Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Poradíme vám, čím zkopírovat chráněné filmové DVD do počítače

aktualizováno 
Připravili jsme pro vás hned dvě aplikace pro kopírování filmových disků. První z nich si poradí nejen se zálohováním filmů na DVD–Video, ale i na Blu–ray či HD DVD. Nechybí však ani další užitečné aplikace, které by vás mohly zajímat.

DVDFab HD Decrypter 3.1 – freeware
Máte vypůjčený film na DVD, Blu–ray či HD DVD z půjčovny, od kamaráda či známého a musíte ho ještě dnes vrátit, ale nestihli jste se na něj podívat? Chcete si vyrobit kopii vašich DVD–Video disků a používat pro přehrávání pouze je? Že nevíte, jak na to? Začněte používat tuto aplikaci a máte po starostech.

DVDFab HD Decrypter je totiž užitečný nástroj, který vám dovolí zkopírovat jakýkoliv DVD–Video disk na pevný disk počítače. Problémy mu přitom nečiní ani, když je disk zabezpečen nějakou ochranou proti jeho kopírování. Poradí si tak se zabezpečeními CSS, RC, RCE, APS, UOPs, Sony ARccOS a také AACS, která používají disky Blu–ray a HD DVD. Nic dalšího program sice neumí, ale zkopírovat chráněný disk je základ pro další práci. Potom již můžete použít jiné softwarové vybavení pro vytvoření finální kopie disku či jeho úpravu. Program je v češtině.

 • Stahujte na této adrese (2,2 MB).

  DVDFab HD Decrypter

  DVD–Cloner 4.2 – shareware
  Ti z vás, kteří si chtějí zálohovat filmová DVD kompletně – ne jen disk zkopírovat na HDD PC – jistě uvítají tuto aplikaci. DVD-Cloner je totiž program na zálohování DVD–Video disků. Zpracovává jednovrstvé, ale i dvouvrstvé disky. Kvalita kopie by přitom měla být k nerozeznání od originálu.

  Záloha a kopírování originálních DVD je umožněna na disky DVD + ale i – R a RW. Vypálená kopie DVD jde přehrát ve všech kompatibilních DVD přehrávačích. Program je ideální i pro zmenšení filmu na jednovrstvé médium nebo zkopírování disku na dvě jednovrstvá média. Díky jednoduchému grafickému rozhraní není DVD–Cloner složitý na ovládání. Má v sobě zabudovaný dekodér chráněných disků, vybrat si přitom lze i to, které části disku chcete a které nechcete kopírovat (kapitoly, jazyky, titulky atd.). DVD-Cloner je dostupný v řadě jazykových verzí, nechybí mezi nimi ani čeština. Bez zaplacení vám program zkopíruje pouze prvních 30 minut filmu.

 • Stahujte na této adrese (3,7 MB).
  DVD–Cloner

  ComputerTime 2.0 – trial
  Čas jsou peníze. Čas je vzácný. Čas je zkrátka pro většinu z nás velmi důležitý. A o času je také tato aplikace. Máte–li doma nezbedné potomky, potom právě vám se může hodit.

  ComputerTime totiž umožňuje nastavovat rodičům časové limity, od kdy do kdy mohou jejich děti na počítači pracovat. Použití je přitom velmi jednoduché. Vše totiž stačí nastavit na uživatelský profil. Pokud se k němu dítě přihlásí, aktivují se nastavená omezení. Pro každého uživatele lze nastavit individuální limity. Na výběr je přitom několik režimů. Definovat tak lze, že na PC může osoba každý den strávit XX hodin – případně kolik hodin z toho může být o víkendu. Dokonce lze definovat pro každý den jiný časový limit. Pro nezkušené tu je navíc přehledný průvodce, který s vámi nastaví vše krok za krokem, takže se nemusíte ničeho bát. Pravidla lze navíc duplikovat, což ulehčí práci při upravování pravidel např. starším dětem – pokud k nim chcete být benevolentnější. ComputerTime bohužel nenabízí možnost blokovat některé funkce PC či spouštění instalovaných programů. Možná se toho dočkáme v dalších verzích tohoto softwaru.

 • Stahujte na této adrese (3,3 MB).
  ComputerTime


  Netcam 1.0 – freeware

  Kdo by nechtěl mít vybraný předmět či místo pod kontrolou. Chcete–li střežit své obydlí či hlídat děti nebo starší rodiče, dříve nebo později zatoužíte po nějakém monitorovacím softwaru. Pro tento účel by se vám mohl hodit český program Netcam. Ten slouží k jednoduchému monitorování vzdáleného prostoru kamerou a přenesení obrazu kamery na jiné PC pomocí počítačové sítě. Hodí se tak například jako baby monitor pro sledování dětí. K jednomu počítači s nainstalovaným Netcam serverem připojíte kameru a na druhý počítač propojený s prvním počítačovou sítí nainstalujete program Netcam console.

  Po instalaci nejprve spusťte na počítači s kamerou program camsrv.exe a tlačítkem Nastavení zobrazíte formulář pro jeho základní konfiguraci. V seznamu dostupných zařízení vyberete kameru, kterou budete chtít k monitorování používat. Na druhém počítači obdobně nastavíte parametry programu camcon.exe. Jako název počítače uvedete síťový název nebo IP adresu počítače s kamerou. Je-li vše správně nastaveno a na serveru běží snímání obrázků, tak se po stisknutí tlačítka Spustit/Pozastavit přenos objeví na druhém počítači obraz ze vzdálené kamery.

 • Stahujte na této adrese (1,2 MB).
  Netcam


 • Nejčtenější

  Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

  Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

  Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...

  Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

  SMART PROTech na tanku Leopard 2

  Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...  Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

  Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

  V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

  Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

  Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

  Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

  Horký nápoj vás ve vedru ochladí lépe, zjistili vědci. Ale má to háček

  Horký nápoj v horkém létě?

  Biologie lidského těla někdy funguje přesně naopak, než by člověk čekal. Příkladem je pití horkých nápojů v létě. Zní...

  Další z rubriky

  Tipy a triky pro Windows 10: přehrávejte streamovaná videa v HDR

  Tipy a triky pro Windows 10

  Aktivujte si přehrávání streamovaných videí s vysokým dynamickým rozsahem. Podíváme se i na to, kde na jednom místě...

  Stáhněte si zdarma: profesionální spolehlivý firewall pro domácí použití

  Ilustrační foto - bezpečnost

  Vyzkoušejte osobní firewall spravující a sledující veškerou příchozí a odchozí komunikaci v PC. Zajímat by vás mohl i...

  Microsoft dokončil práci na tmavém módu Windows 10

  Temný mód Průzkumníka souborů ve Windows 10.

  Nová testovací verze Windows 10 přináší další rozšíření takzvaného tmavého módu (Dark mode), který může zpříjemnit...

  Najdete na iDNES.cz