Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


PC Tech - výstava nejen o výrazných slevách

  5:00aktualizováno  5:00
Již podruhé proběhne výstava PC Tech, na které budou prezentovány nejnovější technologie z oblasti digitálního zpracování obrazu i videa, z podnikových řešení, her, multimédií či digitálních fotoaparátů. Návštěvníky čekají také výrazné veletržní slevy, až do 30 procentní výše.

JIž podruhé se bude v prostorách Národního domu na Smíchově konat technologická odborná výstava PC Tech. Ve dnech od 9. do 11. dubna budou moci návštěvníci spatřit prezentaci nejnovějších technologií ve třech výstavách v jedné - PC Tech je rozvržen tak, aby každý den zaujal jinou cílovou skupinu, a podle toho program také vypadá.
Úterý 9. dubna bude věnováno nejmodernějším technologiím v oblastech digitálního zpracování obrazu a videa. První den výstavy bude zaměřen především na reklamní agentury, grafiky a grafická studia.
Den následující bude v duchu podnikových řešení. Ve středu se očekává účast především správců sítí, IT managerů či návštěvníků z řad podnikatelů, kteří by rádi zvýšili díky novým produktům a službám produktivitu práce v podniku.
Čtvrtek bude, na rozdíl od dní předcházejících, celý věnován široké veřejnosti. Den nazvaný "Domácí PC, multimédia a hry," uzavře výstavu představením produktů, jenž by mohly již brzy patřit mezi standardní součásti každé domácnosti. V poslední den výstavy seznámí Ondřej Neff s kritérii, podle kterých vybírat digitální fotoaparát. Jan Březina bude porovnávat klasickou fotografii s digitální a Igor Staněk z AMD představí procesory stejnojmenné značky a jejich budoucnost. O tom, jakým směrem se budou v brzké budoucnosti ubírat počítačové hry, návštěvníky seznámí Zdeněk Polách.

Myšlenkou veletrhu PC Tech je nezahltit uživatele množstvím informací a exponátů, ale namísto toho prezentovat špičku v oboru a takové technologie, se kterými se uživatel kvůli jejich novosti doposud ještě nemusel setkat. Technologie budou prezentovány za běžného provozu, a vedle jednotlivých exponátů budou na stáncích připraveni zodpovědět dotazy odborníci z dané oblasti. Kazdou hodinu navíc výstavou bude procházet odborný průvodce výstavou - moderátor dotazující se jednotlivých vystavovatelů na výrobky z předem stanovené oblasti.

Exponáty na stáncích budou vystavovateli zaměňovány každý den. Tak budou návštěvníkům nabídnuty ty produkty, o něž mají zájem.

Výstava PC Tech je také výstavou prodejní. Návštěvník bude mít možnost zakoupit zboží a služby za výrazné výstavní slevy. Ty dosáhnou výše až 30 procent. MIRONET poskytne desetiprocentní slevu na veškerý hardware a slevu 15-30 procent na podniková řešení. Minolta a Canon sníží cenu svých digifotoaparátů o 5 procent. Iiyama bude prodávat svoji novou řadu monitorů za zaváděcí cenu čítající slevu sedm procent.

Vstupné na odbornou část je 500 Kč, pro návštěvníky z řad veřejnosti 50 korun. Stále však trvá možnost bezplatného zaregistrování se na stránkách www.pctech.cz. Prvních 5000 zájemců se tak bude moci veletrhu účastnit zdarma a navíc budou moci požádat o zaslání vstupenky na odbornou část od některého z vystavovatelů.
 
Program jednotlivých dní výstavy je k nalezení zde.Nejčtenější

Nové iPhony Xs budou stát až 43 500 korun. Do Česka dorazí 29. září

Matura Jan: Online #7043

Apple na akci Apple Keynote 2018 představil tři nové iPhony. Nástupce modelu X se jmenuje Xs, zvětšená varianta pak Xs...

Ve dveřích se ohlédl a usmál. Na co nezapomene česká prokurátorka v Haagu

Anna Richterová v době, kdy pracovala pro tribunál v Den Haagu. Snímek je z...

Prokurátorka Anna Richterová je jedinou Češkou, která pracovala u mezinárodního tribunálu pro vyšetřování zločinů v...Kennedyho sestru Rosemary zničili ambiciozní rodiče lobotomií

Kennedyho sestru zničili ambiciozní rodiče lobotomií

13. září 1918 se narodila Rosemary Kennedyová, sestra prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho. Od dětství s ní byly...

Obří Ruslan přistál v Praze. Sledovali jste v přímém přenosu na Slow TV

Antonov AN-124 100 Ruslan přistává v 11.9. v Praze.

Z Pardubic do Prahy má přiletět jedno z největších letadel světa Antonov An-124 100 zvaný Ruslan. Stroj krátce po šesté...

Zelená Sahara, o hodinu delší den a rozpad Afriky. Co čeká naši planetu?

Budoucnost

Na základě současných poznatků dokážou vědci odhadnout, co se stane v daleké budoucnosti. Připravili jsme pro vás výběr...

Další z rubriky

Tipy na zajímavé weby: tvorba grafiky i pro laiky nebo bezpečí routeru

Canva.com

Vytvořit působivé grafické materiály jako jsou letáky, poukázky, koláže, vizitky či infografiku zvládne teď každý...

Apple usnadní policii získat uživatelská data. Zřídí speciální portál

Zákazníci vstupují do prodejny Apple, New York (30. 7. 2018).

Ve Spojených státech pokračují diskuze o tom, jaká data schraňují firmy o uživatelích a jak je může policie získat....

Po čtyřech letech Google zařízne Inbox, populární alternativu Gmailu

První spuštění webové verze Inbox by Gmail

Od roku 2014 mohli uživatelé služby Gmail k vyřizování e-mailů využívat alternativní rozhraní, poněkud odlehčenou...

Najdete na iDNES.cz