Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Slevové servery a srovnávače energií, pojistek a hypoték vám pomohou ušetřit

aktualizováno 
Desítky serverů nabízející různé slevové akce nemusíte každý den navštěvovat jeden po druhém. Zkontroluje vám je jediný web. Ušetřit vám zase pomůže stránka, kde si můžete srovnat výdaje za elektřinu, plyn, pojištění, anebo si vyberete nejvhodnější hypotéku. Speciální aukční portál zúročí vaše peníze.

Ilustrační foto | foto: shutterstock.com

Katalog akci na slevových serverech
Skrz.cz – www.skrz.cz

Serverů, které na internetu nabízí slevy, existují desítky. Návštěvníkům každý den přinášejí slevy a akce na různé zboží. Těm, kdo jejich nabídky vyhledávají, by mohl přijít vhod web, kde jejich akce najdou pěkně pohromadě na jednom místě.

Jde o agregátor slev, tedy jakýsi katalog. V něm se objevují každý den akce ze slevových serverů. U záznamů se nachází nejen název serveru, popis aktuální slevové akce, ale také cena produktu po slevě, zda byla akce již aktivována (zelená fajfka) a také počet uživatelů, kteří po slevě již sáhli. Zcela vpravo v červeném terči máte možnost vidět celkovou slevu v procentech.

Zaujme-li vás konkrétní nabídka, máte možnost na server přejít kliknutím. Řada nabídek je platná pro určité město, a proto nechybí pro lepší orientaci právě třídění podle měst. Zcela dole se nachází možnost nechat si zobrazit žebříček hodnocení serverů dle návštěvníků (s možností přidat svůj hlas) a vložit e-mailovou adresu pro zasílání přehledu slev každé ráno. K dispozici jsou i různé statistiky – kolik jste mohli ušetřit, počet prodaných poukázek, počet nabídek, průměrná sleva apod.

Skrz.cz

Podobné stránky
Slevax.cz – dnešní slevy v ČR
Slevy.cz – letáky a slevové kupóny


Srovnejte si ceny služeb
Ušetřeno.cz – www.usetreno.cz
Nový projekt Ušetřeno.cz si klade za cíl ušetřit rodinný rozpočet zbytečných výdajů bez nutnosti vynaložit jakýkoliv čas pro zařízení formalit.

Na stránkách tak najdete sekce Energie, Hypotéka, Půjčky, Cestovní pojištění, Spořící účty, Kreditní karty, Nakupování a v nich srovnání alternativních nabídek poskytovatelů těchto služeb. Uspořit tak můžete nejen za elektřinu a plyn, ale také u obvyklých finančních produktů – hypoték, půjček, spoření, kreditních karet a nově i webových stránek, které nabízejí denně slevy.

A čím že šetří čas? Služba vše spočítá za vás, ukáže slevu oproti současnému stavu a nakonec sama s vaším souhlasem vyřídí i administraci změn. Dokonce pro porovnání nemusíte zadávat hodnoty např. z vašich současných faktur za energie, můžete je poslat e-mailem a lidé ze zákaznické podpory ji vyplní a pošlou zpět. Pokud si vyberete, stačí stisknout tlačítko a systém odešle veškeré papírování k vyřízení, od vás už bude potřeba jenom podpis.

Ušetřeno.cz

Podobné stránky
CenyEnergie.cz – snižte ceny za energie
Pojištení.com – pojištění on-line


Vyberte si on-line úročení svých financí
Bankbook.cz – www.bankbook.cz

Své finanční úspory můžete zkusit zhodnotit na serveru Bankbook.cz. Na stránkách totiž banky soutěží o klienty a jejich úspory.

Projekt nabízí uživatelům pomocí on-line aukce bank zapojených do projektu nalézt nejlepší zhodnocení, tj. výhodnou úrokovou sazbu a optimální podmínky pro znásobení úspor. Aukce probíhá ve čtyřech krocích. V tom prvním se zaregistrujete na stránky projektu, pak zadáte pomocí formuláře poptávku (kolik peněz chcete takto bance svěřit).

