Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Tipy na užitečné weby: Svlékněte si Hanu a podívejte se do databáze televizních reklam

aktualizováno 
Podívejte se na příběhy pubertálních holek. Kam vyrazit po ČR za zajímavou akcí? Nabízíte své služby jako model či modelka? Nebo jen chcete shlédnout reklamy, co běžely v TV včetně těch před revolucí?

Reklama, která dráždí - V reklamě na brambůrky podrazí muž své ženě nody a přitlačí ji k zemi. Ona pak chytne jeho a směje se, protože v ruce drží jeho zuby. Nad oběma seniory nakonec vítězí vnuk. | foto: MF DNES

Příběhy dvou pubertálních holek
Hana a hana – www.hanahana.cz

Pokud čtete společenský týdeník Reflex, potom vám jistě postavičky Hana a Hana nejsou neznámé. Tyto dvě dívky tvoří komiks v časopisu a jejich příběhy vychází již od března 2002. Není se tedy čemu divit, že vznikl i web, na kterém příběhy holek naleznete.

Dívky mají na svědomí Miloš Čermák a Miloš Gašparec. Ti vymýšlejí stále nové příběhy a tím se tak pokouší zachytit a přiblížit generaci současných středoškoláků, jejich každodenní radosti i starosti. Na webu naleznete nejen většinu stripů (bohužel ne všechny), ale také možnost napsat si vlastní Hanu a Hanu (stačí zadat text do bublinek) či si Hanu svléknout (pozor, jen pro starší 18 let). Stránky však mají jednu chybu na kráse. Od září minulého roku se na ně přestalo myslet a tak nové stripy zde nenajdete, blog není aktualizován a fórum nefunguje. Aktuální příběhy však naleznete přímo na stránce časopisu Reflex. Pokud máte zájem, můžete si i objednat knížky s příběhy těchto dvou slečen.

Hana a hana

Podobné stránky

Komiks.cz – informace ze světa komiksu
Zelený Raoul – fiktivní postava mimozemšťana


Kde a kdy jsou jaké akce
Nepropásni.cz – www.nepropasni.cz

Není to tak dlouho, co na českém internetu vznikl další server zabývající se akcemi po celé České republice. Nepropásni.cz přináší informace a zábavu pro každou věkovou generaci.

Cílem projektu je usnadnění zveřejňování akcí. Tím zprostředkovává komunikaci mezi pořadateli akcí, subjekty informující o regionálních akcích a samotnými návštěvníky. A jak se na serveru orientovat? Jednoduše. Vyberte, zda chcete akce vyhledávat podle data či oblasti. Klikněte tedy buď na datum, nebo v mapce na kraj v ČR. K dispozici máte také množnost zobrazit akce v konkrétním městě, které zadáte. U akce je potom informace, co na ní bude k vidění, její domovské stránky (pokud jsou k dispozici), program, termín konání, cena vstupenek, pro koho je určena, diskuse a možnost nechat si posílat novinky a upozornění, že se akce blíží. Na serveru jsou k dispozici i dva žebříčky – 10 nejsledovanějších a nejbližších akcí. Vhod jistě přijde přehledný kalendář sportovních a dalších zajímavých akcí pro volný čas.

Nepropásni.cz

Podobné stránky

Kudyznudy.cz – spousta zážitků v ČR
Tipynavýlety.cz – databáze tipů na výlety


Databáze modelů a modelek
All Online Models – www.allonlinemodels.com

Máte zájem o práci jako model či modelka? Potom zkuste portál All Online Models. Ten byl vytvořen pro vaši vlastní prezentaci a je koncipován jako komplexní databáze zájemců o spolupráci s ostatními v oblasti modelingu. Registrují jak modelky a modely, tak i fotografy, modelingové agentury a vizážisty.

Nejde o modelingovou agenturu, nikoho nezastupují, nikomu práci nezajišťují, ve své podstatě ani nezprostředkovávají a neberou ze zakázek žádné provize. Jedná se o internetovou službu, jakýsi portál, kde je každý prezentován i s kontaktními údaji sám za sebe. Stránky jsou registrovány na největších vyhledávačích a souběžně i na nejznámějších portálech věnujících se modelingu a fotomodelingu jak u nás, tak i v zahraničí a v neposlední řadě jsou navazovány i další různé formy spolupráce v této oblasti. Hlavním úkolem tohoto portálu je umožnit všem zájemcům seberealizaci v oblasti modelingu a fotomodelingu a to nejen profesionálům, ale rovněž i úplným začátečníkům. Jednou z hlavních předností portálu je snadnost, s jakou je možné nabídnout svou tvář či své služby. Stačí absolvovat pár kroků a pak už jen věřit, že vaše prezentace, kterou zde vystavíte, udělá patřičný dojem. Zájemci pak budou kontaktovat přímo vás.

All Online Models

Podobné stránky

České modelky – modelky, hostesky, ženy do reklamy
Svět modelek – vstupte do světa modelingu


Uwwwízlo v síti

Reklamy


Chcete si zavzpomínat na reklamy, které u nás běžely před listopadovou revolucí? Nebo jen připomenout ty, co se vysílaly nedávno. Pokud ano, tak zavítejte na stránku http://reklamy.hostuju.cz. Najdete zde na 1 200 klipů a nechybí ani pan a paní Vajíčkovi.
Kvalitní zahraniční seriály jsou v kurzu. Svědčí o tom i peer–to–peer sítě. Na nich můžete nalézt seriál Lost, Jericho, Prison Break a mnoho dalších. Většinou jsou však v angličtině. Ten, kdo jí nevládne natolik, aby se na ně mohl dívat bez titulků, jistě uvítá stránku Titulky k seriálům. Seriálů tu je téměř 400 z toho 6 000 českých titulků.
Encyklopedie kosmonautiky nabízí informace od teoretických základů o kosmonautice, přes realizované projekty až po aktuality a diskusi. Web vznikl v roce 1996. Pokud se tedy zajímáte o kosmonautiku, neměli byste tento web minout.Nejčtenější

Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

Časová osa přechodu na DVB-T2.

Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

Rusko stále neumí vyrábět termovizní přístroje

Termovize jsou mimo jiné hlavním senzorem všech moderních tanků. Ruské tanky...

Klíčovou součást termovizních přístrojů představují detektory v mozaikovém uspořádání. Vyrábí se pouze v několika...

Největší představitelné utrpení? Co ovlivňuje bolest a jak ji měřit

Popište, jakou bolest cítíte (ilustrační foto)

„Bolest je jen slabost opouštějící tělo,“ zněla jedna z propagačních vět amerických mariňáků. Pro někoho jsou...

Další z rubriky

Dětské porno je natrvalo „součástí“ bitcoinu, varují výzkumníci. Už zase

(Ilustrační snímek)

Účetní kniha bitcoinu, která obsahuje přehled všech provedených transakcí, umožňuje i vkládání krátkých textových...

NÁVOD: Kdo má přístup k vašemu Facebooku? Zalepte si díry v soukromí

Nastavte, kdo má na Facebooku přístup k vašim informacím

Budete asi překvapeni, kolika aplikacím, firmám a lidem jste v minulosti povolili přístup ke svým datům. Vzhledem k...

S blockchainem proti nucené práci. Nový projekt má pomoci milionům lidí

Takových sekáčů třtiny jako Generoso už na Kubě mnoho není.

Celosvětově pracuje dle odhadů v podmínkách nucené práce až 25 milionů lidí. Právě těm by mohl pomoci nový projekt,...

Najdete na iDNES.cz