Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Programy zdarma: Udělejte si pořádek v MP3 přehrávači

aktualizováno 
Dnešní přehled zajímavých programů pro práci s hudbou vám přináší nové verze řady užitečných aplikací na nahrávání, konverzi a další zpracování hudby a rovněž například i nástroj MP3 Loader, který udržuje v paměti obsah vašeho přenosného MP3 přehrávače a umí jej synchronizovat se seznamem vybraných skladeb.

Multimediální přehrávače

iTunes 6.0.4 - freeware - 35,2 MB

Homepage
Download

Pokud vlastníte přehrávač iPod, je vám jistě aplikace iTunes důvěrně známá. Program slouží jako multimediální přehrávač, organizátor hudebních souborů či přehrávač internetových rádií, ale hlavní funkcí iTunes je synchronizace hudebních souborů s obsahem přenosných přehrávačů iPod. Nová verze iTunes přináší například možnost konverze různých formátů videa pro přehrávání v iPodech, placený download videoklipů a televizních seriálů (nikoliv ovšem pro české uživatele) a řadu dalších novinek.

Quintessential Player 4.51 - freeware - 2,3 MB

Homepage
Download

Quintessential Player je hudební přehrávač s podporou skinů a s řadou zajímavých funkcí. Nová verze rozšiřuje podporu hudebních formátů, dále program spolupracuje s internetovými databázemi skladeb, umí vytvářet playlisty, editovat ID3 tagy a obsahuje i několik zvukových efektů a grafický ekvalizér.

OtsDJ 1.15.004 - trialware - 7,1 MB

Homepage
Download

OtsDJ je přehrávač hudebních souborů ve formátu MP3 a hudebních CD, se kterým zručný DJ zvládne nečekané kousky. Připraveny jsou funkce pro mixování a úpravy přehrávané hudby, OtsDJ zvládne i živý vstup prostřednictvím mikrofonu a ukládání hudby do WAV souborů. Před stažením programu je třeba vyplnit jednoduchý registrační formulář.

Grabování, konverze, vypalování

MIDI Converter Studio 4.6 - shareware - 1,7 MB

Homepage
Download

MIDI Converter Studio je nástroj na dávkovou konverzi MIDI souborů do hudebních formátů WAV, MP3, OGG a WMA. Podporovány jsou všechny běžné formáty MIDI, včetně běžných nastavení kvality výstupních souborů a editace tagů.

All to All AudioConvert 2.0 - trialware - 1,1 MB

Homepage
Download

Nová verze aplikace All to All AudioConvert si poradí se vzájemnou konverzí běžných hudebních formátů, jako jsou MP3, WMA, OGG, WAV a další. Práci vám usnadní možnost nastavit dávkovou konverzi na přesný čas.

All Video Sound Extractor 2.2 - shareware - 1,8 MB

Homepage
Download

S ukládáním zvukové stopy z videa v různých formátech vám pomůže aplikace All Video Sound Extractor. Zvuk z videa umí program ukládat do hudebních souborů ve formátech WMA, WAV a MP3. V programu je možné nastavit přesný časový úsek, ze kterého se má zvuk uložit, případně nastavit opakované uložení zadaných sekvencí atd.

Editory tagů, katalogizéry a ostatní MP3 utility

MP3 Loader 3.0.3 - freeware - 0,2 MB

Homepage
Download

MP3 Loader dobře poslouží všem majitelům přenosných MP3 přehrávačů. Program slouží jako manažer hudebních souborů, který umí synchronizovat obsah přehrávače s adresářem vybraných skladeb a stále si pamatuje obsah přehrávače. Aplikace běžní na pozadí systému, aktivuje se automaticky po připojení MP3 přehrávače k počítači. K běhu programu je třeba mít instalovaný Microsoft .NET Framework 1.1 a vyšší.

ReNamer 3.20 - freeware - 0,9 MB

Homepage
Download

Potřebujete-li často přejmenovávat větší množství MP3 souborů, vyzkoušejte freeware aplikaci ReNamer. Tento program slouží k dávkovému přejmenovávání souborů v různých formátech, důležité je, že podporuje i ID3 tagy MP3 souborů.