Do dvou pracovních hodin (tedy v pracovní dny od 9 do 15 hod) od zadání poptávky obdržíte od bank nabídky produktů s nabízenými úroky šitými na míru přesně vašim potřebám. Bankbook.cz ulehčuje a zjednodušuje zejména nalezení lépe úročeného produktu za výhodných podmínek a to navíc zdarma. Zkuste novou formu zhodnocení úspor.

Bankbook.cz

Podobné stránky
Honzovahypotéka.cz – hypoteční tržiště v ČR
Honzovapojistka.cz – pojištění na míru


Uwwwízlo v síti

V jakém nejkurióznějším hotelu jste kdy spali? Na vodě, v parku? Pokud se chcete podívat, kde všude se mohou nacházet a jak mohou vypadat různé kuriózní hotely po celém světě, zabrouzdejte na Unusualhotelsoftheworld.com.

Chcete-li najít řemeslníka, který by navíc odvedl práci kvalitně, můžete zkusit zadat svoji poptávku na web Centrumřemesel.cz. A naopak, pokud jste řemeslník, dejte o sobě vědět provozovatelům této služby. Web funguje tak, že zadáte poptávku, co potřebujete udělat a lidé ze serveru vyhotoví nabídku, budou ji s vámi konzultovat a seženou odpovídající řemeslníky, kteří ji zhotoví.

Před 41 roky na Měsíci přistáli první astronauti. Chcete-li se podívat na to, jak celá mise probíhala, pak máte možnost v úžasných multimediálních materiálech na webu Wechoosethemoon.org. Sledujte dění posádky v časové ose.

Wechoosethemoon.orgNejčtenější

Ve dveřích se ohlédl a usmál. Na co nezapomene česká prokurátorka v Haagu

Anna Richterová v době, kdy pracovala pro tribunál v Den Haagu. Snímek je z...

Prokurátorka Anna Richterová je jedinou Češkou, která pracovala u mezinárodního tribunálu pro vyšetřování zločinů v...

Kennedyho sestru Rosemary zničili ambiciozní rodiče lobotomií

Kennedyho sestru zničili ambiciozní rodiče lobotomií

13. září 1918 se narodila Rosemary Kennedyová, sestra prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho. Od dětství s ní byly...Zelená Sahara, o hodinu delší den a rozpad Afriky. Co čeká naši planetu?

Budoucnost

Na základě současných poznatků dokážou vědci odhadnout, co se stane v daleké budoucnosti. Připravili jsme pro vás výběr...

Lákavá návnada. Jak se ruská agentka přibližovala k Trumpovi

Marija Butinová (19. 7. 2018)

Vyšetřování vlivu Moskvy na poslední americké volby se dostalo k zajímavému odhalení. Ruská agentka se podle něj...

Pohozeni v jednom hrobě. Po 400 letech vracíme dívce a chlapci tvář

Odhalení podoby dvou chlapců a devčete

Na začátku byla náhoda. Stavba rodinného bazénu u domku v Táboře odhalila kosterní pozůstatky tří lidí. V těchto dnech,...

Další z rubriky

Revoluce pro programátory, nebo otravná funkce? Facebook ukázal SapFix

Facebook hodlá spustit vlastní kryptoměnu.

Facebook představil nástroj, který využívá prvky strojového učení k tomu, aby usnadnil práci programátorům. Konkrétně...

Apple usnadní policii získat uživatelská data. Zřídí speciální portál

Zákazníci vstupují do prodejny Apple, New York (30. 7. 2018).

Ve Spojených státech pokračují diskuze o tom, jaká data schraňují firmy o uživatelích a jak je může policie získat....

Trump si stěžuje, že Google neodkázal na jeho řeč. Nemá pravdu, ale vadí to?

Donald Trump si postěžoval, že Google neodkazuje na jeho projevy. Není to ale...

Americký prezident si na Twitteru podruhé postěžoval na to, že jej vyhledávač Google znevýhodňuje. Tentokrát to...

Najdete na iDNES.cz