Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Tipy na užitečné weby: Svlékněte si Hanu a podívejte se do databáze televizních reklam

aktualizováno 
Podívejte se na příběhy pubertálních holek. Kam vyrazit po ČR za zajímavou akcí? Nabízíte své služby jako model či modelka? Nebo jen chcete shlédnout reklamy, co běžely v TV včetně těch před revolucí?

Reklama, která dráždí - V reklamě na brambůrky podrazí muž své ženě nody a přitlačí ji k zemi. Ona pak chytne jeho a směje se, protože v ruce drží jeho zuby. Nad oběma seniory nakonec vítězí vnuk. | foto: MF DNES

Příběhy dvou pubertálních holek
Hana a hana – www.hanahana.cz

Pokud čtete společenský týdeník Reflex, potom vám jistě postavičky Hana a Hana nejsou neznámé. Tyto dvě dívky tvoří komiks v časopisu a jejich příběhy vychází již od března 2002. Není se tedy čemu divit, že vznikl i web, na kterém příběhy holek naleznete.

Dívky mají na svědomí Miloš Čermák a Miloš Gašparec. Ti vymýšlejí stále nové příběhy a tím se tak pokouší zachytit a přiblížit generaci současných středoškoláků, jejich každodenní radosti i starosti. Na webu naleznete nejen většinu stripů (bohužel ne všechny), ale také možnost napsat si vlastní Hanu a Hanu (stačí zadat text do bublinek) či si Hanu svléknout (pozor, jen pro starší 18 let). Stránky však mají jednu chybu na kráse. Od září minulého roku se na ně přestalo myslet a tak nové stripy zde nenajdete, blog není aktualizován a fórum nefunguje. Aktuální příběhy však naleznete přímo na stránce časopisu Reflex. Pokud máte zájem, můžete si i objednat knížky s příběhy těchto dvou slečen.

Hana a hana

Podobné stránky

Komiks.cz – informace ze světa komiksu
Zelený Raoul – fiktivní postava mimozemšťana


Kde a kdy jsou jaké akce
Nepropásni.cz – www.nepropasni.cz

Není to tak dlouho, co na českém internetu vznikl další server zabývající se akcemi po celé České republice. Nepropásni.cz přináší informace a zábavu pro každou věkovou generaci.

Cílem projektu je usnadnění zveřejňování akcí. Tím zprostředkovává komunikaci mezi pořadateli akcí, subjekty informující o regionálních akcích a samotnými návštěvníky. A jak se na serveru orientovat? Jednoduše. Vyberte, zda chcete akce vyhledávat podle data či oblasti. Klikněte tedy buď na datum, nebo v mapce na kraj v ČR. K dispozici máte také množnost zobrazit akce v konkrétním městě, které zadáte. U akce je potom informace, co na ní bude k vidění, její domovské stránky (pokud jsou k dispozici), program, termín konání, cena vstupenek, pro koho je určena, diskuse a možnost nechat si posílat novinky a upozornění, že se akce blíží. Na serveru jsou k dispozici i dva žebříčky – 10 nejsledovanějších a nejbližších akcí. Vhod jistě přijde přehledný kalendář sportovních a dalších zajímavých akcí pro volný čas.

Nepropásni.cz

Podobné stránky

Kudyznudy.cz – spousta zážitků v ČR
Tipynavýlety.cz – databáze tipů na výlety


Databáze modelů a modelek
All Online Models – www.allonlinemodels.com

Máte zájem o práci jako model či modelka? Potom zkuste portál All Online Models. Ten byl vytvořen pro vaši vlastní prezentaci a je koncipován jako komplexní databáze zájemců o spolupráci s ostatními v oblasti modelingu. Registrují jak modelky a modely, tak i fotografy, modelingové agentury a vizážisty.

