Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 43/2003

aktualizováno 
Druhá betaverze Winampu 5, Groove Mechanic pro vyleštění zvuku nahrávek ze starých vinylů a kazet, elektronické pianko zdarma, nový AAC enkodér, QuickTime 6.4, nový CDRoller s podporou Mt. Rainier a mnoho dalších zvukových utilit čeká v dnešním přehledu.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • Jet-Audio 5.19 - Freeware - Download 17,8 MB
  Aktualizace domácího multimediálního centra, která přehrává nejrozšířenější hudební a video formáty - od MP3 před moduly a MIDI až po filmy v DivX. Vylepšení: odstranění chyb při přepínání módů Random/Repeat během přehrávání CD, zafixovaný buffer overflow při přehrávíní OGG streamů, podpora interních titulků ve filmech.
 • OtsTurntables - Shareware - Download 2,6 MB
  Z volně šiřitelného programu se stal komerční nástroj pro počítačový DJing. Dvojice virtuálních gramofonů dovoluje s MP3, WAV a cédéčky provádět stejné kousky jako diskžokej na party: zpomalovat, zrychlovat, mixovat, ale také scratchovat a hrát pozpátku. Inteligentní dynamický procesor udržuje automaticky stejnou úroveň hlasitosti. Digitálním nahrávkám můžete vtisknout starou analogovou tvář zapnutím efektu praskání desek.
 • Pam 2.95 beta - Freeware - Download 2,8 MB
  Program založený na Media Playeru Classic 6.x přehrává video, hudbu a pracuje s playlisty, umí zobrazovat fotografie a texty písní. Vzhled modifikovatelný pomocí skinů s podporou průhlednosti. Přehrávač může pracovat i schovaný v tray-ikoně, ovládaný přes right-click menu. Právě prodělal významný přechod na verzi 2.95: podporuje .ogg, .ac3, .divx, .pcm, .mp2v a .mpv2, naopak se loučí s .qt, .mov, .ra a .rm. Odladěno ukládání ID3 tagů při přehrávání, menu přejmenování souborů, centrování okna při změně skinu, utilitka Instant Shutdown a volba automatického vypnutí počítače po uplynutí nastaveného času nebo skončení úlohy (konverze apod.).
 • QuickTime 6.4 - Freeware - Download 11 MB
  Audio/video přehrávač a prohlížeč Apple QuickTime v nové verzi. Podporuje video kodeky MPEG-4 a H.263, zvukové formáty AAC a AMR (Adaptive Multi-Rate), načítá a zapisuje 3G Text a umožňuje tvorbu souborů 3GPP. Znatelné zvýšení výkonu při přehrávání i kódování dat.
 • Winamp 5.0 Beta 2 - Freeware - Download 4,8 MB
  Druhá veřejná beta výtečné páté verze multimediálního přehrávače Winamp. Vylepšené moderní skiny, malý informační panel bez přístupu k internetu, nové stavové okno při posílání souboru k vypálení a pro vložení prázdného média, opravené chyby při změně skinů, bookmarky podporují drag'n'drop a mnoho dalšího...

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Advanced WMA Workshop 2.01 - Shareware - Download 5,5 MB
  Aktualizovaná konverzní suita s důrazem na možnosti kodeku Windows Media Audio 9, ale dokáže navzájem převádět vše včetně MP3, WAV a Ogg. Možnost dávkové konverze, editace ID3 tagů i grabování CD. Nová verze obsahuje spoustu fixů, má lehce pozměněný vzhled a přidává další šablony pro cílové názvy souborů. Kódování MP3 pomocí výtečné knihovny LAME, nejnovější rutiny Ogg Vorbis, podpora ID3v2.
 • compaact! - Shareware - Download 2,2 MB
  Specializovaný enkodér WAV souborů do formátů MPEG4-AAC. Zvládá vícekanálové kódování a pomocí širokých možností pre-processingu dosahuje kvalitních výsledků. Umožňuje při převodu poslouchat střídavě původní a zkonvertovaný soubor. Podporuje bitrate 32-768 kbps, CBR i VBR.
 • Fast Audio Converter 0.95 - Shareware - Download 4,9 MB
  Konverzní utilita pracující s formáty WAV, MP3, WMA9, OGG a APE. Kromě jednoduchého převodu nabízí také přepočítání na jinou zvukovou kvalitu - uživatel může zvolit datový tok, vzorkování aj. Během konverze zachovává ID3 tagy s informacemi o skladbách. Práci ulehčí domácí dávkovač - Batch Conversion Engine. Nová verze umožňuje spouštět konverzi přímo z Exploreru pravým tlačítkem myši a obsahuje vylepšený WMA dekodér.

