborů lze měnit vzorkovací frekvenci i počet kanálů. Nová verze s vylepšením kódu a češtinou.
 • Xilisoft DVD Audio Ripper - Shareware - Download 1 MB
  Stahovačka zvukových stop disků DVD Video. Libovolnou jazykovou verzi uloží do MP3 (80 - 320 kbps) nebo WAVu s možností vložení detailních informací o původu soundtracku (ID3). Uložit lze kompletní stopu nebo jakýkoliv uživatelsky vymezený úsek.

  ID3 editory, katalogizéry a ostatní MP3 utility
 • Advanced CATaloguer Pro 2.4 (build 90) - Shareware - Download 0,6 MB
  Ať už jsou vaše hudební soubory kdekoliv, na ZIPce, cédéčku, DVD nebo síťovém disku, CATaloguer je umí najít a vložit do komplexní kartotéky, kde je lze třídit, porovnávat, vyhledávat, editovat informace a provádět další brikule.
 • Audiophiler 1.3.2 - Shareware - Download 4,2 MB
  Organizátor vaší hudební sbírky, umožňuje prohlížení a tisk záznamů, třídění dle nejrůznějších kritérií, spolupracuje s databankou CDDB. Ke každému titulu lze zadat datum koupě a jeho cenu.
 • Smart MP3 Renamer 1.4.0.2 - Shareware - Download 0,6 MB
  Program vytvořený pro jednoduché přejmenování hudebních souborů a zápis ID3 tagů podle údajů z databanky Freedb.org. Pokud album v systému chybí, aplikace proskenuje všechny soubory v albu a podle nalezených tagů doplní informace k ostatním stopám. Podporuje ID3v1 a ID3v2 tagy.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • ACID Music Studio 5.0 - Demo - Download 32,4 MB
  Proslulý profesionální software na tvorbu hudby pomocí samplovaných smyček v páté verzi a s novým názvem. Pro nedočkavé hudebníky je připravena synchronizace samplů s živě nahrávanými nástroji, mnohé efekty a remixové nástroje.
 • Rapid Evolution 2 - Shareware - Download 1,3 MB
  Nástroj pro diskžokeje, remixéry a elektronické hudebníky, který dokáže určit nejen BMP či délku stopy, ale také harmonickou a stylovou podobnost s jinou skladbou a následně dvě takové stopy zmixovat dohromady a výsledek uložit na disk.

  Audio editory a efekty
 • AudioEdit Deluxe 4.01 - Shareware - Download 5,4 MB
  Nová verze audio rekordéru, editoru a konvertoru, který umí grabovat i vypalovat CDDA s podporou BURN-Proof, převádět zvuk mezi formáty MP3, MP2, WAV, WMA a Ogg Vorbis. Libovolný zoom na zvukovou křivku, kopírování, mazání či ořez, pestrá paleta efektů (delay, ekvalizer, fade, phase, stretch, vibrato...), pásmové filtry, vložení dodatečných textových informací do souborů (titul, autor, žánr) a množství dalších funkcí.
 • Advanced MP3/WMA Recorder 5.2 - Shareware - Download 3,7 MB
  Přehledný digitální rekordér, umožňující zaznamenat libovolný zvuk přehrávaný spuštěnou aplikací (DVD či multimediální přehrávač, streaming) nebo externím zařízením (kazeta, gramofon, rádio) do formátů MP3, WMA a WAV. Automaticky detekuje schopnosti dostupných audio karet a v tomtéž rozpětí umožňuje nadefinovat parametry každé nahrávky.
 • Dexster v2.3 - Shareware - Download 6,1 MB
  A další update pilně vyvíjeného sharewarového audio editoru Dexster. Program pracuje s nejrozšířenějšími audio formáty, nabízí základní editační funkce stejně jako pokročilé efekty, např. mix, kompresor, delay, obálky a křivky, ekvalizér, pitch/stretch, chorus aj. K dispozici i mnohé pásmové filtry, též souborový konvertor a zvukový rekordér.
 • Noise Reduction 2.0a- Trial - Download 9,2 MB
  Zásuvný modul standardu DirectX pro restaurování zvuku na profesionální úrovni od autorů Sound Forge. Obsahuje funkce pro odstranění praskání vinylových desek, vyrušení šumu z kazet, obnovení ořezaných špiček. K dispozici několik přednastavených režimů, možnost vytvářet uživatelské presety pro každé prostředí.
 • Sound Forge 7.0b (build 301) - Trial - Download 36 MB
  Sound Forge slaví deset let existence a vývojáři posílají aktualizaci sedmé generace tohoto vícestopého editoru a audio masterignové aplikace. Novinky a vylepšení: korektní práce s oblíbenými položkami, nižší vytížení CPU při práci s Windows Media Audio, dočasné soubory pro formáty nepodporující seeking, kompatibilita s QuickTime, zdokonalená historie Undo/Redo, časovaný záznam aj.
 • Test Tone Generator 3.9 - Shareware - Download 0,7 MB
  Plně funkční tónový generátor vhodný v testování zvukové aparatury, ladění nástrojů, tvorbu zvukových efektů apod. Výstup lze uložit do souborů WAV, uživatel může ukládat skripty a vlastní nastavení.
 • TsunamiPro v7.4 - Shareware - Download 5,7 MB
  Domácí nahrávací studio schopné záznamu a editace souborů MP3 i aplikace pásmových filtrů a zvukových efektů včetně DirectX pluginů, vybavené restauračními nástroji, čtyřstopým mixérem, editorem ID3 tagů, CD ripperem a přehrávačem digitálního audia. Též synchronizace s MIDI není na škodu.

