Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nový Winamp odstraňuje kritické chyby

aktualizováno 
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight. Upozorňujeme, že odkazy ve starších přehledech aplikací nejsou aktualizovány.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • Winamp 5.06 - Freeware
  Populární multimediální přehrávač Winamp přichází po delší době opět v nové verzi, která vychytává kritické bezpečnostní chyby, jejichž pomocí by mohlo dojít k převzetí kontroly nad vaším počítačem. Zároveň programový kód přišel o několik menších chybiček. Ke stažení jsou tři různé balíky:
  Lite (0,7 MB), Full (4,3 MB) a Bundle (7,8 MB), který navíc obsahuje skladbu "California Rain" od Silvertide.
 • AlbumPlayer v3.33h - Shareware - Download 6,1 MB
  Organizér a přehrávač celých alb ve formátech MP3 a WMA. Program si automaticky stahuje názvy skladeb a obaly ze služeb All Music Guide a CDDB. Udržuje přehled o albech na médiích CD-R a nejhranější uchovává na pevném disku počítače. Grafické rozhraní podporuje "skiny", editor přiložen.
  Na jedno stisknutí tlačítka start přehraje nejdéle 15 minut.
 • mixSense - Freeware - Download 2,1 MB
  Profesionální DJský nástroj pro přesné míchání souborů MP3, WAV a OGG Vorbis. Obsahuje ruční/automatickou kalkulačku BPM, auto mix, synchronizaci skladeb, změnu tóniny, rychlosti přehrávání, simulaci gramofonových breaků, efekty flange a reverb a mnoho dalšího. K dispozici je též příposlech, ekvalizér, interní ripper audio CD.
 • Mp3CoolPlay-X 3.3 - Freeware - Download 1,7 MB
  Přehrávač zvukových souborů v mnoha formátech, zahrnujících jak populární kompresní technologie (MP3, Ogg...), tak i hudební moduly. Též dokáže přijímat internetové vysílání v systému ShoutCast a IceCast. Obsahuje výkonnou DSP jednotku pro zpestření přehrávané hudby různými zvukovými efekty, které lze přidávat formou pluginů. Dále podporuje playlisty, jejich export do HTML aj.
 • Tango - Shareware - Download 0,7 MB
  Klasický celoobrazovkový jukebox pro domácí kina, multimediální stroje s dotykovými obrazovkami apod. Tango nabízí lehce použitelné grafické rozhraní, možnost třídit skladby podle názvu interpreta nebo alba, práci s playlisty. Stejné možnosti program nabízí také pro správu obsahu vaší hudební sbírky.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • 1SmartSoft Wav MP3 Converter - Shareware - Download 0,7 MB
  Konverzní utilitka pro převod objemných WAVů do několikanásobně menších souborů MP3 či Ogg Vorbis. Jednoduché použití - výstup je zapsán do stejné lokace jako původní soubor. U Oggů lze nastavit kvalitu v intervalu 1-10, u MP3 pak bitrate (případně min/max pro VBR), počet kanálů, použití low-pass filtru a psychoakustické analýzy.
  15denní trial
 • Easy CD-DA Extractor 7.5.1 - Shareware - Download 5,5 MB
  Populární grabovací utilita od finského Poikosoftu v nové verzi. Aplikace umí ripovat zvuk do WAVu nebo do komprimovaných souborů MP3, WMA aj. Spolupracuje s CDDB, edituje všechny ID3 a WMA tagy, dokáže dávkově konvertovat různé soubory i pomocí CLI enkodérů, zatočí s chráněnými CD. Plně podporuje MP4, AAC, FLAC a VQF včetně metadat a AAC ID3v2 tagů. Rovněž vypaluje audio CD z uvedených formátů, využívá protekce zápisu BURN-Proof. Kompatibilní s kodeky Ogg Vorbis 1.1 a též WMA 9.1.
  Doporučený update - odstraněna chyba, která způsobovala pomalý start programu nebo pád systému při spouštění Extractoru.
 • ImTOO Audio Encoder 1.09 - Shareware - Download 2,1 MB
  Specializovaný konvertor zvukových souborů typu "všechno na všechno". Podporuje komprese MP3, WAV, WMA, MP2, OGG, APE, AAC, VQF a dalších. Silnou stránkou je možnost nastavení parametry výstupního souboru skutečně i do nejměnších detailů.
  30denní trial
 • River Past Audio CD Ripper 4.3.1 - Demo - Download 1,7 MB
  CD ripper, konvertor a transkodér v jednom úhledném balení. Tracky z CD lze ukládat do MP3/WMA/WAV, nebo jako samotnou audio stopu v AVI. Výběr kodeku, bitrate, vzorkovací frekvence a počtu kanálů má uživatel plně pod kontrolou. Požaduje DX8, ASPI a Windows Media 9. Připraveno pro MPEG4.
 • RM to MP3 Converter v1.21 - Shareware - Download 1,2 MB
  Rychlý a jednoduchý převodník souborů Real Audio do MP3 a WAV. Rovněž umí ripnout audio stopy ze souborů Real Video.

