Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Tipy na zajímavé weby: Když je pro vás vaření koníčkem a máte chuť něco připravit

aktualizováno 
Našli jsme pro vás web, který poslouží všem, kteří rádi vaří a nebojí se experimentovat. Nakupovat můžete i stroje pro vaši zahradu, pole či les. A nechybí stránky s výlety pro celou rodinu.

Řecké jídlo | foto: Profimedia.cz

Tam kde je jídlo doma
Apetitus.cz – www.apetitus.cz

Dobrý apetit podporuje každodenní přijímání potravy v přesně určeném čase. Také vás přepadá často chuť k jídlu? Pak je tu zajímavý web, který je určen všem, kteří rádi vaří a nebojí se experimentovat. Vyzkoušejte nové jídlo pro celou rodinu.

Apetitus.cz není klasický server, který přináší denně informace ze světa pokrmů. Jde totiž o agregátor (shromažďuje informace na určité téma) receptů, článků o dobrém jídle a nápojích. Vznikl před rokem a půl a dnes na něm naleznete celou řadu užitečných článků. Nabízí jejich aktualizovaný přehled a to včetně receptů z nejchutnějších českých webů a weblogů o jídle, pití a pochutinách. Celá řada receptů čeká jen na vás, stejně tak jako reportáže a recenze či informace o vínu. Agregátor foodblogů v současné době obhospodařuje celkem 37 zdrojů. Čekají na vás témata – svačinka pro vaše chuťové buňky, lepší tři dny bez jídla, než jeden den bez čaje, zprávy a novinky ze světa gastronomie, český kuchař, nejnovější kulinářské recepty atd. Chcete–li si články číst ve svém mobilním telefonu, můžete využít adresu mobilní verze http://m.apetitus.cz.

Apetitus.cz

Podobné stránky

Český kuchař – jídlo není pouze zdroj potravy
Kulinářské recepty – nejnovější kulinářské recepty

Pořiďte si nový profi stroj
Profistroje.cz – www.profistroje.cz

Bydlíte–li v panelovém domě, bytové jednotce, anebo v městské části bez zeleně, pak žádné stroje pro údržbu svého majetku asi potřebovat nebudete. Jste–li však drobný zemědělec, hospodář či vlastníte pole a lesy, pak si možná lámete hlavu, kde sehnat profesionální stroje, které by vám váš majetek pomohly obdělávat. Už nepátrejte. Vše naleznete zde.

Server Profistroje.cz je internetový server s centralizovanou nabídkou různých značek strojů, se snahou pokrýt široké spektrum profesionálních strojů užívaných zejména v zahradní, lesní, stavební, zemědělské a komunální oblasti. Nabídka strojů a značek se bude nadále postupně rozšiřovat i do dalších oblastí. Server se snaží nabízet maximum dostupných informací o strojích, modelech a způsobu použití vč. přehledu prodejních míst. Veškeré informace o strojích a modelech byly získány na základě podkladů od distributorů jednotlivých značek. Návštěvník stránek má jedinečnou možnost vyhledat si stroj/model dle vlastní potřeby a následně kontaktovat prodejce daného stroje/modelu ve vybraném regionu. A to buď formou poptávky odeslané přímo ze stránek serveru, anebo prostřednictvím kontaktů uvedených na prezentační stránce vybraného prodejce. U prodejců nechybí stručné informace o tom, co vše prodávají, od jakých značek a důležité údaje jako kde mají prodejny a jaké jsou otevírací doby.

Profistroje.cz

Podobné stránky

Stroje.cz – inzerce stroj, nástrojů a nářadí
Strojcentrum.cz – půjčete si těžké stroje na vaší stavbu


Neseďte doma a vyrazte s rodinou na výlet
Rodinné výlety – www.rodinnevylety.cz

I podzim je vhodný na výlety. Především ty rodinné. Máte–li zájem podívat se někam do přírody a to nejen sám(a), potom zavítejte na web Rodinné výlety.

Zde totiž naleznete inspiraci na výlety jak pro rodiče, tak i pro děti. Vše je přehledně roztříděno do rubrik. Můžete se podívat, jaké hry na výletě vymyslet pro malé i velké, aby se nenudili, jaké akce se připravují, jaké vybavení na výlet vzít či jaké místo navštívit. Nechybí mapka, která vám ukáže, kam se na výlet vydat a pár fotografií z publikovaných výletů. I přestože byl web uveden do provozu už před rokem, stále trochu zeje prázdnotou. Zatím na něm totiž naleznete pouze 180 článků. Snad se však do budoucnosti budou ty nové rychle množit a dobrý nápad tak nezůstane nevyužit.

Rodinné výlety

Podobné stránky

Výletník.cz – trasy, mapy a ubytování
Turistický web – databáze vašich výletů


Uwwwízlo v sítí

Studentské městečko


Na Srandawebu.com můžete nalézt celou řadu srandovních obrázků. Od modelek a konceptů aut, přes oživlou zeleninu až po 3D zvířata. Pojďte se bavit s Murphyho zákony, videi, vtipy atd.
Hodláte již brzy vstoupit do svazku manželského? Více než manželství se bojíte svatebního dne? Nevíte co vše zařídit, jaké jsou zvyky? Tak se informujte na slovenském portálu Svatba.sk anebo si nechte od nich zařídit svatbu doslova na klíč.
Nastoupili jste před několika týdny do školy? Pak by vám mohl přijít vhod web, který vytváří Studentské městečko. Naleznete zde řadu informací od studentů pro studenty. Nechybí zpravodajství, kultura, bulvár či poradna.


Témata: vaření, Čaj, Svatba, Vtip

Nejčtenější

Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

Britský fyzik Stephen Hawking

Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

Časová osa přechodu na DVB-T2.

Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

Slavný archeolog objevil „první město“. A podváděl i ze záhrobí

James Mellaart (s cigaretou) v Çatal Hüyük v 60. letech

Pohled do pozůstalosti zpětně usvědčil autora jednoho z největších archeologických objevů 20. století ze systematického...

Další z rubriky

Tipy na zajímavé weby: Mapa prozradí, kde hrozí nebezpečí povodní

Notebook

Povodňová mapa na Intermap.cz ukáže v Česku místa, která jsou spojena s rizikem povodní. Po ztracených zvířatech lze...

Představitelé G20 oddálili regulaci kryptoměn. Chtějí dostatek dat

Ilustrační snímek

Na summitu skupiny dvaceti ekonomicky nejsilnějších států se mimo jiné řešily i kryptoměny. Na konkrétní regulaci se...

Umělá inteligence Googlu slouží v armádě a ne všem se to líbí

Bezpilotní letoun RQ-4 Global Hawk

Umělou inteligenci společnosti Google využívá americká armáda v rámci jednoho projektu u bezpilotních letadel.

Najdete na iDNES.cz