Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Slevové servery a srovnávače energií, pojistek a hypoték vám pomohou ušetřit

aktualizováno 
Desítky serverů nabízející různé slevové akce nemusíte každý den navštěvovat jeden po druhém. Zkontroluje vám je jediný web. Ušetřit vám zase pomůže stránka, kde si můžete srovnat výdaje za elektřinu, plyn, pojištění, anebo si vyberete nejvhodnější hypotéku. Speciální aukční portál zúročí vaše peníze.

Ilustrační foto | foto: shutterstock.com

Katalog akci na slevových serverech
Skrz.cz – www.skrz.cz

Serverů, které na internetu nabízí slevy, existují desítky. Návštěvníkům každý den přinášejí slevy a akce na různé zboží. Těm, kdo jejich nabídky vyhledávají, by mohl přijít vhod web, kde jejich akce najdou pěkně pohromadě na jednom místě.

Jde o agregátor slev, tedy jakýsi katalog. V něm se objevují každý den akce ze slevových serverů. U záznamů se nachází nejen název serveru, popis aktuální slevové akce, ale také cena produktu po slevě, zda byla akce již aktivována (zelená fajfka) a také počet uživatelů, kteří po slevě již sáhli. Zcela vpravo v červeném terči máte možnost vidět celkovou slevu v procentech.

Zaujme-li vás konkrétní nabídka, máte možnost na server přejít kliknutím. Řada nabídek je platná pro určité město, a proto nechybí pro lepší orientaci právě třídění podle měst. Zcela dole se nachází možnost nechat si zobrazit žebříček hodnocení serverů dle návštěvníků (s možností přidat svůj hlas) a vložit e-mailovou adresu pro zasílání přehledu slev každé ráno. K dispozici jsou i různé statistiky – kolik jste mohli ušetřit, počet prodaných poukázek, počet nabídek, průměrná sleva apod.

Skrz.cz

Podobné stránky
Slevax.cz – dnešní slevy v ČR
Slevy.cz – letáky a slevové kupóny


Srovnejte si ceny služeb
Ušetřeno.cz – www.usetreno.cz
Nový projekt Ušetřeno.cz si klade za cíl ušetřit rodinný rozpočet zbytečných výdajů bez nutnosti vynaložit jakýkoliv čas pro zařízení formalit.

Na stránkách tak najdete sekce Energie, Hypotéka, Půjčky, Cestovní pojištění, Spořící účty, Kreditní karty, Nakupování a v nich srovnání alternativních nabídek poskytovatelů těchto služeb. Uspořit tak můžete nejen za elektřinu a plyn, ale také u obvyklých finančních produktů – hypoték, půjček, spoření, kreditních karet a nově i webových stránek, které nabízejí denně slevy.

A čím že šetří čas? Služba vše spočítá za vás, ukáže slevu oproti současnému stavu a nakonec sama s vaším souhlasem vyřídí i administraci změn. Dokonce pro porovnání nemusíte zadávat hodnoty např. z vašich současných faktur za energie, můžete je poslat e-mailem a lidé ze zákaznické podpory ji vyplní a pošlou zpět. Pokud si vyberete, stačí stisknout tlačítko a systém odešle veškeré papírování k vyřízení, od vás už bude potřeba jenom podpis.

Ušetřeno.cz

Podobné stránky
CenyEnergie.cz – snižte ceny za energie
Pojištení.com – pojištění on-line


Vyberte si on-line úročení svých financí
Bankbook.cz – www.bankbook.cz

Své finanční úspory můžete zkusit zhodnotit na serveru Bankbook.cz. Na stránkách totiž banky soutěží o klienty a jejich úspory.

Projekt nabízí uživatelům pomocí on-line aukce bank zapojených do projektu nalézt nejlepší zhodnocení, tj. výhodnou úrokovou sazbu a optimální podmínky pro znásobení úspor. Aukce probíhá ve čtyřech krocích. V tom prvním se zaregistrujete na stránky projektu, pak zadáte pomocí formuláře poptávku (kolik peněz chcete takto bance svěřit).

