Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Tipy na zajímavé weby: Poznejte divy světa a nechte si navrhnout nový účes

aktualizováno 
Našli jsme pro vás nejen stránky o přírodě a atraktivních účesech, ale také tip na web věnující se rádiím či panoramatickým fotografiím a ještě více.

Budou se volit divy světa. - Velká čínská zeď | foto: Profimedia.cz

Okouzlující příroda
Divy světa – www.quido.cz/priroda

Není to tak dlouho, co jsme psali o stránce, na které jste mohli najít zajímavé stavby z celého světa. Na tomto webu však naleznete ještě další zajímavosti. Všechny jsou zařazeny do rubriky Divy přírody.

Jsou na světě místa, která svou jedinečností a krásou uchvátí každého, alespoň trochu vnímavého jedince, vzbudí jeho úžas, naplní ho úctou k přírodě, obestřou všechny jeho smysly a člověk si uvědomí svou malost. Chcete-li se inspirovat, kam se vydat na dovolenou a přitom vidět něco netradičního, máte jedinečnou šanci. Přečíst si totiž můžete o více jak padesáti divech světa. Články jsou doplněny o ilustrační fotografie míst a také nechybí odkazy na stránky, na kterých naleznete o vybraném divu další informace.

Divy světa

Podobné stránky

Příroda.cz – příroda, ekologie a život
National-geographic.cz - stále je co objevovat


Portál o rádiích
Super-Rádio.cz – http://super-radio.cz

Toužíte-li po portálu, který se denně věnuje rozhlasovému vysílání, potom byste měli zavítat na Super-Rádio.cz.

Tento mladý informační portál monitorující aktuální dění v českém rozhlasovém éteru navíc celkem nedávno spustil i novou barevnější grafiku a přidal nové služby. Jednou z nich je i sekce Live poslech a Rádia. Sekce Live poslech nabízí obsáhlou databázi odkazů na poslech rádií ve všech kvalitách. Všechny odkazy pro live poslech odkazují na servery Play.cz a ABradio.cz. Nová sekce Rádia obsahuje seznam všech českých rozhlasových stanic, které k šíření svého signálu využívají pozemní vysílače. U každé stanice jsou uvedeny základní údaje o držiteli licence, adrese rádia, webové prezentaci a frekvencích, na kterých stanice vysílá.
Naleznete zde také telefony do studia, případně odkaz na webovou kameru sledující dění ve studiu. Přibyly i aktuality, přesněji řečeno novinky, které jsou důležité, ale nesplňují nasazení mezi novinky a články. A pokud by vás zajímalo, která rádia jsou nejvíce poslouchána, zavítejte do sekce Poslechovost. Zde naleznete vždy nejčerstvější data.

Super-Rádio.cz

Podobné stránky

ABradio.cz – internetové rádio
RadioTV – co se děje v éteru


Účesy přes počítač
eHairStudio.net - www.ehairstudio.net

Krátký, zvlněný, polodlouhý, dlouhý či asijský účes? Který zvolit? Nevíte? Rádi byste změnili účes či barvu vlasů, ale neradi riskujete? Přemýšlíte o krátkých vlasech, ale nejste si jisti výsledkem? Rádi byste se dozvěděli, které typy účesů vám sluší a které ne? Nebo jaká barva je pro Vás ta pravá? Pak je tu web eHairStudio.net. Ten vám s výběrem toho pravého účesu nejen pomůže, ale rovnou vám může ukázat, jak byste v něm vypadali.

Navštivte virtuální kadeřnictví a nechcete si vlasy ostříhat 100x jinak. Budete ovšem potřebovat fotografii hlavy. Na webu naleznete informace, které fotografie jsou vyhovující a které nikoliv. Fotografie a zejména její kvalita zásadním způsobem ovlivní výsledek. Služba bohužel není zdarma a je závislá na počtu vámi objednaných portrétů. Minimální počet je 26 za 210 korun. Po uhrazení tohoto poplatku stačí fotografii zaslat a provozovatel služby pomocí počítačové grafiky přiřadí k obličeji různé účesy. Na výběr je přes 4 500 účesů. Ty, které chcete, si můžete vybrat sami, anebo lze využít služeb vizážisty a ten navrhne účesy, které by vám měly nejlépe slušet. Portréty vám poté pošle zpět a vy si je můžete prohlédnout, vytisknout a rovnou s sebou vzít ke kadeřnici a ta vám účes může vytvořit. Tím také odpadá riziko nemilého překvapení z nového účesu.

eHairStudio.net

Podobné stránky

Vlasy.cz – informace o vlasech
Ucesy-ucesy.eu – svět účesů


Uwwwízlo v síti

Potřebujete screenshot nějakého programu a nechce se vám ho instalovat? Tak zkuste využít novou službu Screenshot Archive. Tento web nabízí ke stažení na stovky screenshotů, které lze vyhledávat pomocí klíčových slov a nebo dle kategorií. Všechny obrázky jsou ve formátu PNG, nemají žádný vodotisk a je možné je používat kdekoliv.
Jste příznivcem panoramatických obrázků? A máte rádi českou přírodu? Pokud ano, navštivte web Czech360. Na stránkách totiž naleznete zajímavá místa a můžete tak objevovat krásu České republiky v klidu a pohodlí vašeho domova. Všechny fotografie je možné prohlížet v 360° a k dispozici jsou ve 4 možnostech zobrazení.
Umíte psát text vzhůru nohama? Že ne? Ale pokud chcete, tak služba Flip na adrese www.revfad.com/flip.html vám to umožní. Stačí do pole Originál napsat svůj text a v poli Flipped se ihned začne objevovat jeho kopie postavená na hlavu.

Czech360Nejčtenější

Termovize: podívejte se, jak se pečou turisté na Staroměstském náměstí

Záběry z termokamery na Staroměstském náměstí

Infračervené Slow TV se vrací. Na Staroměstské náměstí v Praze jsme umístili infrakameru, která v přímém přenosu...

Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

SMART PROTech na tanku Leopard 2

Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...

Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

Záhada lidských lebek na rakvi velmože rozluštěna. Může za ně tajemný řád

Hrobka Jana Jiřího ze Švamberka. Detail nepravého madla v podobě dvou železných...

Nález nepoškozené hrobky a kovové rakve významného šlechtice Jana Jiřího ze Švamberka byl sám o sám o sobě...

Další z rubriky

Facebooku se daří jako mobilnímu prohlížeči, ale návštěvnost mu stále klesá

Logo společnosti Facebook

Interní webové zobrazení aplikace Facebooku je ve Spojených státech třetím nejpoužívanějším mobilním prohlížečem....

Kdo ovlivňuje podobu vaší hlavní stránky Facebooku a jak na něj vyzrát

Jak vám facebook sestavuje obsah hlavní stránky na míru?

Zajímalo vás někdy, proč na Facebooku vídáte příspěvky v pořadí, v jakém jsou? Odpovědí je News Feed, specializovaný...

Facebook a Instagram vám pohlídají, kolik času na nich strávíte

Nová funkce pro kontrolu stráveného času na Facebooku

Facebook a Instagram spouští funkci, která vám ukáže, kolik času na nich trávíte.

Najdete na iDNES.cz