Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Neplaťte za architekta. Navrhněte a vybavte si byt sami

aktualizováno 
Hledáte vybavení pro váš byt? Nemůžete najít správného dodavatele kuchyně, kachliček či nábytku? Chystáte se koupit nějaký přístroj, ale nejste si jisti, zda je opravdu kvalitní a jestli dobře funguje? Chcete změnit bodový systém pro řidiče? Pak stačí zabrouzdat na naše weby.

Vzorový byt v pražském Karlíně, jehož interiér navrhovala architektka Barbora Škorpilová ze studia Mimolimit - Vzorový byt v pražském Karlíně, jehož interiér navrhovala architektka Barbora Škorpilová ze studia Mimolimit | foto: Real Estate Karlín Group

Navrhněte si a vybavte byt
Vše pro bydlení - www.vseprobydleni.cz

Internetových serverů informujících o bydlení je na českém internetu jako šafránu. Bydlení je však téma, které se dotýká každého z nás. Není však v našich silách sledovat všechny časopisy, novinové přílohy a knihy, které se touto tématikou zabývají. A právě to byl účel, proč byl vytvořen web Vše pro bydlení. Informuje o bydlení v ČR a svou koncepcí, pojetím a informační komplexností nabízí více než konkurenční projekty.

Poskytuje aktuální informace o produktech, firmách, nových trendech a všeho, co se bydlením zabývá, co se bydlení v různých souvislostech dotýká, co s bydlením přímo i nepřímo souvisí. Proto na serveru naleznete nejen řadu informací o firmách, které nabízejí vše pro domácnost - od nábytku až po kolíčky na prádlo, ale rovněž služby tisíců nejrůznějších podnikatelů z celé republiky. Právě tato databanka, do níž můžete sáhnout kdykoliv, jakmile něco potřebujete, hledáte, či jen rádi nezávazně objevujete nové věci, může pomoci zařídit či zútulnit váš byt.

Nechcete-li přesouvat nábytek po místnostech sem a tam, je dobré si vše nejdříve pořádně rozmyslet. Nebo použít jednoduchou pomůcku Navrhněte si svůj byt a lehce se tak staňte bytovým architektem. Pro správnou funkčnost programu potřebujete mít nainstalovaný Flash Player 6 či vyšší. Díky programu nakreslíte místnost i nábytek v poměrech přesné velikosti, vkládat můžete okna a dveře do místnosti, přesouvat věci podle potřeby a výsledek lze nakonec vytisknout. Dalším užitečným programem je Vybavte si byt. Krok za krokem vám pomůže vybrat si prostor a nově ho vybavit zařízením a přitom budete mít jistotu, že na nic důležitého nezapomene.

Vše pro bydlení


Rivalové

Bydlení.cz – magazín o bydlení a životním stylu
Tvůj dům – portál o bydlení, stavění a spoření

Výrobky pod lupou
Sherlock.cz – www.sherlock.cz

V poslední době jakoby se s hodnotícími servery doslova roztrhl pytel. Hodnotit tak můžete nejen fotografie, modelky, lidi, hry, lidské pozadí apod., ale také například zboží. Web Sherlock je tu totiž pro všechny z nás, kteří se chtějí podělit o zkušenosti, postřehy, názory a kritiku k nejrůznějším výrobkům. Informace by se vám mohly hodit nejen teď o Vánocích, kdy je hlad po zboží větší, než kdy jindy, ale i během celého roku.

Plánujete-li nákup domácího kina, TV, mobilu apod., zkuste se nejdříve podívat na Sherlocka a možná narazíte na osobní zkušenost člověka, který si předmětnou věc koupil před vámi. Kromě uvedení názoru na výrobek či zkušeností s ním, může uživatel ohodnotit výrobek přidělením jedné až pěti hvězdiček (vyšší počet hvězdiček znamená vyšší hodnocení). Přidělený počet hvězdiček je zobrazen u každého názoru, celkové hodnocení (průměrný počet přidělených hvězdiček) u každého výrobku. Výrobky jsou seřazeny do sedmi kategorií, které jsou dále rozčleněny pro lepší orientaci. Navíc si lze nechat zobrazit všechny sekce najednou a to díky funkci Strom sekcí. Znáte-li přesné označení výrobku, potom jeho název zadejte do políčka Vyhledávání. Dopracujete se k informacím mnohem dříve než přes menu. Služba má však jeden zásadní problém a tím je málo diskutujících. Nápad mít výrobky pod lupou je určitě dobrý, avšak bez diskutujících návštěvníků ztrácí smysl, což je velmi škoda.

