Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 42/2003

aktualizováno 
Syntezátorový nářez Reaktor Session od německých Native Instruments, nová verze špičkového trackeru Renoise, editor Acoustica s restaurováním nahrávek z vinylů a kazet, konverzní utilitky včetně převodu audio stopy z DVD do MP3 a mnoho dalšího čeká v dnešním vydání.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • ABView 1.87 - Shareware - Download 1,5 MB
  Multimediální audio/video přehrávač a prohlížeč obrázků v jednom. Jeho funkce jsou dostupné přímo přes kontextové menu Windows. Podporuje 62 nejpopulárnějších souborových formátů, od videa v MPEG, AVI, WMV přes obrázky v JPEG, BMP, PNG, GIF včetně animovaných, vektorovou grafiku a soubory ikon po hudbu ve formátech MP3 včetně playlistů M3U, WMA, WAV, AIFF a mnoha dalších.
 • AlbumPlayer V3.0 - Shareware - Download 1,5 MB
  Organizér a přehrávač celých alb ve formátu MP3. Program si automaticky stahuje názvy skladeb a obaly ze služeb All Music Guide a CDDB. Udržuje přehled o albech na médiích CD-R a nejhranější uchovává na pevném disku počítače. Grafické rozhraní podporuje "skiny", editor přiložen.
 • foobar2000 0.7.2 beta 2 - Freeware - Download 1,1 MB
  Nová verze kompaktního, ale přesto funkcemi nabitého přehrávače. Disponuje nativní podporou zvukových formátů MP3, Ogg Vorbis, MPC, FLAC, Ogg FLAC, WAV a hudebních modulů.
 • MP3 DJ base 1.2 - Shareware - Download 4,7 MB
  Jednoduchý DJský audio přehrávač se dvěma oddělenými "mechanikami", které umožňují zpomalení/zrychlení skladby a plynulý přechod z jednoho tracku na druhý pomocí jediného ovladače. Program si vytváří databázi hudebních souborů na lokálních i síťových discích a může hledat muziku na internetu.
 • The PC Jukebox v3.5 - Shareware - Download 11,4 MB
  Přehrávač s celoobrazovkovým rozhraním, který promění vaše PC v elektronickou hudební skříň. Pracuje jako klasický jukebox, uživatelé mohou volit skladby z nabídky a ty se řadí do fronty. Při ovládání lze použít myš, ale to pravé ořechové je dotykový monitor. Nabízí ovládací prvky pro přechod mezi skladbami a příjemné grafické rozhraní s poutavým frekvenčním analyzérem.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • 4Musics Multiformat Converter 1.0 - Shareware - Download 1,4 MB
  Nástroj pro konverzi mezi čtyřmi nejrozšířenějšími zvukovými formáty: WMA, WAV, MP3 a OGG. Nabízí velmi rychlý převod, dávkové zpracování souborů, rozšířené možnosti nastavení vlastností cílového formátu, podporuje práci systémem drag'n'drop a disponuje editorem ID3 Tagů pro všechny komprimované soubory.
 • AVS Audio Utilities 1.2 - Shareware - Download 11,2 MB
  Balík čtyř specializovaných utilit pro práci s digitálním zvukem: Audio Recorder pro nahrávání z mikrofonu, externího zařízení, audio CD nebo výstupu softwarového přehrávače; Audio CD Grabber zkopíruje stopy z CD na harddisk a pojmenuje je podle záznamů v databázi freedb; Audio Converter umí navzájem převádět soubory MP3, MP2, WAV, WMA, OGG, MPC, VOX a RAW s detailním nastavením parametrů de/komprese; Audio CD Writer dovede vytvořit hudební kompakt přímo ze souborů MP3, WAV a Ogg Vorbis.
 • File Audio Processor 3.3 - Shareware - Download 12,4 MB
  Kompletní brašna s nářadím pro zpracování digitálního zvuku. Obsahuje souborový manažer, šikovný vyhledávač, utilitky pro rozdělení/spojení souborů a nástroj pro hromadné přejmenování souborů. Editor ID3 Tagů i CD Audio Grabber pracují s formáty MP3, MP2, OGG a WAV. Modul pro vypalování disků umí zapisovat datová i audio CD bez nutnosti dekomprese zdrojových souborů, podporuje Burn-Proof, multisession disky a export/import "obrazů" ve formátu ISO. Software disponuje třemi audio přehrávači a mixpultem, umí spolupracovat s internetovou i lokální databází CDDB. Dále nabízí možnost záznamu, editace, dávkové konverze zvuku a práci s playlisty.
 • Topee CD Ripper v1.2.12 - Shareware - Download 0,9 MB
  Inovovaná verze sympatického grabberu CD do souborů typu WAV, MP3, WMA a Ogg Vorbis. Má vestavěný CD přehrávač, jeho editor ID3 tagů je provázán s online databází CDDB; informace umí nejen stahovat, ale také zasílat - pokud se stane, že vaše CD ještě v internetových análech není. Program podporuje práci s více mechanikami.
 • Waver 2.90 - Shareware - Download 1 MB
  Program pro vzájemnou dávkovou konverzi WAV a MP3 souborů, využívající víceprocesorové počítačové systémy. Pro konverzi lze použít systémové kodeky nebo enkodéry LAME a BladeEnc. U zvukových souborů lze měnit vzorkovací frekvenci i počet kanálů. Odladěné chyby a aktualizované lokalizace.

  Ostatní MP3 utility
 • Mp3 Music Explorer 1.1 - Shareware - Download 0,7 MB
  Manažer hudební kolekce, který automaticky vyhledává soubory na celých discích nebo v zadaných adresářích. Záznamy lze třídit podle alb, interpretů, názvů skladeb atd. Možno vytvářet a přehrávat playlisty, exportovat výpisy v HTML, XML a TXT. Program umí editovat ID3 tagy, přejmenovat podle nich soubory, kopírovat, přesouvat a mazat.
 • mp3Tag 3.85 - Shareware - Download 1,7 MB
  Nová verze populárního správce souborů MP3 a Ogg Vorbis, který dokáže pracovat s ID3 Tagy a umožňuje do souborů ukládat texty písní. Během jednoho kroku může měnit jedno nebo více polí tagů současně, a to i na několika souborech. Podle tagů umí přejmenovávat zvukové soubory. Nově dokáže kopírovat a přesouvat adresáře, externí podpora pro AudioConverter Studio a Media Catalog Studio a lokalizace.

  MIDI nástroje, kompozice, utility
 • AudioMulch 0.9b14 - Shareware - Download 2,4 MB
  Interaktivní realtime prostředí pro tvorbu zvuků i virtuální hudební nástroj. Obsahuje generátory zvukového signálu (sin, noise, drum, bass...), mnoho efektů (reverb, flanger, delay...), filtry (např. parametrický ekvalizér) a podporuje VST audio plug-iny. Aktuální verze dokáže v reálném čase pracovat se vzorkovací frevencí až 192 kHz, obsahuje mnoho zlepšováků (rychlý přístup k menu patcheru pravým tlačítkem myši, možnost definovat šablonu nového projektu, Mute a Solo přepínače pro mixer) se současným odstraněním mnoha chyb.
 • Hydra v1.2 - Demo - Download 2 MB
  Modulární syntezátor pro hostitelské aplikace standardů VSTi/DXi, určený pro tvorbu jakékoliv elektronické hudby. Disponuje třemi oscilátory s 39 předvolbami průběhu zvukové křivky, každý může být jinak zabarvený. Kromě ladění libých zvuků lze přepnout do módu všestranného bicího sampleru. Program disponuje množstvím efektů a 150 předvolbami nástrojů. Nově dvacetihlasá polyfonie, vylepšené tovární předvolby, sdílený přepínač filtrů umožňující emulaci starších syntezátorů s jediným globálním monofonním filtrem.
 • Keyboard Music 2.2- Shareware - Download 1 MB
  Nemáte MIDI klávesy? Nevadí, hrát na klavír, kytaru, saxofon a stovku dalších nástrojů můžete i prostřednictvím obyčejné klávesnice. Program má integrované funkce pro záznam a přehrávání vašich hudebních výtvorů. Hrajete-li podle not, můžete zvolit příslušnou tóninu - C dur, F dur, C mol atd.
 • REAKTOR SESSION 1.04 - Demo - Download 27,4 MB
  Pro méně zdatné uživatele je tu jednodušší verze hudebního stroje REAKTOR. Mančaft nabušený hvězdnými esy z produkce slavných Native Instruments. Sestava obsahuje přes 30 kvalitních syntezátorů, samplerů, rytmických nástrojů, bicích souprav a zvukových efektů. Uživatelé REAKTOR SESSION získají volný přístup k bance více než 1400 nástrojů v internetové knihovně NI.
  Demo obsahuje výběr 15 nástrojů, běží samostatně nebo jako VST2.0/DXi plug-in.
 • Renoise v1.2.8 - Shareware - Download 3,6 MB
  Krokový sekvencer pokračující v tradici FastTrackeru. Možnosti kompozice ovšem rozšiřuje o použití DSP efektů, VST a VSTi nástrojů, podporu MIDI a MIDIsync, zařízení s ovladači ASIO a mnoho dalších vlastností. Kvalitní přehrávač přepočítává samply s 32bitovou přesností. Kompletní changelog aktuální verze zde.

