Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 46/2003

aktualizováno 
Winamp5 v jedné z posledních betaverzí Release Candidate 8, čerstvá alpha Sonique 2, automatický remixér MetaMix, nový P2P klient eMule, speciální saxofonový sampler TubiLeSax, CDRoller 5.0 pro záchranu dat z poškozených DVD, převodník MIDI hudby WavMaker a ještě více v dnešním přehledu.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • 1by1 1.41 - Freeware - Download 0,1 MB
  Jednoduchý MP3 přehrávač, který může přehrát buď obsah celé jednotky, nebo vybrané adresáře, a to i jako nonstop mix bez mezer. Možné ovládání klávesovými zkratkami. Nově vyhledávač souborů, vylepšené třídění, režim Shuffle a několik dalších změn.
 • Ashampoo Media Player+ 2.0b - Freeware - Download 4,3 MB
  Našlapaný multimediální přehrávač nejrozšířenějších zvukových a video formátů. Pomocí dodatečných plug-inů se může změnit v komfortní prohlížeč obrázků, nebo se naučí vypalovat audio a datová CD. 10pásmový ekvalizér, nový MP3 dekodér s lepším zvukem a opravou chyb, 10 nových visualizací, podpora bezeztrátového kodeku FLAC a mnoho interních optimalizací.
 • AudioShaker 1.0 - Freeware - Download 3,2 MB
  Ostrá verze přehrávače, který organizuje MP3 soubory do několika kategorií podle nejrůznějších aspektů - kupříkladu roku vydání, interpreta, alba apod. Pomocí funkce MoodShaker dokáže vybírat muziku podle vaší aktuální nálady. Inteligentní tvorba playlistů dle zadaných kritérií.
 • MixMeister Express 5 - Shareware - Download 36 MB
  Staňte se králem mixování MP3! Simultánní přehrávání i příposlech, plynulý přechod mezi skladbami pomocí automatického beat matchingu nebo uživatelského nastavení pro každý soubor. Integrované vypalování celého mixu na CD. Pokud nechcete stahovat celý archiv, můžete si vybrat potřebné komponenty ve webové instalaci (4-30 MB).
 • Sonique 2 November Alpha - Freeware - Download 6,7 MB
  Aktuální vývojářská verze přehrávače Sonique 2, jehož ostré vydání se již blíží mílovými kroky. Listopadová alpha odstraňuje velké množství chyb a dává širší prostor kutilům pro tvorbu vlastních skinů.
 • Total Media Player 3.0 Beta 18 - Freeware - Download 0,5 MB
  Total Media Player přehrává soubory DVD, DivX, AVI, MP3 a další.
 • Winamp5 RC8 Full - Freeware - Download 4,1 MB
  Jedno z posledních testovacích sestavení populárního audio/video přehrávače Winamp5. Odstraněné chyby v konfiguarci, rychlejší start a optimalizovaný běh aplikace, aktualizované visualizace, vylepšené grabování CD aj. Kompletní instalace.
 • Winamp5 RC8 Lite - Freeware - Download 0,7 MB
  Jedno z posledních testovacích sestavení populárního audio/video přehrávače Winamp5. Minimální instalace.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Alt WAV MP3 WMA OGG Converter 3.10 - Shareware - Download 1,3 MB
  Názvem je řečeno vše - program pro konverzi zvuku mezi čtyřmi uvedenými formáty s možností přepočítání souboru do téže komprese, ale s jinými parametry (počet kanálů, frekvence, bitrate). Zachovává obsah informačních tagů.
 • eMule 0.30c - Shareware - Download 4,5 MB
  Klient pro sdílení všech typů souborů pomocí protokolu eDonkey2000. Aktuální verze řeší problémy s kompletací stahovaného souboru, jehož část je zároveň uploadována, přidává import částečných downloadů z klientů Overnet/eDonkey a další odstraněné chyby.
 • Power CD Ripper and Burner 3.9 - Shareware - Download 4,6 MB
  Aplikace pro ripování audio CD stop do formátů MP3, WAV, Ogg Vorbis a WMA a také tvorbu CDDA ze souborů MP3 a WAV. Umožňuje detailní nastavení výstupního formátu, včetně bitrate nebo automatického vložení tagů. Podporuje Burn-Proof, pracuje s otevřenými multisession disky, dokáže zapsat i diskové ISO image.

  Ostatní MP3 utility
 • MetaMix 1.1 - Freeware - Download 7,4 MB
  Kříženec mezi přehrávačem a kompozičním nástrojem, který dovede pomocí matematických algoritmů zremixovat existující hudební skladby a dát jim zcela novou podobu. Program potřebuje ke svému běhu nainstalovaný Apple QuickTime.
 • Moderal Jukebox 1.03 - Shareware - Download 2,7 MB
  Primárním úkolem softwarového jukeboxu je třídit a katalogizovat MP3ky a další zvukové soubory na počítači. Vestavěné vyhledávání alb, umělců i jednotlivých skladeb, práce s playlisty, uživatelské hodnocení skladeb, žebříček nejhranějších tracků, seznam posledních hraných songů, zobrazení přebalů alb a mnoho dalšího.

