Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Stáhněte si programy pro jedinečné vylepšení fotografií

aktualizováno 
Přidejte k vašim fotografiím různé efekty. Vytvářet tak můžete 3D obrázky, rozpohybovat své statické snímky, zdeformovat obličej, přeházet barvy na fotografii a ještě více. To vše umí dnešní programy.
Taková fotografie vylepšení nepotřebuje

Taková fotografie vylepšení nepotřebuje | foto: Profimedia.cz

Nejste-li zrovna fotografickými profesionály, můžete své chyby či chyby vzniklé počasím upravit ve speciálních aplikacích. Různých editorů a správců digitálních fotografií je opravdu obrovské množství. Možná vám však v tom vašem chybí nějaká funkce. Potom mohou přijít vhod jednorázové utilitky, které vylepší vaše fotografie o různé efekty.

Hodí se nejen pro ty, kteří chtějí tu a tam něco v obrázku upravit, ale především pro ty, jež jim chtějí vdechnout jiný prostor a větší zajímavost. Celá desítka produktů čeká na vaše vyzkoušení.

Auto3D – freeware
Pokud znáte Zoner 3D Photo Maker (což je nástroj pro tvorbu trojrozměrných obrázků), možná vás mrzí, že tento produkt není zdarma. Naštěstí jeden jeho konkurent zdarma je a umí toho opravdu hodně. Z vašich fotografií vytvoří perfektní 3D obrázky. Jen si budete muset pořídit pro jejich prohlížení 3D brýle.

 • Stahujte na této adrese (1,4 MB).


  Distortit 2.3 – freeware

  Toužíte–li po deformátoru obličeje, zkuste tento produkt. Stačí vybrat oblast pro morphing, jeho sílu a nechat Distortit pracovat. Na jeden obrázek můžete aplikovat více efektů. Během chvilky můžete vytvořit opravdu zábavné obrázky, které lze uložit jako BMP či JPG soubory.

 • Stahujte na této adrese (237 KB).


  Vampix 1.0.0.3 – freeware

  Přidejte černobílé efekty k vašim barevným digitálním obrázkům pomocí odebrání barev z obrázku a vytvořením lokálního černobílého pole. Nebo barvy prostě nechte promíchat a tím tak vytvořte zajímavé dílko.

 • Stahujte na této adrese (348 KB).


  Sqirlz Water Reflections 2.2 – freeware

  Pomůže vytvořit efekt vodní hladiny ve fotografiích JPEG a TIFF nebo ve videích ve formátu AVI. K dispozici jsou takové efekty jako například déšť, kapky, sníh, rozčeřená hladina atd. Nově vytvořené fotografie můžete uložit do BMP, JPG, GIF, SWF a AVI.

 • Stahujte na této adrese (1,2 MB).


  Imagelys Picture Styles 3.0 – freeware

  Tímto produktem můžete vytvářet úchvatné obrázky, artworky, tapety a pozadí. Dokáže totiž kombinovat vaše fotografie s různými texturami. Pracovat lze ve vrstvách, s průhledností, efekty apod. Definovat si můžete vlastní struktury, či vytvářet a editovat masky, aplikovat filtry a ještě více.

 • Stahujte na této adrese (6,3 MB).


  JPEG Resampler 4.7 - freeware

  Tento nástroj je vhodný zejména pro změnu velikosti fotografií ve formátu JPEG. To se může hodit například tehdy, pokud je chcete odeslat elektronickou poštou, či je umístit na webové stránky. Velikost kvalitně pořízené fotografie může překročit i stovky kilobajtů. Potřebujete-li poslat pouze jednu fotografii e-mailem, pak vám to nemusí vadit. Problém přichází, chcete-li zaslat snímků hned několik. Potom jistě přijde vhod hromadná změna (resamlování) jejich velikosti.

 • Stahujte na této adrese (516 KB).


  PhotoPlus 5.5 – freeware

  Poslední verze tohoto programu je číslo 11, ale není určena k volné distribuci. Proto si můžete stáhnout a zdarma používat starší pětkovou verzi. Kromě obvyklých nástrojů disponuje také podporou pro práci s vrstvami. PhotoPlus vám může být dobrým pomocníkem pro vytváření nebo úpravu obrázků.

 • Stahujte na této adrese (6,9 MB).


  CleanSkinFX 1.0 – freeware

  Vaši pozornost si jistě zaslouží i tento příjemný freewarový nástroj s jednoduchým názvem. Ocení ho především ti z vás, kteří čas od času či pravidelně pracují s digitální fotografií. CleanSkinFX je totiž aplikace pro snadnou úpravu portrétů. Během chvilky totiž dokáže vyhladit různé nedokonalosti vzniklé nejen při expozici portrétu, ale také ty pocházející od matky přírody – vlasy, vrásky, oči, pleť atd. Aby byly výsledky co možná nejlepší, je dobré mít fotografii správně vyváženou (beze stínu).

 • Stahujte na této adrese (522 KB).


  Nature Illusion Studio – demo

  Nature Illusion Studio vám pomůže proměnit vaši fotografii do animované podoby tak, že přidá široké množství efektů (voda, déšť, sníh, ptáky, zvuky apod.). Neomezujte se pouze na statickou fotografii. Takové vodopády, moře, mraky přímo vyzývají k trojrozměrnému obrazu. Tímto studiem překonáte fyzické omezení a budete moci vytvářet animované scény, které mohou přinést originalitu.

 • Stahujte na této adrese (3,4 MB).


  Photo/Graphic Edges 6.0 – demo

  Společnost auto FX software se již řadu let zabývá vývojem aplikací, které si poradí s efektovými úpravami obrázků a fotografií raz dva. Tento efektový balík především nabízí několik stovek variant efektů týkajících se především různých druhů orámování, ozdobných či perforovaných okrajů fotografií a dalších příbuzných efektů. Chcete-li tak rámečky pro vaše obrázky, určitě software vyzkoušejte – stojí to za to.

 • Stahujte na této adrese (40 MB).


 • Témata: BMP, AVI, JPEG, software

  Nejčtenější

  Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

  Britský fyzik Stephen Hawking

  Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

  ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

  Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

  Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...  PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

  Časová osa přechodu na DVB-T2.

  Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

  Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

  Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

  Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

  Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

  Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

  Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

  Další z rubriky

  uTorrent opravuje chybu, která mohla uživatele vystavit nebezpečí

  uTorrent

  Oprava klienta služby uTorrent odstraní problém, který mohl uživatele nalákat na podvodné stránky.

  Nechte tablet převést zvuk na noty nebo se podívejte na předpověď počasí

  Tablet pro práci i záýbavu

  Tablet vám umožní lehce ovládat cloudové úložiště s obří zdarma dostupnou kapacitou. Vyzkoušet můžete i šikovný...

  Software zdarma: virtuální prohlídka Země i sluneční soustavy

  Nasa`s Eyes

  Úchvatný virtuální let s možností prozkoumat dostupná data o naší sluneční soustavě nabízí aplikace Nasa`s Eyes....

  Ferrari F12 Berlinetta 6,3...
  Ferrari F12 Berlinetta 6,3...

  r.v. 2016, naj. 7 500 km, benzín, 1. majitel
  6 650 000 Kč (s DPH)

  Najdete na iDNES.cz