Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


PC Tech - výstava nejen o výrazných slevách

  5:00aktualizováno  5:00
Již podruhé proběhne výstava PC Tech, na které budou prezentovány nejnovější technologie z oblasti digitálního zpracování obrazu i videa, z podnikových řešení, her, multimédií či digitálních fotoaparátů. Návštěvníky čekají také výrazné veletržní slevy, až do 30 procentní výše.

JIž podruhé se bude v prostorách Národního domu na Smíchově konat technologická odborná výstava PC Tech. Ve dnech od 9. do 11. dubna budou moci návštěvníci spatřit prezentaci nejnovějších technologií ve třech výstavách v jedné - PC Tech je rozvržen tak, aby každý den zaujal jinou cílovou skupinu, a podle toho program také vypadá.
Úterý 9. dubna bude věnováno nejmodernějším technologiím v oblastech digitálního zpracování obrazu a videa. První den výstavy bude zaměřen především na reklamní agentury, grafiky a grafická studia.
Den následující bude v duchu podnikových řešení. Ve středu se očekává účast především správců sítí, IT managerů či návštěvníků z řad podnikatelů, kteří by rádi zvýšili díky novým produktům a službám produktivitu práce v podniku.
Čtvrtek bude, na rozdíl od dní předcházejících, celý věnován široké veřejnosti. Den nazvaný "Domácí PC, multimédia a hry," uzavře výstavu představením produktů, jenž by mohly již brzy patřit mezi standardní součásti každé domácnosti. V poslední den výstavy seznámí Ondřej Neff s kritérii, podle kterých vybírat digitální fotoaparát. Jan Březina bude porovnávat klasickou fotografii s digitální a Igor Staněk z AMD představí procesory stejnojmenné značky a jejich budoucnost. O tom, jakým směrem se budou v brzké budoucnosti ubírat počítačové hry, návštěvníky seznámí Zdeněk Polách.

Myšlenkou veletrhu PC Tech je nezahltit uživatele množstvím informací a exponátů, ale namísto toho prezentovat špičku v oboru a takové technologie, se kterými se uživatel kvůli jejich novosti doposud ještě nemusel setkat. Technologie budou prezentovány za běžného provozu, a vedle jednotlivých exponátů budou na stáncích připraveni zodpovědět dotazy odborníci z dané oblasti. Kazdou hodinu navíc výstavou bude procházet odborný průvodce výstavou - moderátor dotazující se jednotlivých vystavovatelů na výrobky z předem stanovené oblasti.

Exponáty na stáncích budou vystavovateli zaměňovány každý den. Tak budou návštěvníkům nabídnuty ty produkty, o něž mají zájem.

Výstava PC Tech je také výstavou prodejní. Návštěvník bude mít možnost zakoupit zboží a služby za výrazné výstavní slevy. Ty dosáhnou výše až 30 procent. MIRONET poskytne desetiprocentní slevu na veškerý hardware a slevu 15-30 procent na podniková řešení. Minolta a Canon sníží cenu svých digifotoaparátů o 5 procent. Iiyama bude prodávat svoji novou řadu monitorů za zaváděcí cenu čítající slevu sedm procent.

Vstupné na odbornou část je 500 Kč, pro návštěvníky z řad veřejnosti 50 korun. Stále však trvá možnost bezplatného zaregistrování se na stránkách www.pctech.cz. Prvních 5000 zájemců se tak bude moci veletrhu účastnit zdarma a navíc budou moci požádat o zaslání vstupenky na odbornou část od některého z vystavovatelů.
 
Program jednotlivých dní výstavy je k nalezení zde.
Nejčtenější

„Neříkej, že už to děláme!“ Tahák šéfa Facebooku ukazuje, čeho se bál

Mark Zuckerberg vypovídá před americkým Kongresem. Jeho poznámky unikly na...

Mark Zuckerberg, zakladatel a šéf sociální sítě Facebook, vypovídal dlouhé hodiny před americkými kongresmany v...

Napište BFF, abyste ukázali, jak jste důvěřiví. Po Facebooku se šíří hoax

Zkratka BFF na Facebooku sice zezelená, ale žádné zabezpečení tím neověříte,...

Po Facebooku se šíří další hoax. Tentokrát slibuje rychlé ověření zabezpečení účtu. Nabádá uživatele, aby pod příspěvek...Sklep v Říčanech vydává 600 let starou záhadu. Poklad ukrytý před Žižkou

Pražské groše z říčanského pokladu

Do toho hrnečku se vešly veškeré rodinné úspory. Proč je majitel do svého sklepa ukryl, nevíme jistě. Jisté ovšem je,...

Voda na Marsu je. Chová se však zvláštně a může i levitovat

Na povrchu Marsu můžeme spatřit nejenom doklady o proudění kapalné vody v...

Dva experimenty ukázaly, že na povrchu Marsu se voda chová výrazně jinak, než jsme zvyklí. Například místní „bahno“...

Youtuber zaplakal. V přímém přenosu mu hackeři ukradli 40 milionů

Ian Balina zřejmě během hacku přišel o více než dva miliony dolarů v...

Přijít o miliony dolarů je ve světě kryptoměn až neuvěřitelně snadné. Přesvědčil se o tom i Ian Balina, americký...

Další z rubriky

„Neříkej, že už to děláme!“ Tahák šéfa Facebooku ukazuje, čeho se bál

Mark Zuckerberg vypovídá před americkým Kongresem. Jeho poznámky unikly na...

Mark Zuckerberg, zakladatel a šéf sociální sítě Facebook, vypovídal dlouhé hodiny před americkými kongresmany v...

Napište BFF, abyste ukázali, jak jste důvěřiví. Po Facebooku se šíří hoax

Zkratka BFF na Facebooku sice zezelená, ale žádné zabezpečení tím neověříte,...

Po Facebooku se šíří další hoax. Tentokrát slibuje rychlé ověření zabezpečení účtu. Nabádá uživatele, aby pod příspěvek...

Gmail změní design a představí i nové funkce

Rozkliknutí kalendáře v gmailu

Emailová služba od Googlu změní v příštích týdnech design. Kromě toho představí služba i několik novinek, jako...

Najdete na iDNES.cz