Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejoblíbenější webové stránky podle čtenářů Technetu

aktualizováno 
Jaké jsou nejoblíbenější stránky čtenářů Technet.cz? Některé nelze bohužel ani uveřejnit, ale ruku na srdce, všichni na ně někdy chodíme. Ty ostatní si můžete nalistovat v následujícím článku.

Od minulého týdne jste nám mohli posílat odkazy na weby, které máte nejraději, považujete je za užitečné, nebo vás prostě jen baví na ně chodit. Ve schránce se nám sešlo téměř 200 e-mailů s několika stovkami tipů. 

Některé níže jmenované stránky jsme navštívili poprvé a jen díky vám, čtenářům. Na některé bychom už se raději nikdy nevrátili a některé nás naopak zaujaly natolik, že si již získaly čestné místo v redakčních záložkách. Každopádně vám velmi děkujeme za účast i inspiraci. Dvěma výhercům posíláme slíbený MP3 přehrávač Sencor.

Rozlobené nejoblíbenější stránky

Na prvním místě v oblíbenosti se pochopitelně umístil Technet.cz následovaný domovským portálem iDNES.cz. Všem, kteří „hlasovali“ ze srdce pro nás, ze srdce děkujeme. Všem, kteří pro nás hlasovali z vypočítavosti děkujeme také, ale přehrávač jim neposíláme. Někteří z vás byli opravdu upřímní: „ Můj nejoblíbenější web je http://technet.idnes.cz/tip.asp, protože je tam možno vyhrát MP3 přehrávač :),“ napsal nám Rozbik. Za upřímnost máte u nás tričko. Stavte se.

Velmi agilní skupinu příznivců má zřejmě web zabývající se tématikou vhodnou pro rozhněvané chlapy. Tento server dokonce na svých stránkách umístil výzvu, aby příchozí hlasovali právě pro něj. Tak chlapi, akce byla úspěšná! Hlasovacích lístků s odkazem na vaši sajtu nám přišlo ....no hodně. Bohužel, jelikož obsah je z větší části vhodný ke zveřejnění až po dvaadvacáté hodině (některé věci by se snad neměly zveřejňovat nikdy), odkaz zde neuvádíme.

Velkou skupinu odpovědí tvořily tipy, které jsou již dostatečně profláknuté a jejich zveřejnění je pravděpodobně pouhým nošením dříví do lesa, ale budiž.

Kdo dosud nezná, může vyzkoušet:

Přišlo nám také mnoho odkazů na stránky, které jsou sice zajímavé, ale obsahují nelegální kopie prakticky čehokoliv, co se dá zkopírovat. Na tyto weby zde linky pochopitelně neuveřejňujeme.

Stránky, které by vás mohly zajímat aneb od vás pro vás:

Bez ohledu na pořadí:

Vítězové

Čtenář s nickem Rackovo zřejmě ví, jak to u nás v redakci občas chodí. Díky němu ode dneška už vzteky neničíme klávesnice a monitory, ale práskáme bublinkovou fólii. Za tuto „igelitovou“ terapii od nás Rackovo získává MP3 přehrávač Sencor.

Bublinkovou fólii, vynález století vyzkoušejte zde. 

Ondřej Špulák nám poslal velmi obsáhlý dopis, ve kterém mimo jiné zmiňuje stránky www.esnips.com, jejichž prostřednictvím můžete komukoliv poslat a s kýmkoliv sdílet až 1 GB dat.

Vyzkoušet esnips si můžete zde.

Vítězům blahoželáme a kontaktujeme je e-mailem.

Mimo mísu

Přišly nám i opravdu obskurní maily, které se vyhlášené soutěže dotýkaly opravdu velmi málo. Napsal nám například pan Petrkozz: „Vážení politici měli byste se všich ni vzdát svých funkcí anebo též opustit řady dalších funkcí,kdyby vás měli platit podle hodnocení lidé,skončili byste v na Kubě.Nejste schopní sestavit vládu ,dohodnout se a berete velký prachy za nic,tak už se vzchopte,a začněte něco dělat,to my obyčejní lidé budeme vaše druhé volby platit s našich kapes.Dnes ještě nenarozené děti jsou v dluzích za vaše špatné rozhodování,projekty,jak dlouho to budeme snášet,jeto do nebe volající.přeskupte se do 2-3 politiských stran ,protože asi nevíte co dělá hlava neb vaše tělo.ZAČNĚTE OPRAVDU MAKAT JAKO TI CO MAKAJÍ RUKAMA ,protože jeto fakt špatné so se ve vrchol.politice děje.Jedno když jsete odstoupili, tak byste měli změnit svou dosavadní práci a též ,začít od nuly a né přidávat navšem co spotřebitel musí kupovat za těžce vydělené hodin práce za svoji minimální cenu svých příjmů. ,“. - redakčně neupraveno

Ano, i takto se dá plakat na nesprávném hrobě. Petrovi nabízíme kapesník a doporučujeme vyzkoušet igelitovou terapii.

 

 

Autor:


Nejčtenější

Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...

Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

SMART PROTech na tanku Leopard 2

Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

V noci se dívejte na nebe. Perseidy předvedou pravidelnou podívanou

Perseidy (Irsko, 7. srpna 2009)

Ani letos nás prach z komety Swift-Tuttle nemine a zájemci, kteří vydrží dlouho do noci, se tak mohou těšit na...

Další z rubriky

Facebook a Instagram vám pohlídají, kolik času na nich strávíte

Nová funkce pro kontrolu stráveného času na Facebooku

Facebook a Instagram spouští funkci, která vám ukáže, kolik času na nich trávíte.

Start-up televize pro přenosné přístroje získala podporu miliardu dolarů

Logo holdingu WndrCo.

Jmenuje se NewTV a v tomto začínajícím projektu streamovací televize se zhlédli velcí hráči Hollywoodu.

Facebooku se daří jako mobilnímu prohlížeči, ale návštěvnost mu stále klesá

Logo společnosti Facebook

Interní webové zobrazení aplikace Facebooku je ve Spojených státech třetím nejpoužívanějším mobilním prohlížečem....

Najdete na iDNES.cz