Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 40/2004

aktualizováno 
Jednu z nejlepších aplikací pro restaurování starých nahrávek WAVClean, neviditelný audio přehrávač @MAX Tray Player, nástroje pro klonování DVD videa, správu ID3 tagů, vypalování hudby a dat a mnoho dalšího nabízí aktuální přehled nejnovějších programů pro počítačové zpracování zvuku.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • @MAX Tray Player 1.00b - Freeware - Download 0,8 MB
  Malý, ale šikovný hudební přehrávač. Nezabírá místo na ploše, jeho ovládací prvky jsou přímo integrovány do systémové tray lišty. Rozhraní je lehce podobné Winampu a tudíž příjemné. Program podporuje zvukové i video soubory ve formátech WAV, MP3, MIDI, MPEG, AVI, WMA, WMV a dalších. Umí také ovládat CD mechaniku a pracuje s playlisty, používá vstupní plug-iny Winampu 2.
 • AlbumPlayer v3.33g - Demo - Download 6,2 MB
  Organizér a přehrávač celých alb ve formátech MP3 a WMA. Program si automaticky stahuje názvy skladeb a obaly ze služeb All Music Guide a CDDB. Udržuje přehled o albech na médiích CD-R a nejhranější uchovává na pevném disku počítače. Grafické rozhraní podporuje "skiny", editor přiložen.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Acoustica MP3 CD Burner 4.0 build 79 - Shareware - Download 3,9 MB
  Vypalte si svou vlastní hudební kompilaci z MP3 souborů i M3U/PLS playlistů. Program automaticky detekuje nekompletní skladby, normalizuje hlasitost všech souborů, ořezává ticho na začátku a konci stop. Dokáže vytvořit také kontinuální mix s plynulými přechody mezi skladbami, podporuje CD-Text a ochrany proti podtečení bufferu.
 • Arial CD Ripper 1.3.67 - Shareware - Download 1,9 MB
  CD ripper ukládající stopy do formátů MP3, WAV, OGG, FLAC a APE (Monkey's Audio). Rovněž nabízí dávkovou vzájemnou konverzi uvedených typů souborů, přístup k informacím o CD prostřednictvím internetové databáze a editaci ID3 tagů. Obsahuje interní přehrávač, příkazy pro konverzi integruje do kontextového menu Windows.
 • Audio Companion 1.42 - Shareware - Download 0,4 MB
  Tři aplikace v jednom úhledném balení: grabber stop z kompaktních disků harddisk, audio rekordér pro záznam zvuku z externího zdroje (gramofon, kazeta) s automatickou detekcí rozdělení stop a dávkový konvertor zvukových souborů s možností změny hlasitosti WAV souborů. Všechny tři moduly podporují zvukové formáty MP3, WAV, WMA a Ogg Vorbis.
 • Blaze MediaConvert 3.0 - Shareware - Download 9 MB
  Nová verze užitečného dávkového konvertoru multimediálních souborů. Rozezná více než 70 formátů grafiky, audia a videa. Podporuje grabování CD včetně komunikace s databází CDDB, komprese MP3, WMA, OGG, konverzi mezi MPEG-1, MPEG-2, AVI, FLIC, dokáže vytvořit animaci ze statických obrázků i ukládat jednotlivé snímky z videa.
 • DVD Clone Studio - Shareware - Download 2,3 MB
  Prográmek pro zálohování vašich oblíbených filmů na DVD - nejen hlavních programů, ale kompletních disků s titulky, trailery, bonusy atd. Autoři slibují vysokou kvalitu.
 • Easy CD-DA Extractor 7.1.2 - Shareware - Download 4,9 MB
  Populární grabovací utilita od finského Poikosoftu v nové verzi. Aplikace umí ripovat zvuk do WAVu nebo do komprimovaných souborů MP3, WMA aj. Spolupracuje s CDDB, edituje všechny ID3 a WMA tagy, dokáže dávkově konvertovat různé soubory i pomocí CLI enkodérů, zatočí s chráněnými CD. Plně podporuje MP4, AAC, FLAC a VQF včetně metadat a AAC ID3v2 tagů. Rovněž vypaluje audio CD z uvedených formátů, využívá protekce zápisu BURN-Proof. Nyní kompatibilní s kodeky Ogg Vorbis 1.1 a též WMA 9.1 z balíku Windows Media Player 10 - samostatně ke stažení zde (5,3 MB).