  ID3 editory, katalogizéry a ostatní MP3 utility
 • K-MP3 5.9.1.92 - Shareware - Download 3,2 MB
  Správce hudebních souborů MP3, OGG, VQF a dalších. Díky spolupráci s internetovou databankou CDDB umí automaticky pojmenovat soubory na pevném disku podle zadané masky a vyplnit informační Tagy V1/V2. Současně dovede exportovat seznam zvukových souborů do vybraného formátu.
 • Make It One MP3 Album Maker 2.05 - Freeware - Download 0,3 MB
  Utilitka pro sestavení MP3 souborů jednoho alba do jediné kontinuální MP3ky. Proces je vratný, a tak lze alba zase "rozbalit" do jednotlivých tracků. Možno editovat ID3 Tagy zdrojových souborů i výsledného albového balíku.
 • MuzicMan 5.0 - Freeware - Download 3,5 MB
  Nové sestavení kompletního počítačového audio centra s integrovaným CD ripperem a souborovým konvertorem. Disponuje šikovným přehrávačem, provázaným s detailní knihovnou vaší hudební sbírky.
 • Ufony v1.22 - Shareware - Download 5,4 MB
  Manažer, konvertor a také přehrávač audio a video souborů. Uživatel může vystavět katalog multimédií, snadno pracovat se jmény souborů a ID3 tagy. Rutiny pro převod souborů si poradí se zvukovými formáty MP1/2/3, WAV, WMA, OGG a dokáže ukládat audio stopy z Windows Media Video. Všechny uvedené soubory lze též přehrávat. Nově podpora souborů AVI, RealMedia (RA, RM).
  Neregistrovaná verze uloží max. 60 sekund výstupu.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • D'Accord Drums Player - Shareware - Download 1,2 MB
  Pomůcka pro začánající bubeníky - nahrajte libovolný MIDI soubor a D'Accord Drums Player vám na virtuální soupravě ukáže, jak správně zahrát bicí part. Současně je možné přímo hrát prostřednictvím klávesnice a pomocí funkce Play Along si procvičit bicí doprovod k mnoha hudebním žánrům.
  Trial na deset spuštění

  Audio editory a efekty
 • Studio Time 1.00 - Demo - Download 1 MB
  Balík dvou profesionálních DirectX pluginů StudioPitch a StudioTime pro posun v notovém zápisu i časové ose. StudioPitch slouží ke změně tóniny zpracovávaného zvuku, StudioTime má zase na svědomí jemné přepočítání na novou délku samplu.
  Demoverze do zvukového výstupu sem tam pípne.
 • Super Sound Joiner - Shareware - Download 0,5 MB
  Neuvěřitelná utilita pro spojování hudebních souborů - vezměte MP3, WMA, Ogg, AC3, soundtrack z MPEG nebo AVI videa - Super Joiner je všechny přepočítá do nekomprimovaného WAVu a spojí do jediného souboru pro účely dalšího zpracování.
 • Total Recorder 5.0 Standard Edition - Shareware - Download 1,4 MB
  Legendární utilita pro záznam zvuku v nové verzi. Program ukládá veškerý signál do WAVu, MP3, OGG nebo WMA, nahrávání můžete načasovat v přehledném diáři. Novinky páté generace: podpora externích přídavných modulů (add-ons), dávkové zpracování zvukových souborů (normalizace, konverze, korekce), vyvážení sterea, možnost definovat vlastní klávesové zkratky aj.
  V neregistrované verzi omezena délka záznamu.
 • Wave Corrector 3.1 - Shareware - Download 1,6 MB
  Šikovný opravář zvukových záznamů, digitalizovaných z analogových nosičů. Pomocí speciálních algoritmů dokáže odstranit praskání a šum nahrávek z vinylů nebo kazet. Chyby ve zvuku neopravuje jen globálně, uživatel se může ve vizuálním editoru zaměřit na jednotlivé artefakty. Program dále umí exportovat výsledek do komprimovaných souborů i s tagy.
  V neregistrované verzi zpracuje max. 2 minuty záznamu.

  Ostatní programy
 • UltraISO 7.25 Media Edition - Shareware - Download 2,2 MB
  Utilitka pro tvorbu, editaci a konverzi diskových obrazů (images). Může přímo přistupovat do image disku, extrahovat soubory a složky, vytvářet ISO z CD-ROM nebo harddisku včetně vlastních bootovatelných CD. Podporuje následující formáty images DVD/CD/Audio CD/Video CD: MDS, CUE, CCD, PDI, GI, C2D, CIF, Nero, CloneCD, PlexTools, Virtual CD. Nově extrakce souborů z HFS oblastí hybridních Mac/Win disků, vypalování disků DVD+R9 pomocí Nera, ukládání na plochu, MD5 kontrola ISO image a menší vylepšení a opravy.

 • Snadnější vyhledávání dat na PC (Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma 47/04)
  Často hledáte informace na vašem pevném disku a nástroj integrovaný ve Windows vám k tomu již nestačí? Tak zkuste některou z jeho alternativ. S větším komfortem a přesností tak budete moci nejen vyhledávat soubory a složky, ale také informace uvnitř dokumentů a to aniž byste je otevřeli.

  Autor:  Nejčtenější

  Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

  Britský fyzik Stephen Hawking

  Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

  ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

  Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

  Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...  Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

  Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

  Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

  PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

  Časová osa přechodu na DVB-T2.

  Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

  Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

  Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

  Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

  Další z rubriky

  Než začnete stěhovat nábytek, vyzkoušejte si design v tabletu

  Tablet pomůže i při zařizování bydlení

  Aplikace pro tablety nám pomohou v celé řadě situací, třeba i když plánujete stavbu, rekonstrukci, nebo jen menší...

  Tipy a triky pro Windows 10: Dostaňte z OneDrivu maximum

  Tipy a triky pro Windows 10

  OneDrive není jen služba ve Windows. Jde o celou platformu, která uživatelům umožňuje manipulovat s daty i mimo PC...

  Tablet vám bezpečně uloží hesla i pohlídá finance

  Tablet pro práci i zábavu

  Vyzkoušejte si nový přehrávač internetových rádií, užitečný ovládací panel, aplikaci pro cestovatele nebo třeba...

  Najdete na iDNES.cz