Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nestahujte desítky programů, nyní vám stačí pouze jeden

aktualizováno 
Software již nemusíte hledat jeden po druhém na internetu. Vyberte si ho ze specializované aplikace a ihned nainstalujte. Dále odinstalujte neodinstalovatelné ve Windows, stříhejte úryvky z MP3 souborů a nechte si snadno a rychle vytvořit www stránky zdarma.

Internet univerzal | foto: Profimedia.cz

SoftWire 1.0 – freeware
Potřebujete program, který by vám pomohl se zabezpečením PC, zkomprimovat soubory, vypálit film či data na optické médium, vyřídit elektronickou poštu, přehrát film v PC, spravovat a třídit fotografie či pro zcela něco jiného? Tak po něm nepátrejte. Vše totiž naleznete v jedné aplikaci.

Pořídíte–li si totiž produkt SoftWire, již vás nemusí trápit shánění informací, které antivirové produkty jsou k dispozici, jakého e–mailového klienta použít atd. Dokonce se nebudete muset ani zatěžovat s vyhledáváním domovských stránek těchto programů a následným stažením instalátorů. Tato pomůcka totiž obsahuje seznam stovek aplikací roztříděných pěkně do několika kategorií. Díky tomu se nemusíte probírat aplikacemi, které nejsou kvalitní a navíc mohou být i nakažené spywarem a tudíž nebezpečné. Snadno tak najdete nejen kvalitní program, ale můžete si ho prostřednictvím tohoto nástroje ihned stáhnout a nechat vyvolat následnou instalaci. Tím tak odpadá brouzdání po vyhledávačích či serverech s programy. Vyjde–li nová verze, budete na ni navíc upozorněni, takže i update nemusíte hlídat. Seznam všech aplikací nainstalovaných přes SoftWire máte navíc pěkně pohromadě. I přestože je zatím aplikace ve fázi beta, již nyní vypadá velmi nadějně a my můžeme jen doufat, že jeho autoři budou tento produkt dále rozvíjet.

 • Stahujte na této adrese (286 KB).

  SoftWire

  Revo Uninstaller 1.33 – freeware
  Odinstaluji neodeinstalovatelné. Tak toto by měl dokázat produkt Revo Uninstaller. Zklamal vás odinstalátor softwaru, který chcete odebrat? Nepomohla ani funkce Přidat nebo odebrat programy? Dokonce ani aplikace, které se specializují na odebrání programů z Windows? Tak v tom případě přišel čas na Revo Uninstaller.

  Tento inovační produkt dokáže nejen odinstalovat software, ale dokonce je v tom velmi rychlý. Předčí i funkci Přidat nebo odebrat programy. To vše díky rychlému a pokročilému algoritmu. Ten se navíc postará i o dočasné soubory, zápisy v registru atd. Po odinstalovaném produktu tedy nezbude ani stopa. Součástí je správce programů automaticky spouštěných při startu, nástroje na odstranění stop po navštívených webových stránkách a jiných aktivitách, nástroj na vyhledání a odstranění nepotřebných souborů a ještě více.

 • Stahujte na této adrese (1,3 MB).
  Revo Uninstaller

  AIV MP3 Cutter 1.2 – freeware
  Možná jste již někdy potřebovali zkrátit hudbu v MP3 tak, aby zůstal pouze refrén, či vybraná oblíbená část. Tu potom můžete využít například při tvorbě DVD se záznamem z vaší dovolené, či nahrát do mobilního telefonu a nastavit jako vyzváněcí tón. Pokud použijete tento program, bude to pro vás hračka.

  AIV MP3 Cutter je freewarový nástroj, který se specializuje na vyřezávání části obsahu ze souborů MP3. Nejde o nic zázračného, ale to, na co se specializuje, umí velmi dobře. Stačí zvolit písničku, u které budete chtít odstranit její část. To učiníte posouvátkem a určíte, kde má vystřižení začít, a kde skončit. Vybraný úsek si lze dokonce i v aplikaci poslechnout a teprve poté uložit do nového MP3 souboru. Díky jednoduchému uživatelskému prostředí s AIV MP3 Cutter zvládne pracovat i méně zkušený uživatel PC.

 • Stahujte na této adrese (2,8 MB).
  AIV MP3 Cutter

  Web Plus Shield 1.0 – freeware
  Chcete si na internetu rozjet vlastní webové stránky, ale nejste programátorem a nechce se vám jejich výrobu zadávat nějakému programovacímu studiu? Tak toto požaduje většina z nás. Co v této situaci dělat? Zkuste zdarma dostupný produkt, který vám stránky navrhne během několika minut a to dle vašeho přání.

  Web Plus Shield je český nástroj k vygenerování webových stránek. Stačí zadat několik údajů jako název stránky, klíčová slova pro jejich optimalizaci, vybrat vzhled (k dispozici je několik šablon), vybrat hlavní menu a nastavit hlavičku a patičku. Dnes je moderní mít na stránkách i fotogalerii. I toto není pro Web Plus Shield žádný problém. Stačí definovat fotografie a o vše již bude postaráno automaticky. Dokonce nechybí ani FTP klient, který zajišťuje přenos stránek do webhostingového centra anebo na váš server. Jednoduché, leč pohodlné pro každého.

 • Stahujte na této adrese (2,1 MB).
  Web Plus Shield • Nejčtenější

  Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

  Britský fyzik Stephen Hawking

  Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

  ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

  Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

  Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...  Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

  Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

  Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

  PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

  Časová osa přechodu na DVB-T2.

  Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

  Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

  Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

  Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

  Další z rubriky

  uTorrent opravuje chybu, která mohla uživatele vystavit nebezpečí

  uTorrent

  Oprava klienta služby uTorrent odstraní problém, který mohl uživatele nalákat na podvodné stránky.

  Stáhněte si zdarma: kompaktní rychlý prohlížeč obrázků i porovnávač PDF

  Děti a počítač

  Prohlížeč snímků CPix umí třeba zašifrovat dva obrázky do jednoho. Porovnat dva PDF dokumenty a zobrazit případné změny...

  Inteligentní algoritmy odhalí duplicitní soubory bez zbytečného hledání

  Ilustrační foto

  Manipulací se soubory na diskových úložištích dochází snadno k duplikaci. Stejné soubory potom máte na více místech a v...

  Najdete na iDNES.cz