Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Více hudby do MP3 přehrávače!

aktualizováno 
V pravidelném přehledu programů na práci s hudbou dnes najdete například jednoduchý nástroj Lamer, který umí snižovat bitrate hudebních souborů ve formátu MP3. Jestliže se smíříte s určitou mírou ztráty kvality, můžete s jeho pomocí snadno dostat do vašeho MP3 přehrávače mnohem více hudby než dřív.

Pár poslouchající muzku z iPodu | foto: Profimedia.cz

Multimediální přehrávače

JAG Media Player 11.00 - freeware
homepage

Multimediální přehrávač JAG Media Player si poradí nejen s běžnými typy hudebních a video souborů, ale zvládne rovněž i přehrávání internetových rádií a televizního vysílání, včetně možnosti záznamu do souborů.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (4,3 MB)

OrangeCD Player 6.0.1- freeware
homepage

OrangeCD Player je velmi jednoduchý přehrávač hudebních CD, který běží na pozadí systému. O přehrávaných skladbách umí OrangeCD Player najít všechny dostupné informace v internetové databázi.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (1,5 MB)

Grabování, konverze, vypalování

AltoMP3 CD Ripper 5.10 - trialware
homepage

K ukládání skladeb z hudebních CD do komprimovaných formátů MP3 nebo OGG slouží program AltoMP3 CD Ripper. Při převodu na MP3 používá AltoMP3 CD Ripper velmi kvalitní kodek LAME, v programu dále nechybí ani editor tagů, který čerpá data z internetové databáze, nebo funkce pro vytváření playlistů.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (1,5 MB)

Audio Record Expert 2.0.2006.922 - shareware
homepage

Audio Record Expert je expert na nahrávání zvuku z různých zdrojů připojených k počítači. Nahrávání je možné přesně načasovat, aplikace také umí rozdělovat nahrávku na jednotlivé soubory pomocí detekování tichých míst mezi skladbami (hodí se při digitalizaci LP desek). Výstupem mohou být soubory ve formátech MP3, WMA, WAV, OGG a dalších.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (1,7 MB)

Replay AV 7.32 - shareware
homepage

Replay AV nahrává zvuk z internetových rádií i televizí a zvládne rovněž ukládat zvuk z různých softwarových přehrávačů. Užitečnou funkcí je jistě načasování nahrávání, zvuk lze ukládat v běžných formátech (MP3, WAV aj.).

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (17,3 MB)


SuperAVConverter 7.33 - trialware
homepage

Konverzní nástroj na převod mezi hudebními formáty i formáty videa SuperAVConverter si poradí například s formáty WAV, MP3, OGG, WMA, APE, AAC, AC3 a dalšími, u videa pak s AVI, MPEG, WMV, DVD, SVCD atd. SuperAVConverter umí rovněž ukládat zvukové stopy z hudebních CD a spojovat a rozdělovat velké soubory se zvukem či videem.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (16,6 MB)

Apollo Audio DVD Creator 1.2.13 - trialware
homepage

Apollo Audio DVD Creator umí vypalovat DVD s hudebními soubory ve formátech MP3, OGG, WAV a WMA, které můžete přehrávat v běžných stolních DVD přehrávačích. Apollo Audio DVD Creator zvládne rovněž ukládat hudbu z CD na pevný disk do komprimovaných formátů.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (4,3 MB)

Editory tagů, katalogizéry a ostatní MP3 utility

Lamer 1.0 - freeware
homepage


Jednoduchý program Lamer slouží ke konverzi bitrate MP3 souborů. Aplikace převede bitrate všech souborů ve zvolené složce pomocí kvalitního kodeku Lame. Lamer se vám bude hodit v případě, že chcete do svého přenosného MP3 přehrávače nahrát co nejvíce hudby, byť za cenu snížení její kvality.

