Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 38/2004

aktualizováno 
VST syntezátor Juno 6, emulující legendární klávesy Roland, převod analogového zvuku do MIDI, našlapaný přehrávač foobar2000 se sbírkou desítek pluginů, novou verzi jednoho z nejlepších správců ID3 Tagů Mp3tag a mnoho dalšího přináší aktuální vydání novinek ze světa digitálního zvuku a počítačové hudby.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • Ashampoo Media Player+ v2.03 - Freeware - Download 5 MB
  Našlapaný multimediální přehrávač nejrozšířenějších zvukových a video formátů s integrovaným modulem pro vypalování audio a datových CD. 10pásmový ekvalizér, zdokonalený MP3 dekodér, 10 visualizací, skiny, podpora bezeztrátového kodeku FLAC a volně dostupných internetových rádií. S volným pluginem ImageView se promění i v komfortní prohlížeč obrázků.
 • foobar2000 v0.8.3 - Freeware - Download 1,3 MB
  Nová ostrá verze kompaktního, ale přesto funkcemi nabitého přehrávače fenomenálního programátora Petera Pawlikowskeho, který spolupracuje i na vývoji Winampu. Disponuje nativní podporou zvukových formátů MP3, Ogg Vorbis, MPC, FLAC, WAV, AAC a hudebních modulů. Aktuální novinky: přidáno třídění pozpátku, nové volby pro disk writer a masstagger, nejnovější knihovna monkeyaudio, zobrazení průměrného datového toku aj. K dispozici též základní verze Lite (0,8 MB) a verze Special s balíkem všech existujících komponent (2,4 MB).
 • Media Center 11.0.81 - Alpha - Download 18 MB
  Vyzkoušejte aktuální vývojářskou verzi multimediálního jukeboxu od firmy J.River. Podpora všech nejrozšířenějších kompresních audio i video formátů zajištěna, k tomu přehledný organizér, vypalování CD, internetové vysílání.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Easy CD-DA Extractor 7.1.1 - Shareware - Download 5 MB
  Populární grabovací utilita od finského Poikosoftu v nové verzi. Aplikace umí ripovat zvuk do WAVu nebo do komprimovaných souborů MP3, WMA aj. Spolupracuje s CDDB, edituje všechny ID3 a WMA tagy, dokáže dávkově konvertovat různé soubory i pomocí CLI enkodérů, zatočí s chráněnými CD. Plně podporuje MP4, AAC, FLAC a VQF včetně metadat a AAC ID3v2 tagů. Rovněž vypaluje audio CD z uvedených formátů, využívá protekce zápisu BURN-Proof. Nyní kompatibilní s kodeky WMA 9.1 z balíku Windows Media Player 10 - samostatně ke stažení zde (5,3 MB).
 • FreeRIP 2.90 - Freeware - Download 1,1 MB
  Oblíbený freewarový CD ripper, jenž umí konvertovat stopy z hudebních kompaktních disků do souborů ve formátech WAV, MP3 a Ogg Vorbis. Umožňuje získávání údajů o albech z internetové databáze FreeDB a vkládání ID3 Tagů. Současně zvládá také kompresi standardních 16bitových WAV souborů do MP3 a Ogg Vorbis. Novinky: fix problémů kódování do MP3 CBR, opravená funkce pro kontrolu úrovně signálu, možnost lokalizace aj.
 • ImTOO CD Ripper v1.0.14 - Shareware - Download 2,6 MB
  Utilitka pro stahování stop z CD do formátů všelijakých. ImTOO pracuje s cílovými kodeky MP3, WAV, WMA, Ogg Vorbis, VQF a APE, přistupuje k databázi CBBD a samočinně vyplňuje ID3 Tagy, které lze upravit i ručně. Z hotových souborů vytváří playlisty M3U/PLS a provádí normalizaci zvuku.
 • iVideoMAX 3.0.5 - Shareware - Download 12,7 MB
  Efektivní řešení pro převod videa v nejrůznějších formátech. Program současně dovoluje vytvářet nové video z úseků jiných souborů nebo statických obrázků, rozdělovat a spojovat soubory a také exportovat váš výtvor jako obrazovou sekvenci.

