Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 41/2003

aktualizováno 
Nullsoft uvolnil první veřejnou betaverzi přehrávače Winamp5. Ten dostal úplně novou grafiku, umí přehrávat zvuk i video z harddisku i přes internet, grabovat a vypalovat CD. Adobe vydává známý Cool Edit Pro pod názvem Audition. Střihový program VirtualDub v nové verzi a mnoho dalšího v dnešním přehledu.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • 1by1 1.40 - Freeware - Download 0,1 MB
  Jednoduchý MP3 přehrávač, který může přehrát buď obsah celé jednotky, nebo vybrané adresáře, a to i jako nonstop mix bez mezer. Možné ovládání klávesovými zkratkami. Nově podpora vstupních plug-inů, které nepoužívají Wave-Out (MIDI apod.), oprava chyby v playlistu a menší fixy.
 • Acoustica MP3 Audio Mixer - Shareware - Download 1,8 MB
  Mixovací software pro tvorbu DJ setů se snadným ovládáním. Umožňuje mixovat MP3 a WAV, které lze naimportovat podle M3U či PLS playlistu. Pro každý zvuk (track) je možné nastavit hlasitost, balance i upravit BPM. Set je možné exportovat do WAVu, MP3, WMA nebo RealAudio.
 • Amazing Slow Downer 2.6.1 - Shareware - Download 0,4 MB
  Populární software pro muzikanty či studenty cizích jazyků nás hned tak neopustí - máme tu opět novou verzi. Program umožňuje zpomalit přehrávaný soubor na 50 % původní rychlosti a zrychlit až o 400 %. Umí také v reálném čase měnit výšku základního tónu v půltónech a zrychlit či zpomalit Audio CD. Dokáže zpracovat soubory ve formátech MP3, AIFF, WAV a Windows Media Audio.
 • Winamp 5 Beta 1- Beta - Download 4,6 MB
  První oficiální betaverze nové generace nejpopulárnějšího MP3 přehrávače pod sluncem. Winamp 5 se dočkal zcela nového grafického rozhraní, které přitom zachovává kompaktnost programu. Přehrává zvuk (MP3, OGG, AAC, WAV, MOD, XM, S3M, IT, MIDI atd.) i video (AVI, ASF, MPEG, NSV), podporuje vzhledové skiny ze všech starších verzí, vizualizace a efektové plug-iny. Obsahuje rozšířenou knihovnu médií, podporuje internetové rádio i TV, grabování a vypalování CD. Doporučujeme vyzkoušet!

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • AudioRight Professional 2.1 - Shareware - Download 8,1 MB
  Komplexní multifunkční nástroj: Umí grabovat audioCD na pevný disk se zápisem informací z databáze CDDB, navzájem konvertovat soubory ve formátech WAV, MP3, WMA a OGG, nahrávat a ukládat zvuk z externích zdrojů a vytvářet standardní hudební CD.
 • Acoustica MP3 To Wave Converter PLUS - Shareware - Download 1,5 MB
  Jednoduchý konvertor zvukových formátů MP3, WMA a WAV, specializovaný na mastering souborů pro vypálení na CD. Umožňuje naráz převod celých složek a podadresářů nebo seznamů skladeb podle playlistů M3U a PLS. Odstraní nežádoucí ticho ze začátku a konce songů, rozpozná nekompletně stažené nebo chybné soubory.
 • CDRipper 2.83 - Shareware - Download 1,6 MB
  Názvem je řečeno vše: Program stahuje stopy z AudioCD na pevný disk ve formátu WAV - je ovšem možné použít kompresi MP3 jako systémový kodek. Podporuje CDDB/FreeDB pro načítání informací o albu a korekci přeskakování. Má vestavěn vlastní CD přehrávač.
 • Diet KaZaa 2.5.2 - Freeware - Download 0,8 MB
  Odtučňovací kúra pro nejnovější vydání KaZaa Media Desktop, která odstraní všechny bannery, vyskakovací reklamu a spyware vč. kompletní odinstalace Gatora. Umožní efektivnější vyhledávání, stahování souborů podle URL a HASH klíčů, ze stránek vyruší reklamu na placenou verzi KaZaa Plus.
 • MP3Coder 1.63 - Shareware - Download 1,6 MB
  Specializovaný enkodér souborů WAV do zvukové stopy formátu MPEG1 a MPEG2. Podporuje všechny datové toky 8-320 kbps, pomocí interního editoru lze vyplnit tagy ID3v1 či soubory přejmenovat. Uživatel může nastavit pro konverzi vlastní předvolby.