  ID3 editory, katalogizéry a ostatní MP3 utility
 • Audiophiler 1.3.3 - Shareware - Download 4,3 MB
  Organizátor vaší hudební sbírky, umožňuje prohlížení a tisk záznamů, třídění dle nejrůznějších kritérií, spolupracuje s databankou CDDB. Ke každému titulu lze zadat datum koupě a jeho cenu. Oprava problému s tiskem pod Win98.
 • Tag&Rename 3.16 - Shareware - Download 2,3 MB
  Nástroj pro hromadnou editaci ID3 tagů v1/v2 a dávkové přejmenování souborů. Jednoduše lze měnit existující údaje v tagu, konvertovat tagy mezi jednotlivými verzemi, či vkládat informace ke skladbám, kde dosud chyběl podrobný popis. Program dokáže získat data ke skladbám z databází CDDB nebo webové služby Allmusic.com. Tag lze zapsat podle názvu adresáře a souborů i přejmenovat soubory podle ID3. Aktuálně vylepšená funkce přejmenování složky, výchozí adresář pro ukládání playlistů, odstraněné chyby.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • ERA 1.2 - Shareware - Download 0,8 MB
  Pokročilý krokový sekvencer v podobě zásuvného modulu standardu VSTi 2.3, se speciálními obrazovkami pro programování bicích a piano roll. Disponuje 12 stopami, každá se 16 patterny, které však lze libovolně spojovat. Patterny jsou organizované v bankách, programech a variacích, každá předvolba pak obsahuje 128 patternů, které lze jednoduše směrovat do MIDI kanálů.
 • Musette v2.5.1 - Freeware - Download 0,9 MB
  Velmi jednoduchý notační software pro začátečníky. Jednoduchým drag'n'drop systémem umožňuje editovat výšku a délku tónu přímo vkládáním symbolů do notové osnovy, skládat noty do akordů. K notám můžete vložit text a vytvořit si tak virtuální zpěvník. Aktuální verze nabízí snazší a rychlejší editaci.
 • TS-MIDI Editor - Freeware - Download 0,6 MB
  Program umožňující velmi snadnou korekci MIDI souborů získaných pomocí automatického rozpoznávání vstupního analogového audio signálů. Editor je designován podobně jako Piano Roll, nabízí odebrání/přidání not, změnu výšky a délky a přehrání výsledku.