Nejde o modelingovou agenturu, nikoho nezastupují, nikomu práci nezajišťují, ve své podstatě ani nezprostředkovávají a neberou ze zakázek žádné provize. Jedná se o internetovou službu, jakýsi portál, kde je každý prezentován i s kontaktními údaji sám za sebe. Stránky jsou registrovány na největších vyhledávačích a souběžně i na nejznámějších portálech věnujících se modelingu a fotomodelingu jak u nás, tak i v zahraničí a v neposlední řadě jsou navazovány i další různé formy spolupráce v této oblasti. Hlavním úkolem tohoto portálu je umožnit všem zájemcům seberealizaci v oblasti modelingu a fotomodelingu a to nejen profesionálům, ale rovněž i úplným začátečníkům. Jednou z hlavních předností portálu je snadnost, s jakou je možné nabídnout svou tvář či své služby. Stačí absolvovat pár kroků a pak už jen věřit, že vaše prezentace, kterou zde vystavíte, udělá patřičný dojem. Zájemci pak budou kontaktovat přímo vás.

All Online Models

Podobné stránky

České modelky – modelky, hostesky, ženy do reklamy
Svět modelek – vstupte do světa modelingu


Uwwwízlo v síti

Reklamy


Chcete si zavzpomínat na reklamy, které u nás běžely před listopadovou revolucí? Nebo jen připomenout ty, co se vysílaly nedávno. Pokud ano, tak zavítejte na stránku http://reklamy.hostuju.cz. Najdete zde na 1 200 klipů a nechybí ani pan a paní Vajíčkovi.
Kvalitní zahraniční seriály jsou v kurzu. Svědčí o tom i peer–to–peer sítě. Na nich můžete nalézt seriál Lost, Jericho, Prison Break a mnoho dalších. Většinou jsou však v angličtině. Ten, kdo jí nevládne natolik, aby se na ně mohl dívat bez titulků, jistě uvítá stránku Titulky k seriálům. Seriálů tu je téměř 400 z toho 6 000 českých titulků.
Encyklopedie kosmonautiky nabízí informace od teoretických základů o kosmonautice, přes realizované projekty až po aktuality a diskusi. Web vznikl v roce 1996. Pokud se tedy zajímáte o kosmonautiku, neměli byste tento web minout.


Nejčtenější

Termovize: podívejte se, jak se pečou turisté na Staroměstském náměstí

Záběry z termokamery na Staroměstském náměstí

Infračervené Slow TV se vrací. Na Staroměstské náměstí v Praze jsme umístili infrakameru, která v přímém přenosu...

Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

SMART PROTech na tanku Leopard 2

Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

Záhada lidských lebek na rakvi velmože rozluštěna. Může za ně tajemný řád

Hrobka Jana Jiřího ze Švamberka. Detail nepravého madla v podobě dvou železných...

Nález nepoškozené hrobky a kovové rakve významného šlechtice Jana Jiřího ze Švamberka byl sám o sám o sobě...

Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

Další z rubriky

Videa na výšku už nejsou pro smích, YouTube z nich odstraní pruhy

Video na výšku.

YouTube v okně webového přehrávače nově nabídne i videa pořízená na výšku bez bočních pruhů. Lépe tak využije plochu...

Slavný konspirační teoretik narazil. Blokují ho Facebook, Apple i YouTube

Alex Jones

Americký komentátor Alex Jones, známý svými pořady propagujícími konspirační teorie, možná přijde o část svého dosahu....

Spotify testuje neomezené přeskakování reklam pro neplatiče

Aplikace Spotify.

Australští uživatelé hudební aplikace Spotify si mohou vyzkoušet přeskakování reklam. Příjemnou novinku firma...

MUSÍTE VIDĚT: 5 mateřských šíleností
MUSÍTE VIDĚT: 5 mateřských šíleností

Těhotenská maska na břicho, sádrový odlitek nebo ujetý halloweenský obleček... Trendy se nevyhýbají ani těhotným ženám. Připravte se, bude to šílená jízda!

Najdete na iDNES.cz