Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Překvapte kamarády pod stromečkem: fotky na tisíc způsobů

aktualizováno 
Z dnešního přehledu programů na práci s grafikou a videem pro vás vybíráme například aplikaci My Pictures 3D Album, pomocí které si vytvoříte virtuální 3D animovanou galerii, kde budou na stěnách vystaveny vaše oblíbené digitální fotografie.

Slečna v galerii

Prohlížeče, přehrávače a editory

1337Player - freeware
homepage

1337Player je jednoduchý přehrávač běžných formátů videa s podporou titulků. Přehrávač se snadno ovládá a není náročný na systémové zdroje.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (0,2 MB)

WinDVD 8.0.6.101 - trialware
homepage

Populární softwarový přehrávač filmových DVD přináší s novou verzí především podporu různých formátů videa ve vysokém rozlišení a přehrávání zvuku ve formátu Dolby Pro Logic IIx. Kromě DVD přehraje WinDVD i mnoho dalších formátů videa.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (118 MB)

AAA Logo Software 1.22 - shareware
homepage

AAA Logo Software je program na vytváření grafických log, který nabízí více než 100 různých šablon a rozsáhlou knihovnu klipartů, které můžete do svých log použít. Připraveny jsou základní nástroje pro grafické úpravy log.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (5,5 MB)

GIF Construction Set Pro 3.0a11 - trialware
homepage

GIF Construction Set Pro je nástroj na vytváření animací ve formátu GIF, které jsou vhodné například pro použití na internetových stránkách. Práci s programem usnadňuje průvodce a připraven je i nástroj na kompresi animací.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (10,1 MB)

My Pictures 3D Album 0.94 - shareware
homepage

My Pictures 3D Album vystaví vaše oblíbené fotografie na stěny virtuální galerie (muzea, zámku, kostela zahrady atd.), kde si je můžete prohlížet skoro jako v opravdové galerii. Exklusivní 3D galerie je možné exportovat i v samospustitelném EXE formátu nebo jako spořič obrazovky.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (12 MB)

Cobpaint - freeware
homepage

Cobpaint je velice jednoduchý nástroj na kreslení, určený pro malé děti, kterým je přizpůsobené i ovládání programu s velkými ikonami základních kreslicích nástrojů. Program ukládá kresby ve formátu BMP.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (0,1 MB)

Konverze obrázků a videa

ImageConverter Plus 7.0.3 - trialware
homepage

Vzájemnou konverzi desítek grafických formátů zvládne program ImageConverter Plus. Jen těžko byste hledali formát, se kterým si program neporadí. Kromě toho nabízí ImageConverter Plus také hromadnou konverzi a základní úpravy obrázků (otáčení, změna velikosti, efekty atd.).

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (4,8 MB)

Web Resizer 1.0.1.4267 - freeware
homepage

Web Resizer umí vzájemně převádět grafické formáty JPG, PNG, WMF, TGA a další, obrázky můžete také vylepšovat filtry, upravovat jejich jas a kontrast, vkládat do nich vodoznak, otáčet je, přejmenovávat a mnoho dalšího.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (1,3 MB)

Apex Video Converter Pro 5.49 - shareware
homepage

Apex Video Converter Pro si jako konverzní nástroj poradí s videem ve formátech AVI (DivX, XviD), MPEG, WMV, MOV, ASF, RM nebo RMVB. Program umožňuje změnu velikosti (rozlišení) videa, nastavení framerate nebo konverzi jen vybrané části videa.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (12 MB)

Power MP4 iPod PSP 3GP AVI MPG WMV Video Converter 3.1 - trialware
homepage

Power MP4 iPod PSP 3GP AVI MPG WMV Video Converter dobře poslouží majitelům přenosných zařízení, která umí přehrávat video (iPod, Playstation Portable a další). Tento program totiž umí vzájemně převádět běžně používané formáty videa – AVI (DivX, XviD), MPEG, WMV, MP4, M4V, ASF, MOV atd.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (16,4 MB)

Nástroje pro DVD a video

Easy DVD Shrink 3.0.22 - trialware
homepage

Easy DVD Shrink je program na pohodlné zálohování filmových DVD na pevný disk nebo DVD. S aplikací Easy DVD Shrink můžete zálohovat i dvouvrstvé DVD na obyčejné jednovrstvé, program zkomprimuje film tak, aby se na médium s menší kapacitou vešel. Easy DVD Shrink umí také odstranit nepotřebná menu, zvukové stopy či titulky.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (2,9 MB)

DVD Photo Slideshow Professional 7.36 - trialware
homepage

DVD Photo Slideshow Professional umí z digitálních fotografií vytvořit prezentaci a vypálit ji jako filmové DVD, které si pak můžete přehrávat ve stolním DVD přehrávači. Do prezentace je možné přidat i hudbu a přechodové efekty. Mezi další výstupní formáty patří například i VCD, SVCD, MPEG, Flash, AVI a další.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (23,9 MB)

Další utility

WindowShoot 1.0 - freeware
homepage

S programem WindowShoot můžete nahrávat dění na ploše Windows nebo v jednotlivých oknech programů do souborů s videem. Nahrávka se ukládá ve formátu AVI.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (0,3 MB)

BB FlashBack 1.5.4 - trialware
homepage

Ke stejnému účelu jako předchozí aplikace slouží i program BB FlashBack. I v tomto programu můžete nahrávat dění na celé ploše nebo ve vybraných oknech, doplňovat jej texty, obrázky nebo komentáři a uložit jej jako video soubor ve formátech Flash, AVI, WMV, EXE nebo jako PowerPoint prezentaci.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (5,1MB)

Snag It 8.2.0 - trialware
homepage

SnagIt je univerzální snímač obrazovky s řadou zajímavých funkcí. SnagIt snímá celou plochu, okna spuštěných programů nebo vybranou oblast, integruje se také do různých aplikací (Microsoft Office, Internet Explorer aj.). Přímo v programu lze sejmuté obrázky drobně upravit.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (14 MB)

Autor:


Nejčtenější

Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...

Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

SMART PROTech na tanku Leopard 2

Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

V noci se dívejte na nebe. Perseidy předvedou pravidelnou podívanou

Perseidy (Irsko, 7. srpna 2009)

Ani letos nás prach z komety Swift-Tuttle nemine a zájemci, kteří vydrží dlouho do noci, se tak mohou těšit na...

Další z rubriky

Tipy pro Windows 10: nastavte výkon grafiky či rychlost stahování

Tipy a triky pro Windows 10

Nové Windows 10 umí měnit šířku datového pásma při stahování aktualizací a pomohou rychle zjistit, zda se právě...

Stáhněte si zdarma: klikněte a relaxujte, nebo zálohujte počítač

Ilustrační foto - relax

Dopřát si při práci na PC příjemné zvuky na pozadí či se připravit na kvalitní spánek pomůže program Click and Relax. O...

S aplikací poznáte každou kytku a poznámkový blok uloží i hesla

Užitečné programy pro tablet vám mohou pomoci i udělat radost.

Na cestách se vám může hodit například atlas rostlin i poznámkový blok. A nechybí třeba ani ekvalizér zvuku v efektním...

MUSÍTE VIDĚT: 5 mateřských šíleností
MUSÍTE VIDĚT: 5 mateřských šíleností

Těhotenská maska na břicho, sádrový odlitek nebo ujetý halloweenský obleček... Trendy se nevyhýbají ani těhotným ženám. Připravte se, bude to šílená jízda!

Najdete na iDNES.cz