Do dvou pracovních hodin (tedy v pracovní dny od 9 do 15 hod) od zadání poptávky obdržíte od bank nabídky produktů s nabízenými úroky šitými na míru přesně vašim potřebám. Bankbook.cz ulehčuje a zjednodušuje zejména nalezení lépe úročeného produktu za výhodných podmínek a to navíc zdarma. Zkuste novou formu zhodnocení úspor.

Bankbook.cz

Podobné stránky
Honzovahypotéka.cz – hypoteční tržiště v ČR
Honzovapojistka.cz – pojištění na míru


Uwwwízlo v síti

V jakém nejkurióznějším hotelu jste kdy spali? Na vodě, v parku? Pokud se chcete podívat, kde všude se mohou nacházet a jak mohou vypadat různé kuriózní hotely po celém světě, zabrouzdejte na Unusualhotelsoftheworld.com.

Chcete-li najít řemeslníka, který by navíc odvedl práci kvalitně, můžete zkusit zadat svoji poptávku na web Centrumřemesel.cz. A naopak, pokud jste řemeslník, dejte o sobě vědět provozovatelům této služby. Web funguje tak, že zadáte poptávku, co potřebujete udělat a lidé ze serveru vyhotoví nabídku, budou ji s vámi konzultovat a seženou odpovídající řemeslníky, kteří ji zhotoví.

Před 41 roky na Měsíci přistáli první astronauti. Chcete-li se podívat na to, jak celá mise probíhala, pak máte možnost v úžasných multimediálních materiálech na webu Wechoosethemoon.org. Sledujte dění posádky v časové ose.

Wechoosethemoon.org
Nejčtenější

„Neříkej, že už to děláme!“ Tahák šéfa Facebooku ukazuje, čeho se bál

Mark Zuckerberg vypovídá před americkým Kongresem. Jeho poznámky unikly na...

Mark Zuckerberg, zakladatel a šéf sociální sítě Facebook, vypovídal dlouhé hodiny před americkými kongresmany v...

Pilotovi se nechtělo střílet, ale musel. Sestřelení letu KAL 902

Letoun Korejských aerolinií po nouzovém přistání na zamrzlém jezeře.

Před 40 lety sovětská protivzdušná obrana sestřelila dopravní letadlo korejských aerolinek, které se dostalo na území...Ruská armáda zavedla do výzbroje „smrtící kombajny“. Byly i v Sýrii

BMPT Terminátor

Ruská armáda dala do zkušebního provozu deset vozidel Terminátor určených pro palebnou podporu tanků. Některá z těchto...

Voda na Marsu je. Chová se však zvláštně a může i levitovat

Na povrchu Marsu můžeme spatřit nejenom doklady o proudění kapalné vody v...

Dva experimenty ukázaly, že na povrchu Marsu se voda chová výrazně jinak, než jsme zvyklí. Například místní „bahno“...

Youtuber zaplakal. V přímém přenosu mu hackeři ukradli 40 milionů

Ian Balina zřejmě během hacku přišel o více než dva miliony dolarů v...

Přijít o miliony dolarů je ve světě kryptoměn až neuvěřitelně snadné. Přesvědčil se o tom i Ian Balina, americký...

Další z rubriky

Youtuber zaplakal. V přímém přenosu mu hackeři ukradli 40 milionů

Ian Balina zřejmě během hacku přišel o více než dva miliony dolarů v...

Přijít o miliony dolarů je ve světě kryptoměn až neuvěřitelně snadné. Přesvědčil se o tom i Ian Balina, americký...

Ruské úřady zablokovaly komunikační aplikaci Telegram

Messenger Telegram

Šifrovaná komunikační síť Telegram, která odmítla vydat ruským úřadům přístup ke komunikaci uživatelů, byla...

Gmail změní design a představí i nové funkce

Rozkliknutí kalendáře v gmailu

Emailová služba od Googlu změní v příštích týdnech design. Kromě toho představí služba i několik novinek, jako...

Najdete na iDNES.cz