  Ostatní MP3 utility
 • MediaMonkey 2.1 - Freeware - Download 3,8 MB
  Katalogizér audio CD, souborů MP3, WMA a OGG, editor tagů a jmen souborů. Umí ripovat cédéčka do kompresních formátů a vytvářet mixy. Ve spolupráci s vypalovacím programem Nero můžete nahrávat vlastní kompilace. Program obsahuje vlastní přehrávač s podporou plug-inů pro Winamp a automatickou regulací hlasitosti. Vymazáno mnoho chyb a přidány bublinkové nápovědy pro položky, které přesahují délku textového pole.
 • MP3 Sound Stream 1.25 - Demo - Download 1,6 MB
  Jak jednoduše streamovat hudbu v MP3 z vlastních stránek? Program MP3SS vytvoří z existujících souborů MP3 nebo WAV audio s datovým tokem 56kbps. Dále vyrobí stránku s Flashovou animací, která bude zvolený soubor přehrávat jako stream přes internet.
 • MP3 Tag Clinic 2.9.2.30 - Shareware - Download 2 MB
  Keve Zoller možná nemá co dělat, a tak neustále vylepšuje svou kliniku pro MP3 data. Ta nabízí jednoduchou editaci všech polí ID3 tagů, k dispozici je řada funkcí, jako např. přejmenování souborů podle tagů a naopak, přestavba adresářové struktury a relokace MP3 do složek podle autorů, alb apod. Umí synchronizovat ID3 tagy v1 a v2, vytvářet playlisty, přidávat do hudebních souborů obrázky aj. Nové položky pro nastavení enkodéru, bitrate, čas a zvukový mód; URL editor.

  MIDI nástroje, kompozice, utility
 • KB Piano 1.01 - Freeware - Download 0,9 MB
  Elektronické pianko zdarma, které přemění klávesnici počítače v koncertní nástroj. Stisk klávesy může vyvolat buď jeden tón nebo celý akord. Podporuje 15 kanálů a mixování v reálném čase. S programem můžete hravě vytvářet standardní MIDI soubory. Verze vylepšena o nastavení MIDI mixéru.
 • MuSingWave - Demo - Download 0,8 MB
  Program pro vytváření originálních rytmických doprovodů. Využívá techniky postupného rozvíjení rytmů. Žádné připravené smyčky a patterny, vše tvoříte zcela od nuly. Evoluci beatů má uživatel plně pod kontrolou, k lepší práci přispívá samostatná bicí jednotka. Program čte a ukládá soubory AIFF, AU a WAV.

