Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Tipy na užitečné weby: Testujte a získejte bezplatně výrobky

aktualizováno 
Pomozte vylepšit produkty a získejte za ně odměny. Hledáte texty a akordy k písničkám či jen zajímavý hudební server? Sháníte nový obal k vašemu filmovému DVD?
Obchod, elektro, televize (c) profimedia.cz/corbis

Obchod, elektro, televize (c) profimedia.cz/corbis - Televize, elektro - ilustrační foto | foto: Profimedia.cz

Testujte a hlasujte
Test&Vote.cz – www.testandvote.cz

Také jste věčně nespokojeni s funkčností výrobků? Že kdyby to bylo na vás, dokázali byste některé z nich vylepšit či zdokonalit? Že však na váš názor není nikdo zvědavý? Tak to se mýlíte. Právě proto tu je server Test&Vote. Ten je připraven přijímat vaše názory, za které vás dokonce odmění.

Díky testování produktů, hlasování a zodpovězení online-anket, máte jako konzument možnost, výrobcům a návrhářům sdělit váš názor. Vše je přitom zcela zdarma. Abyste se mohli k testům přihlásit, musíte provést registraci a zapsat se k testu dle vaší volby. Budete-li pro tento test vybráni, pošle vám provozovatel serveru potvrzující e-mail a daný produkt vám bude zaslán poštou. Tento produkt si poté můžete bezplatně ponechat a libovolně testovat. Neregistrovaní se mohu podívat co je aktuálně k testování, co se připravuje a o co již přišli. Zúčastnit se však lze i tzv. rychlého hlasování. Rychlé hlasování je malá anketa, díky které je možno váš názor i vaše zvyky aktualizovat. Rychlé hlasování umožní později pozvat jen ty účastníky, kteří nejlépe odpovídají anketám. Za zodpovězení tohoto formuláře získáte 15 punktů? Co je to punkt? To jsou speciální body. Každý váš příspěvek bude odměněn punkty, které je možné zaměnit za Pixmania nákupní poukázky nebo i v los do loterie (losování o 10 000 Kč). Přihlášení je bezplatné a rychlé a získáte tak 1 500 punktů a 1 los do loterie. Tímto máte možnost okamžitě vyhrát. Jestliže se chcete zúčastnit anket k určitému tématu, můžete také vyplnit různé rubriky (Auto, Zdraví, Cestování, atd.), za co obdržíte rovněž punkty.

Test&Vote.cz


Podobné stránky

Test.idnes.cz – přehled testů zboží i služeb
Testoviny – TV pořad o testování zboží


Texty a akordy k písním
Supermusic.sk – www.supermusic.sk
Kvalitních webů, zabývajících se hudbou na českém a vlastně i slovenském internetu moc není. A právě na Slovensku existuje jeden, který stojí za zmínku. Na Supermusic.sk nalezne návštěvník nejen denní monitoring hudebního zpravodajství, ale především informace o interpretech (koncerty, diskografie ..), diskusní fóra, chat či školu hry – kytaru či klavír. Perličkou na závěr je možnost stáhnout si on-line, zpěvníky, texty písní a akordů či hudební teorii. U zahraničních písniček se objevují i jejich české překlady. A pokud nějaká píseň chybí a vy k ní znáte slova či dokonce akordy, můžete tuto jedinečnou databázi hudebních hitů sami rozšířit. Denně se přitom na serveru objeví kolem dvacítky zajímavých zpráv z hudební oblasti. Nechybí ani soutěže o lístky, CD a DVD a disky s vašimi oblíbenými interprety si na Supermusic.sk můžete rovnou zakoupit.

Supermusic.sk

Podobné stránky

Diskografie.cz – diskografie hudebních interpretů
Freemusic.cz – tisíce MP3 zdarma a denní zpravodajství z hudební scény


Obaly pro vaše filmové DVD
DVD obaly – www.kfilmu.net/dvdobaly.php

Jste-li filmovými fanoušky a kupujete oblíbené snímky na DVD nosičích, možná se již i vám někdy stalo, že vinou nešetrného zacházení vašeho známého - kterému jste filmu zapůjčili - došlo k poničení, či úplnému zničení obalu DVD. Co teď? Vytiskněte si nový. Stačí zabrouzdat na internetové stránky serverů, které uchovávají stovky či tisíce obalů v elektronické tvorbě. Ten potom stačí vytisknout a vložit místo toho starého.

