Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nový Winamp odstraňuje kritické chyby

aktualizováno 
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight. Upozorňujeme, že odkazy ve starších přehledech aplikací nejsou aktualizovány.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • Winamp 5.06 - Freeware
  Populární multimediální přehrávač Winamp přichází po delší době opět v nové verzi, která vychytává kritické bezpečnostní chyby, jejichž pomocí by mohlo dojít k převzetí kontroly nad vaším počítačem. Zároveň programový kód přišel o několik menších chybiček. Ke stažení jsou tři různé balíky:
  Lite (0,7 MB), Full (4,3 MB) a Bundle (7,8 MB), který navíc obsahuje skladbu "California Rain" od Silvertide.
 • AlbumPlayer v3.33h - Shareware - Download 6,1 MB
  Organizér a přehrávač celých alb ve formátech MP3 a WMA. Program si automaticky stahuje názvy skladeb a obaly ze služeb All Music Guide a CDDB. Udržuje přehled o albech na médiích CD-R a nejhranější uchovává na pevném disku počítače. Grafické rozhraní podporuje "skiny", editor přiložen.
  Na jedno stisknutí tlačítka start přehraje nejdéle 15 minut.
 • mixSense - Freeware - Download 2,1 MB
  Profesionální DJský nástroj pro přesné míchání souborů MP3, WAV a OGG Vorbis. Obsahuje ruční/automatickou kalkulačku BPM, auto mix, synchronizaci skladeb, změnu tóniny, rychlosti přehrávání, simulaci gramofonových breaků, efekty flange a reverb a mnoho dalšího. K dispozici je též příposlech, ekvalizér, interní ripper audio CD.
 • Mp3CoolPlay-X 3.3 - Freeware - Download 1,7 MB
  Přehrávač zvukových souborů v mnoha formátech, zahrnujících jak populární kompresní technologie (MP3, Ogg...), tak i hudební moduly. Též dokáže přijímat internetové vysílání v systému ShoutCast a IceCast. Obsahuje výkonnou DSP jednotku pro zpestření přehrávané hudby různými zvukovými efekty, které lze přidávat formou pluginů. Dále podporuje playlisty, jejich export do HTML aj.
 • Tango - Shareware - Download 0,7 MB
  Klasický celoobrazovkový jukebox pro domácí kina, multimediální stroje s dotykovými obrazovkami apod. Tango nabízí lehce použitelné grafické rozhraní, možnost třídit skladby podle názvu interpreta nebo alba, práci s playlisty. Stejné možnosti program nabízí také pro správu obsahu vaší hudební sbírky.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • 1SmartSoft Wav MP3 Converter - Shareware - Download 0,7 MB
  Konverzní utilitka pro převod objemných WAVů do několikanásobně menších souborů MP3 či Ogg Vorbis. Jednoduché použití - výstup je zapsán do stejné lokace jako původní soubor. U Oggů lze nastavit kvalitu v intervalu 1-10, u MP3 pak bitrate (případně min/max pro VBR), počet kanálů, použití low-pass filtru a psychoakustické analýzy.
  15denní trial
 • Easy CD-DA Extractor 7.5.1 - Shareware - Download 5,5 MB
  Populární grabovací utilita od finského Poikosoftu v nové verzi. Aplikace umí ripovat zvuk do WAVu nebo do komprimovaných souborů MP3, WMA aj. Spolupracuje s CDDB, edituje všechny ID3 a WMA tagy, dokáže dávkově konvertovat různé soubory i pomocí CLI enkodérů, zatočí s chráněnými CD. Plně podporuje MP4, AAC, FLAC a VQF včetně metadat a AAC ID3v2 tagů. Rovněž vypaluje audio CD z uvedených formátů, využívá protekce zápisu BURN-Proof. Kompatibilní s kodeky Ogg Vorbis 1.1 a též WMA 9.1.
  Doporučený update - odstraněna chyba, která způsobovala pomalý start programu nebo pád systému při spouštění Extractoru.
 • ImTOO Audio Encoder 1.09 - Shareware - Download 2,1 MB
  Specializovaný konvertor zvukových souborů typu "všechno na všechno". Podporuje komprese MP3, WAV, WMA, MP2, OGG, APE, AAC, VQF a dalších. Silnou stránkou je možnost nastavení parametry výstupního souboru skutečně i do nejměnších detailů.
  30denní trial
 • River Past Audio CD Ripper 4.3.1 - Demo - Download 1,7 MB
  CD ripper, konvertor a transkodér v jednom úhledném balení. Tracky z CD lze ukládat do MP3/WMA/WAV, nebo jako samotnou audio stopu v AVI. Výběr kodeku, bitrate, vzorkovací frekvence a počtu kanálů má uživatel plně pod kontrolou. Požaduje DX8, ASPI a Windows Media 9. Připraveno pro MPEG4.
 • RM to MP3 Converter v1.21 - Shareware - Download 1,2 MB
  Rychlý a jednoduchý převodník souborů Real Audio do MP3 a WAV. Rovněž umí ripnout audio stopy ze souborů Real Video.

