Sledujte on-line televize vysílající po celém světě

aktualizováno 
Připravili jsme pro vás nejen přehrávač televizních programů včetně těch českých, ale také aplikaci pro přesun nainstalovaných programů ve Windows, vyhledávač hudby v MP3 souborech a možnost vést si záznamy o domácnosti.
Ilustrační snímek

(ilustrační snímek) - Dálkový ovládač, TV, televize | foto: Profimedia.cz

JLC's Internet TV 1.1 – freeware
Dlouhé zimní večery se blíží a mnozí z nás je stráví v teple domova a třeba u televize. Nemáte-li satelit, kabelovou TV, digitální příjem TV či IPTV, pak většinou můžete volit pouze mezi čtyřmi celoplošnými TV stanicemi. Ale nemusíte. Pokud máte rychlé připojení k internetu, stáhněte si a nainstalujte aplikaci JLC's Internet TV. Rázem získáte možnost sledovat stovky televizí vysílajících po celém světě.

Programů pro sledování TV a poslouchání rádií existuje obrovské množství. Bohužel většinou trpí několika neduhy. Bývají prošpikovány spywarem, jsou špatně ovladatelné a uvedené programy či rádia nelze spustit. I přesto se však dá nalézt několik programů, o které se jejich autoři starají a připravují pro ně časté aktualizace. A to je i případ JLC's Internet TV. V jednoduchosti je síla, což tento program splňuje. Po instalaci a následném spuštění se před vámi objeví okno, které obsahuje multimediální přehrávač (Windows Media Player), seznam televizních stanic a to je vše. Nic dalšího hledat nemusíte a dokonce ani nastavovat. Z roletkového menu si můžete vybrat zemi, pro kterou chcete zobrazit místní TV. V případě ČR máte na výběr téměř 30 kanálů, ale po vynechání duplicit a nefunkčních vám jich zůstane o více jak deset méně. U záznamů máte uvedeno, v jaké kvalitě stanice na internetu vysílá (bitrate – datový tok), v jaké kategorii se nachází a její hodnocení. Poklikáte-li na záznam myší, dojde během několika okamžiků ke spuštění vybraného programu.

 • Stahujte ze Slunečnice na této adrese (150 KB).

  JLC's Internet TV

  Application Mover – shareware
  Dostanete-li se do situace, kdy potřebujete změnit umístění instalovaných programů, pak jistě přijde vhod aplikace Application Mover.

  Představte si, že například nainstalujete nějakou hru, která na pevném disku zabere přes 5 GB volného prostoru. Vy se pak rozhodnete, že ji nechcete mít umístěnou na systémovém disku (tedy na C:, kde se nachází Windows), ale na jiné jednotce či disku. Není možné složku s hrou vzít a jen tak ji přesunout na nové místo. Z původní složky totiž vede řada záznamů, které jsou potřebné, a jejich znefunkčnění by mohlo vést k narušení stability Windows. Jestliže však přesun uskutečníte pomocí Application Mover, pak se žádných problémů nemusíte bát. Lehce umožní změnu místa libovolného instalovaného softwaru do jiných adresářů. V aplikaci stačí nastavit stávající složku programu (např. C:\Program Files\BurnAware Free) a novou složku (např. D:\Instalovaný software\BurnAware Free). Application Mover potom nepřesune jen soubory do nové složky, ale také o tom uvědomí Windows a zapíše změny do systémových souborů. Takže pokud se potom na tuto složku odkáže Windows či jiný program, systém bude vědět, kde se nachází její nové umístění. Sharewarovou verzi je možné použít pouze desetkrát. Pak si program pro další použití budete muset zakoupit.

 • Stahujte za Slunečnice na této adrese (582 KB).
  Application Mover


  Clickster 1.6 – freeware

  Trávíte-li dlouhé chvíle vysedáváním u počítače, pak si je můžete zpříjemnit poslechem hudby. Stačí si v internetovém prohlížeči „naladit“ nějakou internetovou rozhlasovou stanici a poslouchat. Pokud navíc disponujete obrovským archivem hudby v digitální podobě, potom není nic lehčího, než si z něj vytvořit hudební list. Co však dělat, pokud zatoužíte po konkrétní písničce? Čekat, než ji budou hrát v rádiu, nemá smyl, a vaše hudební sbírka ho také neobsahuje. Odpověď je jednoduchá. Nainstalujte si a začněte používat aplikaci Clickster.