Jeden takový server naleznete i na www.kfilmu.net – přepněte se do sekce DVD obaly. DVD obaly v ní vystavené nejsou určeny pro výrobu nelegálních kopií. Slouží jako informace o DVD filmu a bonusech, popřípadě pokud jste vlastníky originálního DVD a svůj DVD obal jste si nějak poškodili (ošoupání, neúmyslné roztrhnutí aj.), tak si můžete DVD obal vytisknout. Ale pozor. Žádný z DVD obalů se nenachází na serveru www.kfilmu.net, zde najdete pouze odkazy na jiné stránky. Tudíž za stránky a jejich bezpečnost, na které vedou odkazy, neručí a zároveň nemusí být vždy funkční. Tato sekce by vám měla usnadnit a urychlit hledání DVD obalů, které již jsou jinde (v podstatě jde o rozcestník). Z tohoto důvodu nemůžete obaly přidávat. Můžete ho však poptat ve fóru a někdo vám ho může poslat. Pokud sháníte obaly na DivX filmy, navštivte sekci DivX obaly.

DVD obaly

Podobné stránky

DVD obaly – obaly na české a slovenské DVD
XDVD.cz – obaly k filmům na DVD


Uwwwízlo v síti

Zkrášlete si pracovní plochu tapetou. Stovky jich můžete nalézt na stránkách Tapety na plochu. Ty jsou rozděleny do několika kategorií podle zaměření (abstraktní, auta, hry, jídlo atd.). K dispozici jsou většinou obrázky v rozlišení 800 x 600 anebo 1024 x 768 bod. Na odkaz stačí kliknout pravým tlačítkem myši a zvolit Uložit jako. Tím obrázek stáhnete a potom si ho vystavte na plochu.
Server Povolání pro život má přilákat mladé lidi ke studiu technických oborů, zvýšit prestiž technických profesí a posílit lidské kapacity v moravskoslezském regionu pro potřeby jeho rostoucí ekonomiky. Zahrnuje spolupráci se zaměstnavateli, středními a vysokými školami, oborovými sdruženími, tzv. klastry, rekvalifikačními a poradenskými středisky a úřady práce, které se snaží zvýšit ochotu lidí studovat a pracovat ve strojírenských, stavebních, ale i elektrotechnických a dalších oborech.
Chcete ušetřit nějakou korunu na elektřině? Víte jaké vybírat spotřebiče, aby byly šetrné k přírodě? Na portálu Úsporné spotřebiče, jehož smyslem je poskytnout českým spotřebitelům širokou informační základnu o energetické náročnosti a dalších důležitých provozních parametrech, zjistíte nejen to.

Tapety na plochu
Nejčtenější

Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

Britský fyzik Stephen Hawking

Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

Časová osa přechodu na DVB-T2.

Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

Slavný archeolog objevil „první město“. A podváděl i ze záhrobí

James Mellaart (s cigaretou) v Çatal Hüyük v 60. letech

Pohled do pozůstalosti zpětně usvědčil autora jednoho z největších archeologických objevů 20. století ze systematického...

Další z rubriky

S blockchainem proti nucené práci. Nový projekt má pomoci milionům lidí

Takových sekáčů třtiny jako Generoso už na Kubě mnoho není.

Celosvětově pracuje dle odhadů v podmínkách nucené práce až 25 milionů lidí. Právě těm by mohl pomoci nový projekt,...

T-Mobile v Praze testoval technologie pro 5G sítě, byli jsme u toho

Test mMIMO v Petrovicích

V pražských Petrovicích proběhl nejrozsáhlejší test technologie Massive MIMO v kontinentální Evropě. Ta poslouží k...

Která je nejrychlejší nebo nejvtipnější? Šampioni ze světa kryptoměn

Kdo zvítězí v závodu kryptoměn?

Hodnota, anonymita, náročnost těžby, rychlost a humor. I ve světě kryptoměn se svádí souboj o prvenství. Přinášíme...

Najdete na iDNES.cz