Pohlednice s veselými pozdravy z cest už nemusí na poštu

aktualizováno 
Vyzkoušejte si internetové služby, se kterými můžete posílat upravené fotografie jako pohlednice vašim přátelům a známým. Nejen že ušetříte za poštovné, ale navíc můžete vytvářet pro vaše blízké vlastní osobité pozdravy.
Ilustrační snímek

Ilustrační snímek | foto: Profimedia.cz

PictureCard.eu

Internetová služba PictureCard.eu nabízí vytvoření osobních pohlednic na několik kliknutí myší. K dispozici jsou čtyři galerie vzorů – podkladů použitelných pro vaše pohlednice.

Připraveny jsou obecné vzory použitelné na pohlednice z cest nebo také tematické šablony pro zamilovaná přání a rovněž i zábavné kostýmy pro vložení portrétu.

Po výběru vzoru pokračujete nahráním vlastní fotografie nebo obrázku ve formátech JPG, PNG, GIF nebo BMP (s omezením velikosti na 3 MB). V dalším kroku si na zvolené šabloně upravíte umístění obrázku, pak napíšete na přání vzkaz a nakonec jej odešlete na zadanou e-mailovou adresu.

Služba PictureCard.eu je připravena na adrese www.picturecard.eu

PictureCard.eu

PictureCard.eu

Ecards

Odesílání pohlednic nabízí také služba Ecards. Stačí si vybrat z obrovského množství připravených obrázků, doplnit osobní vzkaz a odeslat na zadaný e-mail.

Přání může být doplněno také o hudební podklad. Na rozdíl od předcházející služby PictureCard.eu nemůžete připravené obrázky upravovat. Můžete si ale nahrávat obrázky vlastní a ty pak používat jako pohlednice.

Stránky Ecards najdete na adrese www.ecards.cz

Ecards

Ecards

LoonaPix

Služba LoonaPix nabízí hned několik sad šablon, ve kterých můžete použít vlastní fotografie a obrázky. Vedle rámečků a šablon na vložení obličeje jsou připraveny i různé zábavné fotky, šablona pro kalendáře a dokonce i animované obrázky ve formátu GIF. Velikost použitých fotografií je omezena na 5 MB, nahrávat je můžete z počítače nebo přímo z webu.

Nechybí ani možnost upravit pozici snímku v šabloně. Hotový obrázek můžete uložit zpátky do počítače nebo jej odeslat jako přání se vzkazem e-mailem. Pokud chcete, můžete vlastní obrázek zveřejnit i přímo v galerii na webu služby LoonaPix.

Službu LoonaPix najdete na adrese www.loonapix.com

LoonaPix

LoonaPix

Imikimi

Pomocí internetové aplikace Imikimi můžete vytvářet zajímavé grafické výstupy nejen z vlastních fotografií, ale také za použití videí. Výstupem pak nemusí být jen obrázek či fotka zasazená do zajímavé šablony, ale také například i animace nebo fotoalba.

Hotová díla můžete odesílat přátelům a vystavovat v galerii na stránkách Imikimi. K použití internetové aplikace vám stačí jednoduchá registrace a hned se můžete pustit do tvorby grafiky s využitím editoru, přístupném v internetovém prohlížeči.

Internetovou aplikaci Imikimi najdete na adrese www.imikimi.com

Imikimi

Imikimi

Funny Photo!

U služby Funny Photo! je třeba si vytvořit uživatelský účet, abyste mohli využívat všechny připravené šablony a ukládat hotové obrázky bez vodoznaku. Registrace i používání aplikace je ale zdarma. Na stránkách Funny Photo! jsou k dispozici desítky šablon pro vložení vlastních fotografií, vytváření koláží, doplňování rámečků k fotkám atd.

Stačí si jen zvolit šablonu a nahrát obrázek z počítače nebo z internetu. U fotografií můžete upravit jejich velikost a rozlišení nebo je otočit a přidat barevné pozadí. Hotové obrázky si můžete stáhnout zpět do počítače nebo je mít uložené u vašeho účtu na serveru Funny Photo!

Stránky služby Funny Photo! najdete na adrese http://funny.pho.to

Funny Photo!

Funny Photo!

FACEinHOLE.com

Na stránkách aplikace FACEinHOLE.com máte k dispozici desítky různých šablon pro vložení vlastního portrétu a vytvoření vtipné fotomontáže. U vložených fotografií můžete upravovat také vyvážení jasu, kontrastu a barev – tak aby byl výsledný efekt montáže co nejlepší.

