Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 47/2003

aktualizováno 
Zvukový editor Rock'n Wav zdarma, Media Digitalizer pro převod starých nahrávek do moderní formy, nový balík K-Lite Codec Pack 2.20, čerstvé AnyDVD pro sledování a zálohování videa bez regionů a CSS, rekordér internetového rádia a mnoho dalších bonbonků v dnešním přehledu.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • Amazing Slow Downer 2.6.3 - Shareware - Download 0,4 MB
  Populární software pro muzikanty či studenty cizích jazyků nás hned tak neopustí - máme tu opět novou verzi. Program umožňuje zpomalit přehrávaný soubor na 50 % původní rychlosti a zrychlit až o 400 %. Umí také v reálném čase měnit výšku základního tónu v půltónech a zrychlit či zpomalit Audio CD. Dokáže zpracovat soubory ve formátech MP3, AIFF, WAV a Windows Media Audio.
 • Deltatrax 2.0.0 - Demo - Download 7 MB
  Systém pro programování a automatizaci rozhlasového či televizního vysílání. Chcete si vytvořit internetové rádio nebo si doma udělat filmové odpoledne? Sestavte si časový plán a usaďte se před televizí či monitorem. Aplikace nevyžaduje žádný dodatečný hardware. Jaký by z vás byl programový ředitel?
 • JetAudio 5.1.10 - Freeware - Download 17 MB
  Aktualizace kompaktního domácího multimediálního centra, která přehrává nejrozšířenější hudební a video formáty - od MP3 před moduly a MIDI až po filmy v DivX, ripuje cédéčka, provádí konverze... Vylepšení: crossfade funguje korektně i s Ogg Vorbis a zobrazením textů písní, odstraněny chyby při přehrávání videa s 8bit zvukem aj.
 • MP3 Workstation 6.2 - Shareware - Download 5,6 MB
  Integrovaná audio stanice s hudebním jukeboxem, moduly pro grabování CD a nahrávání zvuku do kodeku MP3, knihovnou digitálních skladeb s třídícími a vyhledávacími filtry. Využívá službu CDDB k identifikaci kompaktních disků.
 • The Core Media Player 4.0 RC5 - Freeware - Download 3,4 MB
  Flexibilní a intuitivní prostředí pro organizaci a přehrávání hudebních a video souborů včetně DVD a formátu RealMedia (pomocí kodeku Real Alternative). Podporuje vizualizace a DSP plug-iny pro přehrávač Winamp 2 a open-source projekt Matroska, který dovoluje uchovat více typů médií (video, zvuk, titulky) v jediném souboru.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Easy CD Ripper 2.16 - Shareware - Download 3,4 MB
  Rychlý a kvalitní software pro digitální extrakci CDDA a konverzi formátů MP3, Monkey Audio, WAV, WMA, Yamaha VQF a OGG. Dovede též vytvořit přesný obraz (image) audio CD. Pomocí plug-inů lze přidat mnoho rozšiřujících modulů pro zpracování signálu.
 • One-click Audio Converter 3.5 - Shareware - Download 6,9 MB
  Zvukový převodník formátů WAV, MP3, OGG a WMA 9.0, integrovaný přímo do kontextového menu Windows. Při konverzi zachovává dodatečné údaje o skladbách, autorech atd. Pro převod lze nastavit uživatelské předvolby.
 • Overnet 0.52 - Freeware - Download 1,3 MB
  Nová verze klientu pro decentralizovaný P2P systém Overnet.
 • Softdiv Audio Converter 3.1 - Shareware - Download 4,2 MB
  Centrum pro vzájemnou konverzi zvukových kodeků MP3, WAV, Ogg Vorbis, WMA a VOX. Současně umí do uvedených formátů extrahovat stopy z CD. Dále obsahuje softwarový hudební přehrávač s pestrou nabídkou strhujících vizualizací.
 • Topee CD Ripper v1.2.17 - Shareware - Download 0,9 MB
  Jednoduchý specializovaný CD ripper pro transformaci stop z hudebních kompaktů do formátů MP3, WMA, WAV a OGG. Integrovaný CD přehrávač, podpora databáze CDDB a vkládání ID3 tagů.

  Ostatní MP3 utility
 • Ultra Tag Editor 1.2.53 - Shareware - Download 0,9 MB
  Šikovný editor detailních informací o souborech MP3. Dovoluje editovat ID3Tagy ve verzích 1.0-2.4, přejmenovat soubory podle tagů, exportovat údaje o skladbách do HTML, Excelu či CVS, generovat playlisty ve formátech M3U a PLS, kopírovat informace mezi jednotlivými typy tagů aj. K lepší orientaci mezi soubory napomáhá vestavěný MP3 přehrávač.
 • DRS 2006 Webreceiver - Freeware - Download 2,8 MB
  Správce vašich oblíbených internetových rozhlasových stanic s rychlým přístupem k jednotlivým stanicím. Uživatel může definovat vlastní kategorie a uložit libovolné množství kanálů. Program uchovává přehled o posledních "naladěných" stanicích. Každé vysílání lze uložit na pevný disk počítače. Hračičkové si mohou pro Webreceiver vytvořit vlastní skiny.

