Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Tipy na zajímavé weby: Každý den jeden placený software zdarma

aktualizováno 
Našli jsme pro vás server, na kterém rozdávají jinak placený software zcela zdarma. Projděte se po Česku. Víte, jakými autobusy ve vašem městě jezdíte?
Software zdarma

Software zdarma

Software zdarma
Giveaway of the day – www.giveawayoftheday.com

V dnešní době není skoro nic zdarma. Například rohlík, počítač, auto či komerční software vám zcela jistě nikdo zdarma nedá – tedy pokud pomineme možnosti výher, darů atd. Avšak u posledně jmenovaného to až tak neplatí. My vám prozradíme, kde se komerční software rozdává zdarma.

Pamatujete si ještě na to, kdy jste někdy něco dostali zdarma? Že to bylo včera? A co předevčírem a den před tím? Dostat něco zdarma několik dní po sobě by byla obrovská náhoda. My vám dokážeme, že náhoda to být nemusí. Na serveru Giveaway of the day naleznete denně software zdarma. Má to však jediný háček. Vždy jde pouze o jeden program či hru a to na jeden den. Nejde přitom o žádný podvod či fígl. Software není ani infikovaný virem, spywarem či dalším škodlivým programovým kódem. Stačí si ho zdarma, legálně stáhnout a nainstalovat. K této instalaci dostanete nějakou formu bezplatné aktivace. Jedinou nutností je, že konkrétní software musíte nainstalovat ještě týž den, kdy jste ho stáhli. K dispozici je i archív, kde naleznete, co již zdarma za produkty vyšlo. Bohužel není zde možnost podívat se, co autoři na další dny připravují. Tím zřejmě chtějí zajistit, aby návštěvníci stránky navštěvovali pravidelně každý den.

Giveaway of the day

Podobné stránky

Stahuj.cz – český stahuj server
Slunečnice.cz – český stahuj server


Průvodce po česku
Průvodce.com – www.pruvodce.com

Česká republika nabízí celou řadu hezkých míst. Na své si tak přijdou turisté, návštěvníci různých akcí, muzeí, památek atd. Kde však hledat tyto informace na internetu, a pokud možno na jednom serveru? Zkuste například Průvodce po česku.

Na serveru tak naleznete například mapu České republiky, kde si můžete vybrat místo či oblast vašeho zájmu, seznam jednorázových akcí, stálých expozic, pohlednice, panoramatické fotografie, mapu s hrady a zámky, mapu s muzei a galeriemi, vyhledávač ubytování a restaurací a ještě více. K vyhledávání informací slouží jak intuitivní mapy, na kterých se zobrazují oblasti vašeho zájmu, tak i různá vyhledávací pole. A pokud se budete chtít na nějakou památku zeptat, tak můžete využít diskusní fórum.

Průvodce.com

Podobné stránky

Českévýlety.cz – tipy na výlety a dovolenou
Tipy na výlety.cz – a to nejen v ČR


Informace o městských autobusech
Citybus.cz – www.citybus.cz

Máte to štěstí a je ve vašem městě MHD? Že nevíte, co znamená tato zkratka? Tak vězte, že jde o Městskou Hromadnou Dopravu – MHD. Pražákům, Brňákům, Olomoučákům a lidem z dalších velkých měst to jistě není neznámé. Avšak jste si jisti, že vozový park ve vašem městě není zastaralý? Víte, jaké prostředky se pro přepravu používají, kolik jich je? Nejen to se dozvíte na serveru Citybus.cz.

Ten založilo Občanské sdružení Citybus a věnuje se městské hromadné dopravě osob. Naleznete na nich informace o jednotlivých provozech městské hromadné dopravy především v České a Slovenské republice. Asi nejzajímavější je možnost nechat si zobrazit stav MHD v daném městě. Stačí kliknout např. na Prahu a ihned se dozvíte informace o vozidlech, provozu MHD, dopravcích atd. Informace o jednotlivých provozech obvykle obsahují aktuální i starší inventární přehledy vozidel dopravců, informace o linkovém vedení nebo další zajímavosti z provozu doplněné ilustračními fotografiemi. Největší informační část webových stránek je věnována provozu městské hromadné dopravy v Praze, hlavním městě České republiky. Zde nechybí informace o většině autobusů, včetně jejich typu, podtypu, výrobce, provozovny, linky, SPZ a ještě více. Můžete si je dokonce i prohlédnout na fotografiích.

Citybus.cz

Podobné stránky

MHD spoje – vyhledávání spojů v různých městech ČR
BUSportál – nejen informace o autobusech


Uwwwízlo v síti

Hledáte server plný pohádek pro malé i velké? Potom navštivte Pohádky.org. Naleznete na něm báje, mýty, legendy, pohádky, pověsti či povídačky od neznámých, ale i známých autorů.
Lahodný nápoj Coca-Cola je nejen osvěžující nápoj, ale také výborný pomocník v domácnosti. Podívejte se na osm využití Coca–Coly.
Jste silní v zeměpise? Pokud se domníváte, že ano, tak v tom případě si to vyzkoušejte v jednoduchém testu. Na této adrese naleznete mapu Evropy a vaším úkolem je z horního pole postupně umístit všechny státy do velké mapy.

Mapa EvropyNejčtenější

Termovize: podívejte se, jak se pečou turisté na Staroměstském náměstí

Záběry z termokamery na Staroměstském náměstí

Infračervené Slow TV se vrací. Na Staroměstské náměstí v Praze jsme umístili infrakameru, která v přímém přenosu...

Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

SMART PROTech na tanku Leopard 2

Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...

Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

Záhada lidských lebek na rakvi velmože rozluštěna. Může za ně tajemný řád

Hrobka Jana Jiřího ze Švamberka. Detail nepravého madla v podobě dvou železných...

Nález nepoškozené hrobky a kovové rakve významného šlechtice Jana Jiřího ze Švamberka byl sám o sám o sobě...

Další z rubriky

Kdo ovlivňuje podobu vaší hlavní stránky Facebooku a jak na něj vyzrát

Jak vám facebook sestavuje obsah hlavní stránky na míru?

Zajímalo vás někdy, proč na Facebooku vídáte příspěvky v pořadí, v jakém jsou? Odpovědí je News Feed, specializovaný...

Facebook a Instagram vám pohlídají, kolik času na nich strávíte

Nová funkce pro kontrolu stráveného času na Facebooku

Facebook a Instagram spouští funkci, která vám ukáže, kolik času na nich trávíte.

Facebooku se daří jako mobilnímu prohlížeči, ale návštěvnost mu stále klesá

Logo společnosti Facebook

Interní webové zobrazení aplikace Facebooku je ve Spojených státech třetím nejpoužívanějším mobilním prohlížečem....

Najdete na iDNES.cz