Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Tipy na zajímavé weby: Najděte si novou restauraci ve svém okolí

aktualizováno 
Toužíte–li navštívit nové restaurační zařízení ve vašem městě, podívejte se nejprve na internet a zjistěte, které by vám vyhovovalo. Do jakého autobazaru můžete zajít koupit nové auto a do kterého ne? Tak na tyto otázky se vám bude snažit odpovědět zajímavý projekt. A samozřejmě nechybí i tipy na další stránky.
Pivo, hospoda, restaurace

Pivo, hospoda, restaurace | foto: Luděk Peřina

Najděte si svoji restauraci
Restaurace.cz – www.restaurace.cz

Má–li vaše drahá polovička narozeniny, blíží se vám výročí, kdy jste spolu začali chodit, jak spolu dlouho žijete, či kdy jste se vzali, pak by to jistě chtělo důstojnou oslavu. Není nic lehčího než si někam vyrazit. A co třeba do restaurace, kde se nejen dobře pobavíte, ale hlavně najíte díky pokrmům z výborné kuchyně? Kam však zajít, když existuje tolik restauračních zařízení a ne každé z nich nabízí služby na úrovni a vynikající kuchyni? Máme pro vás řešení.

Navštivte na internetu portál Restaurace.cz a požádejte ho o radu. Tento projekt totiž slouží k vyhledávání a prezentaci gastronomických zařízení v České republice. Klade si za cíl zpřístupnit přehledným způsobem informace o restauracích, hotelích, barech, hospůdkách, kavárnách a jiných pohostinských zařízeních. V  rozsáhlém katalogu, který obsahuje několik tisíc jídelních zařízení, si určitě vyberete. Vyhledávat můžete podle lokality, kuchyně a typu podniku. Samozřejmostí je také fulltextové vyhledávání, které je vhodné využít v okamžiku, kdy znáte pouze část názvu nebo adresy hledané restaurace. U záznamů podniků nechybí kontaktní informace, stejně tak otevírací doba a další doplňující informace (druh kuchyně, počet míst, klimatizace, zahrádka atd.). Pokud jste svoji oblíbenou restauraci nenašli a chtěli byste o ní dát vědět dalším návštěvníkům, můžete tak učinit. Stačí zcela dole kliknout na odkaz přidat restauraci a v novém okně vyplňte formulář, který následně odešlete. Do 24 hodin by se zařízení mělo na stránkách objevit.

Restaurace.cz

Podobné stránky

Jíst a pít – pomůže vám s výběrem restaurace
NetCisnik.cz – objednávka jídla až domů


Zkušenosti s autobazary
Recenze autobazarů – www.recenze-autobazaru.phorum.cz

Jestliže již dosluhuje váš plechový miláček a vy byste rádi nového, tak máte dvě možnosti. Buďto si koupit nový vůz, anebo sáhnout po starším a již ojetém. Ti majetnější z vás dají možná přednost první možnosti. Pokud se však spokojíte s již používaným automobilem, možná pro něj zamíříte do autobazaru. Znáte však autobazary. Kvůli zisku jsou schopni špatné auto vychvalovat až do nebes. Které autobazary jsou slušné, a kterým se naopak vyhnout? Tak na toto se vám bude snažit odpovědět web Recenze autobazarů. Na něm naleznete zkušenosti druhých s autobazary.

Cílem tohoto webu není pošpinit či nějakým způsobem pomluvit jakýkoliv autobazar. Každý autobazar má možnost se k uveřejněným recenzím vyjádřit a není zde žádný autobazar ničím zvýhodňován. Jména autobazarů jsou řazena abecedně. Lehce se tak můžete dozvědět, kdo s vámi bude mít zájem jednat seriózně, nebude se snažit vás okrást, nebo nabízet auto s vadou, o které věděl. Naleznete zde několik předních a nejznámějších autobazarů v ČR. Na recenzích ostatních autobazarů se pracuje a měly by se objevit v brzké době. Nový autobazar můžete přidat napsáním nové recenze i vy sami.

Recenze autobazarů

Podobné stránky

Cars.cz – tisíce aut na internetu
TipCars.com – auta nabízena autobazary


Peníze pod kontrolou
Madatidal.cz – www.madatidal.cz

Existuje celá řada aplikací, díky kterým můžete mít pod kontrolou rodinné finance. Do nich si lze zaznamenávat jednotlivé výdaje a příjmy a prakticky ihned vidíte, kudy vám z rozpočtu odtéká nejvíce peněz. Zatím však neexistovala žádná on–line možnost, jak si toto zaznamenávat. Avšak jen donedávna.

Nově spuštěná webová aplikace Madatidal (Má dáti dal) vám umožní jednoduše zapisovat, třídit a prohlížet vaše příjmy a výdaje odkudkoliv. Projekt se řadí mezi tzv. Web 2.0 služby a je k dispozici zcela zdarma. Umožňuje například zjistit, kolik jednotliví členové domácnosti utrácejí za telefon nebo porovnat výdaje za elektřinu letos a vloni. Zaznamenávat si lze i návštěvy v restauracích a vy tak alespoň budete vědět, na kolik vás jídlo měsíčně přijde. Díky tomu, že Madatidal je webová aplikace, domácí či osobní účetnictví máte k dispozici na jakémkoliv počítači, ať jste doma nebo v práci. Aplikace není složitá na používání a neobsahuje plno funkcí, které by jen málokdo chtěl využívat. Zkuste, že vedení příjmů a výdajů je nejen užitečné, ale může být i příjemné.

Madatidal.cz

Podobné stránky

sMoney.EU - vedení osobních financí zdarma
Fincentrum.idnes.cz – vše pro vaše osobní finance


Uwwwízlo v sítí

Dobrá pozice ve vyhledávači je jedním z nejdůležitějších kritérií k dobrému úspěchu vaší internetové prezentace. Sebelepší design stránek vám ať už nové klienty či návštěvníky nenaláká. Tajemství úspěchu je doopravdy ve vyhledávačích a v pozicích, na kterých se nacházíte ve výsledcích vyhledávání. Málokterý uživatel prochází ve vyhledávači více než první tři stránky. Proto je důležité být vidět. Zjistěte si na stránkách Pozice ve vyhledávačích, jak jsou viděny ty vaše stránky.
Služba Weblogy.cz nabízí v řádu minut aktualizovaný přehled článků z nejlepších českých weblogů zaměřených na webdesign a internet.
Jestliže hledáte instanta messengera, či chcete–li kecálka, který podporuje více sítí a nespecializuje se pouze na ICQ, Yahoo! Messenger, Google Talk atd., tak byste mohli sáhnout po programu Miranda. Vše podstatné se o něm můžete dozvědět na českém webu Miranda.cz.

Miranda.cz
Nejčtenější

Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

Britský fyzik Stephen Hawking

Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

Časová osa přechodu na DVB-T2.

Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

Další z rubriky

Americký stát chce zpoplatnit porno

ilustrační snímek

Rhode Island plánuje zavést poplatek za to, že uživatel bude moci přistupovat na stránky s obsahem pro dospělé.

Sem nechoďte, jinak už dnes nic neuděláte. Google spustil Sound Maker

Google spustil Sound Maker na platformě Chrome Music Lab.

Neumíte na nic hrát? Nevadí. Hudbu si nakreslíte. V rámci měsíce hudby na školách spustil Google další ze série svých...

Facebook v problémech. Šéf bezpečnosti končí, lidem vadí nečestní analytici

Logo Facebooku

Společnost Cambridge Analytica nečestně získala informace o padesáti milionech uživatelů Facebooku a využila je mimo...

Najdete na iDNES.cz