Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Představujeme 14 nejprodávanějších shareware programů

aktualizováno 
Vyzkoušejte si zdarma programy, které patří k nejprodávanějším v ČR. Ve spolupráci se serverem Stahuj.cz jsme pro vás připravili žebříček nejpopulárnějších shareware programů ke stažení.
Všechny programy z následujícího přehledu si můžete stáhnout a minimálně po omezenou dobu provozovat zdarma. Některé funkce případně časová neomezenost však budou dostupné až po zakoupení licence. Následující žebříček vznikl na základě dat serveru Stahuj.cz. 

Nero 7 Premium Reloaded

Nero je velmi populární software pro vypalování CD a DVD. Z počátku byl program určen spíše ostřílenějším uživatelům, protože nabízel velmi pokročilé funkce trochu na úkor přehlednosti. Díky součásti Nero Express a Nero StartSmart ovšem nyní zvládne vypalování téměř každý.

Navíc už obsahuje kompletní sadu nástrojů, které budete potřebovat i při těch nejsložitějších situacích - návrh obalů na CD/DVD, zálohování, mapování image souborů, atd. Nero není tedy jen samostatný program, ale kompletní balík programů, které byste v takové kvalitě jen těžko hledali někde jinde.

Program stahujte ze serveru Stahuj.cz zde..

Nero

Total Commander

Pravděpodobně nejoblíbenější a nejrozšířenější souborový manažer, který vyniká širokým spektrem funkcí, ale stále si zachovává přehlednost, jednoduchost a rychlost.

Jeho vlastnosti snad není potřeba příliš představovat, tak alespoň ve zkratce výčet těch nejužitečnějších funkcí – vyhledávání, porovnávání a synochronizace souborů, podpora archivačních formátu, vestavěný FTP klient, tabbed interface či zobrazení náhledů obrázků.

Program stahujte ze serveru Stahuj.cz zde..

Total Commander 6.55

TuneUp Utilities 2007

TuneUp Utilities je optimalizační sada nástrojů pro zlepšení výkonu vašeho počítače. Opraví problémy a pomáhá vám přizpůsobit systém vašim potřebám.

Kombinuje důležité aspekty z konfigurace systému, bezpečnosti, čištění a údržby pod moderním rozhraním. Můžete odstranit zbytečné soubory z vašeho harddisku, čistit a optimalizovat registr, obnovit vymazané soubory, optimalizovat paměti a mnohem více.

Navíc můžete analyzovat váš systém, přijmout automatické návrhy pro potenciální zlepšení výkonu a podívat se na detailní hardwarovou informaci.

Program stahujte ze serveru Stahuj.cz zde..

TuneUP SystemControl

Ad-Aware SE Professional

Program, který odhalí všechny nejrozšířenější spywary - tedy programy, které bez vašeho vědomí používají připojení k internetu. Tento způsob je často využíván k zasílání více či méně osobních údajů o uživateli počítače a jejich další užívání si dokáže dnes již každý představit.

Věci, které do vašeho počítače nepatří, mohou být okamžitě vymazány. Jako zajímavý doplněk k programu může být komponenta Ad-watch, který běží na pozadí a kontroluje registry. V okamžiku, kdy se na počítači objeví nějaký spyware, tak je okamžitě odblokován.

Základní verze bez Ad-watch je distribuována zdarma jako freeware.

Program stahujte ze serveru Stahuj.cz zde..

Ad-Aware 207

DVDFab Platinum

DVDFab vám umožní vytvářet perfektní kopie DVD disků a zálohovat vaše celé DVD - včetně všech menu, upoutávek a bonusů - na jednom nebo více discích.

Podporuje normy PAL i NTSC, umí odebírat omezení DVD jako je třeba CSS či region. Nespornou výhodou je jednoduché „klikací“ rozhraní.

DVDFab je zkrátka vše, co potřebujete k zálohování vašich DVD.

Program stahujte ze serveru Stahuj.cz zde..

DVD FAB

Norton Internet Security 2007 CZ

Aplikace Norton Internet Security 2007 s vylepšenou technologií a zvýšeným výkonem je osvědčené a důvěryhodné řešení, které dává zákazníkům pokročilou ochranu před viry, spywarem, trojskými koňmi, červy a dalšími hrozbami.

Sada chrání také před nejnovějšími nebezpečími online pomocí nové důmyslné ochrany před phishingem, rozšířené brány firewall a ochrany před zranitelnými místy v softwaru

Ochranné funkce aplikace Norton AntiVirus jsou udržovány v aktuálním stavu pomocí každodenně dodávaných aktualizací ochrany.

Program stahujte ze serveru Stahuj.cz zde..

Norton Internet Security

AnyDVD

Koupili jste si na své dovolené či na internetové aukci DVD a později zjistili, že má nastavená omezení tak, že se vám ho nedaří přehrát? Nezoufejte, prográmek AnyDVD umí odstínit nejen nastavení regionu, ale ještě mnohem více.

Program běží na pozadí a zajišťuje, že se jakékoli DVD pro aplikace ve Windows tváří jako neblokované a bez regionálního omezení. Můžete si je tak nejen pouštět, ale i z nich bez větších problémů vytvářet záložní kopie.

Vedle toho umí AnyDVD upravit spoustu nastavení, které zpříjemní sledování DVD. Umí například zmenšit počet otáček DVD v mechanice a tak snížit hladinu hluku při sledování filmu. Dokáže automaticky nastavovat vertikální obnovovací frekvenci vhodnou pro film (například 72 Hz pro NTSC a 75 Hz pro PAL)

Program stahujte ze serveru Stahuj.cz zde..

