Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Tipy na zajímavé weby: Zkuste si přivydělat nebo vyrobit formulář

aktualizováno 
Zjistit názor ostatních lze díky Formees.cz. Dělejte, co vás baví a ještě na tom vydělávejte díky Stovkomat.cz. A kde se na Zemi často jezdí na kole a běhá, prozradí Strava.com.

Ilustrační foto | foto: Lenovo

Vytvořte si dotazník

Formees.cz – www.formees.cz

Služba Formees.cz umožňuje zdarma vytvářet a publikovat on-line formuláře. Nabízí velké možnosti v nastavení stránek a umístění jednotlivých prvků formuláře. Výsledkem je profesionálně zpracovaný formulář, který lze vložit do jakékoliv stránky. Sběr dat je tak nejen nenáročná práce, ale lze zapracovat i vlastní vzhled. Díky možnosti rozdělení formuláře do více stránek jde i o vhodný nástroj pro vytváření obsáhlých dotazníků, anket a průzkumů. Data nasbíraná od uživatelů jsou stále k dispozici a je možné je exportovat (XLS či CSV). V případě prémiových služeb je možné skrýt referenci Formees.cz nebo aktivovat automatické e-mailové notifikace.

Formees.cz
Podobné weby
Survio.com – vytvořte si vlastní dotazník
Netquest.cz – profesionální dotazníky

Levná pracovní síla

Stovkomat.cz – www.stovkomat.cz

Pokud jste v něčem dobří a chcete si přivydělat, zkuste svoji dovednost zadat a čekat na zákazníky. Za drobné částky v hodnotě od 150 do několika stovek korun můžete vykonávat jakoukoliv práci. Stačí zadat, jaké služby nabízíte, například napsat text, zaregistrovat vybrané stránky, navrhnout logo, přeložit text, něco naprogramovat, ručně něco vytvořit atd., a čekat, kdo bude mít zájem. Nabídky jsou rozděleny do sedmi kategorií a ty obsahují podkategorie. Za vykonání práce se nic neplatí, a ten kdo inzeruje, musí z částky, kterou hodlá za službu zaplatit dát provozovateli serveru jednu třetinu. Provozovatel sice neovlivní, jak kvalitní budou odvedené služby od těch, co ji získají, ale nabízí možnost získat certifikaci či napsat hodnocení, což by mohla být jistá záruka kvality.

Stovkomat.cz
Podobné weby
Kilerr.cz – peníze za dovednosti či služby
Manytu.cz – práce za 200 Kč

Kde se často jezdí na kole a běhá

Labs.strava.com – http://labs.strava.com

Mobilní aplikace Strava umožňuje zaznamenávat cyklistické či běžecké výkony, sledovat jak se zlepšujete a překonávat výzvy.

Díky tomu jsou k dispozici různá data a některá z nich se objevují na speciální mapě, na které je po celém světě vidět, kde lidé jezdí na kole, případně běhají. K dispozici jsou samozřejmě i data z České republiky. Kde se nejvíce sportuje? V Praze a okolí, v Brně a následně v dalších větších městech a podhůřích. Na mapě je zaznamenáno na 78 milionů jízd na kole a téměř 20 milionů běžeckých tras.

Labs.strava.com
Podobné weby
Flightradar24.com – mapa prozradí, co vám letí nad hlavou
Bikemap.net – mapa s cyklotrasami a výlety z celého světa

Uwwwízlo v síti

Sumo.fm je fotoeditor v internetovém prohlížeči. Podobá se editoru Pixrl, nabízí základní paletu funkcí a umožňuje pracovat s vrstvami a filtry. Nechybí ani funkce pro manuální vylepšování fotografií.

SportMart.cz je portál nabízející hromadné slevy výhradně z oblasti sportu. Najdete na něm slevy na značkové sportovní zboží, sportovní zážitky, profesionální trenéry nebo na vstupy do oblíbených sportovních center po celém Česku.

Pamatujete na Dikobraz? Šlo o satirický a humoristický týdeník a znovu se do něj začíst (nejsou k dispozici všechna čísla) máte možnost na adrese dikobraz.mikroforum.cz.

Dikobraz.mikroforum.czNejčtenější

Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

Časová osa přechodu na DVB-T2.

Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

Rusko stále neumí vyrábět termovizní přístroje

Termovize jsou mimo jiné hlavním senzorem všech moderních tanků. Ruské tanky...

Klíčovou součást termovizních přístrojů představují detektory v mozaikovém uspořádání. Vyrábí se pouze v několika...

Posloucháte na YouTube muziku? Služba vás bude chtít otrávit reklamou

YouTube je bohatým hudebním zdrojem, ale hudební průmysl z toho radost nemá.

Bezplatný poslech hudby na YouTube by se brzy mohl stát poněkud nepříjemnou záležitostí. Provozovatelé služby se totiž...

Další z rubriky

Umělá inteligence Googlu slouží v armádě a ne všem se to líbí

Bezpilotní letoun RQ-4 Global Hawk

Umělou inteligenci společnosti Google využívá americká armáda v rámci jednoho projektu u bezpilotních letadel.

Forbes, Time i VanityFair. Apple koupil magazínový on-line servis

Aplikace Texture.

Aplikace obsahující přes dvě stovky magazínů přechází po akvizici pod Apple. Servis zahrnuje tituly jako People, Vogue,...

NÁVOD: Kdo má přístup k vašemu Facebooku? Zalepte si díry v soukromí

Nastavte, kdo má na Facebooku přístup k vašim informacím

Budete asi překvapeni, kolika aplikacím, firmám a lidem jste v minulosti povolili přístup ke svým datům. Vzhledem k...

Už víte, kam do školky?
Už víte, kam do školky?

Také vás čeká tento rok zápis do školky? Poraďte se, jaká školka je nejlepší ve vašem okolí, či jestli zvolit státní nebo soukromou.

Najdete na iDNES.cz