  Audio editory, efekty, utility
 • Acoustica 3.0 - Shareware - Download 3,1 MB
  Univerzální program k úpravám digitálního zvuku, který disponuje mnoha vysoce kvalitními editačními nástroji a efekty. Nabízí nekonečné množství úrovní Undo/Redo, rychlou nedestruktivní editaci, podporu rozlišení 24 a 32 bitů a vzorkovací frekvence až 192 kHz. Umožňuje stahování a vypalování audio CD, restaurování starých nahrávek z vinylových desek a magnetofonových kazet pomocí šumových filtrů, šestipásmového ekvalizéru a rutin pro oživení výšek. Acoustica podporuje externí DirectX plug-iny.
 • LP Recorder 6.0 - Shareware - Download 1 MB
  Šestá generace LP Recorderu, nástroje usnadňujícího převod starých černých desek do digitální podoby pro další zpracování nebo vypálení na CD. Program automaticky nastaví vhodnou úroveň hlasitosti, aby nedocházelo k přebuzení signálu (ke kontrole slouží oddělené VU metry pro každý kanál), zobrazuje zbývající čas, umožňuje vyvážit kanály a automaticky zapnout a ukončit nahrávání.
 • RockN Audio Editor 1.8- Shareware - Download 7,2 MB
  Aktualizovaná verze zvukového editoru s mnoha vychytanými funkcemi. Kromě těch nejzákladnějších editačních úkonů umí aplikovat celou plejádu filtrů/efektů, vložit do zvuku ticho či šum, zapisovat dodatečné informace. Pracovní materiál může nabírat z libovolného zdroje a ukládát do mnoha formátů.
 • SAWStudio 3.4b - Demo - Download 7,6 MB
  Software Audio Workshop kombinuje konzole pro vícestopý harddiskový záznam, editaci zvuku a pokročilý mixážní pult s efektovou jednotkou. Pracuje s 24bitovým rozlišením a prakticky nahrazuje kompletní hardwarové vybavení studia.

  Ostatní programy
 • Audio CD Maker 5.2 - Shareware - Download 4,9 MB
  Nástroj pro snadnou tvorbu kompaktních audio CD i datových disků se soubory MP3. Pomocí drag'n'drop stačí přetáhnout potřebné stopy/soubory do okna a počkat na hotový disk.
 • DVD To MP3 Ripper 3.0 - Shareware - Download 1,1 MB
  Šikovný prográmek, který dovede zazálohovat celý disk DVD Video, nebo převést pouze zvukovou stopu do formátu MP3. Uživatel může nastavit parametry komprese a vybrat příslušnou jazykovou mutaci.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - TOP 15 nejstahovanějších v ČR
  Chcete vědět, který program je na českém internetu nejvíce žádán a kolik lidí si ho již stáhlo? Pak zcela určitě nahlédněte do dnešního přehledu zajímavého softwaru, který vám přináší žebříček TOP 15 aplikací v ČR, včetně možnosti jejich stažení. Perel je tam více než dost...





  Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Ilustrační foto
  Uložte si obsah obrazovky na později či pro kamaráda

  Zapomeňte na klávesu Print Screen, screenshoty se dnes pořizují zcela jinak – snadněji, automaticky a to třeba včetně celé webové stránky. Perličkou je možnost...  celý článek

  První nativní 4K UHD Blu-ray na českém trhu.
  Ochrana 4K Ultra HD Blu-ray podlehla. Nový program ji dokáže odstranit

  Ochrana označovaná jako AACS 2.0 byla prolomena a už se objevil i program, který ji dokáže obejít a stáhnout video z 4K Blu-ray disků.  celý článek

  Notebook
  Stáhněte si zdarma: Vdechněte právě pořízeným fotografiím retro vzhled

  Jako kdyby byly pořízeny Polaroidem a před dávnou dobou. Přitom jsou to fotografie zcela nové. Chcete-li i vy takové vytvářet, použijte program XnRetro....  celý článek

  Najdete na iDNES.cz



  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.