  MIDI nástroje, kompozice, utility
 • Awave Studio 9.0 - Shareware - Download 1,2 MB
  Víceúčelové zvukové studio, pracující s více než 240 různými souborovými formáty z různých počítačových plaftorem, syntezátorů a trackerů. Lze je použít jako konvertor souborů, zvukový editor, hudební přehrávač nebo wavetable syntezátor a editor nástrojů.
 • TubiLeSax Lite v1.82 - Shareware - Download 21 MB
  Neumíte hrát na saxofon? Nevadí, proto je tu specializovaný VSTi sampler s pěti nástrojovými sadami, které obsahují tři monofonní vrstvy: hlavní zvuk nástroje, zvuk dechu a zvuky klapek. Nabízí mnoho funkcí pro maximálně realistický zvuk saxofonu a pestrou paletů efektů.
 • VSampler 3.03 - Shareware - Download 9,3 MB
  Nainstalovat si tento program je jeden ze způsobů, jak proměnit obyčejný počítač ve 255hlasý sampler. VSampler pracuje jako VSTi nebo DirectXi modul, nebo jako samostatně běžící stanice. Pracuje se samply ve formátech pro hardwarové nástroje Akai, dále SoundFont, HALion, Gigastudio a i s běžnými WAVy. Obálky a filtry synchronizované s tempem skladby.
 • WAVmaker III - Demo - Download 4,5 MB
  Kvalitní renderer MIDI souborů do WAVu pro vypálení na CD nebo dalšími masteringu. K práci nepotřebuje zvukovou kartu, pracuje s vlastní systézou i samply jednotlivých nástrojů.

  Audio programy a utility
 • AutoBPM 1.01 - Shareware - Download 0,1 MB
  Plug-in pro Adobe Audition 1.0 a Cool Edit Pro 1.2 a 2.0. Pomáhá najít přesné tempo (BPM) skladby a vypočítat procentuální údaj pro změnu na jinou rychlost pomocí funkce Stretch.
 • EZ Mp3 Recorder 1.30 - Shareware - Download 0,4 MB
  Jednoduchý audio rekordér zvuku z analogových vstupů (line-in, mikrofon) i interního mixéru zvukové karty (sw přehrávače, streamované audio, hry apod.). Nahrávky ukládá ve formátech MP3 nebo WAV, které dovede i zpětně přehrát.
 • iZotope Ozone 3.01 - Shareware - Download 2,7 MB
  Nástroj pro mastering zvuku použitelný ve všech aplikacích kompatibilních s DirectX. Nabízí analogově modelované 64bitové efekty: paragrafický ekvalizér, reverb, spektrální a fázové měřiče, maximizer hlasitosti, multipásmová dynamika, multipásmový harmonizer a multipásmový stereo směrovač.
 • Power Audio Editor 3.5.1 - Shareware - Download 4,2 MB
  Univerzální zvukový editor, který umí nahrávat signál z libovolného zdroje nebo pracovat s existujícími soubory WAV (včetně systémových kodeků), MP3, MP2, VOX, WMA, RAW, Ogg Vorbis i CD audiem. Disponuje klasickými editačními funkcemi, pásmovými filtry, generátory šumu a ticha a mnoha efekty (delay, ekvalizér, fade, flanger, invert, stretch, echo...). Dovede číst a vkládat dodatečné textové informace o souborech.
 • RockN Wave Maker 2.0 - Shareware - Download 7 MB
  Rekordér schopný nahrát a zpracovat signál z libovolného zdroje. Můžete jeho pomocí digitalizovat archivy na analogových médiích a zálohovat na CD-R, nahrávat vokály a vkládat je přes hudební doprovod, upravit zvuk řadou efektů (kompresor, delay, ekvalizér, stretch, fade, expander...). Při editaci zvuku je k dispozici grafické znázornění průběhu signálu.

  Ostatní utility
 • CDRoller 5.0 - Shareware - Download 2,1 MB
  Utilita pro práci s poškozenými CD dokáže načíst a zachránit data z disků, které nejdou systémově načíst. Umí testovat čitelnost CD, vyhledat data na nečitelných médiích Packet-Write (InCD, DirectCD) a 8cm discích z digitálních fotoaparátů Mavica, stáhnout jednotlivé soubory nebo celé ISO image z poškozených disků a grabovat stopy z audio CD. Nově podporuje DVD média, externí USB mechaniky a obsahuje identifikátor typů ztracených souborů.
 • FireBurner 2.2.1 - Shareware - Download 0,6 MB
  Mazaný vypalovací program s kvalitním záznamem audio CD přímo z MP3 souborů. Umí vytvářet hudební i datové disky, vypalovat image ISO, CUE/BIN, ukládat celé obrazy CD a ripovat skladby z audio CD. Poskytuje detailní informace o možnostech použité CD mechaniky, disponuje systémem pro hledání chyb na přímo na discích i image na HDD.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - aplikace pro špióny
  Toužili jste někdy se alespoň na chvíli stát opravdovým špiónem, ale chybělo vám to pravé programové vybavení? Pak si zkuste svůj sen částečně splnit s dnešní porcičkou našich downloadů.

   
  Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Tipy a triky pro Windows 10
  Tipy pro Windows 10: automatické zapínání wi-fi či vyšší zabezpečení

  Ruční deaktivace wi-fi připojení a její automatická aktivace po určité době zajistí, že vás nikdo v tuto chvíli nebude rušit. Ukážeme také, jak v oznamovací...  celý článek

  Chraňte včas své elektronické zařízení.
  Chraňte svůj tablet před viry a hackery a za odměnu si zahrajte

  Bezpečnostní rizika dnes číhají i na majitele mobilních zařízení, takže jsme do dnešního přehledu zařadili i antivirovou aplikaci, která se postará i o ochranu...  celý článek

  Google Home - domov pro Asistenta Google
  Vyberte si pohlaví. Google Assistant nabídne i mužský hlas

  Digitální asistentky měly zatím vždy ženský hlas, ale nyní si u Googlu můžete vybrat, stačí v nastavení přepnout z Voice 1 na Voice 2. A ozve se chlap.  celý článek

  Hledáte maminku v okolí na společné aktivity?
  Hledáte maminku v okolí na společné aktivity?

  Tyhle maminky na eMimino.cz jsou na tom stejně.

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.