  Clickster je jednoduchá a přitom geniální vyhledávací služba. Připojí se k internetu a dokáže na něm dle zadaných klíčových slov vyhledat a zobrazit hledanou hudbu, kterou si následně můžete pustit či dokonce stáhnout na pevný disk. Pracuje na podobném principu jako P2P sítě, avšak specializuje se pouze na vyhledávání hudby ve formátu MP3. Na rozdíl od peer to peer klientů není nutné nic nastavovat, a dokonce nemusíte ani nic sdílet, čímž neporušujete zákon na ochranu autorského práva. Takže stahovat lze legálně bez pocitu viny. Přispějete–li autorovi na vývoj aplikace, získáte vylepšenou verzi s několika funkcemi navíc (např. rychlejší stahování, lepší vyhledávání atd.). V současnosti prohledává více jak 30 milionů souborů s hudbou.

 • Stahujte ze Slunečnice na této adrese (5,3 MB).
  Clickster


  Hlídám si 1.0 – freeware

  Díky účetním programům mají možnost firmy vést si nejen veškerou svoji agendu spojenou s podnikáním, ale také v ní vidět, jak si vůbec vedou. Proč toho tedy nevyužít i v případě domácnosti, která chce ušetřit či mít přehled, co se v ní děje? A právě tohle si možná řekli manželé Pavlíčkovi a na svět přivedli aplikaci Hlídám si.

  Tento software v sobě obsahuje několik modulů pro vedení domácnosti. Zaznamenávat si tak lze výdaje a příjmy domácnosti, psát kuchařské recepty, sledovat výdaje za energie, nechat spočítat BMI, zaznamenávat návštěvy lékařů, očkování, evidovat léky či si vést menstruační kalendář. Položky lze zaznamenávat i do zálib (hudba, filmy, literatura, cestování, zpěvník) nebo mít osobní deník, evidovat přístupové kódy anebo vést korespondenci. Veškeré záznamy přitom lze lehce vytisknou, případně nechat uložit do PDF souboru.

 • Stahujte ze Slunečnice na této adrese (6,6 MB).
  Hlídám si


 • Nejčtenější

  Afrika do Evropy narazí, shodují se vědci. Budoucnost však zůstává záhadou

  Předpověď budoucího pohybu kontinentů Christophera Scoteseho.

  Zatímco rekonstrukce minulosti pohybu kontinentů je skutečná věda, jejich predikce je spíše koníček či spekulace....

  Jeho fotky jsou až neskutečně nádherné. Podívejte se, jak vznikají

  Kalendář 43. výsadkového praporu - Nic nepotěší potápěče průzkumného týmu po...

  Jeho fotky výsadkářů z Chrudimi viděl téměř každý. Vypadají jako vystřižené z toho nejdražšího hollywoodského akčního...  Podívejte se, kdy vám vypnou současné televizní vysílání a co s tím udělat

  Nelamte si s DVB-T2 hlavu. Vše podstatné se dozvíte níže.

  Současné pozemní digitální televizní vysílání má před sebou poslední měsíce života. První vysílače budou vypnuty již...

  Sedm častých lží, mýtů a omylů o přechodu na nové televizní vysílání

  V roce 2020 budou mít sběrné dvory napilno.

  Mnoho lidí se v blížící se změně vysílacího standardu neorientuje, a tak se snadno může klamavou nabídkou či...

  Start lodě Sojuz MS-10 se nezdařil, modul s posádkou nouzově přistál

  Start Sojuzu MS-10 z Bajkonuru 11. října 2018.

  Čtvrteční start lodě Sojuz MS-10 z kosmodromu Bajkonur v Kazachstánu se nezdařil. Kvůli závadě na nosné raketě Sojuz...

  Další z rubriky

  Spusťte si Android ve Windows, Linuxu či Macu

  Ilustrační foto - Android

  Chtěli jste hrát Android hry na počítači? Máte to mít. A je jedno, zda pracujete ve Windows, Linuxu či v Macu. Stáhněte...

  Chraňte svá data a identitu před počítačovými zločinci

  Ilustrační foto - kyberzločinci

  Kyberzločinci hledají stále nové možnosti, jak odcizit vaše data. Bojovat s nimi vám pomohou společnosti zabývající se...

  V Česku se u voleb uplatnil robot. Pro ČTK psal zprávy

  Umělá inteligence (ilustrační foto)

  Česká tisková agentura využila během víkendových voleb i automat. Ten pomáhal editorům a redaktorům při přepisování dat...  Najdete na iDNES.cz