Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Tipy na zajímavé weby: Když je pro vás vaření koníčkem a máte chuť něco připravit

aktualizováno 
Našli jsme pro vás web, který poslouží všem, kteří rádi vaří a nebojí se experimentovat. Nakupovat můžete i stroje pro vaši zahradu, pole či les. A nechybí stránky s výlety pro celou rodinu.

Řecké jídlo | foto: Profimedia.cz

Tam kde je jídlo doma
Apetitus.cz – www.apetitus.cz

Dobrý apetit podporuje každodenní přijímání potravy v přesně určeném čase. Také vás přepadá často chuť k jídlu? Pak je tu zajímavý web, který je určen všem, kteří rádi vaří a nebojí se experimentovat. Vyzkoušejte nové jídlo pro celou rodinu.

Apetitus.cz není klasický server, který přináší denně informace ze světa pokrmů. Jde totiž o agregátor (shromažďuje informace na určité téma) receptů, článků o dobrém jídle a nápojích. Vznikl před rokem a půl a dnes na něm naleznete celou řadu užitečných článků. Nabízí jejich aktualizovaný přehled a to včetně receptů z nejchutnějších českých webů a weblogů o jídle, pití a pochutinách. Celá řada receptů čeká jen na vás, stejně tak jako reportáže a recenze či informace o vínu. Agregátor foodblogů v současné době obhospodařuje celkem 37 zdrojů. Čekají na vás témata – svačinka pro vaše chuťové buňky, lepší tři dny bez jídla, než jeden den bez čaje, zprávy a novinky ze světa gastronomie, český kuchař, nejnovější kulinářské recepty atd. Chcete–li si články číst ve svém mobilním telefonu, můžete využít adresu mobilní verze http://m.apetitus.cz.

Apetitus.cz

Podobné stránky

Český kuchař – jídlo není pouze zdroj potravy
Kulinářské recepty – nejnovější kulinářské recepty

Pořiďte si nový profi stroj
Profistroje.cz – www.profistroje.cz

Bydlíte–li v panelovém domě, bytové jednotce, anebo v městské části bez zeleně, pak žádné stroje pro údržbu svého majetku asi potřebovat nebudete. Jste–li však drobný zemědělec, hospodář či vlastníte pole a lesy, pak si možná lámete hlavu, kde sehnat profesionální stroje, které by vám váš majetek pomohly obdělávat. Už nepátrejte. Vše naleznete zde.

Server Profistroje.cz je internetový server s centralizovanou nabídkou různých značek strojů, se snahou pokrýt široké spektrum profesionálních strojů užívaných zejména v zahradní, lesní, stavební, zemědělské a komunální oblasti. Nabídka strojů a značek se bude nadále postupně rozšiřovat i do dalších oblastí. Server se snaží nabízet maximum dostupných informací o strojích, modelech a způsobu použití vč. přehledu prodejních míst. Veškeré informace o strojích a modelech byly získány na základě podkladů od distributorů jednotlivých značek. Návštěvník stránek má jedinečnou možnost vyhledat si stroj/model dle vlastní potřeby a následně kontaktovat prodejce daného stroje/modelu ve vybraném regionu. A to buď formou poptávky odeslané přímo ze stránek serveru, anebo prostřednictvím kontaktů uvedených na prezentační stránce vybraného prodejce. U prodejců nechybí stručné informace o tom, co vše prodávají, od jakých značek a důležité údaje jako kde mají prodejny a jaké jsou otevírací doby.

Profistroje.cz

Podobné stránky

Stroje.cz – inzerce stroj, nástrojů a nářadí
Strojcentrum.cz – půjčete si těžké stroje na vaší stavbu


Neseďte doma a vyrazte s rodinou na výlet
Rodinné výlety – www.rodinnevylety.cz

I podzim je vhodný na výlety. Především ty rodinné. Máte–li zájem podívat se někam do přírody a to nejen sám(a), potom zavítejte na web Rodinné výlety.

Zde totiž naleznete inspiraci na výlety jak pro rodiče, tak i pro děti. Vše je přehledně roztříděno do rubrik. Můžete se podívat, jaké hry na výletě vymyslet pro malé i velké, aby se nenudili, jaké akce se připravují, jaké vybavení na výlet vzít či jaké místo navštívit. Nechybí mapka, která vám ukáže, kam se na výlet vydat a pár fotografií z publikovaných výletů. I přestože byl web uveden do provozu už před rokem, stále trochu zeje prázdnotou. Zatím na něm totiž naleznete pouze 180 článků. Snad se však do budoucnosti budou ty nové rychle množit a dobrý nápad tak nezůstane nevyužit.

Rodinné výlety

Podobné stránky

Výletník.cz – trasy, mapy a ubytování
Turistický web – databáze vašich výletů


Uwwwízlo v sítí

Studentské městečko


Na Srandawebu.com můžete nalézt celou řadu srandovních obrázků. Od modelek a konceptů aut, přes oživlou zeleninu až po 3D zvířata. Pojďte se bavit s Murphyho zákony, videi, vtipy atd.
Hodláte již brzy vstoupit do svazku manželského? Více než manželství se bojíte svatebního dne? Nevíte co vše zařídit, jaké jsou zvyky? Tak se informujte na slovenském portálu Svatba.sk anebo si nechte od nich zařídit svatbu doslova na klíč.
Nastoupili jste před několika týdny do školy? Pak by vám mohl přijít vhod web, který vytváří Studentské městečko. Naleznete zde řadu informací od studentů pro studenty. Nechybí zpravodajství, kultura, bulvár či poradna.


Témata: vaření, Čaj, Svatba, Vtip

Nejčtenější

„Tak mě zastřel!“ vykřikl ruský voják a zavraždil šestnáctiletého kluka

Vražedná zbraň. Touto pistolí Stečkin APS zastřelil opilý ruský voják Rudněv v...

„Teď v Československu platí sovětské zákony,“ řekl ruský generál vyšetřovatel Veřejné bezpečnosti, když pátrali po...

Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

SMART PROTech na tanku Leopard 2

Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...

Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

Horký nápoj vás ve vedru ochladí lépe, zjistili vědci. Ale má to háček

Horký nápoj v horkém létě?

Biologie lidského těla někdy funguje přesně naopak, než by člověk čekal. Příkladem je pití horkých nápojů v létě. Zní...

Další z rubriky

Dejte nám bankovní údaje svých klientů, žádají banky Facebook i Google

Ilustrační snímek

Korporace se snaží přemluvit velké banky, aby jim daly přístup k některým bankovním údajům a umožnily obchodovat v...

Slavný konspirační teoretik narazil. Blokují ho Facebook, Apple i YouTube

Alex Jones

Americký komentátor Alex Jones, známý svými pořady propagujícími konspirační teorie, možná přijde o část svého dosahu....

Google vás šmíruje, i když mu to zakážete. Na webu o tom dokonce lže

Google zaznamenal Historii polohy i po jejím vypnutí v menu

Kdo nechce, aby se zaznamenávala jeho poloha, zpravidla si v zařízení se systémem Android deaktivuje ukládání Historie...

Najdete na iDNES.cz