  Audio editory a efekty
 • Audiotools 5.00 - Shareware - Download 5,1 MB
  Pátá generace harddiskové rekordéru, vhodného k samplování nahrávek z kazet a LP desek. Podle mezer mezi tracky umí rozdělit skladby do jednotlivých souborů. Umožňuje zvuk v reálném čase zpracovat několika efekty. Možnosti programu lze rozšířit přídavnými plug-iny (tvorba CD, kódování do MP3), které se nacházejí na stránkách Audiotools.
 • Audio Editor Pro 1.45 - Shareware - Download 6,9 MB
  Multifunkční vizuální editor, umožňující snadné zpracování audio souborů pomocí přesného zobrazení průběhu zvuku. Podporuje všechny hlavní souborové formáty, nabízí základní operace i pokročilé filtry a efekty. K tomu všemu hravě zvládá i konverze kompatibilních formátů, vč. WMA 9. Zpracuje ID3 Tagy, při ripování CD umí poslat dotaz na databázi FreeDB.
 • FlexiMusic Wave Editor 2004 - Shareware - Download 3,1 MB
  Audio editační software s přehledným uživatelským rozhraním a širokou nabídkou užitečných funkcí. Umí nahrávat zvuk z externího zdroje a na získaný materiál použít množství efektů. Kromě základních editačních povelů nabízí také přehrávání pozpátku, inverzi fáze, zrychlení/zpomalení samplu, převzorkování, vylepšení zvuku ekvalizérem, vyrovnání hlasitostí, prostorovými efekty, přepočítání na jinou základní tóninu, změnu tempa, formátu apod. Nové editační příkazy, nové efekty.
 • RIP Vinyl 3.12 - Shareware - Download 0,4 MB
  Šikovný program pro převod starých černých desek do digitální formy. Pomocí jednoduchého uživatelského rozhraní a vstupu zvukové karty lze signál nasamplovat na harddisk. Skladby jsou automaticky rozděleny podle mezer do jednotlivých souborů. Program umožňuje také převod stařičkých desek nahraných na 78 otáček prostřednictvím klasického gramofonu - algoritmus nasamplovaný zvuk přepočítá na správnou rychlost. Úroveň nahrávání kontroluje VU meter.
 • StepVoice Recorder - Shareware - Download 0,7 MB
  Jednoduchý rekordér, který zaznamená na pevný disk nebo jinou jednotku všechny zvuky, které v reálném čase vydává váš počítač - lhostejno jde-li o nahrávání line-in vstupu, internetových rádií, hlasových poznámek nebo smrtelného chropotu nepřátel z akčních her.
 • WAVclean 1.9.3 - Shareware - Download Win98/ME, WinXP 2,5 MB
  Jedna z nejdokonalejších jednoúčelových aplikací pro odstranění ruchů a šumu z digitálního zvuku. Ať už čistíte hlasový záznam či šumění magnetofonové pásky, WAVclean pomůže. I s minimem nastavitelných parametrů můžete dosáhnout vynikajících výsledků.

  Ostatní utility
 • Burn4Free 1.0.1.0 - Freeware - Download 2,2 MB
  Zdarma šířený vypalovací software, který umí zaznamenat audio CD ze souborů WAV, WMA, MP3 a OGG, včetně konverze z jiného nastavení na standardních 44,1 kHz/16 bitů. Pár myších kliků stačí k vypálení datového CD nebo DVD. Program podporuje všechny CD a DVD platformy, spolupracuje s rozhraními SCSI, IDE i externími mechanikami na USB. Sponzorováno reklamou.
 • SID CD-DVD Indepth - Shareware - Download 11,8 MB
  Specialista na ripování a vypalování CD a DVD disků. Vytvoří CDDA disk ze souborů WAV, MP3, WMA, OGG a spol., vypracuje též datové CD a DVD on-the-fly. Spolupracuje se všemi sběrnicemi (IDE, USB, FireWire, SCSI), maximum současných vypalovaček, technologie pro ochranu dat při podtečení bufferu.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - komplexní čističe systému
  Chcete-li vrátit výkon svému operačnímu systému, optimalizovat jeho běh a zároveň se postarat o odstranění citlivých informací z pevného disku, potom by se vám mohly hodit následující programy, které provedou snadnou, bezpečnou a důkladnou očistu vašich Windows.




  Nejčtenější

  Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

  Britský fyzik Stephen Hawking

  Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

  ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

  Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

  Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...



  Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

  Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

  Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

  PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

  Časová osa přechodu na DVB-T2.

  Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

  Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

  Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

  Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

  Další z rubriky

  Tipy a triky pro Windows 10: Dostaňte z OneDrivu maximum

  Tipy a triky pro Windows 10

  OneDrive není jen služba ve Windows. Jde o celou platformu, která uživatelům umožňuje manipulovat s daty i mimo PC...

  Inteligentní algoritmy odhalí duplicitní soubory bez zbytečného hledání

  Ilustrační foto

  Manipulací se soubory na diskových úložištích dochází snadno k duplikaci. Stejné soubory potom máte na více místech a v...

  Než začnete stěhovat nábytek, vyzkoušejte si design v tabletu

  Tablet pomůže i při zařizování bydlení

  Aplikace pro tablety nám pomohou v celé řadě situací, třeba i když plánujete stavbu, rekonstrukci, nebo jen menší...

  Najdete na iDNES.cz