Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nestahujte desítky programů, nyní vám stačí pouze jeden

aktualizováno 
Software již nemusíte hledat jeden po druhém na internetu. Vyberte si ho ze specializované aplikace a ihned nainstalujte. Dále odinstalujte neodinstalovatelné ve Windows, stříhejte úryvky z MP3 souborů a nechte si snadno a rychle vytvořit www stránky zdarma.

Internet univerzal | foto: Profimedia.cz

SoftWire 1.0 – freeware
Potřebujete program, který by vám pomohl se zabezpečením PC, zkomprimovat soubory, vypálit film či data na optické médium, vyřídit elektronickou poštu, přehrát film v PC, spravovat a třídit fotografie či pro zcela něco jiného? Tak po něm nepátrejte. Vše totiž naleznete v jedné aplikaci.

Pořídíte–li si totiž produkt SoftWire, již vás nemusí trápit shánění informací, které antivirové produkty jsou k dispozici, jakého e–mailového klienta použít atd. Dokonce se nebudete muset ani zatěžovat s vyhledáváním domovských stránek těchto programů a následným stažením instalátorů. Tato pomůcka totiž obsahuje seznam stovek aplikací roztříděných pěkně do několika kategorií. Díky tomu se nemusíte probírat aplikacemi, které nejsou kvalitní a navíc mohou být i nakažené spywarem a tudíž nebezpečné. Snadno tak najdete nejen kvalitní program, ale můžete si ho prostřednictvím tohoto nástroje ihned stáhnout a nechat vyvolat následnou instalaci. Tím tak odpadá brouzdání po vyhledávačích či serverech s programy. Vyjde–li nová verze, budete na ni navíc upozorněni, takže i update nemusíte hlídat. Seznam všech aplikací nainstalovaných přes SoftWire máte navíc pěkně pohromadě. I přestože je zatím aplikace ve fázi beta, již nyní vypadá velmi nadějně a my můžeme jen doufat, že jeho autoři budou tento produkt dále rozvíjet.

 • Stahujte na této adrese (286 KB).

  SoftWire

  Revo Uninstaller 1.33 – freeware
  Odinstaluji neodeinstalovatelné. Tak toto by měl dokázat produkt Revo Uninstaller. Zklamal vás odinstalátor softwaru, který chcete odebrat? Nepomohla ani funkce Přidat nebo odebrat programy? Dokonce ani aplikace, které se specializují na odebrání programů z Windows? Tak v tom případě přišel čas na Revo Uninstaller.

  Tento inovační produkt dokáže nejen odinstalovat software, ale dokonce je v tom velmi rychlý. Předčí i funkci Přidat nebo odebrat programy. To vše díky rychlému a pokročilému algoritmu. Ten se navíc postará i o dočasné soubory, zápisy v registru atd. Po odinstalovaném produktu tedy nezbude ani stopa. Součástí je správce programů automaticky spouštěných při startu, nástroje na odstranění stop po navštívených webových stránkách a jiných aktivitách, nástroj na vyhledání a odstranění nepotřebných souborů a ještě více.

 • Stahujte na této adrese (1,3 MB).
  Revo Uninstaller

  AIV MP3 Cutter 1.2 – freeware
  Možná jste již někdy potřebovali zkrátit hudbu v MP3 tak, aby zůstal pouze refrén, či vybraná oblíbená část. Tu potom můžete využít například při tvorbě DVD se záznamem z vaší dovolené, či nahrát do mobilního telefonu a nastavit jako vyzváněcí tón. Pokud použijete tento program, bude to pro vás hračka.

  AIV MP3 Cutter je freewarový nástroj, který se specializuje na vyřezávání části obsahu ze souborů MP3. Nejde o nic zázračného, ale to, na co se specializuje, umí velmi dobře. Stačí zvolit písničku, u které budete chtít odstranit její část. To učiníte posouvátkem a určíte, kde má vystřižení začít, a kde skončit. Vybraný úsek si lze dokonce i v aplikaci poslechnout a teprve poté uložit do nového MP3 souboru. Díky jednoduchému uživatelskému prostředí s AIV MP3 Cutter zvládne pracovat i méně zkušený uživatel PC.

 • Stahujte na této adrese (2,8 MB).
  AIV MP3 Cutter

  Web Plus Shield 1.0 – freeware
  Chcete si na internetu rozjet vlastní webové stránky, ale nejste programátorem a nechce se vám jejich výrobu zadávat nějakému programovacímu studiu? Tak toto požaduje většina z nás. Co v této situaci dělat? Zkuste zdarma dostupný produkt, který vám stránky navrhne během několika minut a to dle vašeho přání.

  Web Plus Shield je český nástroj k vygenerování webových stránek. Stačí zadat několik údajů jako název stránky, klíčová slova pro jejich optimalizaci, vybrat vzhled (k dispozici je několik šablon), vybrat hlavní menu a nastavit hlavičku a patičku. Dnes je moderní mít na stránkách i fotogalerii. I toto není pro Web Plus Shield žádný problém. Stačí definovat fotografie a o vše již bude postaráno automaticky. Dokonce nechybí ani FTP klient, který zajišťuje přenos stránek do webhostingového centra anebo na váš server. Jednoduché, leč pohodlné pro každého.

 • Stahujte na této adrese (2,1 MB).
  Web Plus Shield


 • Nejčtenější

  „Tak mě zastřel!“ vykřikl ruský voják a zavraždil šestnáctiletého kluka

  Vražedná zbraň. Tímto typem pistole Stečkin APS zastřelil opilý ruský voják...

  „Teď v Československu platí sovětské zákony,“ řekl ruský generál vyšetřovatel Veřejné bezpečnosti, když pátrali po...

  Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

  Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

  Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...  Horký nápoj vás ve vedru ochladí lépe, zjistili vědci. Ale má to háček

  Horký nápoj v horkém létě?

  Biologie lidského těla někdy funguje přesně naopak, než by člověk čekal. Příkladem je pití horkých nápojů v létě. Zní...

  Připravte se na pád cen SSD disků. Mohou zlevnit na třetinu

  SSD disky jsou stále levnější

  Podle firmy Objective Analysis je na trhu tak velký převis nabídky NAND pamětí, které slouží k výrobě SSD disků, že...

  Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

  Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

  Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

  Další z rubriky

  Fotografie stokrát jinak vytvoří nejlepší fotoeditační programy

  Ilustrační foto - notebook

  Paměťové karty digitálních fotoaparátů, smartphonů či tabletů se zejména v létě plní šílenou rychlostí. Chcete-li...

  Stáhněte si zdarma: klikněte a relaxujte, nebo zálohujte počítač

  Ilustrační foto - relax

  Dopřát si při práci na PC příjemné zvuky na pozadí či se připravit na kvalitní spánek pomůže program Click and Relax. O...

  S aplikací poznáte každou kytku a poznámkový blok uloží i hesla

  Užitečné programy pro tablet vám mohou pomoci i udělat radost.

  Na cestách se vám může hodit například atlas rostlin i poznámkový blok. A nechybí třeba ani ekvalizér zvuku v efektním...

  Najdete na iDNES.cz