AnyDVD

Sunbelt Kerio Personal Firewall

Firewall (program chránící váš počítač před napadením ze sítě) Kerio byl speciálně navržen pro ochranu vašeho PC běžícího pod Windows 2000 a Windows XP, které je připojeno k Internetu pomocí DSL, kabelového připojení, vytáčeného připojení, ISDN, WiFi nebo satelitních modemů.

Mezi funkce a vlastnosti Kerio Firewallu patří ochrana soukromí, blokování pop-up oken či možnost „Stealth“ režimu.

Program stahujte ze serveru Stahuj.cz zde..

Kerio PF

Ashampoo Burning Studio 6

Ashampoo Burning Studio je všestranný CD/DVD vypalovací software, v kterém snadno vytvoříte data, video i audio multisession CD a DVD.

Program má jednoduché ovládání, podporuje přes 1500 CD a DVD vypalovaček a mnoho formátů (WAV, MP3, FLAC, WMA, Ogg Vorbis, MP3, Video DVD, Video CD, Super Video CD, ...)

Program stahujte ze serveru Stahuj.cz zde.. 

Ashapoo Burning Studio 6

ConvertXtoDVD

VSO DivxToDVD je cestou, jak jedním kliknutím převést všechny vaše filmy do formátu DVD, který přehrají všechny stolní DVD přehrávače.

Program podporuje většinu známých formátů: DivX, Xvid, MOV, VOB, Mpeg, Mpeg4, AVI, WMV, DV a streamované formáty. Nová verze tohoto programu bude automaticky vytvářet menu s volbou titulek. Zatím program sám vytváří kapitoly a také umí video vypalovat na DVD média.

Program stahujte ze serveru Stahuj.cz zde..

DivX to DVD converter

NOD32 pro Windows Box

Uživatelsky velmi příjemný antivir, který obstál v uznávaném testu 100% Virus Bulletin již několikrát po sobě. Ten zkoumá, zda antivirus dokáže odstranit všechny viry, které jsou na seznamu aktivních virů.

Obsahuje všechny běžné typy ochrany od rezidentního štítu přes heuristickou analýzu až po kontrolu elektronické pošty. Poslední verze 2.7 mimo jiných vylepšení disponuje především anti-stealth nástrojem pro vyhledávání rootkitů v již napadených počítačích. Jedná se o významné vylepšení technologie ThreatSense, která tvoří jádro všech produktů ESET NOD32. Verze 2.7 také podporuje systém Windows Vista.

Nejnovější verzí NOD32 jsou chráněny také veškeré soubory, které jsou nabízeny ke stažení na Stahuj.cz

Program stahujte ze serveru Stahuj.cz zde..

NOD32

Alcohol 120%

Program se zvláštním názvem dokáže emulovat až 31 virtuálních CD a DVD mechanik současně. Takto emulovaná média, která jsou ve skutečnosti uložena na pevném disku, jsou podstatně rychlejší (výrobci uvádí rychlost 200x).

Největší využití je ovšem otevření image souborů, které se jinak jen těžko zpřístupní (přípony CUE, IMG, BIN apod.). Můžete tak nechat originální CD v bezpečí ve skříni, protože si všechny můžete uložit na disk. Další výhodou je možnost zároveň používat více CD mechanik a nemusíte stále vyměňovat média.

Program stahujte ze serveru Stahuj.cz zde..

Alcohol 120

WinRAR

Pakovací program WinRAR zvládá formáty RAR a ZIP, umí číst a rozbalovat mnoho dalších formátů, má např. interní podporu (pouze pro extrakci) pro formáty TAR, GZ, ACE a UUE. WinRAR je schopen ukládat do archivu i datové proudy NTFS. Toto je zvláště důležité pod Windows 2000, které tyto datové proudy používají k uchovávání některých informací souvisejících se souborem, například jeho popis.

Poslední verze s sebou přinesla jiný vzhled i uspořádání tlačítek. Práce se jmény souborů byla doplněna o Unicode, což může zabránit mnohým problémům s národními znaky ve jménech archivovaných souborů. Úplně lze výhod Unicode využít ve WIN NT/2000, částečně i ve WIN 9x/ME.

Program stahujte ze serveru Stahuj.cz zde..

WinRar

Acronis True Image 10 CZ

True Image umožňuje za pár minut obnovit vaše PC do původního stavu. Díky technologii vytváření přesných obrazů disků obnovíte systém včetně aplikací, dat a nastavení do původního stavu.

Software umožňuje vytvořit si záchranné médium, díky kterému obnovíte i holý počítač. Program ve své poslední verzi podporuje přímo i Windows Vista.

Program stahujte ze serveru Stahuj.cz zde..

Acronics True Image Home

Autor:


Nejčtenější

Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...

Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

SMART PROTech na tanku Leopard 2

Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

Horký nápoj vás ve vedru ochladí lépe, zjistili vědci. Ale má to háček

Horký nápoj v horkém létě?

Biologie lidského těla někdy funguje přesně naopak, než by člověk čekal. Příkladem je pití horkých nápojů v létě. Zní...

Další z rubriky

Vyřešit problémy s Windows pomůže opravář registru

Ilustrační foto

Dochází-li Windows dech, můžete zkusit spustit jeden z dostupných čističů systémového registru. Ten najde neplatné...

Tipy pro Windows 10: nastavte výkon grafiky či rychlost stahování

Tipy a triky pro Windows 10

Nové Windows 10 umí měnit šířku datového pásma při stahování aktualizací a pomohou rychle zjistit, zda se právě...

Test tabletu na umělou inteligenci nebo čtečka s komiksy zdarma

Tablet pro práci i zábavu

S aplikacemi z našeho aktuálního výběru si například upravíte video přímo v tabletu, stáhnete torrent či využijete...

Najdete na iDNES.cz