Sherlock.cz

Rivalové

Líbím se ti – hodnocení fotografií
Hodnocení her – jaké hry jsou kvalitní a jakým byste se měli vyhnout?

Změňte bodový systém řidičů
Chcetezmenu.cz - www.chcetezmenu.cz

Tak i na Českou republiku došlo. Od 1. července 2006 totiž nabyl účinnosti zákon č. 411/2005 Sb. o silničním provozu, který novelizuje zákon č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů. Novelizace přináší řadu opatření a nově bodový systém hodnocení řidičů.

Zákon se však nesetkal s velkým pochopením ze strany řidičů a tak vznikl i server Chcetezmenu.cz bojující za jeho přepracování a odstranění šikanózních ustanovení. Nejenže se na tomto serveru můžete postavit za petici, která by měla vyvolat jednání, ale navíc se dozvíte celou řadu dalších informací. Přečíst si tak můžete nejen o bodovém systému, přestupcích či postizích, ale načerpat můžete i informace o tom, co policie může dělat, co vše je zapotřebí splnit pro vydání řidičského průkazu a ještě více. Vítaná je jistě i sekce Radary. Můžete se informovat, kde se měří či si rovnou stáhnout mapu radarů v Praze.

Chcetezmenu.cz

Rivalové

Nová pravidla – vše o novém silničním provozu
Silniční zákon – 12 bodů k větším bezpečnosti nebo k šílenství?

Uvízlo www síti:
Studenti mají hluboko do kapsy. Proto je jen dobře, pokud mohou získat nějakou slevu do kina, divadla, MHD atd. Také na internetu lze najít několik webů, které studentům vycházejí vstříc. Tak například stránky Studentské slevy je internetový projekt pro studenty. Registrace studentům zajistí výhodnější cenu za zboží a automatické dosažení speciální dealerské kategorie - slevy oproti koncovým běžným cenám často až o 30%. Kdybyste se náhodou dostali do úzkých, zkuste projekt zaměřený na duševní zdraví, zejména na psychoterapii a psychoanalýzu. Na webu Help24.cz naleznete odborné i laické poznatky, ankety, diskusní fórum, kontaktní centra pomoci, příběhy ze života, rady a tipy. Jestliže vás však zajímá, co se píše na „českém“ internetu, potom navštivte souhrn odkazů na články uspořádaný podle oblastí a témat na webu Články.cz. Můžete přidávat i své zdroje.

Články.czNejčtenější

„Tak mě zastřel!“ vykřikl ruský voják a zavraždil šestnáctiletého kluka

Vražedná zbraň. Touto pistolí Stečkin APS zastřelil opilý ruský voják Rudněv v...

„Teď v Československu platí sovětské zákony,“ řekl ruský generál vyšetřovatel Veřejné bezpečnosti, když pátrali po...

Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

SMART PROTech na tanku Leopard 2

Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...

Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

Horký nápoj vás ve vedru ochladí lépe, zjistili vědci. Ale má to háček

Horký nápoj v horkém létě?

Biologie lidského těla někdy funguje přesně naopak, než by člověk čekal. Příkladem je pití horkých nápojů v létě. Zní...

Další z rubriky

Slavný konspirační teoretik narazil. Blokují ho Facebook, Apple i YouTube

Alex Jones

Americký komentátor Alex Jones, známý svými pořady propagujícími konspirační teorie, možná přijde o část svého dosahu....

Google tajně připravuje cenzurované hledání pro Čínu, tvrdí programátor

Google prý hledá, jak zpět do Číny (ilustrační koláž)

Vyhledávání firmy Google je v Číně nedostupné. Nesplňuje totiž požadavky čínské vlády na cenzurování obsahu. Podle...

Dejte nám bankovní údaje svých klientů, žádají banky Facebook i Google

Ilustrační snímek

Korporace se snaží přemluvit velké banky, aby jim daly přístup k některým bankovním údajům a umožnily obchodovat v...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz