Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 41/2004

aktualizováno 
Co najdete v novém přehledu audio programů pro PC? Například špionátor telefonních hovorů Modem Spy, profesionální DJský nástroj MixMeister Pro 6, Advanced MP3 Home Studio pro kompletní správu zvukových souborů, netradiční visualizační software Vusic, vypalovací balík Write CDs a mnoho dalšího.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • MixMeister Pro 6 - Demo - Download 36 MB
  Špičkový nástroj pro živé míchání hudby a videa se všemi funkcemi, které jen můžete na scéně před tisíci tancechtivých lidí potřebovat: precizní nastavení bodů pro crossfade, změnu tempa, výšky základního tónu, zvukové efekty, tvorbu strhujících animací synchronizovaných s BPM i bez přídavného vybavení pro VJing. Demoverze je plně funkční, jen občas o sobě dá vědět ve zvukovém výstupu.
 • XMPlay 3.1.0.6 - Freeware - Download 0,3 MB
  Jeden z nejoblíbenějších hudebních přehrávačů, kompatibilní s nejrozšířenějšími formáty ztrátové komprese a hudebních modulů. Podporuje playlisty PLS a M3U, schopnosti lze dále rozšířit pomocí vstupních a DSP plug-inů Winampu. Novinky: vylepšená podpora MP4, něco nových formátů a vizualizací.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Advanced MP3 Home Studio 4.1 - Shareware - Download 6,9 MB
  Zevrubná aplikace pro práci s hudebními soubory v sobě spojuje funkce pro ripování CD-to-MP3 za použití knihovny LAME, vypalování audio a datových CD, přehrávače s podporou playlistů, desetipásmovým ekvalizérem a vizualizacemi, správu ID3 tagů pomocí FreeDB a organizátoru multimediálních souborů.
 • Audio Companion 1.42 - Shareware - Download 0,4 MB
  Tři aplikace v jednom úhledném balení: grabber stop z kompaktních disků harddisk, audio rekordér pro záznam zvuku z externího zdroje (gramofon, kazeta) s automatickou detekcí rozdělení stop a dávkový konvertor zvukových souborů s možností změny hlasitosti WAV souborů. Všechny tři moduly podporují zvukové formáty MP3, WAV, WMA a Ogg Vorbis.
 • Easy CD Ripper 2.30 - Shareware - Download 2,9 MB
  Rychlý a kvalitní software pro digitální extrakci CDDA a konverzi formátů MP3, Monkey Audio, WAV, WMA 9, Yamaha VQF a OGG. Dovede též vytvořit přesný obraz (image) audio CD. Pomocí plug-inů lze přidat mnoho rozšiřujících modulů pro zpracování signálu. V této verzi odstraněné chyby pod WinXP SP2, dekodér MP4/AAC, optimalizace kódu.
 • File Audio Processor 3.4.80 - Shareware - Download 12,2 MB
  Kompletní sbírka nástrojů zpracování digitálního zvuku: souborový manažer, šikovný vyhledávač, utilitky pro rozdělení/spojení souborů a nástroj pro hromadné přejmenování souborů. Editor ID3 Tagů i CD Audio Grabber pracují s formáty MP3, MP2, OGG a WAV. Modul pro vypalování disků umí zapisovat datová i audio CD bez nutnosti dekomprese zdrojových souborů, podporuje Burn-Proof, multisession disky a export/import "obrazů" ve formátu ISO. Software disponuje třemi audio přehrávači a mixpultem, umí spolupracovat s internetovou i lokální databází CDDB. Dále nabízí možnost záznamu, editace, dávkové konverze zvuku a práci s playlisty.
 • iVideoMAX 3.1 - Shareware - Download 9 MB
  Efektivní řešení pro převod videa v nejrůznějších formátech. Program současně dovoluje vytvářet nové video z úseků jiných souborů nebo statických obrázků, rozdělovat a spojovat soubory a také exportovat váš výtvor jako obrazovou sekvenci. Též mu nečiní problém vypálit VideoCD ze souborů MPEG.
 • MP3Producer 2.37 - Shareware - Download 2,4 MB
  Program pro grabování CDDA, specializovaný výhradně na formát MP3. Zvuk dokáže ukládat v kompletním rozsahu bitrate 8-320 kbps, podporuje ID3 tagy. Kromě MP3 lze stopy zaznamenat jako nekomprimované WAVy. Přistupuje k informacím na FreeDB, umí uložit buď jen určitou část stopy, nebo několik tracků do jednoho souboru.