  Ostatní utility
 • Alcohol 120% 1.9.2.1705 - Shareware - Download 3,5 MB
  Šikovná utilitka pro tvorbu dokonalých 1:1 kopií hudebních i datových CD všetně chráněných disků a vypalování DVD. Podporuje množství diskových obrazů - images: MDS, CCD, BIN, CUE, ISO, CDI, BWT, BWI, BWS, BWA aj. Emulace až 31 CD a DVD jednotek pro rychlý přístup k nejpoužívanějším médiím z harddisku.
 • Burn4Free 1.0.0.602 - Freeware - Download 2,1 MB
  Zdarma šířený vypalovací software, který umí zaznamenat audio CD ze souborů WAV, WMA, MP3 a OGG, včetně konverze z jiného nastavení na standardních 44,1 kHz/16 bitů. Pár myších kliků stačí k vypálení datového CD nebo DVD. Program podporuje všechny CD a DVD platformy, spolupracuje s rozhraními SCSI, IDE i externími mechanikami na USB. Sponzorováno reklamou.
 • DeepBurner 1.1.2.137 - Freeware - Download 5,4 MB
  Freewarové řešení pro vypalování CD a DVD disků. S DeepBurnerem můžete vytvořit vlastní datové, bootovací a zvukové kompilace. Přátelské a intuitivní uživatelské rozhraní přispívá k pohodlné práci. Poradí si i s tvorbou obalů pro právě vytvořené disky.
 • VirtualDub 1.5.10 - Open Source - Download 0,7 MB
  Velmi oblíbená aplikace na jednoduchý střih a konverzi videa. Na obraz i zvuk lze aplikovat množství filtrů, nahradit audio stopu jiným doprovodem, zkonvertovat obé do libovolných nainstalovaných kodeků.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - ladíme grafické karty
  Grafické karty se dají ladit hned několika způsoby. Zřejmě nejednoduší je však vydat se softwarovou cestou. Pro tento účel vznikají speciální programy, které umožňují nastavení frekvence paměti a grafického jádra. Ovšem drtivá většina z nich disponuje i mnohem pokročilejší konfigurací, se kterou jde slušně experimentovat.  Témata: MP3, software, Testování

  Nejčtenější

  Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

  Britský fyzik Stephen Hawking

  Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

  ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

  Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

  Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...  Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

  Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

  Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

  PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

  Časová osa přechodu na DVB-T2.

  Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

  Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

  Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

  Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

  Další z rubriky

  Inteligentní algoritmy odhalí duplicitní soubory bez zbytečného hledání

  Ilustrační foto

  Manipulací se soubory na diskových úložištích dochází snadno k duplikaci. Stejné soubory potom máte na více místech a v...

  Stáhněte si zdarma: kompaktní rychlý prohlížeč obrázků i porovnávač PDF

  Děti a počítač

  Prohlížeč snímků CPix umí třeba zašifrovat dva obrázky do jednoho. Porovnat dva PDF dokumenty a zobrazit případné změny...

  Tipy a triky pro Windows 10: Dostaňte z OneDrivu maximum

  Tipy a triky pro Windows 10

  OneDrive není jen služba ve Windows. Jde o celou platformu, která uživatelům umožňuje manipulovat s daty i mimo PC...

  Už víte, kam do školky?
  Už víte, kam do školky?

  Také vás čeká tento rok zápis do školky? Poraďte se, jaká školka je nejlepší ve vašem okolí, či jestli zvolit státní nebo soukromou.

  Najdete na iDNES.cz