MP3 Rename 8.3.0.1 - freeware - 0,1 MB

Homepage
Download

MP3 Rename je velmi pohodlný freeware nástroj na přejmenovávání a vytváření tagů souborů s hudbou ve formátu MP3. V programu je možné nakonfigurovat řadu kritérií, podle kterých se soubory přejmenují, je přitom možné využívat náhled výsledku přejmenování a třídění souborů do adresářů.

Music Tag Editor 1.4 - trialware - 2,8 MB

Homepage
Download

Music Tag Editor je jednoduchý a přehledný nástroj na hromadnou editaci ID3 tagů hudebních souborů ve formátu MP3. Aplikace umí rovněž exportovat playlisty a seznamy souborů ve formátech XML, TXT a CSV. Music Tag Editor bohužel nespolupracuje s internetovými databázemi skladeb, údaje do tagů je tedy třeba vypisovat ručně.

Audio editory, efekty a další utility

AVS Audio Tools 3.6 - shareware - 18,2 MB

Homepage
Download

AVS Audio Tools je soubor užitečných nástrojů pro práci s hudebními soubory. Softwarové nástroje obsažené v balíku slouží k záznamu zvuku z libovolného zdroje, konverzi mezi různými formáty, ukládání zvukových stop z Audio CD, vypalování hudebních CD a mixování vlastních skladeb. Podporovány jsou formáty WAV, MP3, VOX, RAW audio, WMA, AVI, OGG, MPC, AIFF, AIFC, AU, G.726, a další. Nová verze AVS Audio tools přináší několik nových funkcí a řadu různých vylepšení.

Audiotools 5.40 - trialware - 5,8 MB

Homepage
Download

Audiotools, další nástroj na zpracování hudby, slouží například k záznamu zvuku z různých zdrojů, konverzi nejpoužívanějších formátů hudby (WAV, MP3, OGG, WMA…) nebo vypalování hudebních CD. Nahrávání je v programu možné načasovat na několik dní dopředu, včetně opakování atd.

TextAloud 2.177 - shareware - 5,7 MB

Homepage
Download

Nejnovější verze zajímavého programu TextAloud dokáže převést napsaný text (textový soubor, e-mail, WWW stránka atd.) do mluveného slova v sedmi různých jazycích (čeština zatím chybí). Program nabízí 27 různých hlasů, zvukový výstup je možné uložit do souborů ve formátech MP3 a WAV.

GigAlarm 1.281 - trialware - 0,1 MB

Homepage
Download

GigAlarm je plánovací kalendář, který umí jako upozornění na naplánované události a úkoly přehrávat různé multimediální soubory, včetně zvuku ve formátech MP3 a WAV. V programu je možné uložit neomezený počet připomínek

 

 

 

 

Autor:


Nejčtenější

„Tak mě zastřel!“ vykřikl ruský voják a zavraždil šestnáctiletého kluka

Vražedná zbraň. Touto pistolí Stečkin APS zastřelil opilý ruský voják Rudněv v...

„Teď v Československu platí sovětské zákony,“ řekl ruský generál vyšetřovatel Veřejné bezpečnosti, když pátrali po...

Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...Horký nápoj vás ve vedru ochladí lépe, zjistili vědci. Ale má to háček

Horký nápoj v horkém létě?

Biologie lidského těla někdy funguje přesně naopak, než by člověk čekal. Příkladem je pití horkých nápojů v létě. Zní...

Připravte se na pád cen SSD disků. Mohou zlevnit na třetinu

SSD disky jsou stále levnější

Podle firmy Objective Analysis je na trhu tak velký převis nabídky NAND pamětí, které slouží k výrobě SSD disků, že...

Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

Další z rubriky

S aplikací poznáte každou kytku a poznámkový blok uloží i hesla

Užitečné programy pro tablet vám mohou pomoci i udělat radost.

Na cestách se vám může hodit například atlas rostlin i poznámkový blok. A nechybí třeba ani ekvalizér zvuku v efektním...

Stáhněte si zdarma: klikněte a relaxujte, nebo zálohujte počítač

Ilustrační foto - relax

Dopřát si při práci na PC příjemné zvuky na pozadí či se připravit na kvalitní spánek pomůže program Click and Relax. O...

Tipy pro Windows 10: nastavte výkon grafiky či rychlost stahování

Tipy a triky pro Windows 10

Nové Windows 10 umí měnit šířku datového pásma při stahování aktualizací a pomohou rychle zjistit, zda se právě...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz