Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 39/2003

aktualizováno 
Změňte svůj hlas při volání přes internet a předelejte k nepoznání světové hity. Vypalovací balík NTI CD-Maker ve verzi 6.5, vyšel i nový ArKaos VJ pro tvorbu strhujících rytmických animací. A další dvacítka zajímavých programů v aktuálním přehledu...
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • 1by1 1.39 - Freeware - Download 0,1 MB
  Jednoduchý MP3 přehrávač, který může přehrát buď obsah celé jednotky, nebo vybrané adresáře, a to i jako nonstop mix bez mezer. Možné ovládání klávesovými zkratkami. Oprava přehrávání souborů s hlavičkami Xing, přidána funkce kopírování souborů Xing header reader worked only with mpeg 1 stereo, fixed Copy file function added to list menu Some other things
 • ArKaos VJ 3.0.1 - Shareware - Download 57,6 MB
  Nástroj pro videožokeje, kteří připravují vizuální doprovod například k taneční party. ArKaos VJ umožňuje vytvářet strhující animace za použití libovolné grafiky a videa, vestavěných efektů, obrazců a sekvencí. Program podporuje ovládání přes MIDI, animaci tak lze synchronizovat např. s Cubase. Disponuje také beat-matchingem pro detekci tempa skladby v reálném čase. Novinky: ASCII art, pixelizace, vícejazyčné menu a opravené chyby.
 • VAMP Media Center beta 3.70 - Freeware - Download 6,2 MB
  Nová betaverze počítačového multimediálního centra. Přehrávač hudby a videa, prohlížeč obrázků, katalogizér všech druhů médií. Umožňuje též sestavit vlastní fotoalba a sdílet je na internetu, tvořit šetřiče obrazovky, kalendáře a podklady na plochu a hrát vestavěné hry online s ostatními uživateli.
 • Virtual DJ 1.06 - Demo - Download 6,4 MB
  Virtuální DJ dokáže s přehrávanými soubory pracovat jako s vinylovými deskami, algoritmus Beatlock zajistí precizní mixování, stopy lze jednoduše zasmyčkovat. Dále několik zvukových efektů, naprogramování vlastních hlášek a jinglů a možnost záznamu a streamování vaší show.
 • Virtuosa Gold 4.20 - Shareware - Download 11,1 MB
  Aktuální verze multimediálního jukeboxu, okořeněným možnostmi skinování, full-screen vizualizacemi a transparentními okny. Virtuosa podporuje více než 40 audio a video formátů, bez potíží zvládne rozsáhlé kolekce souborů včetně katalogizace a vyhledávání. Několik režimů přehrávání včetně automatického mixování skladeb. All-in-one: player, grabber, konvertor a burner v jednom.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • AbyssAudio Converter 1.20b - Shareware - Download 1,2 MB
  Utilita pro jednoduchou dávkovou konverzi zvukových souborů - umí vzájemně převádět formáty MP3, WMA a WAV. Uživatel musí jen zadat zdrojové soubory, specifikovat výstupní formát a jeho parametry a stisknout tlačítko. Pro převod do MP3 využívá knihovnu LAME. Nově podporuje lokální CDDB databázi a zrychluje kódování do WMA.
 • Ares v1.8.1 - Freeware - Download 1,1 MB
  Klient nové generace sítě Gnutella, kde lze sdílet, vyhledávat a stahovat soubory všemožných typů. Využívá protokol Ultrapeer s nízkou spotřebou datového pásma pro síťové záležitosti.
 • FreeRIP MP3 2.51 - Freeware - Download 0,9 MB
  Oblíbený freewarový CD ripper, jenž umí konvertovat stopy z hudebních kompaktních disků do souborů ve formátech WAV, MP3 a Ogg Vorbis. Umožňuje získávání údajů o albech z internetové databáze FreeDB a vkládání ID3 Tagů. Současně zvládá také kompresi standardních 16bitových WAV souborů do MP3 a Ogg Vorbis. Aktuální verze bez uvedení novinek.
 • Softdiv Audio Converter 3.0 - Shareware - Download 4,2 MB
  Aplikace konvertující zvukové soubory z/do formátů MP3, WAV, OGG, WMA a VOX. Do uvedených kodeků umí též grabovat stopy z kompaktních disků. Program rovněž slouží jako přehrávač hudebních souborů i CD s pestrými vizualizacemi a k vypalování disků.

  Ostatní MP3 utility
 • Listen! Audio Server v1.00b2 - Freeware - Download 1,1 MB
  Hudební server s katalogizací MP3/OGG souborů, tvorbou dynamických playlistů a vysíláním po internetu prostřednictvím streamingu. Listen! může naráz servírovat uživatelům několik streamů s různým datovým tokem.
 • mp3DirectCut 1.34 - Freeware - Download 0,1 MB
  Jednoduchá utilitka pro střih zvuku ve formátech MP2 a MP3, např. odstranění ticha na začátku/konci skladby, vystřižení jedné písně z mixu apod. Pracuje s ID3 Tagy, při editaci zachovává obsahy všech polí. Umožňuje měnit zoom vykreslení průběhu zvuku. Vylepšený systém "náhledů" operací.
 • MP3 Tag Clinic 2.9.2.7 - Shareware - Download 2 MB
  Pohotovost pro MP3 data s jednoduchou editací všech polí ID3 tagů. K dispozici je řada funkcí, jako např. přejmenování souborů podle tagů a naopak, přestavba adresářové struktury a relokace MP3 do složek podle autorů, alb apod. Umí synchronizovat ID3 tagy v1 a v2, vytvářet playlisty, přidávat do hudebních souborů obrázky aj.
 • Music Label 2003 v9.6 - Shareware - Download 4,8 MB
  Music Label udržuje přehled nejen o vašem hudebním archivu jako celku, ale také může uchovat důležitou informaci o tom, kde (příp. u koho) se kazeta/cédéčko právě nachází. Kromě fyzických médií slouží také ke katalogizaci digitálních zvukových souborů. Umožňuje stahovat podrobné informace včetně obrázků alb z internetu. Vylepšené rozhraní, export přehledů o knihovně, rozšířená navigace.

  MIDI nástroje, kompozice, utility
 • Forte 1.0b - Shareware - Download 0,8 MB
  Program, který promění vaši klávesnici či MIDI klaviaturu v koncertní klavír. Využívá zvukové banky ve formátu "Giga", nabízí až 160hlasou polyfonii. 32 vrstev, práci s pedály, realistickou simulaci sterea.
 • MIDI Maker for Windows - Shareware - Download 0,5 MB
  Velmi jednoduchý notační software - do MIDI převádí textové soubory se zapsanými notami a značkami. Disponuje vlastním modulem pro skládání muziky. Dokáže výstup v MIDI vyrenderovat do WAVu pro vypálení na CD.

  Audio editory, efekty, utility
 • AV MP3 Morpher 1.0.45 - Freeware - Download 5,1 MB
  Víceúčelový program, zaměřený především na modulaci a všelijakou jinak úpravu zvukových nahrávek. Obsahuje přehrávač, ripper, konvertor, vypalovací modul, rekordér a editor obalů. Umí změnit hlas ve skladbě, přidat bicí nástroje a smyčky, změnit tempo nebo aplikovat různé "morphingové" efekty.
 • AV Voice Changer Software 3.0 - Shareware - Download 1,6 MB
  Ještě jedna utilitka od téhož výrobce: Voice Changer dokáže změnit v reálném čase váš hlas, pokud komunikujete přes internet pomocí mikrofonu. Na výběr je několik typů: dítě, děvče, chlapec, dědeček či babička, robot... Díky podpoře DirectX je vhodný např. pro audio chaty v různých messengerech, ale třeba pro Karaoke.
 • Effects Processor Pro 2.2 - Shareware - Download 0,4 MB
  Profesionální stand-alone efektový procesor, nabízející širokou paletu nástrojů (phaser, flanger, chorus, tremolo, LP resonanční filtr, C-Delay) pro vylepšení či zmršení libovolného zvukového materiálu. V reálném čase zpracovává signál ze zvukové karty (mikrofon, Line-In... což takhle připojit kytaru?) i WAV soubory se 64bitovou přesností. Použít lze až pět stereo efektů najednou.
 • OrangeVocoder 2.02 - Demo - Download 1,5 MB
  Podle autorů programu nejrychlejší, flexibilní a patrně také nejlepší simulace analogového Vocoderu. Pracuje s libovolnou hostitelskou aplikací, disponuje osmihlasým virtuálním analogovým syntezátorem, ekvalizérem a efektem Reverb.
 • Turntablist Pro 1.03 VSTi - Freeware - Download 0,4 MB
  Zajímavá utilitka, která emuluje DJský gramofon. Stačí nahrát libovolný zvukový sampl/skladbu a skrečovat dle libosti.
 • Xtreme Audio Editor 2.9 - Shareware - Download 7,3 MB
  Zajímavý audio editor, který dokáže zpracovat soubory ve formátech WAV (PCM a komprese systémovými kodeky), MP2, MP3, VOX, WMA, OGG a také stopy z audio CD. Interní rekordér může zaznamenat signál z externího zdroje podle nastavených parametrů. Program disponuje mnoha editačními funkcemi a efekty: kompresor, echo, ekvalizér, expander, fade, phaser, reverb, reverse, stretch a mnoho dalších.

  Ostatní programy
 • NTI CD-Maker 6.5 - Shareware - Download 28,6 MB
  Balík nástrojů pro vypalování zvuku a dat na CD a DVD s přepracovaným, mnohem přehlednějším a srozumitelnějším rozhraním. Před vypálením na audio CD lze zvuk upravit v interním editoru, je ovšem možné nahrávat na CD i v reálném čase ze vstupu zvukové karty. Program umí stáhnout informace z databáze CDDB i kompilovat MP3 disky. Video v AVI lze konvertovat do MPEG-1 a vypalovat (S)VCD disky i s jednoduchým menu. Tvorba slideshow digitálních fotografií i s hudebním doprovodem je hračkou.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - lahůdky pro vaše pevné disky
  Toužíte po operačním systému na míru? Chcete zkopírovat adresářovou strukturu disku bez souborů? Pak pro vás máme možné řešení. A pro ty, kteří rádi a potají surfují na internetu, máme prográmek, s jehož pomocí se již nikdy nebudou bát příchodu nadřízeného.

  Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Diskové úložiště
  Víte v jaké kondici je váš HDD či SSD? Zeptejte se správného programu

  Data. Chcete-li je mít jak v peřince, potom jistě pravidelně zálohujete. Můžete se však spolehnout na výdrž samotných diskových úložišť? To prozradí HDD...  celý článek

  Aplikace Uber
  Apple nechal Uberu vlastní funkci, která umí nahrávat obrazovku uživatelů

  Apple umožnil taxikářské aplikaci Uber kvůli aplikaci pro hodinky iWatch snímat obrazovky mobilních zařízení.   celý článek

  Zkuste si k videu složit vlastní hudbu ... trochu jinak.
  Okořeňte svá videa vlastní hudbou a dejte Microsoftu ještě šanci

  Microsoftu se v oblasti tabletů a chytrých telefonů příliš nedaří, nově však můžete zkusit prohlížeč Edge pro systém Android. V přehledu nechybí ani šikovný...  celý článek

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.