  ID3 editory, katalogizéry a ostatní MP3 utility
 • Jajuk 0.3 - Open Source - Download 5 MB
  Multiplatformní organizér hudebních souborů, napsaný v jazyce Java. Program je určený především pro opravdu rozsáhlé kolekce hudby a podporuje formáty MP3, Ogg, AU, AIFF, WAV a SPEEX.
 • mp3Tag 4.3 - Shareware - Download 2,1 MB
  Šikovný prográmek pro správu detailních informací o skladbách ve formátech MP3, WMA, OGG a APE provázaný s internetovou databankou FreeDB a s přidanou hodnotou - možností vyhledávání písňových textů ke zpracovávaným souborům a přebalů alb.
 • Power Mixer v1.0 - Shareware - Download 0,2 MB
  Náhrada klasického mixéru ve Windows umožňuje změnu celkové hlasitosti snadno pomocí rolování myším kolečkem na tray ikoně programu. Ovládání pomocí klávesových zkratek, on-screen display, podpora příkazů z CLI, uživatelské nastavení a rychlé vyvolání nejrůznějších úkonů.
 • Vusic 2.5 - Shareware - Download 1,4 MB
  Nadstavba k jakémukoliv hudebnímu přehrávači, která sampluje zvukový výstup z CD mechaniky a podle hudby generuje roztodivné obrazce, shluky barev a další příjemnou podívanou. Nabízí opravdu široké možnosti nastavení, uživatel dokonce může pro dění na monitoru vytvořit vlastní "choreografii", unikátní animaci pro každou skladbu a uložit ji do předvoleb.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • aGuitar Pro 2 - Shareware - Download 3,9 MB
  Pomůcka pro všechny kytaristy: obsahuje trénink sluchu podle tónů hraných počítačem, prohlížeč a přehrávač existujících akordů, nahrávací MIDI set pro záznam a přehrávání basových a bicích stop, které mohou sloužit jako podkres k vaší sólové kytaře, zvukové generátory a mnoho dalšího.
 • MixMeister Studio 6 - Shareware - Download 36 MB
  Vyspělejší sourozenec hudebního programu MixMeister Pro - jak už název napovídá, verze Studio slouží k přípravě hi-quality mixu v pohodlí domova a kromě sofistikovaných nástrojů pro tvorbu bezchybných přechodů, efektů apod. je vybaveno také katalogizérem veškerých zvukových souborů se správcem ID3 tagů.
 • Music Recognition Pro 3.0 - Shareware - Download 1,5 MB
  Monofonní i polyfonní rozpoznávání "analogových" hudebních dat z přehrávaného CD, souborů WAV a MP3 a jejich přepis do standardního MIDI záznamu.
 • Podium 1.16 - Shareware - Download 1,8 MB
  Studiový vícestopý mixér obhospodařující harddiskový rekordér, VST nástroje i externí MIDI zařízení. Též nabízí editor zvukových souborů, knihovnu uživatelských presetů a kompletně přizpůsobitelné grafické rozhraní. Podporuje audio soubory s rozlišením 32 a 64 bitů, mixování s 64bitovou plovoucí čárkou a nyní také zásuvné VST moduly izraelské firmy Waves.

  Audio editory a efekty
 • Audio Recorder Pro 2.0 - Shareware - Download 1,3 MB
  Druhá generace audio rekordéru, schopného v reálném čase zaznamenat jakýkoliv zvukový projev počítače do formátů MP3, OGG a WAV. Stačí spustit libovolnou aplikaci, připojit kazetový přehrávač či mikrofon a začít nahrávat na pevný disk. Navíc k dispozici konvertor WAV -> MP3.
 • Modem Spy 3.4 - Shareware - Download 0,3 MB
  Hračka pro špiony: Modem Spy dokáže nahrávat konverzaci z telefonu připojeného přes modem, lze jej také využít jako digitální hlasový záznamník, umožňuje poslech nahrávek na zvukové kartě nebo telefonu, vzdálené ovládání přes síť a spoustu dalších funkcí, jako třeba Super Spy - automatické skryté nahrávání bez indikace v systému.

  Ostatní utility
 • Audio CD Maker 5.6 - Shareware - Download 4,9 MB
  Software pro vypalování digitální hudby - ať už jako klasické CD, tak i jako datový disk plný souborů MP3. Jednoduché sestavení obsahu pomocí drag'n'drop, podpora médií všech velikostí, maximální rychlosti vypalování.
 • Write CDs 4.09 - Shareware - Download 5,1 MB
  Kompletní vypalovací aplikace s podporou všech interních a externích rozhraní. V prostředí s jednoduchou drag'n'drop obsluhou lze vytvářet datová CD a DVD, zapisovat ISO images, pálit víceoblastní disky (multisession). Samozřejmá je podpora technologií pro zamezení poškození média při opdtečení bufferu. Dále poslouží k ripování CD do MP3, WMA, Ogg a WAV i vypálení CDDA z těchto typů souborů, obsahuje interní CD přehrávač.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - utilitky pro optické mechaniky
  Chcete ovládat svoji mechaniku přes systémovou lištu? Uvítali byste informace o vaší mechanice a jejích možnostech? Potřebujete otestovat čitelnost médií? Chcete si vytvořte vlastní spouštěče optických disků? Či byste jen rádi zachránili data z poškozených CD a DVD? To je jen zlomek nástrojů pro mechaniky z dnešního článku.
  Nejčtenější

  Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

  Britský fyzik Stephen Hawking

  Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

  ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

  Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

  Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...  Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

  Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

  Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

  PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

  Časová osa přechodu na DVB-T2.

  Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

  Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

  Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

  Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

  Další z rubriky

  Evropská ochrana autorských práv by poškodila programátory, varuje Github

  Fiktivní ukázka toho, jak by podle Githubu mohla vypadat ochrana copyrightu

  Pokud by EU nařídila filtrování obsahu při jeho nahrávání, mohlo by to ohrozit programátory a zpomalit vývoj projektů,...

  Umělá inteligence Googlu slouží v armádě a ne všem se to líbí

  Bezpilotní letoun RQ-4 Global Hawk

  Umělou inteligenci společnosti Google využívá americká armáda v rámci jednoho projektu u bezpilotních letadel.

  Než začnete stěhovat nábytek, vyzkoušejte si design v tabletu

  Tablet pomůže i při zařizování bydlení

  Aplikace pro tablety nám pomohou v celé řadě situací, třeba i když plánujete stavbu, rekonstrukci, nebo jen menší...

  Akční letáky
  Akční letáky

  Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  Najdete na iDNES.cz