Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Poradíme vám, čím zkopírovat chráněné filmové DVD do počítače

aktualizováno 
Připravili jsme pro vás hned dvě aplikace pro kopírování filmových disků. První z nich si poradí nejen se zálohováním filmů na DVD–Video, ale i na Blu–ray či HD DVD. Nechybí však ani další užitečné aplikace, které by vás mohly zajímat.

DVDFab HD Decrypter 3.1 – freeware
Máte vypůjčený film na DVD, Blu–ray či HD DVD z půjčovny, od kamaráda či známého a musíte ho ještě dnes vrátit, ale nestihli jste se na něj podívat? Chcete si vyrobit kopii vašich DVD–Video disků a používat pro přehrávání pouze je? Že nevíte, jak na to? Začněte používat tuto aplikaci a máte po starostech.

DVDFab HD Decrypter je totiž užitečný nástroj, který vám dovolí zkopírovat jakýkoliv DVD–Video disk na pevný disk počítače. Problémy mu přitom nečiní ani, když je disk zabezpečen nějakou ochranou proti jeho kopírování. Poradí si tak se zabezpečeními CSS, RC, RCE, APS, UOPs, Sony ARccOS a také AACS, která používají disky Blu–ray a HD DVD. Nic dalšího program sice neumí, ale zkopírovat chráněný disk je základ pro další práci. Potom již můžete použít jiné softwarové vybavení pro vytvoření finální kopie disku či jeho úpravu. Program je v češtině.

 • Stahujte na této adrese (2,2 MB).

  DVDFab HD Decrypter

  DVD–Cloner 4.2 – shareware
  Ti z vás, kteří si chtějí zálohovat filmová DVD kompletně – ne jen disk zkopírovat na HDD PC – jistě uvítají tuto aplikaci. DVD-Cloner je totiž program na zálohování DVD–Video disků. Zpracovává jednovrstvé, ale i dvouvrstvé disky. Kvalita kopie by přitom měla být k nerozeznání od originálu.

  Záloha a kopírování originálních DVD je umožněna na disky DVD + ale i – R a RW. Vypálená kopie DVD jde přehrát ve všech kompatibilních DVD přehrávačích. Program je ideální i pro zmenšení filmu na jednovrstvé médium nebo zkopírování disku na dvě jednovrstvá média. Díky jednoduchému grafickému rozhraní není DVD–Cloner složitý na ovládání. Má v sobě zabudovaný dekodér chráněných disků, vybrat si přitom lze i to, které části disku chcete a které nechcete kopírovat (kapitoly, jazyky, titulky atd.). DVD-Cloner je dostupný v řadě jazykových verzí, nechybí mezi nimi ani čeština. Bez zaplacení vám program zkopíruje pouze prvních 30 minut filmu.

 • Stahujte na této adrese (3,7 MB).
  DVD–Cloner

  ComputerTime 2.0 – trial
  Čas jsou peníze. Čas je vzácný. Čas je zkrátka pro většinu z nás velmi důležitý. A o času je také tato aplikace. Máte–li doma nezbedné potomky, potom právě vám se může hodit.

  ComputerTime totiž umožňuje nastavovat rodičům časové limity, od kdy do kdy mohou jejich děti na počítači pracovat. Použití je přitom velmi jednoduché. Vše totiž stačí nastavit na uživatelský profil. Pokud se k němu dítě přihlásí, aktivují se nastavená omezení. Pro každého uživatele lze nastavit individuální limity. Na výběr je přitom několik režimů. Definovat tak lze, že na PC může osoba každý den strávit XX hodin – případně kolik hodin z toho může být o víkendu. Dokonce lze definovat pro každý den jiný časový limit. Pro nezkušené tu je navíc přehledný průvodce, který s vámi nastaví vše krok za krokem, takže se nemusíte ničeho bát. Pravidla lze navíc duplikovat, což ulehčí práci při upravování pravidel např. starším dětem – pokud k nim chcete být benevolentnější. ComputerTime bohužel nenabízí možnost blokovat některé funkce PC či spouštění instalovaných programů. Možná se toho dočkáme v dalších verzích tohoto softwaru.

 • Stahujte na této adrese (3,3 MB).
  ComputerTime


  Netcam 1.0 – freeware

  Kdo by nechtěl mít vybraný předmět či místo pod kontrolou. Chcete–li střežit své obydlí či hlídat děti nebo starší rodiče, dříve nebo později zatoužíte po nějakém monitorovacím softwaru. Pro tento účel by se vám mohl hodit český program Netcam. Ten slouží k jednoduchému monitorování vzdáleného prostoru kamerou a přenesení obrazu kamery na jiné PC pomocí počítačové sítě. Hodí se tak například jako baby monitor pro sledování dětí. K jednomu počítači s nainstalovaným Netcam serverem připojíte kameru a na druhý počítač propojený s prvním počítačovou sítí nainstalujete program Netcam console.

  Po instalaci nejprve spusťte na počítači s kamerou program camsrv.exe a tlačítkem Nastavení zobrazíte formulář pro jeho základní konfiguraci. V seznamu dostupných zařízení vyberete kameru, kterou budete chtít k monitorování používat. Na druhém počítači obdobně nastavíte parametry programu camcon.exe. Jako název počítače uvedete síťový název nebo IP adresu počítače s kamerou. Je-li vše správně nastaveno a na serveru běží snímání obrázků, tak se po stisknutí tlačítka Spustit/Pozastavit přenos objeví na druhém počítači obraz ze vzdálené kamery.

 • Stahujte na této adrese (1,2 MB).
  Netcam • Nejčtenější

  Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

  Britský fyzik Stephen Hawking

  Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

  Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

  Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

  Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...  PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

  Časová osa přechodu na DVB-T2.

  Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

  Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

  Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

  Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

  Slavný archeolog objevil „první město“. A podváděl i ze záhrobí

  James Mellaart (s cigaretou) v Çatal Hüyük v 60. letech

  Pohled do pozůstalosti zpětně usvědčil autora jednoho z největších archeologických objevů 20. století ze systematického...

  Další z rubriky

  Umělá inteligence Googlu slouží v armádě a ne všem se to líbí

  Bezpilotní letoun RQ-4 Global Hawk

  Umělou inteligenci společnosti Google využívá americká armáda v rámci jednoho projektu u bezpilotních letadel.

  Tablet vám bezpečně uloží hesla i pohlídá finance

  Tablet pro práci i zábavu

  Vyzkoušejte si nový přehrávač internetových rádií, užitečný ovládací panel, aplikaci pro cestovatele nebo třeba...

  Tipy pro Windows 10: Zapněte klidový režim PC a nebude při práci rušit

  Tipy a triky pro Windows 10

  Tichý režim nemají jen telefony, ale také Windows. Podíváme se, kde ho aktivovat, jak zakázat zobrazování obrázku na...

  Najdete na iDNES.cz