Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejoblíbenější webové stránky podle čtenářů Technetu

aktualizováno 
Jaké jsou nejoblíbenější stránky čtenářů Technet.cz? Některé nelze bohužel ani uveřejnit, ale ruku na srdce, všichni na ně někdy chodíme. Ty ostatní si můžete nalistovat v následujícím článku.

Od minulého týdne jste nám mohli posílat odkazy na weby, které máte nejraději, považujete je za užitečné, nebo vás prostě jen baví na ně chodit. Ve schránce se nám sešlo téměř 200 e-mailů s několika stovkami tipů. 

Některé níže jmenované stránky jsme navštívili poprvé a jen díky vám, čtenářům. Na některé bychom už se raději nikdy nevrátili a některé nás naopak zaujaly natolik, že si již získaly čestné místo v redakčních záložkách. Každopádně vám velmi děkujeme za účast i inspiraci. Dvěma výhercům posíláme slíbený MP3 přehrávač Sencor.

Rozlobené nejoblíbenější stránky

Na prvním místě v oblíbenosti se pochopitelně umístil Technet.cz následovaný domovským portálem iDNES.cz. Všem, kteří „hlasovali“ ze srdce pro nás, ze srdce děkujeme. Všem, kteří pro nás hlasovali z vypočítavosti děkujeme také, ale přehrávač jim neposíláme. Někteří z vás byli opravdu upřímní: „ Můj nejoblíbenější web je http://technet.idnes.cz/tip.asp, protože je tam možno vyhrát MP3 přehrávač :),“ napsal nám Rozbik. Za upřímnost máte u nás tričko. Stavte se.

Velmi agilní skupinu příznivců má zřejmě web zabývající se tématikou vhodnou pro rozhněvané chlapy. Tento server dokonce na svých stránkách umístil výzvu, aby příchozí hlasovali právě pro něj. Tak chlapi, akce byla úspěšná! Hlasovacích lístků s odkazem na vaši sajtu nám přišlo ....no hodně. Bohužel, jelikož obsah je z větší části vhodný ke zveřejnění až po dvaadvacáté hodině (některé věci by se snad neměly zveřejňovat nikdy), odkaz zde neuvádíme.

Velkou skupinu odpovědí tvořily tipy, které jsou již dostatečně profláknuté a jejich zveřejnění je pravděpodobně pouhým nošením dříví do lesa, ale budiž.

Kdo dosud nezná, může vyzkoušet:

Přišlo nám také mnoho odkazů na stránky, které jsou sice zajímavé, ale obsahují nelegální kopie prakticky čehokoliv, co se dá zkopírovat. Na tyto weby zde linky pochopitelně neuveřejňujeme.

Stránky, které by vás mohly zajímat aneb od vás pro vás:

Bez ohledu na pořadí:

Vítězové

Čtenář s nickem Rackovo zřejmě ví, jak to u nás v redakci občas chodí. Díky němu ode dneška už vzteky neničíme klávesnice a monitory, ale práskáme bublinkovou fólii. Za tuto „igelitovou“ terapii od nás Rackovo získává MP3 přehrávač Sencor.

Bublinkovou fólii, vynález století vyzkoušejte zde. 

Ondřej Špulák nám poslal velmi obsáhlý dopis, ve kterém mimo jiné zmiňuje stránky www.esnips.com, jejichž prostřednictvím můžete komukoliv poslat a s kýmkoliv sdílet až 1 GB dat.

Vyzkoušet esnips si můžete zde.

Vítězům blahoželáme a kontaktujeme je e-mailem.

Mimo mísu

Přišly nám i opravdu obskurní maily, které se vyhlášené soutěže dotýkaly opravdu velmi málo. Napsal nám například pan Petrkozz: „Vážení politici měli byste se všich ni vzdát svých funkcí anebo též opustit řady dalších funkcí,kdyby vás měli platit podle hodnocení lidé,skončili byste v na Kubě.Nejste schopní sestavit vládu ,dohodnout se a berete velký prachy za nic,tak už se vzchopte,a začněte něco dělat,to my obyčejní lidé budeme vaše druhé volby platit s našich kapes.Dnes ještě nenarozené děti jsou v dluzích za vaše špatné rozhodování,projekty,jak dlouho to budeme snášet,jeto do nebe volající.přeskupte se do 2-3 politiských stran ,protože asi nevíte co dělá hlava neb vaše tělo.ZAČNĚTE OPRAVDU MAKAT JAKO TI CO MAKAJÍ RUKAMA ,protože jeto fakt špatné so se ve vrchol.politice děje.Jedno když jsete odstoupili, tak byste měli změnit svou dosavadní práci a též ,začít od nuly a né přidávat navšem co spotřebitel musí kupovat za těžce vydělené hodin práce za svoji minimální cenu svých příjmů. ,“. - redakčně neupraveno

Ano, i takto se dá plakat na nesprávném hrobě. Petrovi nabízíme kapesník a doporučujeme vyzkoušet igelitovou terapii.

 

 

Autor:Nejčtenější

Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

Musk smazal Facebook firem Tesla a SpaceX. Vyzvali ho k tomu na Twitteru

Majitel firmy Tesla Elon Musk.

Elon Musk v pátek smazal oficiální stránky svých firem Tesla a SpaceX z Facebooku. Vedlo ho k tomu selhání uvedené...Rusko stále neumí vyrábět termovizní přístroje

Termovize jsou mimo jiné hlavním senzorem všech moderních tanků. Ruské tanky...

Klíčovou součást termovizních přístrojů představují detektory v mozaikovém uspořádání. Vyrábí se pouze v několika...

Posloucháte na YouTube muziku? Služba vás bude chtít otrávit reklamou

YouTube je bohatým hudebním zdrojem, ale hudební průmysl z toho radost nemá.

Bezplatný poslech hudby na YouTube by se brzy mohl stát poněkud nepříjemnou záležitostí. Provozovatelé služby se totiž...

Největší představitelné utrpení? Co ovlivňuje bolest a jak ji měřit

Popište, jakou bolest cítíte (ilustrační foto)

„Bolest je jen slabost opouštějící tělo,“ zněla jedna z propagačních vět amerických mariňáků. Pro někoho jsou...

Další z rubriky

Představitelé G20 oddálili regulaci kryptoměn. Chtějí dostatek dat

Ilustrační snímek

Na summitu skupiny dvaceti ekonomicky nejsilnějších států se mimo jiné řešily i kryptoměny. Na konkrétní regulaci se...

Zuckerberg přiznal chybu, která škodila i v Česku. Slíbil nápravu

Mark Zuckerberg na Facebook Communities Summitu v Chicagu 2017

Šéf internetové společnosti Facebook Mark Zuckerberg přiznal, že jeho firma zklamala své uživatele a chybovala, když...

T-Mobile v Praze testoval technologie pro 5G sítě, byli jsme u toho

Test mMIMO v Petrovicích

V pražských Petrovicích proběhl nejrozsáhlejší test technologie Massive MIMO v kontinentální Evropě. Ta poslouží k...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz