Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


USB Hudební stromeček a jiné vánoční kýče

aktualizováno 
V dnešním speciálním vánočním díle našeho pátečního seriálu o hračkách a jiných zajímavostech vám přinášíme několik skutečných kýčů s vánoční tématikou. Dominují jim svítící hudební stromeček a bubnující Santa Claus, které se připojují k USB portu vašeho počítače, ale nezklamou vás ani ostatní.

Přeneste si kousek vánoční nálady k počítači

USB Music Christmas tree; web: www.iwantoneofthose.com; cena: £9,99

Nastal Štědrý den, tak proč si nepřenést trošku té vánoční nálady i k počítači. USB porty se dají využít různě, kromě nejrůznějších periferií, si k nim můžete připojit třeba umělé akvárko, o kterém jsme psali zde nebo v parném létě šikovný větráček.

Dnes vám přinášíme dokonalý kýč. Jedná se o svítící a hrající stromeček. Jednoduše ho připojíte k USB portu a stromeček začne hrát šesti barvami, které se střídají po pěti sekundách. Krátké vánoční písně si přehrajete stiskem tlačítka. 

Vánoční hodiny do každé rodiny

Holiday Time Musical Clock Water Globe; web: www.emusicalgifts.com; cena: $62,50

Na tu správnou vánoční notu vás naladí tyto krásné stolní hodiny. Jsou sice trochu kýčovité, ale někdy není trochu kýče na škodu. Horní části hodin dominuje zasněžená miniaturní vánoční scéna s vánočním stromečkem a rozdáváním dárku. To však není to jediné, čím tyto hodiny přispívají k vánoční pohodě.

Hodiny obsahují třicet vánočních písní, které jsou rozděleny do dvou skupin po patnácti písních. První patnáctka obsahuje nejznámější koledy a druhá patnáctka další klasické nadčasové písně. Písničky můžou hrát buď nepřetržitě nebo v každou celou hodinu. Přehrávání může být aktivováno také pohybem. 

Bubnují Santa jen pro silné nátury

USB Drumming Santa; web: www.iwantoneofthose.com; cena: £12,99

Dalším vánočním kýčem, kterým si můžete vyzdobit okolí svého počítače, je tento plastový bubnující Santa Claus. Pokud jste přežily bez následků se svítícím a hrajícím vánočním stromečkem, tak tenhle Santa vám minimálně způsobí pořádný duševní otřes.

Stačí aby jste tohoto malého idiota připojili k USB portu svého počítače a stiskli tlačítko. Santa pak rozehraje své sólo na bubny - jako Keith Moon bubeník skupiny The Who, ale mnohem méně talentovaný. Svým bubnováním, které podmalovává modré světlo vám dokonale znechutí pět tradičních vánočních písní mezi které mimo jiné patří Tichá noc nebo Rolničky. 

Vánoční úkryt pro vaše sušenky

Santa Cookie Jar; web: www.talkingpresents.com; cena: $27,95

Další Santa Claus, kterého vám dnes přinášíme, nevypadá tak strašně jako ten malý bubeníček a ani tak neprzní vánoční koledy. Je sice neméně kýčovitý, ale přece jen vypadá mnohem sympatičtěji. Je takový je celý baculatý. Ve svém těle skrývá zásobník pro tradiční americké sušenky. Jakmile mu odklopíte hlavu, aby jste si vzali svou oblíbenou sušenkou, vybafne na vás Santa svůj tradiční pokřik: "Ho, Ho, Ho, Merry Christmas!" 

Sněhuláci s bluesovým srdcem

Jake & Elwood Interactive Snowmen; web: www.emusicalgifts.com; cena: $19,99 (jeden sněhulák), $37,00 (duo)

Nakonec vám přinášíme skutečnou lahůdku. Představujeme vám Jakea a Elwooda, dva sněhuláky jejichž ledová srdce rozehřálo blues. Jake je vydrží v ruce mikrofón a Elwood to rozbalí na sněhové hrablo, které mu ale supluje kytaru. Ve svém repertoáru mají sice jen jednu píseň, ale ta k nim sedí jako přišitá. Co jiného by měli sněhuláci zpívat než "I'm A Snow-man"? Při zpěvu pohybují nejen ústy, ale i pokyvují hlavou. Sněhuláci si mohou zpívat i každý sám, ale teprve duo stojí skutečně za to!

Autor:Nejčtenější

Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

Britský fyzik Stephen Hawking

Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

Časová osa přechodu na DVB-T2.

Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

Další z rubriky

Dvacet let vyrábí procesory s katastrofálními chybami. Nyní řeší, co s tím

Stánek Intelu na veletrhu CES praskal většinu času ve švech. O chybách Spectre...

Pokus o opravu katastrofálních bezpečnostních chyb Meltdown a Spectre přinesl závažné problémy se stabilitou...

Superlevný minipočítač Raspberry Pi je rychlejší a nepotřebuje zásuvku

Raspberry Pi 3 Model B+

Nová verze Raspberry Pi 3 B+ má rychlejší procesor, svižnější konektivitu a dokáže se připojit na 5GHz wi-fi. Zajímavá...

Válka gigantů pokračuje. Amazon přestane prodávat produkty Nest od Googlu

O podlahové topení se stará intuitivní termostat Nest.

Americký obchod Amazon vyřadí z nabídky produkty společnosti Nest. Ta spadá do koncernu Alphabet a nabízí výrobky...

Najdete na iDNES.cz