  ID3 editory, katalogizéry a ostatní MP3 utility
 • G-Force 2.7 - Freeware - Download 1,7 MB
  Úchvatný vizualizační plug-in pro iTunes, Windows Media Player, Winamp, J. River MEDIA CENTER, MUSICMATCH Jukebox, JetAudio 6, Sonique a XMPlay. Strhujícími animacemi může obdařit také zvuk z linkového vstupu. Pracuje i jako unikátní screensaver.
 • K-MP3 5.9.1.90 - Shareware - Download 1,2 MB
  Automatizovaný správce ID3 tagů a názvů souborů digitálních zvukových souborů. Informace můžete zadávat ručně, program je ale také umí získat údaje k celému albu v MP3 z internetové databáze FreeDB. Nová verze bez udání změn.
 • Media Catalog Studio Lite - Freeware - Download 1,9 MB
  Zdarma šířená aplikace Media Catalog Studio, schopná identifikovat soubory na libovolných nosičích - pevních discích, CD, výměnných médiích apod. Pracuje s formáty MP3, WMA, APE, OGG, WAV, AVI a Audio CD, disponuje editorem informačních tagů, připojuje se k databázi CDDB, nabízí vyhledávání a třídění.
 • Mp3tag V.2.24 - Freeware - Download 1,3 MB
  Nová verze populárního správce souborů MP3 a Ogg Vorbis, který dokáže pracovat s ID3 Tagy a umožňuje do souborů ukládat texty písní. Během jednoho kroku může měnit jedno nebo více polí tagů současně, a to i na několika souborech. Podle tagů umí přejmenovávat zvukové soubory. Nově načítání CUE listů, podpora WavPack 4 aj.
 • The GodFather 0.65 - Freeware - Download 3,1 MB
  Ostrá verze nového vydání šikovné utilitky pro správu zvukových souborů ve formátech MP3, OGG, MPC, APE, FLAC, WMA a nově také MP4-AAC. Poslouží k roztřídění souborů, rekonstrukci adresářové struktury, vyplnění správných údajů do ID3, přejmenování souborů, ale také například ke konverzním úlohám. Podporuje externí kompresory Lame, Ogg, MpcEnc ad.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • Ableton Live 4.0.3 - Demo - Download 22,5 MB
  Nová generace hudební aplikace pro studiovou práci i živá vystoupení. Lze ji použít pro skládání vlastní hudby, remixování a editaci zvuku. Umožňuje jednoduše kombinovat živé nástroje, MIDI, samply a smyčky. V reálném čase lze měnit tempo, melodii nebo zbarvení zvuku. Přepracované rozhraní, nové funkce a efekty.
 • e-Xpressor MIDI Voicer 1.0 - Demo - Download 0,9 MB
  Program konvertující vstupní melodii do zápisu MIDI. Kromě převodu již existujících souborů dovede také v reálném čase rozpoznat zpívanou či hranou melodii.
 • Juno 6 - Open Source - Download 1,3 MB
  Virtuální analogový syntezátor ve formě zásuvného modulu VST, věrně napodobující legendární synťák Roland Juno 6/60.
 • SynthFont v0.980 - Donationware - Download 32,4 MB
  Šikovný program, který přehraje vaše MIDI soubory pomocí vlastní knihovny SoundFont nástrojů a též dokáže celé skladby vyrenderovat na pevný disk počítače jako WAV soubory. Novinky: práce s audio stopami (WAV, MP3 aj.), na něž je odkazováno z MIDI souborů, přidání vlastních stop, editor nástrojů SoundFont, řízení směrování aj.
 • Tsunami 1.6 - Shareware - Download 0,9 MB
  Virtuální analogový syntezátor, charakteristický mohutnými sólovými i jemnými podkresovými nástroji. Zvuk lze přizpůsobit 32 potenciometry a 14 přepínači. Tsunami nabízí až 64 hlasů, 3 oscilátory a šumový generátor, pásmové filtry, DSP efekty aj.

