Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


PRACUJE SE: Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 39/2004

aktualizováno 
VST syntezátor Juno 6, emulující legendární klávesy Roland, převod analogového zvuku do MIDI, našlapaný přehrávač foobar2000 se sbírkou desítek pluginů, novou verzi jednoho z nejlepších správců ID3 Tagů Mp3tag a mnoho dalšího přináší aktuální vydání novinek ze světa digitálního zvuku a počítačové hudby.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • Ashampoo Media Player+ v2.03 - Freeware - Download 5 MB
  Našlapaný multimediální přehrávač nejrozšířenějších zvukových a video formátů s integrovaným modulem pro vypalování audio a datových CD. 10pásmový ekvalizér, zdokonalený MP3 dekodér, 10 visualizací, skiny, podpora bezeztrátového kodeku FLAC a volně dostupných internetových rádií. S volným pluginem ImageView se promění i v komfortní prohlížeč obrázků.
 • foobar2000 v0.8.3 - Freeware - Download 1,3 MB
  Nová ostrá verze kompaktního, ale přesto funkcemi nabitého přehrávače fenomenálního programátora Petera Pawlikowskeho, který spolupracuje i na vývoji Winampu. Disponuje nativní podporou zvukových formátů MP3, Ogg Vorbis, MPC, FLAC, WAV, AAC a hudebních modulů. Aktuální novinky: přidáno třídění pozpátku, nové volby pro disk writer a masstagger, nejnovější knihovna monkeyaudio, zobrazení průměrného datového toku aj. K dispozici též základní verze Lite (0,8 MB) a verze Special s balíkem všech existujících komponent (2,4 MB).
 • Media Center 11.0.81 - Alpha - Download 18 MB
  Vyzkoušejte aktuální vývojářskou verzi multimediálního jukeboxu od firmy J.River. Podpora všech nejrozšířenějších kompresních audio i video formátů zajištěna, k tomu přehledný organizér, vypalování CD, internetové vysílání.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Easy CD-DA Extractor 7.1.1 - Shareware - Download 5 MB
  Populární grabovací utilita od finského Poikosoftu v nové verzi. Aplikace umí ripovat zvuk do WAVu nebo do komprimovaných souborů MP3, WMA aj. Spolupracuje s CDDB, edituje všechny ID3 a WMA tagy, dokáže dávkově konvertovat různé soubory i pomocí CLI enkodérů, zatočí s chráněnými CD. Plně podporuje MP4, AAC, FLAC a VQF včetně metadat a AAC ID3v2 tagů. Rovněž vypaluje audio CD z uvedených formátů, využívá protekce zápisu BURN-Proof. Nyní kompatibilní s kodeky WMA 9.1 z balíku Windows Media Player 10 - samostatně ke stažení zde (5,3 MB).
 • FreeRIP 2.90 - Freeware - Download 1,1 MB
  Oblíbený freewarový CD ripper, jenž umí konvertovat stopy z hudebních kompaktních disků do souborů ve formátech WAV, MP3 a Ogg Vorbis. Umožňuje získávání údajů o albech z internetové databáze FreeDB a vkládání ID3 Tagů. Současně zvládá také kompresi standardních 16bitových WAV souborů do MP3 a Ogg Vorbis. Novinky: fix problémů kódování do MP3 CBR, opravená funkce pro kontrolu úrovně signálu, možnost lokalizace aj.
 • ImTOO CD Ripper v1.0.14 - Shareware - Download 2,6 MB
  Utilitka pro stahování stop z CD do formátů všelijakých. ImTOO pracuje s cílovými kodeky MP3, WAV, WMA, Ogg Vorbis, VQF a APE, přistupuje k databázi CBBD a samočinně vyplňuje ID3 Tagy, které lze upravit i ručně. Z hotových souborů vytváří playlisty M3U/PLS a provádí normalizaci zvuku.
 • iVideoMAX 3.0.5 - Shareware - Download 12,7 MB
  Efektivní řešení pro převod videa v nejrůznějších formátech. Program současně dovoluje vytvářet nové video z úseků jiných souborů nebo statických obrázků, rozdělovat a spojovat soubory a také exportovat váš výtvor jako obrazovou sekvenci.

  ID3 editory, katalogizéry a ostatní MP3 utility
 • G-Force 2.7 - Freeware - Download 1,7 MB
  Úchvatný vizualizační plug-in pro iTunes, Windows Media Player, Winamp, J. River MEDIA CENTER, MUSICMATCH Jukebox, JetAudio 6, Sonique a XMPlay. Strhujícími animacemi může obdařit také zvuk z linkového vstupu. Pracuje i jako unikátní screensaver.
 • K-MP3 5.9.1.90 - Shareware - Download 1,2 MB
  Automatizovaný správce ID3 tagů a názvů souborů digitálních zvukových souborů. Informace můžete zadávat ručně, program je ale také umí získat údaje k celému albu v MP3 z internetové databáze FreeDB. Nová verze bez udání změn.
 • Media Catalog Studio Lite - Freeware - Download 1,9 MB
  Zdarma šířená aplikace Media Catalog Studio, schopná identifikovat soubory na libovolných nosičích - pevních discích, CD, výměnných médiích apod. Pracuje s formáty MP3, WMA, APE, OGG, WAV, AVI a Audio CD, disponuje editorem informačních tagů, připojuje se k databázi CDDB, nabízí vyhledávání a třídění.
 • Mp3tag V.2.24 - Freeware - Download 1,3 MB
  Nová verze populárního správce souborů MP3 a Ogg Vorbis, který dokáže pracovat s ID3 Tagy a umožňuje do souborů ukládat texty písní. Během jednoho kroku může měnit jedno nebo více polí tagů současně, a to i na několika souborech. Podle tagů umí přejmenovávat zvukové soubory. Nově načítání CUE listů, podpora WavPack 4 aj.
 • The GodFather 0.65 - Freeware - Download 3,1 MB
  Ostrá verze nového vydání šikovné utilitky pro správu zvukových souborů ve formátech MP3, OGG, MPC, APE, FLAC, WMA a nově také MP4-AAC. Poslouží k roztřídění souborů, rekonstrukci adresářové struktury, vyplnění správných údajů do ID3, přejmenování souborů, ale také například ke konverzním úlohám. Podporuje externí kompresory Lame, Ogg, MpcEnc ad.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • Ableton Live 4.0.3 - Demo - Download 22,5 MB
  Nová generace hudební aplikace pro studiovou práci i živá vystoupení. Lze ji použít pro skládání vlastní hudby, remixování a editaci zvuku. Umožňuje jednoduše kombinovat živé nástroje, MIDI, samply a smyčky. V reálném čase lze měnit tempo, melodii nebo zbarvení zvuku. Přepracované rozhraní, nové funkce a efekty.
 • e-Xpressor MIDI Voicer 1.0 - Demo - Download 0,9 MB
  Program konvertující vstupní melodii do zápisu MIDI. Kromě převodu již existujících souborů dovede také v reálném čase rozpoznat zpívanou či hranou melodii.
 • Juno 6 - Open Source - Download 1,3 MB
  Virtuální analogový syntezátor ve formě zásuvného modulu VST, věrně napodobující legendární synťák Roland Juno 6/60.
 • SynthFont v0.980 - Donationware - Download 32,4 MB
  Šikovný program, který přehraje vaše MIDI soubory pomocí vlastní knihovny SoundFont nástrojů a též dokáže celé skladby vyrenderovat na pevný disk počítače jako WAV soubory. Novinky: práce s audio stopami (WAV, MP3 aj.), na něž je odkazováno z MIDI souborů, přidání vlastních stop, editor nástrojů SoundFont, řízení směrování aj.
 • Tsunami 1.6 - Shareware - Download 0,9 MB
  Virtuální analogový syntezátor, charakteristický mohutnými sólovými i jemnými podkresovými nástroji. Zvuk lze přizpůsobit 32 potenciometry a 14 přepínači. Tsunami nabízí až 64 hlasů, 3 oscilátory a šumový generátor, pásmové filtry, DSP efekty aj.

  Audio editory a efekty
 • Audio Mid Recorder 3.72 - Shareware - Download 5,9 MB
  Zvukový rekordér, který v reálném čase zaznamená signál produkovaný jinou softwarovou aplikací - hudebním přehrávačem, DVD playerem, flashovou animací, hrou apod., stejně jako zvuk z připojeného externího zařízení - deska, kazeta, mikrofon, TV atd. Práce s ID3, časový rozvrh nahrávání.
 • Blaze Audio Power Record 1.1 - Shareware - Download 1,8 MB
  Zvukový rekordér signálu z jakéhokoliv externího i interního zdroje. Umožňuje snadné programování časů nahrávání, a to i opakovaně např. v týdenním cyklu. Díky vlastnímu tuneru se dokáže ve stanoveném čase "naladit" na zvolenou internetovou rozhlasovou stanici. Disponuje automatickou regulací hlasitosti pro ideální hladinu signálu. Výstup je možné ukládat i ve formátu MP3.
 • n-Track Studio v4.0 (build 1679) - Shareware - Download 4,3 MB
  Aktualizované vydání čtvrté generace softwarového nahrávacího studia. N-Track podporuje 16- i 24bitové audio, nástroje a efekty VST/DirectX, rozhraní ReWire a nabízí neomezený počet stop. Novinky čtvrté verze: sdílení projektů přes internet, mixdown projektu a vypálení na CD, samostatná aktivace každého externího efektu/nástroje, import definic nástrojů, ekvalizér a spektrální analyzér pro master a AUX, rychlý přístup k vlastnostem VSTi/DXi z MIDI stop a mnoho dalšího.

  Ostatní utility
 • CDRoller 5.32 - Shareware - Download 1,8 MB
  Utilita pro práci s poškozenými CD dokáže načíst a zachránit data z disků, které nejdou systémově načíst. Umí testovat čitelnost CD, vyhledat data na nečitelných médiích Packet-Write (InCD, DirectCD) a 8cm discích z digitálních fotoaparátů Mavica, stáhnout jednotlivé soubory nebo celé ISO image z poškozených disků a grabovat stopy z audio CD. Podporuje DVD média, externí USB mechaniky a obsahuje identifikátor typů ztracených souborů.
 • GetRight 5.2 beta 4 - Shareware - Download 2,9 MB
  Nová betaverze populárního download managera pro stahování souborů i celých webových stránek.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - naučte se psát všemi deseti
  Psaní všemi deseti na klávesnici či psacím stroji není dnes již pouze doménou sekretářek či asistentek. Chcete-li se i vy naučit této dovednosti a stát se v ní mistrem, potom vám jistě přijde vhod porcička programů pro výuku jak klasickou, tak zábavnou formou.

  Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Nabídka aplikací pro přehrávání videí ve Windows 10
  V nových Windows patrně nebude Media Player

  Příští týden má být uvedena nová verze Windows 10 s označením Fall Creators Update. Podle aktuálního zjištění má být z jeho součástí odstraněn multimediální...  celý článek

  Tipy a triky pro Windows 10
  Tipy pro Windows 10: automatické zapínání wi-fi či vyšší zabezpečení

  Ruční deaktivace wi-fi připojení a její automatická aktivace po určité době zajistí, že vás nikdo v tuto chvíli nebude rušit. Ukážeme také, jak v oznamovací...  celý článek

  Aplikace nahradí zapomenutou myš.
  Aplikace pro tablety: náhrada myši či bezpečné připojení k wi-fi

  V dnešním výběru aplikací poradíme, jak nahradit zapomenutou počítačovou myš, jak se bezpečně připojit i k volné wi-fi síti, jak dostat stejný e-mailový klient...  celý článek

  Květákové pečené placičky
  Květákové pečené placičky

  Zdravá dobrota na eMimino.cz.

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.