  ID3 editory, katalogizéry a ostatní MP3 utility
 • K-MP3 5.9.1.92 - Shareware - Download 3,2 MB
  Správce hudebních souborů MP3, OGG, VQF a dalších. Díky spolupráci s internetovou databankou CDDB umí automaticky pojmenovat soubory na pevném disku podle zadané masky a vyplnit informační Tagy V1/V2. Současně dovede exportovat seznam zvukových souborů do vybraného formátu.
 • Make It One MP3 Album Maker 2.05 - Freeware - Download 0,3 MB
  Utilitka pro sestavení MP3 souborů jednoho alba do jediné kontinuální MP3ky. Proces je vratný, a tak lze alba zase "rozbalit" do jednotlivých tracků. Možno editovat ID3 Tagy zdrojových souborů i výsledného albového balíku.
 • MuzicMan 5.0 - Freeware - Download 3,5 MB
  Nové sestavení kompletního počítačového audio centra s integrovaným CD ripperem a souborovým konvertorem. Disponuje šikovným přehrávačem, provázaným s detailní knihovnou vaší hudební sbírky.
 • Ufony v1.22 - Shareware - Download 5,4 MB
  Manažer, konvertor a také přehrávač audio a video souborů. Uživatel může vystavět katalog multimédií, snadno pracovat se jmény souborů a ID3 tagy. Rutiny pro převod souborů si poradí se zvukovými formáty MP1/2/3, WAV, WMA, OGG a dokáže ukládat audio stopy z Windows Media Video. Všechny uvedené soubory lze též přehrávat. Nově podpora souborů AVI, RealMedia (RA, RM).
  Neregistrovaná verze uloží max. 60 sekund výstupu.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • D'Accord Drums Player - Shareware - Download 1,2 MB
  Pomůcka pro začánající bubeníky - nahrajte libovolný MIDI soubor a D'Accord Drums Player vám na virtuální soupravě ukáže, jak správně zahrát bicí part. Současně je možné přímo hrát prostřednictvím klávesnice a pomocí funkce Play Along si procvičit bicí doprovod k mnoha hudebním žánrům.
  Trial na deset spuštění