  Audio editory a efekty
 • Audio Mid Recorder 3.72 - Shareware - Download 5,9 MB
  Zvukový rekordér, který v reálném čase zaznamená signál produkovaný jinou softwarovou aplikací - hudebním přehrávačem, DVD playerem, flashovou animací, hrou apod., stejně jako zvuk z připojeného externího zařízení - deska, kazeta, mikrofon, TV atd. Práce s ID3, časový rozvrh nahrávání.
 • Blaze Audio Power Record 1.1 - Shareware - Download 1,8 MB
  Zvukový rekordér signálu z jakéhokoliv externího i interního zdroje. Umožňuje snadné programování časů nahrávání, a to i opakovaně např. v týdenním cyklu. Díky vlastnímu tuneru se dokáže ve stanoveném čase "naladit" na zvolenou internetovou rozhlasovou stanici. Disponuje automatickou regulací hlasitosti pro ideální hladinu signálu. Výstup je možné ukládat i ve formátu MP3.
 • n-Track Studio v4.0 (build 1679) - Shareware - Download 4,3 MB
  Aktualizované vydání čtvrté generace softwarového nahrávacího studia. N-Track podporuje 16- i 24bitové audio, nástroje a efekty VST/DirectX, rozhraní ReWire a nabízí neomezený počet stop. Novinky čtvrté verze: sdílení projektů přes internet, mixdown projektu a vypálení na CD, samostatná aktivace každého externího efektu/nástroje, import definic nástrojů, ekvalizér a spektrální analyzér pro master a AUX, rychlý přístup k vlastnostem VSTi/DXi z MIDI stop a mnoho dalšího.

  Ostatní utility
 • CDRoller 5.32 - Shareware - Download 1,8 MB
  Utilita pro práci s poškozenými CD dokáže načíst a zachránit data z disků, které nejdou systémově načíst. Umí testovat čitelnost CD, vyhledat data na nečitelných médiích Packet-Write (InCD, DirectCD) a 8cm discích z digitálních fotoaparátů Mavica, stáhnout jednotlivé soubory nebo celé ISO image z poškozených disků a grabovat stopy z audio CD. Podporuje DVD média, externí USB mechaniky a obsahuje identifikátor typů ztracených souborů.
 • GetRight 5.2 beta 4 - Shareware - Download 2,9 MB
  Nová betaverze populárního download managera pro stahování souborů i celých webových stránek.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - jak si uklidit pevný disk
  Dnes jsme pro vás připravili sadu nástrojů, které vám pomohu nejen uvolnit místo na pevném disku zabrané dočasnými soubory systému, ale také vám například detailně ukáží velikost vašich složek, či zobrazí duplicitní soubory, které jen zbytečně zabírají místo.  Nejčtenější

  Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

  Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

  Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...

  Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

  SMART PROTech na tanku Leopard 2

  Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...  Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

  Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

  V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

  Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

  Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

  Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

  V noci se dívejte na nebe. Perseidy předvedou pravidelnou podívanou

  Perseidy (Irsko, 7. srpna 2009)

  Ani letos nás prach z komety Swift-Tuttle nemine a zájemci, kteří vydrží dlouho do noci, se tak mohou těšit na...

  Další z rubriky

  Co není pro každého. Jak udělat vybrané soubory neviditelnými

  Ilustrační foto - počítač

  Schovat ve Windows data tak, aby nebyla viditelná, je otázkou chvilky. Stačí vám k tomu jen správný program. Vyberte si.

  Fotografie stokrát jinak vytvoří nejlepší fotoeditační programy

  Ilustrační foto - notebook

  Paměťové karty digitálních fotoaparátů, smartphonů či tabletů se zejména v létě plní šílenou rychlostí. Chcete-li...

  Stáhněte si zdarma: klikněte a relaxujte, nebo zálohujte počítač

  Ilustrační foto - relax

  Dopřát si při práci na PC příjemné zvuky na pozadí či se připravit na kvalitní spánek pomůže program Click and Relax. O...

  Najdete na iDNES.cz