  Ostatní MP3 utility
 • Easy Tagger 2.1 - Shareware - Download 1,3 MB
  Nová verze editoru informačních tagů v souborech MP3. Integrace do kontextového menu usnadňuje přístup k programu a urychluje práci. Nabízí kopírovaní údajů mezi tagy v1 a v2, vytvoření tagu podle jména souboru, či naopak pojmenování souboru na základě informací o skladbě.
 • MP3 Tag Clinic 2.9.2.19 - Shareware - Download 2 MB
  Už to možná začíná být stereotyp, ale pohotovost pro MP3 data se opět dočkala nové verze. Nabízí jednoduchou editaci všech polí ID3 tagů, k dispozici je řada funkcí, jako např. přejmenování souborů podle tagů a naopak, přestavba adresářové struktury a relokace MP3 do složek podle autorů, alb apod. Umí synchronizovat ID3 tagy v1 a v2, vytvářet playlisty, přidávat do hudebních souborů obrázky aj.

  MIDI nástroje, kompozice, utility
 • Ableton Live 3 - Demo - Download 13,3 MB
  Nová generace hudební aplikace pro studiovou práci i živá vystoupení. Lze jej použít pro skládání vlastní hudby, remixování a editaci zvuku. Umožňuje jednoduše kombinovat živé nástroje, MIDI, samply a smyčky. V reálném čase lze měnit tempo, melodii nebo zbarvení zvuku.
 • MadTracker 2.3.2 - Shareware - Download 0,8 MB
  Moderní tracker, plně kompatibilní s legendárním FastTrackerem 2. Pracuje se stereo samply z harddisku i cédéčka, disponuje množstvím efektů (reverb, delay, stereo delay, filter, flange, analog filter), pracuje s automatizací obálek a parametrů efektů, má vlastní softwarový syntezátor. Vaše dílo můžete exportovat do WAVu se vzorkováním až 24bit/96 kHz. Aktualizovaná verze.
 • Piano ChordTrainer - Shareware - Download 4,4 MB
  Nepostradatelná pomůcka pro klávesisty, která obsahuje více než 50 akordů. Využít ji lze třemi způsoby: jako lexikon akordů, kdy program zobrazí zahraje akord příslušející stisknuté klávese, může analyzovat akordy z MIDI klaviatury nebo si můžete zasoutěžit ve znalostním kvízu. Jestlipak zahrajete přesně ten akord, o který vás program žádá?