  Audio editory a efekty
 • Studio Time 1.00 - Demo - Download 1 MB
  Balík dvou profesionálních DirectX pluginů StudioPitch a StudioTime pro posun v notovém zápisu i časové ose. StudioPitch slouží ke změně tóniny zpracovávaného zvuku, StudioTime má zase na svědomí jemné přepočítání na novou délku samplu.
  Demoverze do zvukového výstupu sem tam pípne.
 • Super Sound Joiner - Shareware - Download 0,5 MB
  Neuvěřitelná utilita pro spojování hudebních souborů - vezměte MP3, WMA, Ogg, AC3, soundtrack z MPEG nebo AVI videa - Super Joiner je všechny přepočítá do nekomprimovaného WAVu a spojí do jediného souboru pro účely dalšího zpracování.
 • Total Recorder 5.0 Standard Edition - Shareware - Download 1,4 MB
  Legendární utilita pro záznam zvuku v nové verzi. Program ukládá veškerý signál do WAVu, MP3, OGG nebo WMA, nahrávání můžete načasovat v přehledném diáři. Novinky páté generace: podpora externích přídavných modulů (add-ons), dávkové zpracování zvukových souborů (normalizace, konverze, korekce), vyvážení sterea, možnost definovat vlastní klávesové zkratky aj.
  V neregistrované verzi omezena délka záznamu.
 • Wave Corrector 3.1 - Shareware - Download 1,6 MB
  Šikovný opravář zvukových záznamů, digitalizovaných z analogových nosičů. Pomocí speciálních algoritmů dokáže odstranit praskání a šum nahrávek z vinylů nebo kazet. Chyby ve zvuku neopravuje jen globálně, uživatel se může ve vizuálním editoru zaměřit na jednotlivé artefakty. Program dále umí exportovat výsledek do komprimovaných souborů i s tagy.
  V neregistrované verzi zpracuje max. 2 minuty záznamu.

  Ostatní programy
 • UltraISO 7.25 Media Edition - Shareware - Download 2,2 MB
  Utilitka pro tvorbu, editaci a konverzi diskových obrazů (images). Může přímo přistupovat do image disku, extrahovat soubory a složky, vytvářet ISO z CD-ROM nebo harddisku včetně vlastních bootovatelných CD. Podporuje následující formáty images DVD/CD/Audio CD/Video CD: MDS, CUE, CCD, PDI, GI, C2D, CIF, Nero, CloneCD, PlexTools, Virtual CD. Nově extrakce souborů z HFS oblastí hybridních Mac/Win disků, vypalování disků DVD+R9 pomocí Nera, ukládání na plochu, MD5 kontrola ISO image a menší vylepšení a opravy.

 • Snadnější vyhledávání dat na PC (Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma 47/04)
  Často hledáte informace na vašem pevném disku a nástroj integrovaný ve Windows vám k tomu již nestačí? Tak zkuste některou z jeho alternativ. S větším komfortem a přesností tak budete moci nejen vyhledávat soubory a složky, ale také informace uvnitř dokumentů a to aniž byste je otevřeli.

  Autor:


  Nejčtenější

  „Tak mě zastřel!“ vykřikl ruský voják a zavraždil šestnáctiletého kluka

  Vražedná zbraň. Touto pistolí Stečkin APS zastřelil opilý ruský voják Rudněv v...

  „Teď v Československu platí sovětské zákony,“ řekl ruský generál vyšetřovatel Veřejné bezpečnosti, když pátrali po...

  Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

  Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

  Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...  Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

  SMART PROTech na tanku Leopard 2

  Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...

  Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

  Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

  V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

  Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

  Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

  Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

  Další z rubriky

  Tipy a triky pro Windows 10: přehrávejte streamovaná videa v HDR

  Tipy a triky pro Windows 10

  Aktivujte si přehrávání streamovaných videí s vysokým dynamickým rozsahem. Podíváme se i na to, kde na jednom místě...

  Stáhněte si zdarma: profesionální spolehlivý firewall pro domácí použití

  Ilustrační foto - bezpečnost

  Vyzkoušejte osobní firewall spravující a sledující veškerou příchozí a odchozí komunikaci v PC. Zajímat by vás mohl i...

  Co není pro každého. Jak udělat vybrané soubory neviditelnými

  Ilustrační foto - počítač

  Schovat ve Windows data tak, aby nebyla viditelná, je otázkou chvilky. Stačí vám k tomu jen správný program. Vyberte si.

  Najdete na iDNES.cz