Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Tipy na zajímavé weby: Naznačte přátelům, jakým dárkem udělají radost

aktualizováno 
Nákup nového auta bývá složitý, zdlouhavý a únavný proces. Porovnávač Autonabídka.cz jej může urychlit. S Mojepřání.eu dostanete jen ty dárky, co si přejete. A jak šetřit energii a tipy k modernímu bydlení, najdete na Zelenézprávy.cz.

Každému dárek dle gusta | foto: Profimedia.cz

Když kupujete nové auto

Autonabídka.cz – www.autonabidka.cz

Autonabidka.cz zajišťuje nákup nových, předváděcích i referenčních vozidel přímo od autorizovaných dealerů v ČR. V databázi najdete aktuální přehled o modelech osobních vozů, které jsou v daný moment na českém trhu dostupné.

Vítaná je funkce srovnání. Stačí vložit automobily do porovnávače a vedle sebe se zobrazí jejich parametry: rozměry, výkon motoru či výbava. Aplikace je interaktivní, pokud tak začnete hledat konkrétní automobil, všechny parametry se automaticky přizpůsobují vašemu výběru.

Autonabídka.cz
Podobné
Katalog.automobilu.cz – historie i současnost
Porovnánívozidel.cz – srovnejte vozidla

Sdělte své přání

Mojepřání.eu – www.mojeprani.eu

Blíží se váš svátek, narozeniny či jiné podstatné výročí, a chtěli byste konkrétní dárky - jenže nevíte, jak si o ně říct. V tom případě zkuste web Mojepřání.eu.

Pro používání služby je nutné nejprve vytvořit zdarma svůj účet (buď se zaregistrujte, anebo přihlaste pomocí facebookového účtu). Jakmile se objeví hlavní okno, vytvořte si seznam toho, co byste si přáli obdržet. Ve druhém kroku pozvěte lidi (zadejte jejich e-mailové adresy, nebo vyberte ze seznamu přátele na Facebooku), od kterých byste tyto dárky chtěli dostat. Ty o tom e-mailem dostanou vědět a každý z nich se může rozhodnout, co vám ze seznamu pořídí. Pokud to někdo udělá, automaticky již ostatní ten samý dárek nebudou moci vybrat.

Mojepřání.eu
Podobné
Seznamdárků.cz – připomínač dárků
Spolehnise.cz – doručí přesně dárek k výročí nebo svátku

Úspora energie a trendy v bydlení

Zelenézprávy.cz – www.zelenezpravy.cz

Pokud počítáte každou korunu a přitom chcete být ohlední k životnímu prostředí, potom by vás mohly zajímat Zelenézprávy.cz.

Web je zaměřený na úsporu energie a trendy v bydlení. Vznikl v roce 2010. Rozdělen je do několika rubrik, které se zaměřují na problematiku úspor, energie a životního stylu. V článcích mimo jiné najdete tipy a triky, jak odstranit v bytech plíseň, k čemu je infratopení či jak třídit oblečení.

Zelenézprávy.cz
Podobné
Nazeleno.cz – chytrá řešení pro každého
Tzb.info.cz – technická zařízení budov

Uwwwízlo v síti

Jsou-li vaše děti školou povinné, potom se podívejte na službu Rodičák.cz. Slouží k plánování a rezervaci schůzek rodičů s učiteli.

Ověřsito.cz je web umožňující hodnotit on-line obchody podle různých kritérií, ale také na základě spokojenosti s celkovým prodejním procesem. Na webu najdete prodejce v mnoha kategoriích seřazené dle dosaženého hodnocení.

Podívat se do celého světa a přitom se nehnout z pohodlí domova, splní web WorldCamera.net. Nacházejí se na něm webkamery z celého světa. Stačí vybrat světadíl, zemi a dostupné kamery s popisem se zobrazí jako na dlani.

WorldCamera.net


Nejčtenější

Vyřešil jsem nejslavnější záhadu, tvrdí devadesátiletý britský matematik

Britský matematik Michael Atiyah (2018)

Britsko-libanonský matematik Michael Atiyah tvrdí, že našel důkaz jednoho z nejslavnějších nevyřešených matematických...

Zelená Sahara, o hodinu delší den a rozpad Afriky. Co čeká naši planetu?

Budoucnost

Na základě současných poznatků dokážou vědci odhadnout, co se stane v daleké budoucnosti. Připravili jsme pro vás výběr...Pohozeni v jednom hrobě. Po 400 letech vracíme dívce a chlapci tvář

Odhalení podoby dvou chlapců a devčete

Na začátku byla náhoda. Stavba rodinného bazénu u domku v Táboře odhalila kosterní pozůstatky tří lidí. V těchto dnech,...

Po 50 letech se poletí k Měsíci, vesmírným turistou bude japonský miliardář

Prvním vesmírným turistou, který se vydá na oběžnou dráhu kolem Měsíce, bude...

Prvním vesmírným turistou, který se vydá na oběžnou dráhu kolem Měsíce, bude japonský miliardář Júsaku Maezawa....

Nejlepší editor fotek zdarma: nemusí se instalovat a vznikl v Praze

Ivan Kuckir, autor programu Photopea.com

Potřebujete otevřít a upravit PSD soubor, ale nemáte po ruce Photoshop? Tato překvapivě svižná online aplikace zvládne...

Další z rubriky

Asistent Google si poradí se dvěma jazyky najednou. Čeština pořád chybí

Umělá inteligence Google Assistant se už nyní připravuje na konverzaci v...

Už delší dobu se mluvilo o funkci bilingvního asistenta. Koncem léta Google tuto funkci konečně představil spolu s...

Tentokrát vás vyděrači při masturbaci nenatočili, uklidňuje policie

účet trhlý

Do mnohých e-mailových schránek dorazila zpráva o napadení daného účtu a instalaci viru, který uživatele pomocí kamery...

Twitter vrátí uživatelům možnost chronologického řazení příspěvků

Ilustrační snímek

Twitter dostal rozum a jako sociální síť, která vyniká aktuálními příspěvky, vrátí možnost chronologického řazení...

Najdete na iDNES.cz