  Audio editory, efekty, utility
 • Adobe Audition - Trial - Download 30,1 MB
  První verze vícestopého editoru Cool Edit, která vychází pod novým názvem Audition a hlavičkou společnosti Adobe. Pracuje s high-res audio soubory s rozlišením 32 bitů a vzorkovací frekvencí až 10 MHz, podporuje 24bit/96 kHz pro mastering zvuku na DVD. Přesná editace s detailním přiblížením, více než 45 DSP efektů, masteringové a analytické nástroje, restaurace zvuku, precizní konverze samplů. Nabízí nedestruktivní úpravy pomocí obálek mnoho dalšího.
 • Audio Record Wizard 3.6 - Shareware - Download 2,1 MB
  Harddiskový rekordér pro záznam audia mj. i do formátu MP3 v plně definovatelném nastavení frekvence a datového toku. Dokáže nahrávat jak z externích zdrojů (LP, rádio, kazeta), tak i záznam z mixéru karty, čímž lze zaznamenávat i signál softwarových přehrávačů nebo internetové vysílání. Real-time oscilátor.
 • Dexster 1.2 - Shareware - Download 4,9 MB
  Nová verze DSP efektové jednotky pro vylepšení stávajících zvukých samplů, nástrojů a nahrávek. Nabízí pestrou paletu příkazů pro klasické úpravy (Copy, Paste, Mix), nejrůznějších efektů (ekvalizér, vibrato, zrychlení/zpomalení, normalizace, reverb...), dovoluje vložit šum nebo ticho, použít pásmové filtry. Samozřejmě zvládá také záznam zvuku a konverzi souborů v různých formátech.
 • GoldWave 5.06 - Shareware - Download 1,6 MB
  Aktuální update páté generace audio editoru GoldWave. Kromě upraveného rozhraní přínáší podporu rozlišení až 24bit/192 kHz, možnost použít DirectX efekty. Editovat lze soubory větší než 4 GB, vylepšeno bylo realtime sledování průběhu a intenzity signálu, CD Reader spolupracuje s Freedb a umožňuje kódovat stopy do MP3, WMA a OGG.
 • Total Recorder Standard Edition 4.3 - Shareware - Download 1,1 MB
  Jedna z nejdokonalejších utilit pro záznam zvuku, můžete nahrávat signál internetových rádií, telefonní konverzaci přes internet, výstup z externích zařízení přes Line In konektor, zvuk z DVD, CD a vůbec jakýchkoliv softwarových přehrávačů. Program vše ukládá do WAVu nebo MP3, nahrávání můžete načasovat v přehledném diáři. Aktuální verze přidává podporu kompresního formátu Ogg Vorbis a nabízí lepší orientaci v otevřeném projektu. Aktuální verze má přepracované rozhraní, umožňuje nastavit pravidla pro funkce "Save as...", nové zkratky, vylepšený rozvrh aj.
 • Wave Flow 5.1 - Shareware - Download 1,4 MB
  Zvukový editor se záznam signálu a bohatými editačními funkcemi, včetně aplikace různých efektů (kompresor, delay, ekvalizer, fade, flanger...), vložení ticha nebo šumu do souboru... Různé druhy zobrazení průběhu zvuku, možnost konfigurace barev, fontů a skinování. Nově nabízí neomezené Undo/Redo, možnost změny měřítka vertikální osy, nové menu a lišta "View", rychlá tlačítka pro zrychlení/zpomalení. Odstraněna chyba při přehrávání sampů vzorkovaných na 11 kHz, nově práce se soubory Drag'n'Drop.

  Ostatní programy
 • VirtualDub 1.5.6 - Freeware - Download 1,4 MB
  Velmi oblíbená aplikace na jednoduchý střih a konverzi videa. Na obraz i zvuk lze aplikovat množství filtrů, nahradit audio stopu jiným doprovodem, zkonvertovat obé do libovolných nainstalovaných kodeků.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - kopírování objektů pod palcem
  Pracujete-li často se schránkou (clipboard) ve Windows, určitě se vám bude hodit několik výkonných manažerů pro její správu. Zkuste tedy vyzkoušet, jak lze efektivněji nakládat s daty prostřednictvím speciálních programů.

  Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Chraňte včas své elektronické zařízení.
  Chraňte svůj tablet před viry a hackery a za odměnu si zahrajte

  Bezpečnostní rizika dnes číhají i na majitele mobilních zařízení, takže jsme do dnešního přehledu zařadili i antivirovou aplikaci, která se postará i o ochranu...  celý článek

  Google Home - domov pro Asistenta Google
  Vyberte si pohlaví. Google Assistant nabídne i mužský hlas

  Digitální asistentky měly zatím vždy ženský hlas, ale nyní si u Googlu můžete vybrat, stačí v nastavení přepnout z Voice 1 na Voice 2. A ozve se chlap.  celý článek

  Ilustrační foto
  Uložte si obsah obrazovky na později či pro kamaráda

  Zapomeňte na klávesu Print Screen, screenshoty se dnes pořizují zcela jinak – snadněji, automaticky a to třeba včetně celé webové stránky. Perličkou je možnost...  celý článek

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.