Obrázek můžete získat nejen z disku vašeho počítače, ale lze jej také ihned pořídit vaší webkamerou. Vedle klasických obrázkových šablon jsou pro vložení vašich fotek k dispozici také animace a videa. Pro plnohodnotné využití služeb aplikace FACEinHOLE.com je třeba se bezplatně zaregistrovat.

Internetová služba FACEinHOLE.com je k dispozici na adrese www.faceinhole.com

FACEinHOLE.com

FACEinHOLE.com

FuntasticFace

Na úpravu portrétních fotografií se specializuje internetová aplikace FuntasticFace. Nahrajte do programu portrétní snímek nebo se vyfoťte webovou kamerou a hned můžete začít s úpravami.

K dispozici jsou účesy, vousy, uši, nosy, brýle, klobouky a mnoho dalších objektů pro úpravu fotky, včetně nastavení jasu, kontrastu, barev, velikosti a dalších parametrů. Upravenou fotku můžete uložit na server FuntasticFace nebo si ji stáhnout do počítače.

Stránky internetové aplikace FuntasticFace najdete na adrese www.funtasticface.com

FuntasticFace

FuntasticFace

SeeNow

Internetová aplikace SeeNow vám umožní nahradit vlastním snímkem tváře známých filmových postav, zpěváků a zpěvaček, sportovců atd. Fotografii pro vložení do šablony můžete nahrát z počítače, z internetové stránky nebo ji pořídit webovou kamerou.

Pomocí jednoduchého nástroje pak můžete fotku zvětšit či zmenšit a správně natočit, tak aby věrně nahradila tvář filmového hrdiny. Pak už zbývá jen fotku vystavit na blogu nebo ji třeba odeslat e-mailem.

Služba SeeNow je k dispozici na adrese www.seenow.com

SeeNow

SeeNow

Máte svoji oblíbenou službu na zasílání pohlednic a dalších vzkazů přátelům a známým? Podělte se o svoje tipy s ostatními čtenáři v diskusi.

Autor:

Nejčtenější

Tom Cruise: Vypněte funkci vylepšení pohybu na svých televizorech

DO KINA: Tom Cruise a Úžasňákovi budou znovu zachraňovat svět

Tom Cruise na svém twitterovém účtu nabádá filmové fanoušky k vypnutí funkcí pro vylepšení vykreslení pohybu při...

Vývoj evropské superstíhačky je na spadnutí. Není to příliš brzy?

Model letounu NGF na listopadové výstavě Euronaval v Paříži

Francouzská ministryně obrany Florence Parlyová na svém twitterovém účtu 20. listopadu oznámila dosažení shody s...

Exekutoři varují před vakce.net. I bez objednávky hrozí exekucí

Exekuce

I nedokončený nákup na e-shopu s velice levným zbožím může vést k soudní exekuci. Naštěstí jen smyšlené, jak se...

Raketa Falcon 9 neúspěšně přistála do moře, náklad ale letí dál k ISS

Nepovedené přistání Falcon 9

Porucha hydraulického čerpadla znemožnila přistání nosného stupně rakety Falcon 9. Přistál, či spíše spadl, do moře...

Žádná speciální jednotka se bez něj neobejde. Zkusili jsme noční vidění

Zkouška noktovizoru LPNVG (Low Profile Night Vision Goggle) s označením...

Neobešlo by se bez nich ani dopadení Bin Ládina. Brýle pro noční vidění používají speciální jednotky po celém světě....

Další z rubriky

Aplikace najde a schová hanbaté fotky, jiná chce nahradit Office

Zkuste zabránit nepříjemnému překvapení.

Vyzkoušejte aplikaci, která vám připomene, že je čas jít spát. Další umožní zrcadlení notifikací mezi různými...

Stáhněte si zdarma: najděte zmizelý notebook a využijte vzdálené PC

Ilustrační foto - zabezpečení

Nespoléhejte na policii a zabezpečte svá zařízení proti ztrátě či odcizení. Stačí aktivovat aplikaci Prey. O stahování...

Tipy na weby: speciální adventní kalendář pro děti či elfské videopřání

Dečko.českátelevize.cz/advent

Děti milují adventní kalendáře. Jeden interaktivní se otevřel na internetových stránkách dětského kanálu Déčko. Dospělí...

Najdete na iDNES.cz