Stahujte ze Slunecnice na této adrese. (0,3 MB)

Audio Tagging Tools 2.5.5.825 - freeware
homepage

Audio Tagging Tools umí organizovat hudební soubory pomocí tagů, které obsahují všechny potřebné informace o skladbě. Program umí tagy upravovat, třídit podle nich soubory nebo vyhledávat duplicity. Audio Tagging Tools si poradí s populárními formáty MP3, OGG a WMA.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (1,4 MB)


AudioMagus 1.0 - freeware
homepage

AudioMagus slouží k úpravám tagů hudebních souborů, do kterých získává data z internetové databáze. AudioMagus podporuje dlouhou řadu hudebních formátů, umí třídit a vyhledávat soubory, vytvářet playlisty a mnoho dalšího.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (1,5 MB) 


MP3 Changer 1.0.0.13 - freeware
homepage

MP3 Changer umí nejen upravovat ID3 tagy MP3 souborů, ale obsahuje rovněž i vestavěný přehrávač. Aplikace bohužel nespolupracuje s internetovou databází, údaje o skladbách je tedy nutné vkládat ručně.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (1,2 MB)

DJ Jukebox 7.1 - shareware
homepage

S programem DJ Jukebox si snadno vytvoříte playlisty vašich oblíbených skladeb, které pak můžete zároveň přehrávat pomocí integrovaného přehrávače. DJ Jukebox slouží také jako jednoduchý manažer MP3 souborů.

Stahujte na Slunečnici na této adrese.

MP3 Browser 1.0 - freeware
homepage


MP3 Browser roztřídí a snadno zpřístupní všechny vaše MP3 soubory prostřednictvím ikony v oznamovací oblasti plochy Windows. Po kliknutí se soubor otevře ve vašem oblíbeném přehrávači.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (0,6 MB)

Audio editory, efekty a další utility

Audio Edit Magic 9.0 - trialware
homepage

Audio Edit Magic je dobře vybavený nástroj na práci s hudbou, umí nahrávat zvuk z různých zdrojů, upravovat jej, používat různé efekty a filtry a uložit jej do některého z mnoha podporovaných formátů. Audio Edit Magic může rovněž sloužit ke konverzi mezi běžnými hudebními formáty.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (7,5 MB)

WAV Splitter 1.0 - shareware
homepage

Úkolem programu WAV Splitter je rozdělování souborů ve formátu WAV na menší části. Součástí programu je přehrávač, díky kterému můžete přesně určit místa, kde bude soubor rozdělen. Kromě rozdělování souborů na menší části může WAV Splitter sloužit i k vystříhávání nežádoucích částí souborů.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (0,4 MB)

Autor:


Nejčtenější

Termovize: podívejte se, jak se pečou turisté na Staroměstském náměstí

Záběry z termokamery na Staroměstském náměstí

Infračervené Slow TV se vrací. Na Staroměstské náměstí v Praze jsme umístili infrakameru, která v přímém přenosu...

Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

SMART PROTech na tanku Leopard 2

Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

Záhada lidských lebek na rakvi velmože rozluštěna. Může za ně tajemný řád

Hrobka Jana Jiřího ze Švamberka. Detail nepravého madla v podobě dvou železných...

Nález nepoškozené hrobky a kovové rakve významného šlechtice Jana Jiřího ze Švamberka byl sám o sám o sobě...

Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

Další z rubriky

Stáhněte si zdarma: profesionální spolehlivý firewall pro domácí použití

Ilustrační foto - bezpečnost

Vyzkoušejte osobní firewall spravující a sledující veškerou příchozí a odchozí komunikaci v PC. Zajímat by vás mohl i...

Stáhněte si zdarma: hromadné nahrazení textu i strážce wi-fi

Ilustrační foto

Potřebujete-li změnit nějakou část textu v souboru, či ji jen vyhledat v několika desítkách souborů, potom použijte...

S aplikací poznáte každou kytku a poznámkový blok uloží i hesla

Užitečné programy pro tablet vám mohou pomoci i udělat radost.

Na cestách se vám může hodit například atlas rostlin i poznámkový blok. A nechybí třeba ani ekvalizér zvuku v efektním...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz