Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 40/2004

aktualizováno 
Jednu z nejlepších aplikací pro restaurování starých nahrávek WAVClean, neviditelný audio přehrávač @MAX Tray Player, nástroje pro klonování DVD videa, správu ID3 tagů, vypalování hudby a dat a mnoho dalšího nabízí aktuální přehled nejnovějších programů pro počítačové zpracování zvuku.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • @MAX Tray Player 1.00b - Freeware - Download 0,8 MB
  Malý, ale šikovný hudební přehrávač. Nezabírá místo na ploše, jeho ovládací prvky jsou přímo integrovány do systémové tray lišty. Rozhraní je lehce podobné Winampu a tudíž příjemné. Program podporuje zvukové i video soubory ve formátech WAV, MP3, MIDI, MPEG, AVI, WMA, WMV a dalších. Umí také ovládat CD mechaniku a pracuje s playlisty, používá vstupní plug-iny Winampu 2.
 • AlbumPlayer v3.33g - Demo - Download 6,2 MB
  Organizér a přehrávač celých alb ve formátech MP3 a WMA. Program si automaticky stahuje názvy skladeb a obaly ze služeb All Music Guide a CDDB. Udržuje přehled o albech na médiích CD-R a nejhranější uchovává na pevném disku počítače. Grafické rozhraní podporuje "skiny", editor přiložen.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Acoustica MP3 CD Burner 4.0 build 79 - Shareware - Download 3,9 MB
  Vypalte si svou vlastní hudební kompilaci z MP3 souborů i M3U/PLS playlistů. Program automaticky detekuje nekompletní skladby, normalizuje hlasitost všech souborů, ořezává ticho na začátku a konci stop. Dokáže vytvořit také kontinuální mix s plynulými přechody mezi skladbami, podporuje CD-Text a ochrany proti podtečení bufferu.
 • Arial CD Ripper 1.3.67 - Shareware - Download 1,9 MB
  CD ripper ukládající stopy do formátů MP3, WAV, OGG, FLAC a APE (Monkey's Audio). Rovněž nabízí dávkovou vzájemnou konverzi uvedených typů souborů, přístup k informacím o CD prostřednictvím internetové databáze a editaci ID3 tagů. Obsahuje interní přehrávač, příkazy pro konverzi integruje do kontextového menu Windows.
 • Audio Companion 1.42 - Shareware - Download 0,4 MB
  Tři aplikace v jednom úhledném balení: grabber stop z kompaktních disků harddisk, audio rekordér pro záznam zvuku z externího zdroje (gramofon, kazeta) s automatickou detekcí rozdělení stop a dávkový konvertor zvukových souborů s možností změny hlasitosti WAV souborů. Všechny tři moduly podporují zvukové formáty MP3, WAV, WMA a Ogg Vorbis.
 • Blaze MediaConvert 3.0 - Shareware - Download 9 MB
  Nová verze užitečného dávkového konvertoru multimediálních souborů. Rozezná více než 70 formátů grafiky, audia a videa. Podporuje grabování CD včetně komunikace s databází CDDB, komprese MP3, WMA, OGG, konverzi mezi MPEG-1, MPEG-2, AVI, FLIC, dokáže vytvořit animaci ze statických obrázků i ukládat jednotlivé snímky z videa.
 • DVD Clone Studio - Shareware - Download 2,3 MB
  Prográmek pro zálohování vašich oblíbených filmů na DVD - nejen hlavních programů, ale kompletních disků s titulky, trailery, bonusy atd. Autoři slibují vysokou kvalitu.
 • Easy CD-DA Extractor 7.1.2 - Shareware - Download 4,9 MB
  Populární grabovací utilita od finského Poikosoftu v nové verzi. Aplikace umí ripovat zvuk do WAVu nebo do komprimovaných souborů MP3, WMA aj. Spolupracuje s CDDB, edituje všechny ID3 a WMA tagy, dokáže dávkově konvertovat různé soubory i pomocí CLI enkodérů, zatočí s chráněnými CD. Plně podporuje MP4, AAC, FLAC a VQF včetně metadat a AAC ID3v2 tagů. Rovněž vypaluje audio CD z uvedených formátů, využívá protekce zápisu BURN-Proof. Nyní kompatibilní s kodeky Ogg Vorbis 1.1 a též WMA 9.1 z balíku Windows Media Player 10 - samostatně ke stažení zde (5,3 MB).

  ID3 editory, katalogizéry a ostatní MP3 utility
 • Audiophiler 1.3.3 - Shareware - Download 4,3 MB
  Organizátor vaší hudební sbírky, umožňuje prohlížení a tisk záznamů, třídění dle nejrůznějších kritérií, spolupracuje s databankou CDDB. Ke každému titulu lze zadat datum koupě a jeho cenu. Oprava problému s tiskem pod Win98.
 • Tag&Rename 3.16 - Shareware - Download 2,3 MB
  Nástroj pro hromadnou editaci ID3 tagů v1/v2 a dávkové přejmenování souborů. Jednoduše lze měnit existující údaje v tagu, konvertovat tagy mezi jednotlivými verzemi, či vkládat informace ke skladbám, kde dosud chyběl podrobný popis. Program dokáže získat data ke skladbám z databází CDDB nebo webové služby Allmusic.com. Tag lze zapsat podle názvu adresáře a souborů i přejmenovat soubory podle ID3. Aktuálně vylepšená funkce přejmenování složky, výchozí adresář pro ukládání playlistů, odstraněné chyby.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • ERA 1.2 - Shareware - Download 0,8 MB
  Pokročilý krokový sekvencer v podobě zásuvného modulu standardu VSTi 2.3, se speciálními obrazovkami pro programování bicích a piano roll. Disponuje 12 stopami, každá se 16 patterny, které však lze libovolně spojovat. Patterny jsou organizované v bankách, programech a variacích, každá předvolba pak obsahuje 128 patternů, které lze jednoduše směrovat do MIDI kanálů.
 • Musette v2.5.1 - Freeware - Download 0,9 MB
  Velmi jednoduchý notační software pro začátečníky. Jednoduchým drag'n'drop systémem umožňuje editovat výšku a délku tónu přímo vkládáním symbolů do notové osnovy, skládat noty do akordů. K notám můžete vložit text a vytvořit si tak virtuální zpěvník. Aktuální verze nabízí snazší a rychlejší editaci.
 • TS-MIDI Editor - Freeware - Download 0,6 MB
  Program umožňující velmi snadnou korekci MIDI souborů získaných pomocí automatického rozpoznávání vstupního analogového audio signálů. Editor je designován podobně jako Piano Roll, nabízí odebrání/přidání not, změnu výšky a délky a přehrání výsledku.

  Audio editory a efekty
 • Audiotools 5.00 - Shareware - Download 5,1 MB
  Pátá generace harddiskové rekordéru, vhodného k samplování nahrávek z kazet a LP desek. Podle mezer mezi tracky umí rozdělit skladby do jednotlivých souborů. Umožňuje zvuk v reálném čase zpracovat několika efekty. Možnosti programu lze rozšířit přídavnými plug-iny (tvorba CD, kódování do MP3), které se nacházejí na stránkách Audiotools.
 • Audio Editor Pro 1.45 - Shareware - Download 6,9 MB
  Multifunkční vizuální editor, umožňující snadné zpracování audio souborů pomocí přesného zobrazení průběhu zvuku. Podporuje všechny hlavní souborové formáty, nabízí základní operace i pokročilé filtry a efekty. K tomu všemu hravě zvládá i konverze kompatibilních formátů, vč. WMA 9. Zpracuje ID3 Tagy, při ripování CD umí poslat dotaz na databázi FreeDB.
 • FlexiMusic Wave Editor 2004 - Shareware - Download 3,1 MB
  Audio editační software s přehledným uživatelským rozhraním a širokou nabídkou užitečných funkcí. Umí nahrávat zvuk z externího zdroje a na získaný materiál použít množství efektů. Kromě základních editačních povelů nabízí také přehrávání pozpátku, inverzi fáze, zrychlení/zpomalení samplu, převzorkování, vylepšení zvuku ekvalizérem, vyrovnání hlasitostí, prostorovými efekty, přepočítání na jinou základní tóninu, změnu tempa, formátu apod. Nové editační příkazy, nové efekty.
 • RIP Vinyl 3.12 - Shareware - Download 0,4 MB
  Šikovný program pro převod starých černých desek do digitální formy. Pomocí jednoduchého uživatelského rozhraní a vstupu zvukové karty lze signál nasamplovat na harddisk. Skladby jsou automaticky rozděleny podle mezer do jednotlivých souborů. Program umožňuje také převod stařičkých desek nahraných na 78 otáček prostřednictvím klasického gramofonu - algoritmus nasamplovaný zvuk přepočítá na správnou rychlost. Úroveň nahrávání kontroluje VU meter.
 • StepVoice Recorder - Shareware - Download 0,7 MB
  Jednoduchý rekordér, který zaznamená na pevný disk nebo jinou jednotku všechny zvuky, které v reálném čase vydává váš počítač - lhostejno jde-li o nahrávání line-in vstupu, internetových rádií, hlasových poznámek nebo smrtelného chropotu nepřátel z akčních her.
 • WAVclean 1.9.3 - Shareware - Download Win98/ME, WinXP 2,5 MB
  Jedna z nejdokonalejších jednoúčelových aplikací pro odstranění ruchů a šumu z digitálního zvuku. Ať už čistíte hlasový záznam či šumění magnetofonové pásky, WAVclean pomůže. I s minimem nastavitelných parametrů můžete dosáhnout vynikajících výsledků.

  Ostatní utility
 • Burn4Free 1.0.1.0 - Freeware - Download 2,2 MB
  Zdarma šířený vypalovací software, který umí zaznamenat audio CD ze souborů WAV, WMA, MP3 a OGG, včetně konverze z jiného nastavení na standardních 44,1 kHz/16 bitů. Pár myších kliků stačí k vypálení datového CD nebo DVD. Program podporuje všechny CD a DVD platformy, spolupracuje s rozhraními SCSI, IDE i externími mechanikami na USB. Sponzorováno reklamou.
 • SID CD-DVD Indepth - Shareware - Download 11,8 MB
  Specialista na ripování a vypalování CD a DVD disků. Vytvoří CDDA disk ze souborů WAV, MP3, WMA, OGG a spol., vypracuje též datové CD a DVD on-the-fly. Spolupracuje se všemi sběrnicemi (IDE, USB, FireWire, SCSI), maximum současných vypalovaček, technologie pro ochranu dat při podtečení bufferu.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - komplexní čističe systému
  Chcete-li vrátit výkon svému operačnímu systému, optimalizovat jeho běh a zároveň se postarat o odstranění citlivých informací z pevného disku, potom by se vám mohly hodit následující programy, které provedou snadnou, bezpečnou a důkladnou očistu vašich Windows.  Nejčtenější

  Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

  Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

  Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...

  Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

  SMART PROTech na tanku Leopard 2

  Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...  Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

  Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

  V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

  Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

  Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

  Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

  V noci se dívejte na nebe. Perseidy předvedou pravidelnou podívanou

  Perseidy (Irsko, 7. srpna 2009)

  Ani letos nás prach z komety Swift-Tuttle nemine a zájemci, kteří vydrží dlouho do noci, se tak mohou těšit na...

  Další z rubriky

  Tipy pro Windows 10: nastavte výkon grafiky či rychlost stahování

  Tipy a triky pro Windows 10

  Nové Windows 10 umí měnit šířku datového pásma při stahování aktualizací a pomohou rychle zjistit, zda se právě...

  Microsoft dokončil práci na tmavém módu Windows 10

  Temný mód Průzkumníka souborů ve Windows 10.

  Nová testovací verze Windows 10 přináší další rozšíření takzvaného tmavého módu (Dark mode), který může zpříjemnit...

  Tablet vám pomůže jednoduše sdílet soubory nebo pohodlně prohlížet PDF

  Tablet pro práci i zábavu

  Šikovný správce souborů vám ušetří čas, stejně jako aplikace pro pohodlné sdílení obsahu. Pomoci může také prohlížeč...

  HUBNUTÍ: Dvojnásobná maminka zhubla 20 kilogramů
  HUBNUTÍ: Dvojnásobná maminka zhubla 20 kilogramů

  Maminka pod přezdívkou Adenka84 dokazuje, že opravdu lze omládnout! Během pár měsíců zhubla dvacet kilogramů – se dvěma dětmi, při návratu do práce a potížích se štítnou žlázou.

  Najdete na iDNES.cz