  Audio editory, efekty, utility
 • All Recorder 1.9.5 - Shareware - Download 2,5 MB
  Zvukový rekordér pro záznam signálu jak ze vstupů zvukové karty, tak i interního mixeru - nahraje i streamované audio a zvuk produkovaný libolnou jinou aplikací. All Recorder umí získaný materiál zeditovat klasickými funkcemi Cut/Copy/Paste, ořezat ticho a zesílit či zeslabit (Fade) na krajích záznamu, provést normalizaci atd. Zvuk lze nahrát přímo do formátů MP3, WMA, OGG, VQF a WAV. Podporuje časování nahrávání přes systémový rozvrh a dokáže automaticky rozdělit tracky např. z LP, kazety apod.
 • Acoustic Labs Mixer 2.9 - Shareware - Download 1,4 MB
  Virtuální mixážní pult, který váš počítač promění v osmistopý digitální zvukový rekordér, kde můžete připravovat svou hudební produkci. Program mimo jiné také dovede převádět zvuk mezi formáty MP3 a WAV.
 • Groove Mechanic 2.5b - Shareware - Download 1,1 MB
  Groove Mechanic dovede zaznamenat v digitální podobě nahrávky z vinylů a kazet a vyleštit jejich zvuk. Záznam podrobně zanalyzuje, odstraní praskání a sykavky vinylů, brum motorku gramofonu a šum páskových kazet. Uživatel může pracovat s celým souborem najednou a na jednotlivé stopy jej rozdělit až po provedení všech úkonů. Program ukládá do WAV, MP3 a OGG.
 • MultitrackStudio Lite 3.0 - Shareware - Download 1,8 MB
  Audio/MIDI studiový nahrávací software, který kombinuje vícestopý rekordér, mixer, efektovou jednotku a MIDI sekvencer. Umožňuje záznam nových stop při současném přehrávání stávajících, disponuje real-time bezeztrátovou kompresí, 19 interními zvukovými efekty, podporuje VST 2.0 a DirectX efekty a nástroje, má vestavěný harddiskový sampler kompatibilní s .GIG a .SF2 bankami a pracuje s nedestruktivní editací zvuku.
 • RIP Vinyl v3.04 - Freeware - Download 0,3 MB
  Šikovný program pro převod starých černých desek do digitální formy. Pomocí jednoduchého uživatelského rozhraní a vstupu zvukové karty lze signál nasamplovat na harddisk. Skladby jsou automaticky rozděleny podle mezer do jednotlivých souborů. Program umožňuje také převod stařičkých desek nahraných na 78 otáček prostřednictvím klasického gramofonu - algoritmus nasamplovaný zvuk přepočítá na správnou rychlost. Úroveň nahrávání kontroluje VU meter.
 • VA 3.0 - Visual Analyser - Freeware - Download 0,5 MB
  Zvukový generátor a analyzér v jednom balení a zdarma! VA 3.0 je kompletní balík nástrojů pro zkoumání zvuku: obsahuje osciloskop, spektrální analyzér, generátor signálu, frekvenční analýzu. Umožňuje vykreslit kompletní frekvenční odezvu a analyzovat signál pomocí plné D/A konverze. Pracuje do frekvence 20 kHz.

  Ostatní programy
 • CDRoller 4.34 - Shareware - Download 1,5 MB
  Utilita pro práci s poškozenými CD dokáže načíst a zachránit data z disků, které nejdou systémově načíst. Umí testovat čitelnost CD, vyhledat data na nečitelných Packet-Write médiích (InCD, DirectCD) a 8cm discích z digitálních fotoaparátů Mavica, stáhnout jednotlivé soubory nebo celé ISO image z poškozených disků a grabovat stopy z audio CD. Podporuje Mt. Rainier, UDF, disky formátované pod PacketCD nebo InstantWrite.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - internetové perličky pro vaše harddisky
  Je vaše připojení k internetu limitováno počtem stažených dat a bojíte se ho překročit? Chcete vědět, co vám přišlo do e-mailové schránky, aniž byste museli poštu stahovat do PC? Toužíte vypořádat se spamem a spywarem jednou provždy? Pak se vám bude zcela jistě hodit dnešní přehled programů.

  Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Ilustrační foto
  Uložte si obsah obrazovky na později či pro kamaráda

  Zapomeňte na klávesu Print Screen, screenshoty se dnes pořizují zcela jinak – snadněji, automaticky a to třeba včetně celé webové stránky. Perličkou je možnost...  celý článek

  Google Home - domov pro Asistenta Google
  Vyberte si pohlaví. Google Assistant nabídne i mužský hlas

  Digitální asistentky měly zatím vždy ženský hlas, ale nyní si u Googlu můžete vybrat, stačí v nastavení přepnout z Voice 1 na Voice 2. A ozve se chlap.  celý článek

  Notebook
  Stáhněte si zdarma: Vdechněte právě pořízeným fotografiím retro vzhled

  Jako kdyby byly pořízeny Polaroidem a před dávnou dobou. Přitom jsou to fotografie zcela nové. Chcete-li i vy takové vytvářet, použijte program XnRetro....  celý článek

  Akční letáky
  Akční letáky

  Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.