  Audio programy a utility
 • OxyWaveZ Live 1.21 - Shareware - Download 1,1 MB
  Špičkový efektový procesor, který v reálném čase zpracovává zvuk ze vstupů audio karty. Stačí připojit hudební nástroj nebo mikrofon. Podporuje ovladače DirectX a ASIO s nízkou latencí. OxyWaveZ nabízí čtyři vlastní VST efekty: reverb, echo, chorus, flanger se spoustou modifikovatelných parametrů.
 • RockN Wav Editor 1.8 - Freeware - Download 6,9 MB
  Ořezaný zvukový editor RockN Audio Editor, který ve zdarma nabízené verzi pracuje pouze se soubory WAV a neumí nahrávat signál z externích zdrojů. Nabízí grafické zobrazení průběhu zvuku, umí míchat dva samply (např. vkládat vokály přes hudební doprovod), upravit zvuk řadou efektů (kompresor, delay, ekvalizér, stretch, fade, expander...), odstranit/vložit ticho, ořezat nežádoucí pasáže na krajích souborů aj.
 • Advanced Sound Recorder 3.1 - Shareware - Download 2,5 MB
  Harddiskový rekordér veškerého signálu zpracovávaného zvukovou kartou, ukládá do MP3, WAV, WMA, VQF a Ogg Vorbis. Časy nahrávání lze naprogramovat v přehledném diáři. Uložené audio lze dále editovat: střihat, ořezávat a aplikovat různé DSP efekty.
 • Media Digitalizer - Shareware - Download 5,9 MB
  Všestranná aplikace pro digitalizací analogových záznamů z LP desek, magnetofonových kazet či cívek. Během nahrávání umí podle ticha v mezerách automaticky odlišit jednotlivé stopy - rozdělení lze ale provádět i ručně. Délku záznamu lze načasovat podle použitého média. Integrované kodeky MP3 a WMA, podpora ID3Tagů v1/2, detailní nastavení parametrů komprese. Audio CD lze z pořízeného materiálu vypálit přímo z Digitalizeru bez nutnosti startovat další aplikaci.
 • Speed Processor - Shareware - Download 7,9 MB
  Softwarový vocoder s unikátními, vysoce kvalitními algoritmy, který dovede transformovat hlas pomocí změny rychlosti (speed) a posazením na vyšší/nižší základní notu (pitch). Pracuje se standardními soubory WAV (44,1 kHz, 16 bitů, stereo).

  Ostatní utility
 • AnyDVD 3.1.0.1 - Shareware - Download 0,8 MB
  Utilita napomáhající sledování a zálohování DVD videa. Číhá rezidentně v systému a u vložených disků dočasně odstraní regionální kódy a ochranu CSS. Video pak lze přehrát libovolnou aplikací a zkopírovat na zapisovatelné médium pomocí programů, které obvykle zálohu chráněných komerčních disků nepovolí. Podobně dovede program odblokovat AudioCD.
 • K-Lite Codec Pack 2.20 - Freeware - 0,8 MB
  Kompletní balík všech zvukových a video kodeků, které jen může člověk v dnešní multimediální době potřebovat: Windows Media 7-9, DivX, XviD, 3ivx, MPEG-2, Indeo, MP3, Ogg Vorbis, AC3... Obsahuje rovněž utility pro práci s AVI soubory, přehrávače, dekodéry. Kompletní výpis zde.
  Download: základní verze 2,2 MB, plná verze 6,3 MB
 • QuickTime Alternative 1.22 - Freeware - Download 5 MB
  Aktuální verze náhradního balíku za původní instalaci neobratného přehrávače QuickTime od Apple. Obsahuje Media Player Classis a potřebné systémové kodeky.
 • Real Alternative 1.11 - Freeware - Download 4,1 MB
  Alternativa k původní instalaci Real Playeru - přehrává jak média uložená na disku, tak i streaming a zvuk a video přímo na internetových stránkách.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - záplatujeme systém Windows
  Podzimní nadílka u společnosti Microsoft je velkolepá. Jeho programátoři za uplynulých dvanáct měsíců opravdu nelenili. Pro většinu aplikací vydali hned několik aktualizací, které zacelují otevřená zadní vrátka do systému. Nepodceňujte internetovou bezpečnost a zabezpečte si svůj systém ještě dnes.

  Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Ilustrační foto
  Uložte si obsah obrazovky na později či pro kamaráda

  Zapomeňte na klávesu Print Screen, screenshoty se dnes pořizují zcela jinak – snadněji, automaticky a to třeba včetně celé webové stránky. Perličkou je možnost...  celý článek

  Tipy a triky pro Windows 10
  Tipy pro Windows 10: automatické zapínání wi-fi či vyšší zabezpečení

  Ruční deaktivace wi-fi připojení a její automatická aktivace po určité době zajistí, že vás nikdo v tuto chvíli nebude rušit. Ukážeme také, jak v oznamovací...  celý článek

  Google Home - domov pro Asistenta Google
  Vyberte si pohlaví. Google Assistant nabídne i mužský hlas

  Digitální asistentky měly zatím vždy ženský hlas, ale nyní si u Googlu můžete vybrat, stačí v nastavení přepnout z Voice 1 na Voice 2. A ozve se chlap.  celý článek

  Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?
  Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?

  Tragický případ z minulého týdne nejspíš pohne českými zákony o pěstounské péči.

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.